Házená - MOL liga ženy - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Písek - 14. dubna 2018   18:00

Hodonín
Hodonín
4' Tóthová  • 7' Tóthová  • 13' Patrnčiaková  • 15'   • 18' Smetková  • 18' Kalinová  • 19' Patrnčiaková  • 20' Jastrábová  • 22' Tóthová  • 22' Tóthová  • 24' Pospíšilová  • 27' Pospíšilová  • 28' Pospíšilová  • 33' Tóthová  • 36' Patrnčiaková  • 38' Smetková  • 40' Tóthová  • 42' Patrnčiaková  • 44' Smetková  • 45' Patrnčiaková  • 46' Patrnčiaková  • 52' Pospíšilová  • 54' Patrnčiaková  • 57' Patrnčiaková  • 59' Smetková  • 60' Pospíšilová  • 60'
31:31
(16:14)
Písek
Písek
4' Součková   • 6' K. Kubišová   • 8' K. Kubišová   • 9'    • 10'    • 16' Šelaisová   • 16' Šelaisová   • 21' Šelaisová   • 27' Michková   • 31' Königová   • 31' Königová   • 32' Boorová   • 36' K. Kubišová   • 42' Michková   • 43'    • 44' Šelaisová   • 47' Hauserová   • 48' Boorová   • 52' Michková   • 57' Šelaisová   • 58'    • 59' K. Kubišová   • 60' K. Kubišová
Hodonín
Zichová – Poláchová, Tóthová, Smetková, Zvoničová, Jadamíková, Jastrábová, Gätnerová, Pospíšilová, Kalinová, Patrnčiaková, Krejčíková, Nováková, Višňovská.
Baader. Novotný
Písek
Preslová, Neubergová – Boorová, K. Kubišová, Königová, Michková, Hauserová, Novotná, Talafousová, Benešová, Šelaisová, Součková, Pelešková.

Utkání dnes potvrdilo papírové předpoklady, sledovali jsme vyrovnaný souboj. Písek ještě necelé dvě minuty před koncem vedl, jenže šel do čtyř a domácí hráčky srovnaly. V úplném závěru hostující házenkářky znovu vedly, jenže tři vteřiny před koncem Hodonín srovnal! Oba týmy si připisují po jednom bodu.
60'
Tři vteřiny před koncem přichází srovnání! Domácí hráčky sehrály do pravého křídla, odkud přišlo zakončení pod břevno!
60'
Domácí lavička si vyžádala čas na poradu! Písek už je v pěti, do konce utkání zbývá zhruba dvanáct vteřin.
60'
I ve dvojnásobném oslabení dokázal hostující tým skórovat! Kubišová mířila do horní části branky!
60'
Oddechový čas pro hosty.
60'
Písek hraje ve čtyřech, soupeř toho znovu využívá a srovnává! Prosazuje se Pospíšilová!
59'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Michaela Součková).
59'
Rychlá odpověď na domácí straně, postarala se o ni Smetková! Bylo to navíc s dalším faulem.
59'
Hodně důležitá branka pro Písek! Kubišová to vzala na sebe, hosté vedou rozdílem dvou gólů!
58'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Veronika Benešová).
58'
Písek však bleskově rozehrál a už zase vede! Do konce necelé tři minuty.
57'
Takt to byla paráda! Hostující hráčky přišly o balón vinou nepřesné přihrávky, Patrnčiaková poté trefila šibenici!
57'
Dlouhý výhoz na Šelaisovou, která se v samostatném úniku prosadila, Písek už zase vede!
56'
Dva neúspěšné útoky na obou stranách palubovky. Domácí hráčky mají další šanci jít do vedení!
55'
Oddechový čas pro domácí.
55'
Opět se o ni postarala Hauserová, která ale na domácí brankářku nevyzrála!
55'
Brankářka domácího týmu už běžela pro balón, aby rozehrála. Na poslední chvíli byl odpískán faul, Písek má k dispozici sedmičku!
54'
54'
Výbornou přihrávku dostala Patrnčiaková, která se proti hostující brankářce nemýlila a dokázala srovnat!
53'
Rozehrávat bude brankářka domácích. Příznivci domácích ožili, vyrovnávací branka je blízko!
52'
Z podobné situace se na druhé straně trefila také Pospíšilová, Hodonín snižuje!
52'
Sehrávka na brankoviště, Michková se trefuje z bezprostřední blízkosti!
51'
Více než dvě minuty čekáme na další pohyb ve skóre. Domácí tým zakončoval nad branku, balón pro Písek.
50'
Rozhodčí však píská proti Hodonínu. Viděl totiž přešlap brankoviště jedné z domácích házenkářek.
50'
Pasivní hra Písku, který nestihl zakončit. Domácí tým má dobrou příležitost na srovnání!
49'
Patrnčiaková se i v tomto případě prosazuje a snižuje na rozdíl jediného gólu!
49'
Dobrá příležitost na snížení pro Hodonín. Sedmičku bude házet opět Patrnčiaková.
48'
Do samostatného úniku se dostala Boorová! Hosté vedou už zase o dva góly!
48'
Rozhodčí nařídil sedmičku pro hostující tým, kterou proměnila Hauserová!
47'
47'
Sledujeme opravdu velmi vyrovnaný souboj, Hauserová srovnává skóre!
46'
Písek sice srovnal, ovšem vzápětí se prosadila znovu domácí Patrnčiaková!
45'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Andrea Königová).
45'
Patrnčiaková se dostala do samostatného úniku, poté skórovala střelou do šibenice!
44'
Hostující tým rychle rozehrál, přesilové hry využila Šelaisová, srovnáno!
44'
Výborně to udělala Smetková, která se uvolnila, poté prosadila střelou na bližší tyčku!
43'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
43'
Písek srovnává, bylo to navíc s faulem, který možná bude ohodnocen za dvě minuty.
42'
Patrnčiaková posílá domácí celek do jednobrankového vedení!
42'
To nebyla vůbec snadná střela pro Michkovou. Hostující hráčka srovnává!
41'
Nakonec šly domácí házenkářky do brejku, přišel však výborný obranný zákrok jedné z hostujících hráček.
41'
Technické chyby na obou stranách palubovky, do útoku směřují hosté.
40'
Písek se štěstím snižuje na rozdíl jediné branky. Balón nyní dlouze skákal až do sítě.
40'
Opět přesná rána od Tóthové, míč končí v síti a domácí vedou o dva góly!
39'
Písek šel rychle dopředu a zakončoval ze sedmi metrů. Další zákrok od hodonínské gólmanky!
38'
Z hranice brankoviště se prosazuje domácí Smetková, Hodonín zase vede!
38'
Nakonec se dostaly i do zakončení, přišel však výborný reflex nohou od domácí brankářky!
37'
Rozhodčí pískají přešlap brankoviště. Hostující hráčky směřují do postupného útoku.
36'
Výborná individuální práce od Kubišové. Ta se skvěle uvolnila, poté vystřelila na zadní tyč!
36'
Opět se o ni postarala Patrnčiaková, která se nemýlila!
36'
Kubišová bránila v brankovišti, následovat bude sedmička pro Hodonín!
35'
Oba celky teď přidaly o obraně, Hodonín se nedostal do zakončení.
35'
Sehrávka na brankoviště, tam přišel faul, domácí tým pokračuje v útočné akci.
34'
Hostující brankářka teď předvedla dva výborné zákroky během krátké chvíle, míč pro Hodonín.
33'
Po delší době o sobě dala vědět zase Tóthová, která i se štěstím srovnala!
33'
Písek mohl už počtvrté skórovat ve druhé půli, proti však byla domácí brankářka!
32'
Dlouhý výhoz na Boorovou, která postupovala úplně sama na domácí branku, poté skórovala!
32'
Rozhodčí nakonec přeci jen přerušili hru, domácí tým bude pokračovat v útoku.
31'
Königová opět skórovala! Písek během úvodní minuty druhé půle srovnává stav!
31'
Königová se v úvodu druhého poločasu dostala do samostatného trháku, který proměnila.
31'
Hostující házenkářky už to nestihly. Vypracovaly si sice slušný náskok, ovšem v tuto chvíli jsou to domácí hráčky, které vedou rozdílem dvou branek.
30'
30'
Rozhodčí pískají přešlap na brankovišti, Písek má ještě deset vteřin na zakončení.
30'
Míč si vzala Patrnčiaková, která zachovala klid a dokázala skórovat!
29'
Jedna z hostujících hráček bránila v brankovišti, rozhodčí nařizují sedmimetrový hod pro domácí!
29'
28'
K výbornému výkonu se rozehrála Pospíšilová, která se prosazuje za Hodonín už potřetí v řadě!
27'
Za hosty odpovídá Michková, která proletěla brankovištěm a skórovala v pádu!
27'
Míč dostala úplně volná Pospíšilová, která se tváří v tvář hostující brankářce nemýlila!
26'
Dlouhý útok hodonínských házenkářek, které už budou muset co nejdříve zakončovat.
25'
Hra je nyní hodně neurovnaná na obou stranách, na další branky čekáme.
25'
Sokol mohl jít zase do vedení, přišlo však nepřesné zakončení z hranice brankoviště.
24'
A to se také daří! Pospíšilová srovnává vývoj tohoto utkání!
24'
To však už zase neplatí, Písek zakončoval nepřesně a Hodonín může srovnat!
23'
Rozhodčí teď pískali technické chyby na obou stranách palubovky, míč pro hostující tým.
22'
Na jedné straně rychlá odpověď Písku, poté se dnes už páté prosadil kanonýrka Tóthová!
22'
Tóthová to vzala na sebe, což se prokázalo jako správné řešení!
21'
Písek odskakuje do dvoubrankového trháku díky přesnému zakončení od Šelaisové!
Dvě rychlé branky na obou stranách palubovky, stále je srovnáno!
20'
To se nakonec povedlo Jastrábové, která srovnává skóre tohoto utkání!
20'
Písek znovu neuspěl na polovině svého soupeře a musí se vracet, domácí tým sahá po srovnání!
19'
Faulována byla Patrnčiaková, která však dokázala zakončit a ještě se prosadit!
18'
Další branka domácích házenkářek, Kalinová se prosadila z bezprostřední blízkosti!
18'
Dvě rychlé branky na obou stranách, Smetková teď dokázala snížit!
17'
Hodonín se v posledních minutách vůbec nemůže prosadit na útočné polovině.
16'
To byl rychlý výhoz na Šelaisovou, která se opět zapisuje do střelecké listiny!
16'
Míč si vzala na starost Šelaisová, která se nemýlila, hosté za vedou o dvě branky.
15'
Rozhodčí nařizují další sedmimetrový hod pro Písek!
15'
Hodonín teď zaznamenává sérii dvou branek a snižuje!
14'
Pokus o rychlý kontr hostujících hráček, balón končí pouze za brankou!
13'
Domácí tým rychle rozehrál a po dlouhé době se dokázal prosadit. Postarala se o to Patrnčiaková.
12'
Míč si vzala Hauserová, který se nemýlila a sedmičku proměnila!
12'
Rozhodčí přerušuje hru a nařizuje sedmimetrový hod pro hostující tým!
11'
Těch nepřesností je v úvodu tohoto utkání opravdu mnoho, Hodonín může snížit na rozdíl jedné branky.
11'
Hostující brankářka zatím chytá výborně, další šance pro Sokol!
10'
Domácím se v těchto chvílích nedaří na útočné polovině, Písek to trestá další vstřelenou brankou!
9'
A to se daří, střela z nějakých osmi metrů, hostující hráčky vedou!
9'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Nikola Kalinová).
8'
Hodonínské házenkářky ztratily balón na útočné polovině, Písek může jít poprvé do vedení!
8'
Dlouhý útok hostujících hráček, zase máme srovnáno. Kubišová trefila přímo do šibenice!
7'
Tóthová se dnes podruhé zapisuje do střelecké listiny, domácí zase vedou!
6'
Hodonín nedokázal uspět z levého křídla, neprosadil se ani soupeř. Domácí celek zklidňuje hru.
6'
Rychlá akce Písku, Kubišová si výborně doskočila pro míč, poté z hranice brankoviště srovnala!
5'
Domácí tým rychle rozehrál, zastavil ho faul Sokola, úvodní pětiminutovka hry za námi.
5'
Další sehrávka do pravého křídla, poté přišlo zakončení pouze do boční sítě.
4'
Z nějakých devíti metrů zamířila Tóthová přesně k tyči, domácí celek už zase vede.
4'
Jedna z hostujících házenkářek hrála nohou, Hodonín pokračuje v útoku.
4'
Součková byla výborně bráněna, přesto dokázala srovnat skóre!
3'
Spousta nepřesností na obou stranách palubovky, Tóthové byly odpískány kroky.
2'
Následná sedmička končí gólem od Patrnčiakové, domácí celek jde do vedení!
2'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Veronika Michková).
2'
Domácí házenkářky dlouze kombinují na útočné polovině, budou muset zasahovat!
1'
Sehrávka do pravého křídla, přišel však výborný zákrok od domácí brankářky, míč pro Hodonín.
1'
V prvním vzájemném utkání této sezóny se radoval Písek, který doma zvítězil 30:29. Zápas bude řídit dvojice rozhodčích Adam Baader a Jiří Novotný. Potvrdí Hodonín roli mírného favorita a zvítězí nebo se i podruhé bude radovat Písek? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Hodonín do tohoto duelu půjde v roli mírného favorita. Domácí házenkářky jsou desáté, mají devět bodů a zároveň nejhorší útok ze všech. Vždyť zatím nastřílely pouhých 512 branek. Na druhé straně Písek, který je na tom o něco málo hůře. Bodů má sedm, je dvanáctý. Také hostujícím hráčkám se nedaří směrem dopředu, mají druhou nejhorší ofenzivu! Už dávno jsou oba týmy ze hry o play-off, propast mezi osmým a devátým místem je obrovská, momentálně už čtrnáct bodů.
Přeji krásný sobotní den, vítejte u duelu pětadvacátého kola československé MOL ligy, ve kterém HK Hodonín na domácí palubovce přivítá Sokol Písek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.