Házená - MOL liga ženy - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Slavia - 25. září 2021   18:00

Hodonín
Hodonín
6' B. Krejčíková  • 8' Nováková  • 9' B. Krejčíková  • 10' Jadamíková  • 12' B. Krejčíková  • 16' Víchová  • 19' Cyganová  • 21' Jadamíková  • 23' Kalinová  • 24' Smějová  • 25' Víchová  • 27' Kalinová  • 28' Víchová  • 29' Jadamíková  • 35' B. Krejčíková  • 38' Víchová  • 45' Smějová  • 50' B. Krejčíková  • 52' B. Krejčíková  • 59' Smějová
22:29
(15:12)
Slavia
Slavia
1' Holečková   • 11' V. Fryčáková   • 13' Míšová   • 14' Holeňáková   • 14' V. Fryčáková   • 17' Míšová   • 18' Míšová   • 20' V. Fryčáková   • 22' V. Fryčáková   • 23' Vostárková   • 26' Vostárková   • 31' J. Franková   • 34' Míšová   • 37' Vostárková   • 45' Vavroušková   • 46' Míšová   • 47' Holečková   • 49' Vostárková   • 52' Motejlová   • 53' Vostárková   • 55' Vostárková   • 59' Holečková   • 60' Holeňáková   • 60' Vostárková
Hodonín
Suchanek, Pluhař
Slavia

HK Hodonín – DHC Slavia Praha 22:29 (15:12)
Nejvíce branek: B. Krejčíková 6, Víchová 4, Kalinová 4/2 – Vostárková 7, Holeňáková 6/4, Míšová 5. Rozhodčí: Suchanek, Pluhař. Sedmimetrové hody: 2/2 – 6/5. Vyloučení: 3:3.
Je konec. Slavia Praha nakonec v tomto duelu dokázala uspět a povedlo se jí vyhrát poměrem 29:22. Hodonín přitom měl po prvním dějství tříbrankové vedení, avšak druhý poločas se mu vůbec nepovedl a soupeř naopak předvedl skvělý výkon, po kterém bere všechny body do tabulky.
60'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Vostárková).
60'
Denisa Holeňáková ovšem vrací hostům šestibodové vedení.
59'
Po delší době se prosazují také domácí, a sice Michaela Smějová.
59'
Navíc je tu další branka od Veroniky Holečkové, která tak navyšuje o šest branek.
58'
Hodonín se v závěru zápasu pokouší s výsledkem něco udělat, zatím se to moc nedaří.
57'
Oddechový čas pro hosty.
56'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Julie Franková).
55'
Zřejmě je rozhodnuto. Tereza Vostárková svým dalším zásahem zvyšuje na rozdíl pěti branek.
54'
Hodonín se pokoušel dostat do zakončení, zastavil ho ovšem nedovolený zákrok.
53'
Nahrávka nyní putovala na osamocenou Terezu Vostárkovou, která znovu nezaváhala.
52'
Přesto se domácí celek prosazuje při vlastním oslabení, Bára Krejčíková mířila k tyči.
52'
I v oslabení se do poměrně slušné pozice dostala Nikola Motejlová, která tak zvyšuje vedení.
51'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Šárka Pospíšilová).
50'
Deset minut před koncem máme sníženo. Bára Krejčíková našla recept z volného prostoru.
49'
Tereza Vostárková využila nepozornosti domácí obrany a pochopitelně se nemýlila.
48'
Ani tentokráte se domácí celek nedokázal prosadit a utkání se nevyvíjí moc dobře.
47'
A je to dokonce o tři branky. Hostující Veronika Holečková bez problémů prostřelila brankářku.
46'
Po delší době to znovu na sebe vzala Adriana Míšová, která byla také v tomto případě úspěšná.
45'
Na rozdíl jediné branky se nyní povedlo snížit Michaele Smějové.
45'
A to přineslo trest. Barbora Vavroušková měla hodně prostoru a navíc v poklidu zamířila.
44'
Hodonínu se v posledních minutách směrem dopředu nedaří, nyní znovu zbytečně přišel o míč.
43'
Veronika Holečková si pro změnu vzala na starost další sedmičku a hosté jdou po delší době do vedení.
42'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Denisa Holeňáková).
41'
K ní se pochopitelně postavila Denisa Holeňáková, která mířila ideálně vedle nohy.
40'
Po delší době jsme sledovali nedovolený zákrok, následovat bude sedmička pro Slavii.
39'
Hodonín se nyní v zakončení nedokázal prosadit a hra se tak otáčí na druhou stranu.
38'
Oddechový čas pro domácí.
38'
Po necelé minutě později se ke slovu dostal Laura Víchové, které se povedlo uspět.
37'
Slavia zažívá skvělý vstup do druhého poločasu. Tereze Vostárkové se totiž povedlo srovnat krok.
36'
Následovala další sedmička tohoto zápasu. Také tentokráte byla Denisa Holeňáková úspěšná.
35'
Domácí celek si bere dvoubrankové vedení zpět, a sice díky Báře Krejčíkové.
34'
Z rychlého protiútoku ovšem zamířila naprosto přesně Adriana Míšová.
34'
Sedmička také na domácí straně a pro změnu se dokázala prosadit Nikola Kalinová.
33'
Místo toho přišel nedovolený zákrok, po kterém Denisa Holeňáková dokázala proměnit sedmičku.
32'
Hodonín se nyní dostává na druhou stranu, do střelecké pozice to ale zatím nevede.
31'
Jako první se ve druhém dějství prosazuje hostující Julie Franková.
31'
Máme za sebou první poločas, který nakonec končí výhrou Hodonína, který vede poměrem 15:12. Dlouhou dobu jsme sledovali vyrovnanou podívanou, koncovka se ovšem lépe povedla domácím.
30'
29'
Petra Jadamíková rovněž bez větších problémů dokázala zamířit.
28'
A je to o dvě branky. Slavia se nedokázala prosadit, což na opačné straně dokázala potrestat Laura Víchová.
27'
Nikola Kalinová přesto vrací domácím vedení, také v tomto případě neměla problém.
26'
Domácí celek ovšem moc dlouho nevedl, srovnat se totiž povedlo Tereze Vostárkové.
25'
Po chvilkovém půstu měla hodně čas Laura Víchová, která si poradila na jedničku.
24'
Hodonín našel ve volném prostoru domácí Michaelu Smějovou, která si připisuje první branku.
23'
23'
Vyrovnané utkání pokračuje, tentokráte se povedlo srovnat krok Nikola Kalinové.
22'
Vendula Fryčáková je ve skvělé formě a střelou o zem dokázala znovu uspět.
21'
Po delší době o sobě znovu dala vědět domácí Petra Jadamíková, která se prosadila k tyči.
20'
Pražský celek se znovu dostává do vedení, a sice díky přesné ráně od Venduly Fryčákové.
19'
Ke slovu se přihlásila také domácí Klaudia Cyganová, jejíž projektil se zastavil až v brance.
18'
A v krátkém časovém sledu se Adriana Míšová prosazuje podruhé.
17'
A je znovu vyrovnáno. Adriana Míšová znovu našla recept na domácí brankářku.
16'
Hodonín se dostal k rychlé kombinaci, kterou dokázala bleskově vyřešit Laura Víchová.
15'
15'
14'
A o pár vteřinek později dokonce vyrovnává Vendula Fryčáková.
14'
Denisa Holeňáková se po rychlé souhře dostala do palebné pozice a brankářka neměla šanci.
13'
Po delší době jsme se dočkali branky hostujícího celku, postarala se o něj Adriana Míšová.
12'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Sára Drexlerová).
12'
Branka domácích ovšem na sebe nenechala dlouho čekat, přesně mířila také Bára Krejčíková.
11'
Na opačné straně se dokázala přesně k tyči trefit Vendula Fryčáková.
11'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Barbora Krejčíková).
10'
A posléze se přes křídlo dostala do ideální pozice Petra Jadamíková, která byla úspěšná.
9'
A aby toho nebylo málo, tak se prosadit dokázala také domácí Bára Krejčíková.
8'
Na opačné straně si o slovo řekla Hedvika Nováková, která neměla žádný problém.
7'
Denisa Holeňáková si vzala na starost sedmičku, kterou dokázala jednoduše proměnit.
6'
Na opačné straně to mnohem lépe provedla Bára Krejčíková, která si počínala zkušeně.
5'
Po nedovoleném zákroku zahrávala sedmičku hostující Magdalena Svobodová, která proti brankářce neuspěla.
4'
3'
Následoval sedmimetrový hod pro domácí celek, se kterým úspěšně naložila Nikola Kalinová.
2'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Barbora Vavroušková).
1'
Jako první to na sebe vzal hostující Veronika Holečková, které se povedlo uspět.
1'

HK Hodonín: T. Novotná, Rehušová – Jastrábová, Víchová, Drexlerová, Smějová, Cyganová, Jadamíková, Pospíšilová, Kalinová, B. Krejčíková, Nováková, Višňovská, Malecká.

DHC Slavia Praha: Michalská, Šlejtrová, Koudelková – Holečková, J. Franková, Vostárková, A. Novotná, Holeňáková, Zimová, Duranková, Míšová, Motejlová, V. Fryčáková, Vavroušková, M. Svobodová.

Rozhodčí: Suchanek, Pluhař.
Hodonín se po třech odehraných zápasech zatím nachází na jedenácté pozici tabulky, přičemž se mu povedlo nasbírat dva body, a sice za jednu výhru a dvě porážky. Hodonín bodoval právě v minulém souboji proti Zlínu, ten nakonec na své palubovce pohrál poměrem 19:23. Slavia Praha má také po třech zápasech na své kontě dva body a v tabulce se tak nachází na deváté příčce. Pražský celek jedinou výhru zaznamenal proti poslední Stúpavě, která prohrála debaklem 17:33. Hosté budou favoritem také v tomto duelu, Hodonín se ovšem zajisté pokusí podruhé za sebou bodovat.
MOL liga žen má před sebou další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi HK Hodonín a DHC Slavia Praha.