ME v házené žen -  ONLINE PŘENOS -  Dánsko : Francie  - 6. prosince 2018   18:00

Dánsko
Dánsko
1' Hansenová  • 2' Tranborgová  • 5' Wollerová  • 7' Tranborgová  • 14' Tranborgová  • 17' Hansenová  • 18' Heindahlová  • 28' Jörgensenová  • 30' Wollerová  • 31' Hansenová  • 41' Hansenová  • 48' Jörgensenová  • 53' Wollerová  • 56' Grigelová  • 59' Dornonville de la Courová  • 60' Jörgensenová
23:29
(11:17)
Francie
Francie
3' Zaadiová   • 4' Ayglon Saurinaová   • 6' Flippesová   • 9' Nze Minková   • 10' Flippesová   • 12' Dembeleová   • 16' Zaadiová   • 17' Zaadiová   • 19' Coataneaová   • 21' Nze Minková   • 23' Houetteová   • 23' Nze Minková   • 24' Zaadiová   • 29' Nze Minková   • 30' Nze Minková   • 31' Dembeleová   • 36' Nze Minková   • 41' Houetteová   • 42' Lacrabereová   • 44' Houetteová   • 49' Edwigeová   • 53' Flippesová   • 53' Niakateová   • 55' Niakateová
Dánsko
Jurinovič, Mrvica (oba CRO)
Hall XXL Nantes
5296 diváků
Francie

Dánsko – Francie 23:29 (11:17)
Nejvíce branek: Wollerová 5/2, Hansenová 4, Jörgensenová 4/4 – Nze Minková 6, Pineauová 4/4, Zaadiová 4. Rozhodčí: Jurinovič, Mrvica (oba CRO). Sedmimetrové hody: 11/7 – 6/5. Vyloučení: 7:3. ČK: Tranborgová (DEN). Diváci: 5296.
Domácí hráčky zvládly dnešní utkání a v tabulce skupiny I zaznamenaly druhé vítězství, které je posouvá se čtyřmi body do čela tabulky. Dánsko zůstává v šestičlenné skupině páté.
60'
Utkání skončilo i pro Nielsenovou, která obdržela dvouminutový trest.
60'
Za to dánské házenkářky byly na druhé straně úspěšné, konkrétně Kristina Jörgensenová.
59'
Na druhé straně minula Niakateová.
59'
Dornonvillová krásnou střelou do pravého horního růžku snížila účet utkání.
58'
Kanorová po přihrávce Flippesové trefila pravou tyč dánské branky.
57'
Francouzský trenér si vzal oddechový čas.
56'
... ale vzápětí se dostala k dorážce a z druhého pokusu už byla úspěšná.
56'
Grigelová sedmičku neproměnila...
56'
N'Gouanová faulovala Hansenovou a nabídla Dánsku sedmimetrový hod. Pro francouzskou hráčku následuje vyloučení.
56'
Na druhé straně neprostřelila francouzské bránící ruce Höjlundová.
55'
Brankářka Glauserová zkusila přehodit celé hřiště, ale místo prázdné branky trefila tyčku.
55'
Niakateová dostala přihrávku na levou stranu a po vysokém skoku skórovala.
54'
Grigelová střelou ze sedmičky byla úspěšná a zapsala se do střelecké listiny.
54'
Tranborgová obdržela třetí dvouminutový trest a utkání pro ní končí.
53'
Niakateová zvýšila na rozdíl devíti branek.
53'
Na druhé straně byla úspěšná Wollerová.
53'
Flippesová se uvolnila v levé části hřiště a střelou ke vzdálenější tyči byla úspěšná.
53'
Wollerová v pádu napálila tělo francouzské brankářky!
52'
Hansenova svou aktivní hrou vybojovala sedmimetrový hod.
51'
Na druhé straně se uvolnila Foppaová, ale ani ona nenamířila míč do soupeřovy branky.
50'
Francouzky při postupné kombinaci ztratili míč, Dánky se vrhly do rychlého protiútoku, ale K. Jörgensenová střelou ze střední části přestřelila branku.
49'
Po přihrávce Pineauové vypálila Edwigeová a rozvlnila síť za zády dánské brankářky.
48'
K. Jörgensenová napřáhla levačku a prostřelila francouzskou brankářku.
48'
Dánky už jsou v pěti.
48'
Lacrabereová střelou pod břevno uspěla ze sedmimetrového hodu.
47'
Tranborgová přistrčila soupeřku a nabídla Francii sedmičku. Navíc ji čeká dvouminutový odpočinek.
47'
Sedmička na druhé straně, kterou úspěšným lobem zakončila Wollerová.
46'
Pineauová střelou do spodní poloviny branky nabídla úspěšný zákrok dánské brankářky.
46'
Hansenová podržela před brankovištěm Zaadiovou a obdržela dvouminutový trest.
45'
Wollerová byla ze sedmimetrového hodu úspěšná.
45'
Kristina Jörgensenová krásnou kličkou do středu vybojovala sedmičku pro svůj tým.
44'
Laciná ztráta dánského celku vyústila v brejk zakončený přesnou střelou Houetteové.
44'
Edwigeová trefila z druhé vlny břevno!
42'
Lacrabereová tvrdou střelou z druhé vlny pod břevno napálila míč do dánské branky.
41'
Na druhé straně se ve středu prosadila Hansenová a střelou k levé tyči snížila.
41'
Houetteová tvrdě zaútočila z levého rohu a přidala 22. gól Francie.
40'
S. Jörgensenová zkoušela přehodit brankářku Francie, ale ta si na míč sáhla a vytáhla balón vedle branky.
40'
Po faulu na dánskou hráčku inkasovala dvouminutový trest Pineauová.
39'
Po faulu na Edwigeovou proměnila sedmičku Pineauová.
39'
S. Jörgensenová sedmimetrový hod proměňuje.
39'
Po faulu na Hansenovou od Flippesové je tady další sedmimetrový hod, tentokrát na druhé straně.
38'
Pineauová sedmimetrový hod proměnila.
38'
K. Jörgensenová faulovala Zaadiovou a rozhodčí dánskou hráčku vyloučili a nařídili sedmimetrový hod.
37'
Dánky se v útoku neprosadily a útočí Francouzky, které hrají bez brankářky.
37'
Dánky budou hrát přesilovku po vyloučení Edwigeové.
36'
Nepovedená střela Nze Minkové nakonec po odrazu od palubovky doletěla do dánské branky.
36'
Nepovedená přihrávka Hansenové končí u francouzské brankářky.
34'
Francouzky roztočily kolotoč, po kterém Lacrabereová trefila Hansenovou do hlavy. U míče jsou Dánky.
33'
Jörgensenová byla ze sedmimetrového hodu znovu úspěšná.
33'
Nielsenová byla faulována Pineaultovou a pro Dánsko je tady sedmimetrový hod.
32'
Hansenová zkoušela střílet, ale byla na desátém metru faulována. Dánky pokračují v útoku, navíc jsou v plném počtu.
31'
Na druhé straně vysoko vyskočila Hansenová a prostřelila francouzskou brankářku.
31'
Z prvního útoku se prosadila Dembeleová, která zaútočila z levého křídla.
31'
Francouzky odstartovaly druhou půli.
31'
První poločas byl dlouho vyrovnaný, ještě v osmnácté minutě to bylo o dva góly ve prospěch domácí Francie. Pak však Dánky selhaly v útočné činnosti a Francouzky z toho vytěžily poločasové šestigólové vedení. Nejlepší střelkyní je pětigólová Estelle Nze Minková.
30'
30'
V závěru prvního poločasu ještě využila přesilovku Minková a zřejmě uzavřela poločasový výsledek.
30'
Wollerová zaútočila z levého křídla a napálila míč ke vzdálenější tyči.
29'
Dvouminutový trest obdržela Tranborgová. Dánsko hraje bez brankářky.
29'
Minková zůstala zcela volná před brankovištěm a v pádu přesně zakončila!
28'
Z dalšího útoku už K. Jörgensenová byla úspěšná a snížila na rozdíl pěti branek.
27'
Nepovedená střela Dornonvillové skončila vedle branky.
26'
Sedmimetrový hod také na druhé straně. Pineauová zamířila k pravé tyči a byla úspěšná.
25'
Dánky se konečně prosazují. S. Jörgensenová uspěla ze sedmimetrového hodu.
24'
Zaadiová znovu útočí úspěšně. Klamavou kličkou si udělala trochu prostoru a zamířila přesně.
24'
Na druhé straně neuspěla Heindahlová.
23'
Dánky chybovaly, míč zachytila Minková a utekla do brejku. Po následném skoku napálila míč pod horní tyčku.
23'
Houetteová střelou z levého rohu uspěla a navyšuje náskok francouzského týmu na čtyři góly.
21'
Minková střelou zpoza devítimetrové hranice prostřelila dánskou brankářku.
21'
Oddechový čas si vzal trenér Francie.
21'
Jörgensenová uspěla ze sedmimetrového hodu a snižuje na 8:10.
20'
Žlutá karta pro tým Dánsko (Fie Wollerová).
19'
Oba týmy kupí chybu za chybou, Francouzky jednu využily a zvyšují na třígólový rozdíl. Autorkou gólu je Coataneová.
18'
Góly na obou stranách a Dánky se očividně začínají zvedat. Heindahlová z levé strany zacílila přesně.
17'
Zaadiová se znovu prosazuje!
17'
Neuvěřitelná střela Hansenové snad z 10 metrů, skvělý gól.
16'
Dánky zastavila až technická chyba, Francouzkám vrací třígolové vedení Zaadiová.
15'
Hansenová se snažila vystřelit, celou dobu ale byla držena a gól tak vstřelit nedokázala. Devítka pro Dánky. Žlutou kartu obdržela Coataneaová.
14'
Dánky přestály další tlak Francie a snižují na 5:7! Přesně zamířila Tranborgová.
13'
Faul Pineauové na Heindahlovou. Sedmimetrový hod neproměnila Jensenová.
13'
Oddechový čas pro Dánky.
12'
Žlutá pro Pineauovou, ta si je držení vědoma a přiznává se přihlášením.
12'
Čtyři góly bez odpovědi a Francie vede o tři! Úspěšnou střelkyní Dembeleová!
12'
Žlutá karta pro tým Francie (Grace Zaadiová).
11'
A je to 6:4 pro Francouzky! Pineauová zamířila přesně.
10'
Lacrabereová udělala pěkný průnik a až faulem byla zastavena na hranici brankového území. Sedmička.
10'
Flippesová využila přihrávku Edwigové a posílá Francouzky do vedení!
9'
Skvělý zákrok Leynaudové a z protiútoku srovnává Nze Minková!
7'
Dánky odvolaly Toftovou z brány, aby při držení míče srovnaly počty a Tranborgová zvládla skórovat!
6'
Francouzky srovnávají v početní výhodě. Autorkou gólu je Flippesová.
5'
Vyloučení Hansenové za faul před devítimetrovou výsečí.
5'
Wollerová posílá Dánsko znovu do vedení!
4'
Srovnáno! Brankářka si sáhla, ale míč nezastavila.
4'
Kristina Jörgensenová inkasovala žlutou kartu.
3'
Francouzky měly velkou šanci, ale brankářka Dánska předvedla parádní zákrok! Vzápětí Zaadiová snižuje!
2'
Tranborgová zvyšuje na 2:0.
2'
Žlutá karta pro tým Dánsko (Mette Tranborgová).
1'
Hansenová se prosadila střelou z osy, pohodlně překonala svou parťačku z Gyoru v bráně domácích!