Házená - Extraliga muži - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  SHC Maloměřice : Nové Veselí - 5. prosince 2020   11:00

SHC Maloměřice
1' Hlípala  • 5' Hlípala  • 5' Kučera  • 6' Koubek  • 9' L. Vítek  • 10' Černý  • 13' Koubek  • 15' Koubek  • 17' Havlát  • 18' Havlát  • 24' Koubek  • 25' L. Vítek  • 27' Koubek  • 28' Hlípala  • 28' Ipser  • 29' Hliničan  • 30' Ipser  • 32' Hliničan  • 33' Koubek  • 35' Hlípala  • 36' Hlípala  • 40' Kučera  • 45' Kučera  • 50' Havlát  • 52' L. Vítek  • 53' Černý  • 57' Jung  • 58' Koubek  • 59' L. Vítek
30:24
(18:12)
Nové Veselí
Nové Veselí
3' Halíček   • 6' Krčál   • 7' Halíček   • 10' Melichar   • 12' Halíček   • 13' Kocich   • 16' F. Bartůněk   • 18' F. Bartůněk   • 21' Parolly   • 25' A. Tomášek   • 27' Melichar   • 30' F. Bartůněk   • 31' Kocich   • 37' Halíček   • 46' Kocich   • 47' Halíček   • 49' A. Tomášek   • 54' Melichar   • 57' Gregorovič   • 58' Melichar   • 59' Melichar
Michal Hanák a Luboš Pavlíček
hala Maloměřice
Nové Veselí

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek dne.
SHC Maloměřice – Brno – TJ Sokol Nové Veselí 30:24 (18:12)
Nejvíce branek: Koubek 7, Hlípala 5, Kučera 4/1 – Kocich 6/3, Halíček 5, Melichar 4. Rozhodčí: Michal Hanák a Luboš Pavlíček. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/3. Vyloučení: 5:3. ČK: Drásal (MAL).
Skončil nám zápas 13. kola mezi SHC Maloměřice-Brno a TJ Sokol Nové Veselí, který zvládli lépe domácí hráči Ti se tak dočkali prvních soutěžních bodů v letošní sezóně. Rozhodla produktivita a chyby, které hosté udělali ve druhém poločase.
60'
60'
Probíhá poslední minuta druhého poločasu.
59'
Melichar přesnou střelou k tyči zakončuje přesně.
59'
Vítek přidává další rychlou branku domácích.
58'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Koubek).
58'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar).
57'
Gregovič přízemní střelou zakončil přesně.
57'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Filip Jung).
56'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Vojtěch Hotárek).
55'
Třetí oddechový čas pro hosty.
55'
Opět se nám množí nepřesnosti na obou stranách.
54'
Melichar střelou z dálky vymetl pavučiny v pravém horní rohu domácí brány.
53'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Martin Kocich).
53'
Černý navýšil vedení domácích střelou k tyči.
52'
Oddechový čas pro hosty.
52'
Vítek z rychlé kombinace zakončil přesně.
52'
Dodica neproměnil! Trefil ze sedmičky Jakuba Koňaříka.
51'
Drásal vidí přímou červenou kartu za faul na Kocicha!
50'
Havlát už musel při pasivitě, dostal se na brankoviště a prostřelil. Protrhl tak střeleckou smůlu domácích.
49'
Tomášek z dálky trefuje přesně pod horní tyč! Už je to tak jen o čtyři branky.
48'
Koubek na Studeného v hostující bráně nevyzrál. Ten zasáhl dobře nohou.
47'
Halíček trestá z křídelní pozice a snižuje na rozdíl pěti branek! Vypadá to na drama v závěru. Domácí z další kombinace už musí, pokud tomu nechtějí dopustit.
46'
Kocich měl až moc prostoru ke střele, domácího hráči si ho nepohlídali. Hostující hráč tak dává další gól Veselí.
45'
Říká se když nevíš co, tak vystřel. Kučer vystřelil a trefil přesně.
44'
Melichar obdržel dvouminutový trest.
43'
Technická chyba připravila hosty o míč.
43'
Kromě brankářů se nám teď na obou stranách přidaly i nepřesnosti na obou stranách.
42'
Oba gólmani teď drží své spoluhráče výbornými zákroky.
40'
Kučera si udělal prostor ke střele a zakončil přesně podél gólmana.
38'
Vojtěch Krčál na pivotu sám, ale na domácího gólmana nevyzrál!
38'
Domácí v kombinaci neúspěšní.
38'
Kocich ze sedmičky opět úspěšný. Nevyzrál na něho ani druhý gólman domácích.
37'
Halíček přízemní střelou zakončil přesně. Snižuje tak na rozdíl šesti branek.
36'
Ľuboš Hlípala při signalizované pasivitě byl opět úspěšný.
35'
Kocich ze sedmičky opět úspěšný. Domácí gólman byl na jeho pokus krátký.
35'
Hosté orazítkovali tyč domácí branky, ale byl tam faul a bude sedmička!
35'
Hlípala z dálky trefil pravý horní roh hostující branky.
34'
Kocich střelou podél golmana proměnil sedmičku.
34'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Vítek).
33'
Nepřesnou přihrávku Veselí trestá z brejku Koubek. Jeho šestá branka.
32'
Veselí v útoku neúspěšné, naopak Hniličan z rychlé kombinacie ano.
32'
Domácí v útoku neúspěšní, dopředu tak mohou hosté.
31'
Kocich přízemní střelou prostřelil vše co mu stálo v cestě a otevřel tak skore druhého poločasu.
31'
Veselí začalo druhý poločas.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 11:53.
Skončil nám první poločas,který jednoznačně ovládli domácí hráči. Po celou dobu jsme sledovali vyrovnaný zápas, jenže Veselí nezvládlo závěr první části, kde udělalo několik chyb, které domácí z rychlých brejků trestali.
30'
30'
Ľuboš Hlípala to zkusil ještě z dálky, ale nezakončil přesně.
30'
Pět sekund do konce prvního poločasu, domácí trenér si ještě bere oddechový čas.
30'
Bartůněk přeloboval domácího gólmana a snížil na rozdíl šesti branek.
30'
Další chyba Veselí! A další rychlý brejk, který zakončuje Ipsner!
29'
Jan Hliničan připisuje další rychlý brejk.
28'
Ipsner zakončuje z pozice pivota přesně k tyči.
28'
Hra má teď spád, rychlá kombinace domácích, kterou zakončuje Hlípala.
27'
27'
Koubek rychlý brejk zakončuje střelou o zem.
26'
Odpískané prorážení hostujícímu týmu.
25'
Vítek na levé straně vyskočil do brankoviště a zakončil na vzdálenější tyč.
25'
Na druhé straně rychlou kombinaci hostí zakončuje Tomášek.
24'
Koubek ze své křídelní pozice na levé straně opět střílí pod horní tyč.
24'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl).
23'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl).
21'
Andrej Parolly z poslední možné přihrávky snižuje na rozdíl dvou branek. Domácí gólman se zlobí na spoluhráče, že tomu mohli zabránit.
20'
Signalizovaná pasivita Veselí.
19'
19'
Na hřišti se nám teď množí nepřesnosti na obou stranách.
18'
Jan Drásal mohl navýšit, ale trefuje pouze tyč z rychlého brejku!
18'
Havlát se dostal na brankovišti na pravé straně ke střele a přidává další branku střelou o zem.
18'
Bartůněk na druhé straně po rychlé kombinaci opět snižuje.
17'
Na druhé straně Havlát po rychlé kombinaci přidává další branku.
16'
Bartůněk znovu upravuje na rozdíl dvou branek. Jeho střela zapadla do domácí branky střelou z dálky.
15'
Domácí lavička za protesty vidí žlutou kartu.
15'
15'
Koubek opět ze stejné pozice jako před malou chvíli přidává další branku.
13'
V závěru přesilové hry se prosazuje na pivotu Martin Kocich. Měl až moc prostoru, aby prostřelil domácího gólmana.
13'
Koubek z dálky z levé strany prostřelil vše co mu stálo v cestě.
12'
Halíček využívá přesilovou hru a zakončuje přesně přízemní střelou.
12'
Ľuboš Hlípala už podruhé si půjde odpočinout nedobrovolně na dvě minuty.
12'
Signalizovaná pasivita pro Veselí.
10'
Patrik Černý měl dost prostoru ke střele a zakončil přesně podél gólmana.
10'
Melichar z dálky propálil vše co mu stálo v cestě.
9'
Vítek se prosazuje střelou mezi nohy gólmana.
9'
K vidění jsou teď nepřesnosti na obou stranách.
8'
Přesilová hra končí, Veselí se v ním neprosadilo.
8'
Ondřej Timco trefuje pouze tyč!
7'
Až v druhé minutě přesilové hry se hosté dostali k míči a mohou vymyslet nějakou kombinaci.
7'
Halíček přesnou střelou k tyči snížil na rozdíl dvou branek.
6'
Ľuboš Hlípala po obdržené žluté kartě dostává vzápětí hned dvouminutový trest.
6'
Koubek na druhé straně odpovídá přesnou střelou k tyči.
6'
Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Ľuboš Hlípala).
6'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Vojtěch Krčál).
5'
Kučera střelou pod horní tyč navyšuje vedení domácích.
5'
Na druhé straně se prosazuje po rychlé kombinaci Ľuboš Hlípala.
4'
Pohotový blok domácích, hosté opět v kombinaci neúspěšní.
4'
Kučera sedmičku bez problému proměnil.
3'
Sedmička pro domácí.
3'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar).
3'
Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Vít Kučera).
3'
Domácí v útoku neuspěli, na druhé straně Halíček z rychlé akce ano.
2'
Mazač v bráně domácích zachytal a podržel domácí.
1'
Domácí to zvládli a prosadili se střelou z dálky zásluhou Ľuboše Hlípaly.
1'
Signalizovaná pasivita domácích.
1'
První poločas začali domácí hráči Brna.
1'

SHC Maloměřice – Brno: Zaplatílek, Mazač, Koňařík – Koubek, Kučera, Hlípala, L. Vítek, Jung, Drásal, Hliničan, Havlát, Černý, Ipser, M. Jirák, V. Číž, Hotárek.

TJ Sokol Nové Veselí: Studený, Šimovček – Ptáčník, Gregorovič, Kocich, Melichar, Parolly, A. Dolejší, Mir. Štohanzl, Dodica, F. Bartůněk, F. Zeman, Timco, A. Tomášek, Halíček, Krčál.

Rozhodčí: Michal Hanák a Luboš Pavlíček.
Zápas začíná v 11:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Na utkání byli delegování rozhodčí Michal Hanák a Luboš Pavlíček .
Domácí hráči SHC Maloměřice – Brno zatím v sezóně ještě nevyhráli. Z devíti zápasů odešli vždy ze hřiště poraženi. Ani házenkaři Veselí nejsou v tabulce na tom o moc lépe, ze sedmi odehraných duelů vyhráli pouze jedinkrát. Čeká nás tak souboj dvou posledních celků tabulky.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování online přenosu z STRABAG RAIL Extraliga mužů, ve kterém se v rámci 13. kola proti sobě postaví házenkaři SHC Malomeřice – Brno a TJ Sokol Nové Veselí. Utkání začíná v 11:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.