ME v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Černá Hora  : Slovinsko - 17. ledna 2018   20:30

Černá Hora
Černá Hora
2' Lipovina  • 5' Bozović  • 7' Sevaljević  • 9' Grbović  • 12' Sevaljević  • 16' Sevaljević  • 19' Lipovina  • 19' Sevaljević  • 21' Bozović  • 24' Bozović  • 26' Lipovina  • 26' Mijatović  • 28' Grbović  • 34' Bozović  • 36' Vujović  • 38' Sevaljević  • 45' Bozović  • 47' Lipovina
19:28
(13:14)
Slovinsko
Slovinsko
3' Suholeżnik   • 14' Mačkovšek   • 15' Grebenc   • 16' Blagotinšek   • 18' Mlakar   • 20' Mlakar   • 25' Marguč   • 28' Marguč   • 29' Mlakar   • 32' Blagotinšek   • 34' Blagotinšek   • 35' Zarabec   • 37' Blagotinšek   • 42' Mačkovšek   • 44' Bezjak   • 46' Marguč   • 48' Bezjak   • 49' Marguč   • 52' Bezjak   • 54' Marguč   • 56' Żabić   • 57' Zarabec
Černá Hora
Slovinsko

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Černá Hora – Slovinsko 19:28 (13:14)
Nejvíce branek: Sevaljević 7/2, Bozović 5, Lipovina 4 – Bezjak 7/4, Marguč 6/1, Blagotinšek 4. Sedmimetrové hody: 2/2 – 6/6. Vyloučení: 4:5. ČK: Potočnik (SLO).
Je konec! Slovinsko potvrdilo roli favorita a poráží Černou Horu 28:19! V prvním půli jsme sice sledovali vyrovnanou bitvu. O přestávce vedlo Slovinsko o jediný bod. Jenže po změně stran už Slovinci zcela kralovali a soupeře nepustili prakticky k ničemu. Zaslouženě si tak vybojovali postup do další fáze! Pro Černou Horu mistrovství končí.
60'
Ještě jeden trest pro Slovince! Dvě minuty dostává Žabić.
57'
Zarabec zkusil střelu z úctyhodné vzdálenosti a vymetl horní roh branky.
57'
Bozović zbytečně fauloval a dostává další dvě minuty.
56'
Žabić dostal přesnou přihrávku mezi dva obránce a pohotově uklidil míč do branky.
55'
Další zakončení Černé Hory zastavila horní tyč. Zaplněné tribuny oslavují slovinský triumf.
54'
Jenže Slovinsko už komplikace nepřipustí! Další branku přidal z levého křídla Marguč.
53'
Sevaljević proměnil další sedmimetrový hod! Černá Hora by však musela předvést nadlidský výkon.
52'
Naopak Slovincům vychází takřka všechno. Z levého křídla se dělovkou pod břevno prosadil Bezjak.
51'
Černé Hoře se vůbec nedaří. Slovinský brankář si bez větších problémů poradil se slabou střelou z ostrého úhlu.
49'
Marguč se obratně otočil kolem svého strážce a levačkou uklidil míč k zadní tyči.
48'
Slovinci se v oslabení zmocnili míče a Bezjak dotáhl protiútok ke gólové tečce.
47'
Sevaljević si vzal na bedra sedmimetrový hod a zamířil přímo do horního rohu branky!
47'
Za předchozí faul zároveň dostává trest Zarabec.
47'
Bleskový protiútok Černé Hory zakončil i po faulu na svou osobu padající Lipovina.
46'
Na druhé straně dostal Marguč přesnou přihrávku a pohotovou střelou uklidil míč k zadní tyči.
45'
Černá Hora sice snižuje, ale už to bude mít nesmírně těžké. Bozović se prosadil i v pádu.
44'
A Slovinsko přidává další branku! Parádní dělovkou z levé strany prostřelil brankáře Bezjak.
44'
Sevaljević fauloval soupeře při snaze zakončit a dostává dvě minuty.
43'
Černé Hoře nevyšel pokus o rychlý protiútok. Přihrávka na rozběhnutého pivota byla příliš krátká.
42'
Slovinsko ještě více odskakuje. Mačkovšek si naběhl na pravou stranu a dělovkou na zadní tyč překonal brankáře.
40'
Černá Hora se nastěhovala před branku Slovinska, ale nikdo v černém dresu si netroufl na zakončení.
39'
Slovinsko navíc využilo sedmimetrový hod! K tyči se trefil Marguč.
39'
Radojević zcela zbytečně zastavil rozehrávku Slovinska a dostává dvě minuty.
38'
Černá Hora se ještě drží ve hře! Dělovkou z krásného výskoku se prosadil Sevaljević.
37'
Další dvě minuty na straně Slovinska. Odsedí si je Žabić.
37'
Blagotinšek se rozehrává k parádnímu výkonu! Nyní nedal soupeřovu brankáři šanci a prostřelil jej mezi nohami.
36'
Vujović si naskočil mezi dva obránce a dělovkou dopravil míč do sítě.
36'
Černá Hora si bere oddechový čas.
35'
Slovinsko přidává branku v oslabení! Zarabec si naskočil proti obraně a vymetl pavučinu v horním rohu.
34'
Vyloučení v týmu Slovinsko (Darko Cingesar).
34'
Slovinsko však okamžitě odpovídá vstřelenou brankou. Po rychlém protiútoku se trefil Blagotinšek.
34'
Až nyní se Černá Hora prosadila. Z otočky se trefil Božović.
33'
Grbović pálil ze zajímavé pozice, jenže dělovkou pravou rukou orazítkoval jen tyčku.
32'
Slovinsko podruhé v utkání odskakuje na rozdíl dvou branek. Z otočky se střelou mezi nohy brankáře trefil Blagotinšek.
31'
Černá Hora se v úvodu druhého poločasu tlačí do útoku. Slovinsko však skvěle brání a nenechává soupeře zakončit.
31'
První poločas je minulostí! V úvodní půlhodině hry jsme sledovali opravdu vyrovnaný a vypjatý souboj! Slovinsko je nakonec o něco šťastnější. Do druhé půle bude vstupovat za stavu 14:13. Přesto nám druhý poločas slibuje nesmírně zajímavou podívanou.
30'
30'
Radojević počastoval rozhodčího nějakou nadávkou a je vyloučen!
29'
Slovinci přidávají další branku! Dělovkou z velké vzdálenosti se pod břevno trefil Mlakar.
28'
Nyní sledujeme parádní házenou! Po průniku z pravého křídla vyrovnal chytrou střelou Marguč.
28'
Nemanja Grbović byl na správném místě a střelou do dolního rohu branky vrátil Černou Horu do vedení.
27'
Slovinsko vyrovnává po sedmimetrovém hodu! Ten s naprostým přehledem proměnil Mlakar.
26'
Černá Hora už vede! Bleskovou přihrávku do protiútoku zužitkoval Mijatović.
26'
Lipovina byl znovu tahounem útoku Černé Hory a dělovkou pod břevno dotáhl skóre na 11:11!
25'
Slovinsko se ale dokáže rychle vzpamatovat. Střelou v pádu se krásně trefil Marguč.
24'
Je znovu vyrovnáno! Po přihrávce na levé křídlo se uvolnil Bozović a střelou mezi nohy brankáře vyrovnal!
24'
A pozor! Je tady červená karta! Za předchozí stažení Lipoviny ji dostává Gregor Potočnik.
24'
Lipovina je v posledních minutách takovým otloukánkem. Podruhé během pěti minut se stal obětí nedovoleného zákroku.
23'
Lipovina střílel z ostrého úhlu. Na jeho neskutečnou dělovku brankář nedosáhl, ale míč orazítkoval břevno.
22'
Bezjak zahrával další sedmimetrový hod a ani na čtvrtý pokus se nemýlil!
21'
Černá Hora hraje nesmírně jednoduše. Bozović prostě vystřelil a vymetl horní roh soupeřovy branky.
20'
Slovinsko soupeře do vedení nepustí! Mlakar si naskočil proti dvojici obránců a prostřelil také gólmana.
19'
Sevaljević se trefil švihem na vzdálenější tyč. Je znovu vyrovnáno! Slovinský trenér se nyní hodně zlobí.
19'
Lipovina vzal odpovědnost na sebe a krásnou dělovkou pod břevno udržel Černou Horu na dostřel.
18'
Slovinsko si bere oddechový čas.
18'
Slovinsko poprvé v utkání odskakuje na rozdíl dvou branek! Po přihrávce do volného prostoru se v pádu trefil Mlakar.
17'
Blagotinšek po svém obranném zákroku na pravé straně fauloval a dostává žlutou kartu.
16'
Černá Hora sice vyrovnala, ale Blagotinšek krásnou střelou po rychlém protiútoku vrátil Slovincům vedení.
16'
Gól vstřelil tým Černá Hora (Vasko Sevaljević).
15'
A nyní se po delší době dostává do vedení! Grebenc vypálil tak tvrdě, že brankář zkrátka neměl šanci.
15'
Brankář Černé Hory zlikvidoval tygřím skokem střelu do dolního rohu branky. Slovinsko však nadále zůstane u míče.
15'
Žlutá karta pro tým Černá Hora (Nebojša Simović).
14'
Mačkovšek dostal přihrávku do rychlého protiútoku, který zakončil parádní střelou mezi nohy brankáře.
13'
Na palubovce nyní kralují obě defenzívy. Brankář Slovinska vytáhl opravdu krásný zákrok.
12'
Černá Hora přeci jen využívá početní převahu! Po rychlém útoku se trefil Sevaljević.
11'
Slovinsko se v oslabení usadilo na polovině Černé Hory a sbírá cenné vteřinky. Slovinci zatím hrají opravdu takticky skvěle.
10'
Mlakar fauloval soupeře při střele a do hry dvě minuty nezasáhne.
9'
Další proměněný sedmimetrový hod na straně Slovinska! Bezjak potřetí mířil k pravé tyči!
9'
Černá Hora se poprvé v utkání dostává do vedení! Krásnou střelou do šibenice se prosadil Grbović.
7'
Sevaljević napřáhl z hranice brankoviště a střelou, která před brankářem poskočila, srovnal skóre.
6'
Mlakar udeřil soupeře rukou do obličeje a vyfasoval žlutou kartu.
6'
Slovinsko přidává další gól ze značky sedmimetrového hodu. Podruhé v utkání se trefil Bezjak.
5'
Je znovu vyrovnáno! Dělovkou do šibenice se z úctyhodné vzdálenosti blýskl Bozović.
4'
Postup Černé Hory zastavil faul těsně před brankovištěm. Hráči v černém mohou nadále kombinovat.
3'
Slovinsko však pokračuje v dobré ofenzívě. Střelou kolem vyběhnutého brankáře se trefil Suholeznik.
2'
Černá Hora dokázala pohotově vyrovnat. Dělovkou na zadní tyč se trefil Lipovina.
1'
Slovinsko se dostává do vedení! Ze značky sedmimetrového hodu se prosadil Bezjak.
1'
Hned v úvodu je tu první žlutá karta. Dostává ji Radojević, reprezentant Černé Hory.
1'
Slovinsko se hned v úvodu utkání vydalo do útoku. Dnešní utkání bude provázet parádní atmosféra.
1'
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Ještě před zahájením utkání zazní hymny obou zemí.

Černá Hora: Mijatović, Mijusković, Simić – Cavor, Lazović, Pejović, Marković, Vujović, Radojević, Simović, Vujović, Sevaljević, Bozović, Lasica, Grbović, Andjelić, Lipovina.

Slovinsko: Lesjak, Skok – Suholeżnik, Mlakar, Mačkovšek, Żabić, Grebenc, Bezjak, Zarabec, Cingesar, Potočnik, Janc, Kavtičnik, Marguč, Henigman, Verdinek, Blagotinšek..
Slovinsko:

Slovinsko se momentálně nachází na třetím místě s jedním bodem a skóre 49:50. Pokud chce postoupit musí v dnešním zápase alespoň remizovat. V prvním utkání se utkalo s Makedonií a stav po poločase byl vyrovnaný 11:11. I když ke konci utkání slovinci vedli, tak nakonec Makedonie vyhrála opět o bod 25:24. Ve druhém zápase se Slovinsko utkalo s favoritem z Německa, ovšem po poločase vedlo Slovinsko 15:10 a rodilo se překvapení. Nakonec ale zápas skončil remízou 25:25.
Černá Hora:

Černá Hora se momentálně nachází na posledním čtvrtém místě s žádným bodem a skóre 47:61. Ovšem pokud dnes porazí svého soupeře ze Slovinska tak postupuje. V prvním utkání skupiny C se utkala s Německem. S ním prohrála rozdílem třídy 19:32. Ovšem ve druhém utkání se utkala s Makedonií a po poločase vedla 16:15. Nakonec ale utkání skončilo těsnou výhrou Makedonie 29:28.
V předkole Mistrovství Evropy se proti sobě utkají týmy Černá Hora a Slovinsko. Naposled se tato mužstva spolu utkala v přátelském utkání před sedmi měsíci, kdy Slovinsko vyhrálo jasně 33:24.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.