Házená - MOL liga ženy - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Hodonín - 11. února 2018   17:00

Slavia
Slavia
2' Míšová  • 4' Šetelíková  • 5' Galušková  • 8' Kvášová  • 9' Míšová  • 11' Tulipánová  • 12' Galušková  • 15' Míšová  • 20' Motejlová  • 21' Novotná  • 22' Kvášová  • 23' Galušková  • 25' Kvášová  • 26' Franková  • 29' Galušková  • 29' Motejlová  • 33' Chlupová  • 33' Míšová  • 37' Kvášová  • 43' Míšová  • 43' Míšová  • 46' Šetelíková  • 47' Pokorná  • 48' Pokorná  • 51' Večeřová  • 52' Svobodová  • 54' Novotná  • 58' Kvášová
32:25
(19:12)
Hodonín
Hodonín
1' Krejčíková   • 3' Patrnčiaková   • 3' Patrnčiaková   • 4' Patrnčiaková   • 5' Pospíšilová   • 6' Krejčíková   • 8' Gätnerová   • 16' Tóthová   • 17' Smetková   • 22' Tóthová   • 30' Smetková   • 37' Gätnerová   • 40' Vavroušková   • 43' Tóthová   • 44' Poláchová   • 45' Tóthová   • 46' Budayová   • 50' Patrnčiaková   • 51' Budayová   • 53' Pospíšilová   • 56' Patrnčiaková   • 56' Patrnčiaková   • 58' Jastrábová
Slavia
Kudláčková, Hillebrandová – Motejlová, Míšová, Novotná, Večeřová, Tulipánová, Pokorná, Svobodová, Svobodová, Franková, Galušková, Šetelíková, Chlupová, Kvášová.
Frieser, Kavulič
Hodonín
Zichová, Nejezchlebová – Poláchová, Tóthová, Smetková, Jadamíková, Jastrábová, Gätnerová, Pospíšilová, Patrnčiaková, Krejčíková, Nováková, Vavroušková, Budayová.

To je ode mě pro tuto chvíli z Edenu vše, přeji příjemný zbytek večera.
DHC Slavia Praha – HK Hodonín 32:25 (19:12)
Nejvíce branek: Kvášová 7/2, Míšová 6, Galušková 6/2 – Patrnčiaková 8/2, Tóthová 4, Krejčíková 2. Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/2. Vyloučení: 1:2.
Druhý poločas se odehrál ve vyrovnanějším duchu než ten první. Hodonín dostal slávistky místy pod velký tlak, ale Pražanky si vysoké vedení vzít nenechaly a berou dva body za výhru.
60'
Novotná se protlačila na středu ke střele, ale Nejezchlebová ji výtečně vychytala!
60'
Slávistky se ubránily a zápas už zřejmě dovedou do vítězného konce.
59'
Domácí jsou opět v plném počtu.
59'
Hodonín kombinuje kolem branky Slavie.
59'
Oddechový čas pro hosty.
59'
Hodonín je kompletní.
58'
Kvášová se i v tísni dostala do zakončení a propálila Nejezchlebovou.
58'
Jastrábová si naskočila na nahrávku na levé straně a trefila se přesně k pravé tyči.
57'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
57'
Kvášová se postavila k nařízené sedmičce a bez potíží ji proměnila ranou k pravé tyči.
57'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Natálie Gätnerová).
56'
Patrnčiaková se prosazuje znovu, tentokrát z rychlého brejku.
56'
Patrnčiaková se prosadila z pravé strany o zem.
55'
Franková zkoušela vypálit ze středu, ale rána jí nesedla.
54'
Novotná se dostala do rychlého brejku a ten s přehledem zakončila. Slavia vsítila už třicátou branku.
53'
Pospíšilová se otočila s míčem na středu a zakončila přesně k pravé tyči.
52'
Magdalena Svobodová si věřila na střelu a ze středu se trefila přesně do levého dolního růžku.
51'
Druhý oddechový čas pro hosty.
51'
Budayová odpověděla na gól domácích velmi rychle z protiútoku, který zakončila mezi nohy Kudláčkové.
51'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Barbora Večeřová).
50'
Patrnčiaková se vydala do samostatného úniku a ten s přehledem zakončila.
50'
Magdalena Svobodová pálila ze středu hřiště, ale její rána na branku neprošla.
49'
Budayová pálila ze středu, ale Kudláčková její pokus skvěle vykopla ven z branky!
48'
Pokorná si naskočila na středu a propálila Nejezchlebovou.
48'
Patrnčiaková zkoušela střílet z pravé strany na zadní tyč, ale minula.
47'
Pokorná bleskově odpovídá na gól hostujících hráček, s góly se teď roztrhl pytel.
46'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Michaela Budayová).
46'
Šetelíková mířila přesně do pravé šibenice a brankářka neměla šanci.
45'
Tóthová exkluzivně vymetla pravý horní růžek branky a Hodonín opět snižuje.
44'
Pokorná mířila ze středu příliš vysoko.
44'
Poláchová si naskočila na přihrávku na levé straně a zakončila přesně ke vzdálenější tyčce.
43'
Míšová se prosazuje za krátkou dobu podruhé z rychlého protiútoku a Slavia vede znovu o sedm branek.
43'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Alžběta Tóthová).
43'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adriana Míšová).
42'
Budayová mířila ze středu těsně vedle pravé tyčky.
42'
Patrnčiaková sedmičku tentokrát s přehledem proměnila ranou pod víko.
41'
Tóthová byla při střele faulována a Hodonín se stále drží na dostřel.
40'
Vavroušková se ale nakonec protlačila do zakončení ze středu a propálila Kudláčkovou.
39'
Hodonín je stále kolem brankoviště domácích, ale ne a ne se dostat ke střele.
38'
Slávistky dnes hrají výborně do obrany a Hodonín nemá útočení vůbec lehké.
37'
Kvášová si našla místo na středu hřiště a fantasticky vymetla pravou šibenici!
37'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Natálie Gätnerová).
37'
Skvěle Kudláčková proti Patrnčiakové!
36'
Ránu Kvášové přizvedla Nejezchlebová na břevno!
36'
Patrnčiaková se snažila napravit předchozí neúspěch ranou z pravé strany, ale na Kudláčkovou si nepřišla!
35'
A Patrnčiaková nastřelila ze sedmičky pouze levou tyč!
34'
Hodonín zamkl Slavii u její branky a vybojoval sedmičku.
33'
Znovu rychlý protiútok a Míšová si také věděla rady jako před chvílí její spoluhráčka.
33'
Je tu dvacátá branka Slavie a má ji na svědomí Chlupová, která proměnila rychlý brejk.
32'
Ani hostující hráčky nebyly v útočné snaze úspěšné.
31'
Tulipánová zkoušela střílet z ostrého úhlu, jenže minula branku.
31'
Je za námi první poločas, který vyzněl lépe pro domácí házenkářky. Ty vedou už o sedm branek a pro Hodonín bude hodně těžké se ve druhé části dostat na dostřel. Moravanky ale do utkání vstoupily velmi aktivně a několikrát vedly. Pražanky se však postupem času dostaly do pohody a začaly potvrzovat roli favoritek mače. Uvidíme, zda se jim podaří sedmibrankový náskok udržet až do konce.

Druhá půle začne přibližně v 17:41.
30'
30'
Smetková ze středu milimetrově vymetla pravou šibenici!
29'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Nikola Motejlová).
29'
Slávistky opět rozjely rychlou kombinaci a Galušková ji bez potíží úspěšně zakončila.
28'
Krejčíková se prodrala ke střele na levém křídle, ale Hillebrandová ji výtečně vychytala!
28'
Kvášová míč jen otřela o pravou tyčku. Nejezchlebová by byla proti téhle ráně bez šance.
27'
Hodonín kombinuje kolem branky domácích, ale červenobílý obranný val zatím odolává.
26'
Franková se dostala do rychlého protiútoku a v něm bezmocnou Nejezchlebovou propálila.
25'
Patrnčiaková střílela ze středu, ale její rána na branku neprošla.
25'
Kvášová dalekonosnou střelou vymetla levou šibenici.
24'
Patrnčiaková z nařízené sedmičky snižuje.
23'
Galušková zakončila fantastickou kombinaci Slavie ranou do pravé šibenice.
22'
Kvášová na gól Tóthové rychle odpověděla z protiútoku.
22'
21'
Novotná si naskočila na přihrávku na pravé straně a zakončila na zadní tyč.
20'
Smetková mířila do levé šibenice, ale těsně minula.
20'
První oddechový čas pro hosty.
20'
Motejlová to provedla na levém křídle náramně! Naznačila pohyb na střed, zmátla obránkyni a následně až skoro od brankové čáry trefila vzdálenější růžek.
19'
Hodonín hraje opět v plném počtu.
18'
Nováková si naskočila ke střele z levé strany, ale Hillebrandová ji výtečně vychytala!
18'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
17'
Kvášová nařízenou sedmičku proměnila střelou do levé šibenice.
17'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Barbora Vavroušková).
17'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Valerie Smetková).
16'
Tóthová se uvolnila na středu hřiště a exkluzivně vymetla pravou šibenici.
15'
Míšová se zničehonic zjevila na pravé straně domácího brankoviště a ranou ke vzdálenější tyči dává desátý gól Slavie.
14'
Tulipánová běžela na Nejezchlebovou sama, ale hostující brankářka ji skvěle vychytala!
13'
Motejlová se výborně vrátila do obrany a zastavila protiútok Moravanek! V americkém fotbale by se její počin klasifikoval jako ukázkový interception.
13'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Bára Krejčíková).
12'
Patrnčiaková zakončovala z ostrého úhlu z pravé strany, ale mířila nepřesně.
12'
Galušková si naskočila na pravé straně a její střela zaplula přesně pod víko klece.
11'
Tulipánová se výborně dostala za obranu Hodonína a dlouhou přihrávku zužitkovala tvrdou ranou do levého dolního rohu branky.
10'
Tóthová zkoušela přelobovat Hillebrandovou, ale nepovedlo se.
9'
Míšová se ocitla za obranou hostů nikým nehlídaná a svůj nájezd proměnila ranou k levé tyči.
9'
Tulipánová si naskočila na přihrávku na levé straně, jenže brankářka ji vychytala.
8'
Kvášová se dostala po první střele i k dorážce a z tou si věděla rady.
8'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Adriana Míšová).
8'
7'
Galušková se opět postavila k sedmičce a ani teď nezaváhala.
6'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Bára Krejčíková).
6'
Krejčíková byla při střele faulována a její pokus se do branky nevešel.
5'
Galušková si poradila s obránkyní na pravé straně a snižuje na 4:5.
5'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Šárka Pospíšilová).
5'
Galušková ze středu jen těsně minula levou tyč!
4'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková).
4'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Annamária Patrnčiaková).
4'
Šetelíková o zem propálila Nejezchlebovou a je vyrovnáno!
3'
Patrnčiaková dvěma rychlými góly opět dává vedení hostujícím hráčkám!
3'
2'
Míšová dostává Slavii do vedení!
2'
Galušková nařízenou sedmičku zkušeně proměnila.
1'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Natálie Gätnerová).
1'
Krejčíková si naskočila na střed a v tísni se trefila k pravé tyči.
1'
Zápas začnou hostující házenkářky Hodonína.

HK Hodonín

To Moravanky se nacházejí na opačném konci tabulky než jejich pražské soupeřky. Hodonín nasbíral ve 14 odehraných zápasech jen 4 body a do Prahy navíc jede s vysokou porážkou od Olomouce, které na vlastní palubovce podlehl 20:38. Házenkářky nováčka soutěže se ale mohou opřít o jednu z nejlepších střelkyň Annamariu Patrnčiakovou a zkušenou Alžbětu Tóthovou, takže není radno je podceňovat. Podaří se outsiderovi zaskočit favorita?

DHC Slavia Praha

Slávistky v tabulce MOL ligy okupují třetí příčku. Zatím odehrály celkem 16 utkání, ve kterých nastřádaly úctyhodných 26 bodů. Ve svém posledním klání si navíc Pražanky pořádně vylepšily i skóre. Přesně před týdnem totiž sešívané nastoupily k duelu v Trenčíně a tamní celek přehrály rozdílem třídy 40:21. K výsledku možná pomohl i návrat bývalé reprezentační opory Hany Kvášové (Kutlvašrové) a právě ona by mohla sehrát rozhodující roli i v zápase s Hodonínem. Uvidíme, zda se slávistickým házenkářkám povede potvrdit formu a porazit moravského nováčka.
Vítejte u sledování sedmnáctého kola házenkářské MOL ligy žen! Na palubovce v pražském Edenu začne v nedělních 17:00 duel mezi týmy DHC Slavia Praha a HK Hodonín. Pojďme se nyní na oba celky podívat o něco blíže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.