Házená - MOL liga ženy - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Hlohovec - 30. listopadu 2019   19:00

Poruba
Poruba
1' Desortová  • 2' Mýlková  • 5' Desortová  • 6' Konečná  • 6' Farářová  • 7'   • 9' Konečná  • 12' Mýlková  • 15' Desortová  • 15' Konečná  • 19' Kučerová  • 23' Desortová  • 24'   • 28' Andrýsková  • 28'   • 29' Zemanovičová  • 30' Smetková  • 31'   • 32'   • 33' Mýlková  • 34' Smetková  • 35' Mýlková  • 37' Smetková  • 38' Desortová  • 39' Desortová  • 40' Smetková  • 41' Desortová  • 44' Andrýsková  • 47' Andrýsková  • 49'   • 50' Desortová  • 54' Smetková  • 58' Smetková  • 60' Desortová  • 60' Andrýsková
38:26
(18:12)
Hlohovec
Hlohovec
2' Demajová   • 5' Czuczorová   • 6' Kisová   • 13' Tulipánová   • 18' Czuczorová   • 20'    • 23'    • 24' Czuczorová   • 27' Skaličanová   • 29' Kisová   • 32' Skaličanová   • 35' Tulipánová   • 36' Demajová   • 38'    • 41'    • 41'    • 44' Skaličanová   • 48' Demajová   • 51'    • 54' Demajová   • 57'    • 58' Kisová   • 59' Bahelková
Poruba
Roháčková, Krebsová – Kučerová, Mýlková, Dybalová, Konečná, Farářová, Smetková, Maiwaelderová, Andrýsková, Prašivková, Desortová, Zemanovičová.
Brzósková, Pavelová
Poruba
Hlohovec
Majerská – Bajzová, Slamková, Skaličanová, Kisová, Kašníková, Tulipánová, Bahelková, Luščoňová, Czuczorová, Kolečiánová, Demajová, Slamková, Sásiková.

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou.
Poruba bez problémů potvrdila roli favorita v dnešním utkání deklasovala Hlohovec 38 góly. Sokol byl ve všech ohledech lepší, lépe bránil a lépe útočil. Sporta sice nepodala úplně špatný výkon, protože vsítila 26 branek, ale na body nemohla pomýšlet dlouho před koncem utkání.
60'
Poslední gól v zápase si připisuje Andrýsková.
Oddechový čas pro domácí.
60'
Desortová už má na kontě dvanáct gólů!
59'
Bahelková se prosadila díky výborné střele z dálky.
58'
Na druhé straně se ještě prosazuje Kisová.
58'
Síť ještě jednou dokázala rozvlnit Smetková.
57'
Gól vstřelil tým HC Sporta Hlohovec.
57'
Další útok Poruby končí střelou do tyče, dopředu tak míří Hlohovec.
55'
Desortová využívá další sedmimetrový hod.
54'
Demajová si připisuje již šestou trefu v zápase.
54'
Smetková dostala výbornou přihrávku za obranu, brankářku pak překonala lobem.
52'
Jedna z domácích hráček končí po pokusu o skórování na zemi a vyžádá si ošetření.
51'
50'
Desortová skóruje již podesáté!
50'
Další zákrok pro skvělou domácí brankářku, která je jedním z hlavních strůjců porubské výhry.
49'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba.
48'
Na straně hostů se po delší době prosazuje Demajová.
47'
Andrýsková se také rozstřílela, už má na kontě hattrick.
47'
Domácí gólmanka zazářila dalším výtečným zákrokem.
46'
Jubilejní třicátou branku Poruby si nemůže připsat nikdy jiný než Desortová.
44'
Sporta opět snižuje, tentokrát se o to zasloužila Skaličanová.
44'
Poruba si na útočné polovině dělá co chce, v pohodě se nyní prosadila Andrýsková.
43'
Demajová bez problémů využívá sedmimetrový hod.
41'
41'
Desortová je k nezastavení, opět se prosazuje.
41'
Hlohovec to nyní pěkně vykombinoval a připsal si pěknou trefu, ale na vyrovnání už rozhodně nemůže pomýšlet.
40'
Oddechový čas pro hosty.
40'
Smetková dostala přesnou přihrávku do běhu, poté se trefila přesně do levé šibenice branky Hlohovce.
39'
A opět Desortová, která rozvlnila síť již posedmé.
38'
Desortová potvrzuje, že je nejproduktivnější hráčkou dnešního utkání.
38'
37'
Smetková si také připisuje hattrick.
36'
Demajová se prezentovala skvělou střelou z dálky, který doplachtila až do sítě.
35'
Domácí jsou k nezastavení, další gól si připisuje Mýlková.
35'
Tulipánová se skvěle prosadila v pádu, Hlohovec ale už opravdu hodně ztrácí.
34'
Smetková dostala přihrávku za obranu, únik bez problémů využila.
34'
Skvělým zákrokem se blýskla gólmanka Poruby, která skvěle vyrazila soupeřící střelu z dálky.
33'
Mýlková si v dnešním zápase také připíše minimálně hattrick.
32'
32'
Sporta se stále nevzdává, na rozdíl šesti branek snižuje Skaličanová.
31'
31'
Domácí první útok zakončili nadějnou střelou, ale dobře zaúřadovala brankářka Hlohovce.
31'
První půli zvládli mnohem lépe domácí házenkáři, které ani jednou neprohrávali. Navíc si postupně vytvořily komfortní šestibrankový náskok, Hlohovec se tak velmi těžko bude pokoušet o vyrovnání.
Druhý poločas začne přibližně v 19:49.
30'
30'
Smetková bez problémů využila samostatný únik.
29'
Zemanovičová si připisuje jednu z posledních branek v první půli.
29'
Kisová snižuje na rozdíl čtyř branek, Sporta se tak stále může vrátit do zápasu.
28'
28'
Andrýsková neomylně pálí z dálky, brankářka Hlohovce se jen ohlédla.
27'
Mezi střelkyně se zapisuje Skaličanová, který se dobře uvolnila na levé straně palubovky.
26'
Sokol nevyužil dlouhé útočné snažení, naopak hosté se nedokázali prosadit z rychlého protiútoku.
25'
Hlohovec se mohl prosadit pojedenácté, další nebezpečné zakončení však skončila jen na tyči.
24'
Czuczorová se velmi dobře uvolnila, střelou ke vzdálenější tyči nedala brankářce Poruby šanci.
24'
23'
23'
23'
Desortová nemilosrdně využívá únik, dává tak už svůj pátý gól v zápase.
22'
Naopak Desortová zkušeně proměňuje nabídnutou sedmičku.
21'
Domácí brankářka skvěle zneškodnila sedmimetrový hod Demajové!
20'
20'
19'
Kučerová si připisuje svou první branku v zápase.
18'
Hlohovec se pomalu vrací do zápasu, Czuczorová se prezentovala pěknou sólo akcí, kterou zakončila nemilosrdným zakončením do sítě.
17'
Tulipánová také využívá sedmimetrový hod.
17'
Obě brankářky si nyní připsaly důležité zásahy, u míče bude Hlohovec.
16'
Sportě se při útočené vůbec nedaří, neskórovali už dlouhé tři minuty.
15'
Konečná si připisuje desátý gól Poruby.
15'
Desortová se sama velmi šikovně uvolnila, bez problémů pak překonala gólmanku Hlohovce.
14'
Podobnou taktiku nyní zvolili také domácí házenkářky, ale ty nastřelili jen brankovou konstrukci.
13'
Tulipánová se dobře uvolnila za bránící hráčkou, následně zakončila k levé tyči.
12'
Mýlková bez váhání proměňuje samostatný únik, Poruba tak vede o čtyři branky.
10'
Sokol uklidňuje hru na útočné polovině, samozřejmě nemá kam spěchat.
9'
Konečná dokázala přesně zakončit i v pádu.
9'
Hlohovec se úspěšně bránil, nyní tak může snížit na rozdíl jediné branky, ale to se mu nepovedlo.
8'
Demajová bez váhání proměňuje první sedmimetrový hod utkání.
7'
6'
Domácí mají dvoubrankový náskok bleskově zpět, poprvé v zápase se prosadila Farářová.
6'
Sporta opět velmi rychle reaguje, trefila se Kisová.
6'
Konečná navrací Porubě dvoubrankový náskok.
5'
Díky Czuczorové je to opět jen o jeden gól.
5'
Domácí se díky soupeřícímu nedorozumění dostali do přečíslení tři na nikoho, které bez problémů využila Desortová.
4'
Hlohovec v útoku jednoznačně tráví více času, ale vyrovnávací branku stále nemůže vymyslet.