Házená - MOL liga ženy - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Slavia - 11. listopadu 2017   17:30

Olomouc
Rašková, Bártová, Polášková – Hurychová, Kat. Růžičková, Kapsová, Trumpešová, Jansová, Hvostaľová, Sovová, Gebre Sellasie, Kašpárková, Salčáková, V. Fryčáková, Krajčovičová, Severová, Salašová, Kubáčková, Gajdošíková, Chlandová, T. Fryčáková.
Slavia
Hillebrandová, Hořáková – Chlupová, Továrková, Šetelíková, Chovancová, Galušková, Svobodová, Svobodová, Hozmanová, Pokorná, Tulipánová, Kutlvašrová, Jačková, Večeřová, Kordovská, Pešková, Novotná, Míšová, Hudakova, Rezlerová, Motejlová, Líbalová, Hurková, Ritzová.

To už je však vše, domácí hráčky vyrovnat nestihly, a tak se Slavia raduje z cenného vítězství 25:24! Hostující házenkářky nezachytily pouze úvod, ale poté už dominovaly. Nakonec se musely o výsledek bát, Olomouc dokázala srovnat, ale Slavia si znovu náskok vybudovala a udržela ho.
60'
Domácí vybojovali míč a ještě snižují!
60'
Poslední minuta utkání, Slavie u míče!
59'
Hostující hráčky nastřelily tyč, ale domácí brejk nebyl úspěšný!
59'
Olomouc neuspěla a teď se musí v oslabení bránit.
58'
Pasivita domácích.
57'
Sedmička proměněna, komplikace pro domácí.
57'
Domácí hráčky s obléháním branky neuspěly, naopak musely rychle zpět. Za faul dostávají dvě minuty a Slavie navíc bude mít k dispozici sedmičku!
57'
Domácí brankářka vyráží pokus ze spojky!
56'
Ale Olomouc bleskurychle snižuje, to bude ještě drama!
56'
Pěkná individuální akce hostující hráčky, Slavie dělá další krok ke dvěma bodům!
55'
Další skvělý zákrok slávistické brankářky, u míče hosté.
55'
Hostující brankářka vyráží pokus z křídla, ale domácí zůstávají u míče.
54'
Hostující hráčky ze spojky přestřelily, šance pro Olomouc!
54'
Pěkná akce Olomouce na pivotku, znovu je to o gól.
53'
Sedmička proměněna, Slavie se znovu od domácích odpoutává!
53'
Domácí faulovali křídlo Slavie, sedmička pro hostující házenkářky.
53'
Tečovanou střelu zvládla hostující brankářka vyrazit!
52'
Slavia se ubránila a zamířila dopředu, přihrávka na unikající hráčku však nebyla přesná.
51'
Výborná střela ze střední spojky k pravé tyči, Slavia znovu vede.
51'
Domácí hráčky ho sehrály skvěle a srovnávají! Slavia reaguje oddechovým časem.
50'
Domácí brankářka chytá střelu ze spojky a je tu rychlý brejk Olomouce!
50'
Olomouc přišla o míč a dopředu míří hostující hráčky.
49'
Avšak Slavie se prosazuje po dlouhé době, bere si vedení zpět díky dobře sehrané akci na pivotku.
48'
Čtvrtá branka v řadě pro Olomouc, je srovnáno! Tentokrát se domácí hráčky trefily ze spojky.
47'
Skvělá obrana domácího týmu, Slavie už musela střílet a olomoucká brankářka vytáhla skvělý zákrok!
46'
Krásná akce domácích na pivotku a už je to jen o gól!
45'
Domácí snižují a zůstávají ve hře.
44'
Domácí přidávají teprve třetí branku ve druhém poločase a snižují.
43'
Oddechový čas pro domácí.
42'
Dva parádní zákroky brankářky ale zastavují i hostující snahy!
42'
Domácí neproměňují sedmimetrový hod.
40'
Další využitá sedmička Slavie, navíc přesilovka pro hostující tým.
39'
Útočný faul zastavuje další akci Olomouce, u míče tak jsou znovu hosté.
38'
Po bleskové akci navyšují hostující hráčky na rozdíl tří branek.
38'
Hostující hráčky proměňují první sedmičku.
35'
Šikovné prostrčení a prefektní střela, hostující tým už vede o dvě branky.
34'
Brankářky obou celků dnes hrají výborně, i díky nim se zatím stav ve druhé půli příliš nemění.
33'
Dalekonosná střela se neujala a v těsném vedení jsou teď hráčky Slavie.
32'
Hostující hráčky měly opět pozvolnější vstup do poločasu, teď se ale prosazují a je srovnáno.
31'
30'
29'
Je srovnáno a přichází další dobrý obranný zákrok domácích. Olomouc teď může jít do vedení.
27'
Teď naopak výborný zásah domácí brankářky dal šanci na srovnání, jenže i její kolegyně na druhém konci hřiště zasáhla a skóre se nemění.
26'
Dobrá obrana domácích drží jednobrankový rozdíl, hostující hráčky se vůbec nedostaly ke střele.
24'
Hrubá chyba domácích končí gólem v jejich síti, Slavia si bere vedení zpět.
22'
Jedna z hostujících hráček zůstává ležet na palubovce a hrát se teď chvíli nebude.
21'
Oddechový čas pro hosty.
19'
Hostující hráčky lacino ztratily míč a domácí snižují na nejtěsnější možný rozdíl
18'
Domácí proměňují nařízenou sedmičku, stále ale prohrávají o tři branky.
17'
16'
Teď se vytáhly brankářky na obou stranách, skóre se nemění.
15'
A hostující Slavia jde do dvoubrankového vedení, domácím se teď v útoku příliš nedaří.
13'
Hostujícím hráčkám pomohla tyč a na druhé straně je z toho gól, poprvé v utkání tak vede hostující tým.
12'
Slavii se podařilo srovnat, domácí ale odpovídají další brankou a těsné vedení si berou zpět.
10'
Nepřesná rozehrávka slávistické brankářky vrací míč domácím.
8'
Při domácích stálo i trochu štěstí, nepříliš razantní střela ale ončí v brance a Olomouc opět vede o dva.
7'
A teď už je srovnáno, domácí hráčky se dožadovaly faulu, ten se ale nepíská a rychlý protiútok končí gólem.
5'
Pozorná obrana domácích dovolila jen střely z dálky, jedna z nich je ale úspěšná a hráčky Slavie snižují na rozdíl jediné branky.
4'
Další útok domácích končí nedovoleným obranným zákrokem, na míči se tak drží hráčky Olomouce.
3'
Teď už se prosazují i hostující hráčky, rozdíl stále dvoubrankový.
2'
Teď už to ale vyšlo, po následném rychlém protiútoku navíc domácí vedou hned v úvodu už 2:0.