Házená - Extraliga muži - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Nové Veselí - 22. prosince 2020   19:30

Frýdek-M.
Frýdek-M.
3' L. Rajnoha  • 5' T. Mlotek  • 9' Chudoba  • 10' Strack  • 12' L. Rajnoha  • 13' Sklenák  • 15' Sklenák  • 16' Chudoba  • 21' L. Rajnoha  • 24' T. Mlotek  • 26' Mynář  • 28' Gřešek  • 29' Sklenák  • 30' Sklenák  • 31' Chudoba  • 34' Sklenák  • 35' Güttler  • 37' Güttler  • 39' Chudoba  • 42' T. Mlotek  • 47' Strack  • 48' Strack  • 50' Bureš  • 52' Choleva  • 54' Choleva  • 56' Choleva  • 58' Choleva  • 60' Bureš  • 60' Ondrušík
32:19
(16:11)
Nové Veselí
Nové Veselí
8' Ptáčník   • 8' Krčál   • 9' Ptáčník   • 10' Dodica   • 14' Veselý   • 15' Kocich   • 16' Dodica   • 18' F. Bartůněk   • 22' Melichar   • 23' Kocich   • 27' Ptáčník   • 32' Halíček   • 33' Bartůněk   • 40' Ptáčník   • 42' Kocich   • 51' Kocich   • 54' Halíček   • 59' Ptáčník
Frýdek-M.
Marenčák, Pyško, M. Cáb – Ondrušík, Sklenák, Chudoba, T. Mlotek, Hustopecký, Mazur, Güttler, Strack, Gřešek, Bureš, L. Rajnoha, Mynář, Choleva.
Nové Veselí
Šimovček, Studený – A. Tomášek, Dodica, Halíček, Veselý, Bartůněk, Krčál, Parolly, Melichar, F. Zeman, Kocich, Gregorovič, Mir. Štohanzl, F. Bartůněk, Pazour, Ptáčník.

To je z mé strany vše a přejí hezky zbytek večera.
Pepino SKP Frýdek-Místek – TJ Sokol Nové Veselí 32:19 (16:11)
Nejvíce branek: Chudoba 7/3, Sklenák 5, Choleva 4 – Ptáčník 5, Kocich 5/1, Dodica 2. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/1. Vyloučení: 5:4.
60'
Ondrušík v posledních sekundách ještě upravuje skore.
60'
Budeš na druhé straně přidává další branku.. Jeho střela zapadla přesně k tyči.
60'
Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
59'
Ptáčník přes obránce prostřelil vše co mu stálo v cestě.
58'
Choleva z rychlého kombinace z pravého křídla přidává další branku.
56'
Choleva z levého křídla zakončuje přesně. Měl až moc prostoru, nebyl pohlídaný a tak neměl problém zakončit.
54'
Na druhé straně přesnou střelou podél gólmana zakončuje Choleva.
54'
Talentovaný dorostenec Halíček přidává svou druhou branku v dnešním zápase.
53'
Oddechový čas pro domácí.
53'
Opět se nám množí nepřesnosti na obou sttranách.
52'
Choleva se prosazuje střelou z křídla.
51'
Kocich zakončuje ze sedmičky nechytatelnou střelou.
50'
Budeš zakončuje přízemní střelou. Měl dost prostoru a tak neměl problém zakončuje.
50'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Ondřej Veselý).
49'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur).
48'
Oddechový čas pro hosty.
48'
Strack se prosazuje v krátkém sledu podruhé za sebou.
47'
Strack přidává další branku domácích přesnou střelou podél gólmana.
44'
Chudoba proměňuje nechytatelnou střelou sedmimetrový hod.
42'
Veselí nezakončilo svou kombinaci, naopak Mlotek na druhé straně úspěšný byl. Uklidňuje tak své spoluhráče.
42'
Na hřišti se teď množí nepřesnosti na obou stranách.
42'
Kocich trestá chybu domácích další přesnou střelou.
40'
Ptáčník přidává přesnou střelou k tyči další branku Veselí.
39'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
38'
Kocich přízemní střelou nekompromisně zakončuje.
37'
Ondřej Güttler v kratkém sledu za sebou přidává druhou brarnku.
36'
Hosté už museli, neboť byla signalizovaná pasivita. K zakončení ale nedošlo.
35'
Ondřej Güttler se dneska poprvé prosazuje.
34'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Martin Kocich).
34'
Pyško teď podržel své spoluhráče! Bartůněk se neprosadil.
34'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
34'
Sklenák opět docela snadno překonal hostujícího gólmana. Ti dneska nemají svůj den.
33'
Tentokráte Bartůněk brejk neproměnil!
Opět chyba Chudoby!
33'
Chudoba zbytečně ztratil míč a Bartůněk z brejku trestá!
32'
Halíček na druhé straně docela rychle odpovídá.
31'
Chudoba dokzál docela snadnou branku překonat hostujícího gólmana.
31'
Frýdek začal druhý poločas.
31'
30'
30'
Dudica netrefil ze sedmičky vůbec branku!
30'
Sklenák prostřelil z devíti metrů vše co mu stálo v cestě.
30'
Probíhí poslední minuta prvního poločasu.
29'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
29'
Sklenák navyšuje vedení domácích po chybě Veselí v rozehrávce.
28'
Gřešek na druhé straně zakončuje rychlou povedenou kombinaci domácích.
27'
Ptáčník je dnes nejlepším hráčem Veselí, prosazuje se znovu střelou pod břevno.
26'
Mynář zakončuje se štěstím k tyči a vrací Frýdku tříbrankové vedení.
25'
25'
Pyško se teď ukázal dvěma výbornými zákroky!
24'
Mlotek zakončuje nechytatelnou střelu podél golmana.
23'
23'
Kocich střelou z levého křídla zakončuje na vzdálenější tyč.
23'
Na hřišti je k vidění dost emocí, je to těžké utkání.
22'
Melichar měl až moc prostoru ke střele a tak bez problému střelou přes obránce zakončuje.
21'
Rajnoha střelou z brankoviště trestá předcházející chybu Veselí v rozehrávce.
20'
Odpískané kroky domácím hráčům.
19'
Chudoba zakončoval sedmičku střelou pod horní tyč.
19'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl).
18'
Bartůněk na druhé straně zakončuje střelou podél domácího gólmana.
16'
Chudoba si udělal prostor ke střele a zakončil přesně.
16'
Dodica dokázal využít chyby domácích a snížil na rozdíl jediné branky.
15'
Tvrdá střela Kocicha zapadla přesně do domácí brány.
15'
15'
Sklenák se dokázal prosadit střelou k tyči.
14'
Veselý z pravého křídla dokázal snížit na rozdíl dvou branek.
13'
Sklenák navyšuje vedení domácích po rychlé kombinaci.
12'
Rajnoha trestá chybu Veselí a vrací domácím dvoubrankové vedení.
11'
Veselí byla už odpískaná čtvrtá technická chyba v jedenácté minutě prvního poločasu. To je strašně moc.
10'
Sebastián Strack na druhé straně vrací domácím jednobrankové vedení.
10'
Chudoba chyboval, předvedl technickou chybu. Na druhé straně Dodica zakončuje do prázdné brány rychlý brejk.
9'
Ptáčník přidává svou druhou branku v dnešním utkání, dokázal se prosadit v přesilové hř.
9'
Chudoba kromě sedmiček umí i ze hry. Vrací domácím dvoubrankové vedení.
8'
Krčál v přesilové hře pálí přesně. Snižuje tak na rozdíl jediné branky.
8'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Mlotek).
8'
Adam Ptáčník se štěstím dokázal překonat domácího gólmana. Docela snadná branka pro hostující tým.
5'
Mlotek zakončuje střelou do prázdné brány.
5'
Chudoba proměnil sedmičku střelou do levého horního rohu.
5'
4'
Na druhé straně chybují ale i domácí hráči.
3'
Odpískaný útočný faul hostujícím hráčům-
3'
Rajnoha mezi nohy brankáře hostí otevírá skóre dnešního utkání.
2'
Úvod zápasu je zatím plný nepřesností.
2'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Luboš Bartůněk).
1'
Hosté ale nedokázali zakončit.
1'
Nové Veselí rozehrálo první poločas.
1'

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško, M. Cáb – Ondrušík, Sklenák, Chudoba, T. Mlotek, Hustopecký, Mazur, Güttler, Strack, Gřešek, Bureš, L. Rajnoha, Mynář.

TJ Sokol Nové Veselí: Šimovček, Studený – A. Tomášek, Dodica, Halíček, Veselý, Bartůněk, Krčál, Parolly, Melichar, F. Zeman, Kocich, Gregorovič, Mir. Štohanzl, F. Bartůněk, Pazour..
Utkání, které začíná v 19:30, bude řídit zkušené duo rozhodčích Václav Horáček a Jiří Novotný.
TJ Sokol Nové Veselí složilo před sezónou nový tým a jeho hráči se na hřišti zatím spíše hledají. Jedno vítězství a jediná remíza jim zatím vydělalo tři body do tabulky. Celkově to ale dělá poslední místo. Na své nejlbižší soupeře ztrácí jeden bod a to na hráče SHC Maloměřice Brno. O další bod pak je na tom lépe desáté SKKP Brno.
Hráči Pepino SKP Frýdek-Místek jsou zatím v průběžné tabulce na páté pozici. Z jedenácti odehraných zápasů na svém kontě mají zatím třináct bodů za šest vítězství a jednu remízu. Frýdek-Místek měl výbornou formu před coronavirovou pauzou, po ní už se mu ale tak nedařilo a zatím je tedy osmý.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování online přenosu z dohrávky 3. kola STRABAG RAIL Extraligy mužů, ve kterém se proti sobě postaví házenkaři Pepina SKO Frýdek-Místek a TJ Sokol Nové Veselí. Utkáním vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.