Házená - MOL liga ženy - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Michalovce - 20. ledna 2018   15:00

Hodonín
Hodonín
10' Kalinová  • 11' Gätnerová  • 13' Gätnerová  • 16' Kalinová  • 20' Višňovská  • 24' Kalinová  • 25'   • 26' Gätnerová  • 32' Kalinová  • 33' Budayová  • 35' Jadamíková  • 44' Jadamíková  • 45' Kalinová  • 46' Budayová  • 46' Budayová  • 58' Kalinová  • 59' Poláchová  • 60' Budayová
20:30
(8:17)
Michalovce
Michalovce
1'    • 1'    • 7' Kišíková   • 10' Holešová   • 12' Holešová   • 14' Rebičová   • 18'    • 18' Holešová   • 20' Holešová   • 22'    • 28'    • 29'    • 30'    • 32' Rebičová   • 34'    • 35'    • 35' Holubová   • 37'    • 40' Holešová   • 43' Bajčiová   • 45' Kišíková   • 45' Kišíková   • 49' Trehubová Fiľková   • 52' Trehubová Fiľková   • 60'
Hodonín
Zichová, Nejezchlebová – Poláchová, Jadamíková, Jastrábová, Gätnerová, Pospíšilová, Kalinová, Patrnčiaková, Slobodová, Nováková, Višňovská, Budayová.
Bečička, Horák
Michalovce
Muliková, Bobal-Jablonska, Antikjová – Holešová, Kišíková, Rebičová, Kotová, Trúnková, Habánková, Holejová, Wollingerová, Holubová, Bajčiová, Trehubová Fiľková, Marcinčáková.

Je dobojováno. Domácí celek dnes předvedl dobrý výkon, za který se rozhodně nemusí stydět. S vedoucím týmem soutěže prohrál o deset branek, ve druhé půli na Michalovce nestačil o jediný gól. Hodonín tak zůstává bez body, hostující házenkářky budou i po tomto kole na prvním místě. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
60'
V posledních vteřinách přichází třicátá branky hostujících hráček, víc už se nejspíše nestane.
60'
Hodonín dnes nehraje vůbec zle, v tuto chvíli je skóre druhého poločasu vyrovnané, trefila se Budayová.
59'
Poláchová se nakonec probila až k zakončení, které směřovalo na bližší tyčku!
59'
Rychlý výpad končí brankou, Michalovce navyšují svůj náskok.
59'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Diana Poláchová).
58'
Celek Iuventa Michalovce si v tuto chvíli vyžádal čas na poradu!
58'
Šest minut jsme čekali na další branku. Ta přišla po tvrdé střele Kalinové z nějakých devíti metrů!
57'
Favorit už chtěl do rychlého kontru. Ještě předtím však přišel faul na brankovišti.
56'
Těch nepřesností je dnes na obou stranách opravdu hodně, rozehrávat budou domácí.
56'
Zblokovaný pokus, Michalovce rychle rozehrály, jenže i hostující tým teď ztratil míč.
55'
Více než tři minuty už čekáme na další přesný zásah. Nedočkaly jsme se ani po útoku slovenského celku.
54'
Rozhodčí teď pískají proti hostujícím hráčkám, Hodonín postupuje do útoku.
54'
Střelecký pokus končí vedle branky, hostující brankářka rychle rozehrává.
53'
Nyní přišel rychlý kontr, jenže střela se od tyče odrazila do zámezí, rozehrávat bude Hodonín.
52'
Další dva neúspěšné útoky na obou stranách, míč pro slovenského favorita.
52'
Tu si vzala na starost Trehubová Fiľková, která se díky tvrdé ráně nemýlila!
51'
Sedmička také na druhé straně, rozhodčí navíc přerušují hru.
50'
Kalinová teď nedala hostující gólmance žádnou šanci, skórovala o tyčku!
50'
Možná teď, rozhodčí totiž nařizují sedmimetrový hod!
50'
Domácí hráčky mají v posledních chvílích problémy, nemohou se dostat do zakončení, obrana soupeře působí pozorným dojmem.
49'
Hodonín si v tuto chvíli vyžádal čas na poradu!
49'
Trehubová Fiľková proletěla mezi domácí obranou, vzápětí mířila do horní části branky!
48'
Domácí házenkářky nyní během dlouhého útoku nedokázaly zakončit, poté o míč přišly.
47'
Následná sedmička však zůstává nevyužita, domácí brankářka si připsala dobrý zákrok!
47'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Natálie Gätnerová).
46'
Parádní rána pod horní tyčku! O tu se nyní postarala Budayová!
46'
Přesná přihrávka na Budayovou. Ta se v samostatném úniku už nemýlila!
45'
K odraženému míči se dostala Kišíková, ta vzápětí trefila odkrytou branku.
45'
Kalinová prokázala, proč je dnes nejlepší střelkyní svého týmu a snížila!
45'
Rychlý útok na druhé straně nyní přesně zakončila Kišíková!
44'
Faul na Jadamíkovou, ta i v pádu dokázala zakončit. A úspěšně!
43'
Bajčiová se nakonec prosadila mezi nohy hostující brankářky, to byl smolný gól!
43'
Obě brankářky teď předvádějí výborné výkony, na další přesnou trefu čekáme už tři minuty.
42'
Nejprve střela do bloků, poté pokus, který brankářka slovenského týmu vyrazila nad branku!
42'
Úspěšný zákrok také na druhé straně palubovky, domácí hráčky však i nadále zůstanou u míče.
41'
Dobrý zákrok domácí gólmanky, také Hodonín nikam nepospíchá a v klidu postupuje do útoku.
41'
Další dva neúspěšné útoky, hostující hráčky se nyní snaží zklidnit hru.
40'
Jak zakončit samostatný únik teď na druhé straně ukázala skórující Holešová.
39'
Rychlý výpad na domácí straně, balón však opět končí pouze na tyči!
38'
Hodně neurovnaná hra z obou stran, i nadále je ve hře obou týmů spousta nepřesností.
37'
Rozhodčí teď pískali přešlap na brankovišti, Michalovce budou rozehrávat znova.
37'
Rozdíl mezi oběma celky je znatelný, hostující házenkářky přidávají další branku!
36'
Sedmička pro Hodonín, Kalinová i tentokráte úspěšná!
35'
Holubová měla na křídle hodně prostoru, vzápětí překonala domácí gólmanku!
35'
Uběhlo možná patnáct vteřin, na druhé straně přichází odpověď!
35'
Míč se dostal až na pivotku, Jadamíková už neměla problémy se skórováním!
34'
Několik nepovedených útoků na obou stranách palubovky, míč nakonec pro hostující házenkářky.
34'
Michalovce se v oslabení prosazují díky střele ze zhruba devíti metrů.
33'
Střela Budayové na vzdálenější tyč nakonec skončila v síti!
33'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Tatiana Trehubová Fiľková).
32'
Hostující favoritky šly rychle dopředu, prosazuje se také Rebičová.
32'
Kalinové se otevřel prostor, domácí hráčka si poté došla pro snadný gól!
31'
Přešlap brankoviště. Míč pro domácí hráčky, které už postupupují směrem dopředu.
31'
První poločas je za námi. Hostující celek prokazuje roli jasného favorita, vede o devět branek. Uvidíme, s čím oba týmy přijdou do druhé třicetiminutovky, která začne zhruba v 15:47.
30'
30'
Michalovce se dostaly do rychlého kontru, poté pět navyšují skóre. Před malou chvílí navíc začal poslední minuta první půle.
29'
Opět sehrávka do pravého křídla, poté poměrně snadný gól, v prvním poločase už patnáctý na straně hostů.
29'
Přišla ztráta také na druhé straně, rozhodčí pískají, hra je přerušena, čas je zastaven.
29'
Michalovce v rychlém útoku neuspěly, Hodonín to zkusí postupným útokem.
28'
Sehrávka do pravého křídla, poté střela na přední tyčku, která končí v síti.
28'
Hostující lavička si v tuto chvíli vyžádala oddechový čas!
28'
Sedmička také na druhé straně, Kalinová nedala hostující brankářce žádnou šanci!
27'
Následnou sedmičku si na starost vzala Bajčiová. Ta se nemýlila!
27'
26'
26'
To byla parádní střela od Gätnerové, která byla navíc faulována!
25'
Míč teď rychle putoval až na brankoviště, momentálně nejlepší tým MOL ligy znovu skóruje!
24'
Kalinová se teď prosadila se štěstím, Hodonín se trefuje pošesté v dosavadním průběhu.
23'
Dvanáctý přesný zásah hostující házenkářek v dosavadním průběhu, domácí gólmanka si nyní na míč sáhla.
23'
Těch nepřesností je dnes na obou stranách skutečně mnoho, balón opět v zámezí, rozehrávka pro Hodonín.
22'
To ale nepřišlo, naopak přišel trest v podobě vstřelené branky na druhé straně!
21'
Michalovce teď skórovat nedokázaly, nabízí se tak šance na snížení.
20'
Višňovská se prodrala na brankoviště, poté překonala hostující brankářku!
20'
Dnes už poněkolikáté dostala Holešová možnost snadné branky, nemýlila se ani teď!
19'
Dnes snad už pátá tyčka! Tentokráte branková konstrukce zvonila na hostující brance!
18'
Holešová se dostala do samostatného úniku, který přetavila už v devátou branku svého týmu.
18'
Situace jedna na jednu, poté střela do horní části branky!
17'
Nakonec rozhodčí pískají proti Hodonínu, Michalovce tak dostávají šanci na osmou branku.
16'
Zblokovaný pokus, balón končí za brankou, domácí zůstanou u míče, jejich útok se ale blíží ke svému konci.
16'
Parádní rána Kalinové se od tyčky odrazila až do sítě, Hodonín snižuje!
15'
Domácí to mají na útočné polovině hodně těžké, obrana hostující házenkářek je vysoko.
14'
Rebičová dostala hodně prostoru, prolétla mezi obranou soupeřek a poté se nemýlila ani v zakončení!
14'
Další nepřesná přihrávky, míč končí znovu v zámezí, domácí příznivci se v tuto chvíli zlobí na rozhodčí.
13'
Dva neúspěšné útoky na obou stranách palubovky, míč pro Hodonín, který s následným útokem příliš nepospíchá.
13'
Gätnerová to vzala na sebe, což se v tuto chvíli ukázalo jako správné řešení!
12'
Na jedné straně tyčka, na té druhé se do střelecké listiny znovu zapisuje Holešová!
11'
Dlouhý výhoz teď zastavila pozorná obrana hostujícího týmu, který už míří dopředu.
11'
Střelou mezi nohy hostující brankářky se prosadila Gätnerová!
10'
K odraženému míči se dostala Holešová, která skórovala z šesti metrů!
10'
Kalinová se trefila přesně k tyči, Hodonín se po necelých deseti minutách konečně dočkal!
9'
Střela z nějakých deseti metrů končí vysoko nad, Hodonín postupuje do postupného útoku.
9'
Obě brankářky teď měly pořádnou dávku štěstí, tyčky zvonily na obou stranách palubovky!
8'
Lavička Hodonína si v tuto chvíli vyžádala čas na poradu!
8'
Překvapivá střela z nějakých osmi metrů, Michalovce přidávají další branku!
7'
Domácí na svůj první přesný zásah čekají. Nedočkaly se ani nyní a musí se rychle vracet.
7'
Sehrávka na pivotku, tentokráte už se Kišíková prosadit dokázala!
6'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Natálie Gätnerová).
6'
Ani nadvakrát teď Hodonín nedokázal skórovat, na svou první branku tak čeká.
5'
Ztráta také na druhé straně, zatím sledujeme spoustu nepřesností od obou celků.
5'
Hostutící brankářka už chtěla rozehrávat, nakonec však u míče zůstanou domácí hráčky.
5'
Holubová teď znovu hledala Kišíkovou, která se dožadovala faulu, rozhodčí zůstávají klidní.
4'
Přihrávka na Kišíkovou. Před tou ale na poslední chvíli zasáhla pozorná obrana!
4'
Na zemi teď zůstala ležet jedna z domácích hráček, se kterou to nevypadá vůbec dobře, rozhodčí přerušují hru.
3'
Rozhodčí mají opět ruce nahoře, Hodonín už musí zakončovat!
3'
Hodně dlouhý útok domácích házenkářek, začala třetí minuta tohoto utkání.
2'
Domácí házenkářky se proti tvrdé obraně nemohou prosadit, rozhodčí zvedají ruku.
1'
Sehrávka do levého křídla, favorit přidává další přesný zásah!
1'
Hostující hráčky se hned v úvodu dostaly do trháku a zaznamenávají první branku!
1'
Jelikož vstupujeme do druhé části soutěže, oba týmy na sebe už jednou narazily. Bylo to na začátku září, Michalovce v prvním kole nezaváhaly a zvítězily 40-19. Podaří se jim to znovu? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Na druhé straně totiž Iuventa Michalovce. Hostující tým momentálně kraluje MOL lize, dvacet bodů z dvanácti odehraných utkání, zároveň také jednoznačně nejvyšší počet vstřelených branek. Michalovce jsou doma stoprocentní, ale venku už dvakrát padly. Jednou to bylo na palubovce Olomouce, poté také proti Veselí. V tomto souboji však budou obrovským favoritem!
HK Hodonín do tohoto utkání půjde v roli jasného outsidera. Domácí tým se v tuto chvíli nachází na předposledním dvanáctém místě, na svém kontě má čtyři body. Všechny své body však házenkářky Hodonína získaly právě na domácí palubovce, na které porazily jak jedenáctý Trenčín, tak poslední Banovce. V tuto chvíli na ně čeká momentálně nejtěžší soupeře v soutěži!
Pěkný den přeji všem fanouškům házené, československá MOL liga házenkářek má na programu čtrnácté kolo, v rámci kterého nás mimo jiné čeká souboj, ve kterém HK Hodonín na domácí palubovce vyzve Iuventa Michalovce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.