Kvalifikace ME muži -  ONLINE PŘENOS -  Faerské ostrovy : Česko - 30. dubna 2021   20:45

Faerské ostrovy
4' Mikkjalsson  • 7' Ellefsen  • 12' Johansen  • 17' Ellefsen  • 19' Krogh  • 21' Olsen  • 25' Jojic  • 29' Krogh  • 29' Olsen  • 31' T. H. Rasmussen  • 37' Johansen  • 39' Ellefsen  • 40' Mikkjalsson  • 41' Johansen  • 43' Ellefsen  • 44' Johansen  • 46' Krogh  • 48' Olsen  • 49' West Av Teigum  • 50' West Av Teigum  • 52' T. H. Rasmussen  • 54' Olsen  • 56' Ellefsen  • 58' Poulsen
27:26
(11:12)
Česko
Česko
3' Klíma   • 6' J. Hrstka   • 7' Š. Zeman   • 11' Číp   • 17' Bečvář   • 18' Klíma   • 21' Mubenzem   • 22' Bečvář   • 26' Petrovský   • 27' Klíma   • 31' Klíma   • 32' Klíma   • 33' Klíma   • 36' Klíma   • 40' Jurka   • 41' Klíma   • 42' Piroch   • 44' Klíma   • 45' Petrovský   • 49' Bečvář   • 50' J. Hrstka   • 51' Š. Zeman   • 57' Klíma   • 59' Jurka
Brimvik, Norsoe (oba FAO)
Česko

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů.
Faerské ostrovy – Česko 27:26 (11:12)
Nejvíce branek: Ellefsen 5, Jojic 4/3, Johansen 4 – Klíma 9, Bečvář 4/1, Hrstka 3/1. Rozhodčí: Brimvik, Norsoe (oba FAO). Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 1:0.
Je konec! Faerské ostrovy poráží český tým 27:26 a slaví své první body v této kvalifikační skupině. První poločas přitom vypadal pro český tým velmi dobře. Češi dokonce vedli o čtyři branky, ale v závěru první půle domácí snížili na rozdíl jediné branky. Ve druhé půli navíc zářil teprve osmnáctiletý Ellefsen, který zařídil obrat. V závěru ještě mohli Češi vyrovnat, ale Bečvář se podle rozhodčích dopustil faulu.
60'
Bečvář se deset sekund před koncem dral do zakončení, ale dopustil se útočného faulu.
60'
Domácí se stále drží v útoku. Užek zahrál nohou a Faerské ostrovy budou pokračovat v kombinaci.
59'
Miroslav Jurka se uvolnil na pravém křídle a ještě vykřesal naději pro český tým.
58'
Užek neproměnil obrovskou šanci a střelou do prázdné branky se trefil Poulsen.
58'
Ellefsen znovu střílel z dobré pozice, ale Galia jeho ránu vyrazil!
57'
Matěj Klíma opět pozvedl střelecký prapor českého týmu a snižuje na rozdíl jediné branky.
56'
Ellefsen se uvolnil na brankovišti a navýšil vedení Faerských ostrovů na dvě branky.
55'
Štěpán Zeman se zjevil sám před brankářem, ale jeho rána o zem se odrazila nad břevno.
54'
Hrstka sice neuspěl, ale domácí se vydali do rychlého útoku, který parádním zákrokem zastavil Galia!
54'
Olsen se opět prosadil z levého křídla a domácí jdou do vedení.
53'
Další útok českého týmu zastavuje branková konstrukce! Domácí mohou jít po dlouhé době do vedení.
52'
Ellefsen v pádu posunul míč na Rasmussena, který nikým neatakován pohodlně zakončil k tyči.
51'
Štěpán Zeman se uvolnil kolem Rasmussena a vrátil českému týmu vedení.
50'
West Av Teigum podruhé během krátké doby překonal českého brankáře. Pokračuje obrovské drama.
50'
Klíma krásnou přihrávkou uvolnil Hrstku, který vrátil český tým do vedení.
49'
Na pravém křídle se prosadil West Av Teigum, který zakončil pod břevno.
49'
Bečvář takovou zajímavou střelou se štěstím překonal brankáře.
49'
Nakonec šlo o nějaké problémy s časomírou, ale vše už je v pořádku a duel může pokračovat.
48'
Hra je nyní přerušená, jelikož rozhodčí se radí o jedné ze situací.
48'
Je vyrovnáno! Olsen se prosmýkl na levém křídle a střelou mezi nohy brankáře srovnal.
46'
Domácí jsou skutečně rozjetí. Další dělovkou z pravé strany překonal českého brankáře Krogh.
Oddechový čas pro domácí.
45'
Leoš Petrovský si naskočil na oblouček za obranu a levou rukou se prosadil.
44'
Johansen dostal moc prostoru na středu a s přehledem se zapsal mezi střelce.
44'
Matěj Klíma udělal z domácích obránců kužely a přidal další zásah. Klíma dnes skutečně táhne český tým.
43'
Domácím se po přestávce daří v útoku. Johansen našel Ellefsena a osmnáctiletý hráč poslal míč k tyči.
42'
Piroch si našel prostor na brankovišti a z otočky prostřelil domácího brankáře.
41'
Johansen se uvolnil na pravé straně a i v pádu rozvlnil síť.
41'
Češi zatím pokaždé dokážou rychle zareagovat a odskočit na rozdíl dvou branek.
40'
Mikkjalsson znovu využil díru ve středu obrany a snížil na rozdíl jediné branky.
40'
Jurka dostal přihrávku na pravé křídlo, natlačil se do střelecké pozice a vstřelil důležitý gól.
39'
Ellefsen si naskočil na vysokou přihrávku a poslal míč do dolního rohu.
38'
Tomáš Piroch se provinil útočným faulem. Domácí házenkáři mohou dalším útokem zdramatizovat vývoj duelu.
37'
Johansen si troufl na zakončení z velké dálky a vymetl horní roh české branky.
36'
Matěj Klíma střílel z pivota a i s kusem štěstí protlačil míč do branky.
36'
Vyloučení v týmu Faerské ostrovy (Peter Krogh).
35'
Tomáš Číp zakončoval v pádu z velmi těžkého úhlu, ale nezamířil mezi tři tyče.
34'
Jojic proměňuje i svou čtvrtou sedmičku v utkání.
34'
Johansen byl faulován při zakončení v brankovišti a domácí budou mít k dobru sedmičku.
33'
Klíma znovu předvedl nechytatelnou střelu ze země. Druhá půle zatím patří právě jemu.
32'
Matěj Klíma pokračuje ve výborném duelu a znovu navyšuje český náskok na dvě branky.
31'
Na opačné straně odpověděl zakončením pod břevno Rasmusen.
31'
Matěj Klíma otevřel druhou půli brankou českého týmu.
31'
První poločas končí. V první půli jsme sledovali zajímavou házenou. Český tým po vyrovnaném úvodu zařadil vyšší rychlostní stupeň a v jednu chvíli dokonce vedl o čtyři branky. Domácí Faerské ostrovy ale v závěru poločasu zabraly a dotáhly se na rozdíl jediné branky.
30'
Oddechový čas pro hosty.
29'
Olsen dostal přihrávku do rozhozené obrany, z křídla si naskočil před branku a překonal Galiu.
29'
Faerské ostrovy ještě bojují. Krogh dostal přihrávku do druhé vlny a snížil na rozdíl dvou branek.
28'
Filip Jojic sedmimetrový hod proměnil střelou o zem.
28'
Mikkjalsson se tlačil do zakončení a byl faulován. Sudí nařídil další sedmičku.
27'
Rozhodčí už signalizovali pasivní hru, ale Matěj Klíma to vzal na sebe a navýšil vedení české reprezentace na čtyři branky.
26'
Martin Galia znovu čaruje! Český brankář se roztáhl na brankové čáře a vyrazil ránu směřující do dolního rohu.
26'
Petrovský si naběhl na oblouček za obranu a po skvělém převzetí překonal brankáře.
25'
Filip Jojic s přehledem proměnil svou druhou sedmičku v utkání.
25'
Galia si nyní sice poradil s další dělovkou, ale rozhodčí viděl faul a nařídil sedmimetrový hod ve prospěch domácích.
24'
Galia si poradil se střelou Johansena z nouze. Češi v první půli brání na jedničku.
22'
Bečvář se parádním naznačením zbavil obránce a pravačkou napálil míč pod břevno.
21'
Olsen se znovu dostal před českého brankáře, ale tentokrát se nemýlil.
21'
Mubenzem si naběhl na rychlou přihrávku křížem a z výskoku uklidil míč do dolního rohu.
20'
Galia si dal pozor na Olsena a jeho ránu z těsné blízkosti vykopl mimo branku.
19'
Oddechový čas domácích zabral. Krogh z velké dálky vymetl horní roh.
18'
Matěj Klíma také ukázal krásnou střelu ze země. Češi si pomaličku začínají budovat náskok.
17'
Bečvář proměnil i druhou sedmičku. Tentokrát si počkal na pohyb brankáře.
17'
Bečvář si troufl na další zakončení z levé strany, ale tentokrát jej brankář vychytal. Češi však zůstanou u míče.
17'
Ellefsen se znovu prosadil krásnou střelou bez výskoku. Osmnáctiletý hráč dělá české obraně velké problémy.
17'
Mubenzem vytvořil prostor pro Bečváře, který po proskoku zakončil ke vzdálenější tyči.
15'
Mubenzem se znovu tlačil do zakončení, ale podruhé během krátké doby byl zastaven faulem
14'
První sedmičku českého týmu proměnil Jakub Hrstka.
13'
Klíma neohroženě proskočil kolem obránce, ale také domácí brankář vytáhl skvělý zákrok.
12'
Martin Galia chytá skvěle! Krogh to zkoušel technickým pokusem, ale český brankář byl na zemi včas.
12'
Na levém křídle zůstal osamocený Johansen, který opět vyrovnal.
11'
Češí se poprvé v utkání dostávají do vedení. Tomáš Číp se dostal do úniku a střelou o břevno rozvlnil síť.
10'
Mubenzem se dral do zakončení, ale soupeř jej fauloval zatažením za dres. Češi zůstanou u míče.
9'
Domácí celek v úvodních minutách podává sympatický výkon. Martin Galia si poradil s dalším zakončením z levé strany.
7'
Na opačné straně pohotově vyrovnal Štěpán Zeman.
7'
Ellefsen si postoupil proti obránci a střelou k levé tyči překvapil českého bankáře.
6'
Jakub Hrstka dostal přihrávku na levé křídlo a střelou do horního rohu opět vyrovnal.
5'
Martin Galia si připsal skvělý zákrok proti střele z pravé strany. Odražený míč ale získali domácí hráči.
4'
Osamocený Mikkjalsson dostal přihrávku na pivota a nikým neatakován vrátil domácí celek do vedení.
3'
Matěj Klíma se dostal mezi dva obránce a střelou o zem srovnal.
3'
Filip Jojic ze sedmimetrového hodu napálil míč pod břevno.
3'
Halgirsson se dral do zakončení, ale byl faulován. Domácí budou zahrávat první sedmičku.
2'
Tomáš Bečvář sice vybojoval míč na vlastní polovině, ale podle rozhodčího to bylo s faulem. Domácí budou pokračovat v útoku.
1'
Domácí obstarali výhoz do prvního poločasu dnešního souboje. Faerské ostrovy první akci nedotáhly k přesné střele.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Ještě před samotným startem utkání zazní hymny obou zemí.

Faerské ostrovy: Guttesen, Satchwell – R. B. Hansen, Halgirsson, Krogh, P. Thomsen, Poulsen, Jojic, Dal-Christiansen, Johansen, Olsen, West Av Teigum, T. H. Rasmussen, Djurhuus, Mikkjalsson, Ellefsen.

Česko: Galia, Š. Mizera – J. Hrstka, Bečvář, Jurka, Kotrč, Číp, Petrovský, Klíma, Mořkovský, Jan Užek, Š. Zeman, Mubenzem, Piroch, Fulnek, Franc.

Rozhodčí: Brimvik, Norsoe (oba FAO).
Český tým už má před posledními zápasy kvalifikace jistý postup na světový šampionát. Už nyní je jasné, že se Češi dostanou nejhůře mezi nejlepší čtyři týmy z třetích míst. EHF zatím postup oficiálně nepotvrdila.
Zápas začíná v 20:45 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Na zápas na Faerských ostrovech neodletěla trojice hráčů. Kapitán Babák a brankář Mrkva nedostali povolení od svého klubu. Českému týmu bude chybět také střelec Kašpárek.
Utkání bude řídit duo rozhodčích Brimvik a Norsoe.
Hezký den všem fanouškům házené, v dnešním online přenosu vám přiblížíme dění z prvního kvalifikačního utkání česká mužské reprezentance, ve kterém se naši reprezentanti přestaví na Faerských Ostrovech. Utkáním vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.