Házená - MOL liga ženy - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Most : Trenčín - 25. října 2017   18:00

Most
Most
6' Szarková  • 9' Růčková  • 10' Szarková  • 13' Kovařová  • 14' Stříšková  • 14' Šípová  • 17' Stříšková  • 18' Šípová  • 20' Růčková  • 23' Růčková  • 24' Růčková  • 25' Růčková  • 26' Jeřábková  • 29' Kovařová  • 34' Eksteinová  • 35' Jungová  • 38' Szarková  • 39' Eksteinová  • 43' Jeřábková  • 44' Chmelařová  • 46' K. Dvořáková  • 47' K. Dvořáková  • 49' Chmelařová  • 51' Eksteinová  • 52' Jeřábková  • 54' Borovská  • 55' Jeřábková  • 60' Borovská
29:21
(15:9)
Trenčín
Trenčín
2' Pastorková   • 4' Rajnohová   • 16' Kostelná   • 21' Kostelná   • 23' Takáčová   • 28' Kostelná   • 33' Takáčová   • 35' Kostelná   • 38' Takáčová   • 40' Kostelná   • 41' Pastorková   • 41' Kostelná   • 47' Pastorková   • 48' Matejíková   • 53' Rajnohová   • 60' Kostelná
Most
Bezpalcová, Müllnerová – K. Dvořáková, Borovská, Stříšková, Jungová, Jeřábková, Švihnosová, Chmelařová, Szarková, Šípová, Eksteinová, Kovařová, Růčková, Zachová, Mikulášková.
Hájek, Macho
Sportovní hala Most
Trenčín
Hanzalíková – Takáčová, Žitňanová, Mesárošová, Matejíková, Zemanovičová, Opatová, Ušiaková, Kostelná, Grófová, Pastorková, Nejedlíková, Rajnohová.

DHK Baník Most – HK AS Trenčín 29:21 (15:9)
Nejvíce branek: Růčková 5, Jeřábková 4, Szarková 4/1 – Kostelná 9/2, Pastorková 4/1, Rajnohová 3/1. Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 1/1 – 7/5. Vyloučení: 7:3.
Je za námi dohrávka 7. kola MOL ligy a Černí andělé potvrdili roli favorita a po zásluze si připisují do tabulky dva body. Trenčín předvedl velmi dobrý výkon, ale na body dnes proti silnému Mostu dosáhnout nedokázal.
60'
Zároveň se sirénou se ještě stihla zapsat do listiny střelkyň Borovská svým pokusem z brankoviště.
60'
Kostelná se protáhla až na brankoviště a snižuje.
59'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Linda Jungová).
55'
Jeřábková si vyskočila vysoko nad bloky a pohodlně si vybrala, kam míč pošle.
54'
Borovská si seběhla na brankoviště a střelou o zem přidává další branku do sítě Trenčína.
53'
Rajnohová trefila ze střední spojky přesně do protipohybu Bezpalcové.
52'
Jeřábková unikla všem bránícím hráčkám a pohodlně skórovala.
51'
Mesárošová ze sedmičky uklidila míč přesně do levé šibenice mostecké branky.
51'
51'
Time-out Trenčín.
51'
Jestli něco Černí andělé zvládají opravdu bravurně, tak je to rychlý přesun před branku soupeře, znovu nám to ukázala Jeřábková intuitivním pasem do běhu na zakončující Eksteinovou.
49'
Rychlá kombinace na jeden dotyk zakončená Chmelařovou znamená kontrolu Černých andělů nad vývojem skóre.
48'
Vyloučení v týmu HK AS Trenčín (Kristína Pastorková).
48'
Matejíková koriguje stav.
47'
Dvořáková proběhla mezi třemi bránícími hráčkami a pohodlně dopravila míč za brankovou čáru.
47'
Pastorková z levé spojky snižuje.
46'
Dvořáková byla na konci rychlé akce na jeden dotyk, kterou zakončila střelou z brankoviště.
44'
Chmelařová z levého křídla střelou na vzdálenější tyč našla recept na Hanzalíkovou.
43'
43'
Jeřábková ze střední spojky v pádu prostřelila Hanzalíkovou.
41'
Time-out Černí andělé.
41'
Kostelná ze střední spojky nebezpečně pro Černé anděly dotahuje skóre na rozdíl tří branek.
41'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Simona Szarková).
41'
Pastorková propálila Müllnerovou.
40'
Kostelná se dobrou kličkou uvolnila na středu a z otočky prostřelila Müllnerovou.
39'
Eksteinová svým druhým gólem přelobovala Hanzalíkovou.
38'
Szarková o břevno nedala Hanzalíkové šanci.
38'
Takáčová dostala křižný pas na levé křídlo, odkud propálila Müllnerovou.
35'
Jungová z brankoviště střelou o zem prostřelila Hanzalíkovou.
35'
Rajnohová vystihla rozehrávku Mostu a Kostelná z toho profitovala rychlým brejkem, který úspěšně zakončila.
34'
Kostelná sedmičku proměnila s přehledem a koriguje stav.
34'
Eksteinová z křídla pálila přesně do víka.
33'
Vyloučení v týmu HK AS Trenčín (Terézia Takáčová).
33'
Trenčín znovu vstřelil úvodní branku poločasu, postarala se o to Takáčová svou brankou z brejku.
31'
První půle je minulostí a přinesla nám poměrně jednoznačný průběh, ve kterém jasně dominovali Černí andělé a do šatny si odnášejí šestibrankový náskok.
30'
29'
Kovářová si vyskočila vysoko nad bloky a trefila přesně prostor u levé šibenice.
29'
První time-out přichází v závěru první půle také pro trenéra Dávida.
28'
Rajnohová ze sedmičky dokonale zaskočila Müllnerovou svým technickým lobem.
28'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Markéta Jeřábková).
28'
Kostelná z velké dálky propálila Müllnerovou.
27'
Ušiaková si způsobila poranění v oblasti kotníku a musela být dovedena na lavičku za pomoci spoluhráček, vypadá to, že dnes již dohrála.
26'
Jeřábková se poprvé v zápase objevuje na palubovce a hned je z toho branka.
25'
Růčková teď znovu velmi dobře pozičně zapracovala na vlastní polovině, vystihla přihrávku, podala napříč hřištěm na nabíhající Szarkovou a ta už měla lehký úkol.
24'
Růčková tentokráte s dopomocí brankové konstrukce dopravila míč za brankovou čáru.
23'
Takáčová se objevila zcela osamocená na levém křídle, naskočila do brankoviště a trefila se přesně.
23'
Růčková z levé spojky na vzdálenější tyč navyšuje vedení Mostu.
22'
Proti Pastorkové se teď na sedmičku postavila Bezpalcová, ani ona však brance zabránit nedokázala.
21'
Kostelná ze střední spojky znovu zkusila podstřel a i tentokráte byla úspěšná.
20'
První dnešní time-out míří na hostující lavičku Trenčína.
20'
Růčková uklidila z levé spojky míč přesně na vzdálenější tyč, Hanzalíková byla teď bez šance.
20'
Žlutá karta pro tým HK AS Trenčín (Kristína Pastorková).
19'
Kostelná znovu neuspěla ze sedmičky a Trenčíňanky jsou teď neproduktivní a náskok Černých andělů narůstá.
19'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Kateřina Dvořáková).
18'
Šípová udělala nenápadnou kličku, díky které se uvolnila za obranu a prostřelila Hanzalíkovou.
17'
Další velmi rychlé rozehrání Mostu vyústilo v další branku Stříškové z brejku, tenhle signál zatím dnes funguje Černým andělům na výbornou.
16'
Kostelná povedenou ranou, která se ještě otřela o břevno, sklidila potlesk tribun.
14'
I Šípová teď prokázala vysoký výskok a tvrdou ránu, vedení Černých andělů nenápadně nabývá.
14'
Stříšková dostala dalekonosný pas přes celé hřiště, skočila do brankoviště a střelou o zem propálila Hanzalíkovou.
13'
Kovářová ze střední spojky prostřelila Hanzalíkovou.
12'
Kostelná ze sedmičky mířila přesně mezi tři tyče, a tak je rozdíl znovu jednobrankový.
12'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Nikola Švihnosová).
10'
Szarková si seběhla na levou spojku, kde nikým nehlídaná překonala brankařku Trenčína.
9'
Růčková vystihla rozehrávku Trenčína na vlastní polovině a sama v úniku na branku dokázala dostat míč za brankovou čáru.
8'
Tentokráte pokus Szarkové dokázala vytěsnil Hanzalíková mimo.
8'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Simona Szarková).
6'
Szarková srovnává ze střední spojky střelou z vysokého výskoku.
6'
Rajnohová ze sedmičky nedokázala překonat Müllnerovou.
5'
Szarková ze sedmičky snižuje.
5'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Michaela Borovská).
5'
Žlutá karta pro tým HK AS Trenčín (E. Rajnohová).
4'
Rajnohová ze střední spojky svou střelou z podstřelu zaskočila Müllnerovou.
4'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Veronika Šípová).
3'
Ušiaková orazítkovala pravou tyč mostecké branky.
3'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Veronika Šípová).
2'
Pastorková otevírá skóre utkání střelou ze střední spojky.
2'
Trenčíňanky orazítkovali tyč mostecké branky, na druhé straně pálila do břevna Růčková.
1'
Dobrý podvečer z mostecké sportovní haly, kde je dnes na programu dohrávka 7. kola MOL ligy mezi DHK Baník Most a HK AS Trenčín. Domácí hráčky jsou jasným favoritem dnešního duelu, když jsou se ziskem jedenácti bodů na druhém místě tabulky. To hostující hráčky mají úplně jiné starosti, když se ze ziskem dvou bodů krčí u dna tabulky.

Černí andělé v sobotu přivítali v rámci odvety poháru EHF holandský Dalfsen, se kterým si dokázali poradit 28:20. Mostecký Baník tak v letošní sezoně ještě neokusil hořkost porážky, zaznamenal jen remízu na palubovce Poruby. Dá se očekávat, že domácí budou chtít na svého soupeře vlétnout a rozhodnout utkání už v první půli.

Trenčín se v minulém kole zaznamenal první vítězství, když v souboji dvou posledních týmů dokázal doma porazit Bánovce 33:30. Na body sahaly Trenčíňanky také ve 4. kole se Zorou Olomouc, kde padly rozdílem jediné branky 26:27. Z venkovních zápasů však odjíždějí hráčky Trenčína s větším brankovým přídělem. V Mostě se bude svěřenkyně trenérky Rajnohové snažit zejména neudělat ostudu a podat bojovný výkon.