Házená - MOL liga ženy - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Šaľa - 24. února 2018   18:00

Poruba
Poruba
1' Desortová  • 3' Minarčíková  • 7' Desortová  • 12' Varmužová  • 13' Maiwaelderová  • 13' Desortová  • 14' Minarčíková  • 17' Desortová  • 19' Minarčíková  • 20' Desortová  • 25' Maiwaelderová  • 35' Minarčíková  • 37' Polášková  • 38' Maiwaelderová  • 39' Konečná  • 43' Minarčíková  • 49' Rechtorisová  • 49' Konečná  • 51' Desortová  • 52' Maiwaelderová  • 58' Desortová
24:24
(12:13)
Šaľa
Šaľa
2' Klučková   • 4' Tisajová   • 8' Klučková   • 10' Bujnochová   • 13' Rácková   • 18' Bujnochová   • 21' Klučková   • 24' Klučková   • 28' Klučková   • 33' Pócsíková   • 34' Vargová   • 36' Rácková   • 37' Klučková   • 40' Némethová   • 42' Klučková   • 43' Bujnochová   • 53' Bujnochová   • 55' Bahýlová   • 57' Pócsíková   • 59' Klučková
Poruba
Roháčková, Mácalová – Noworytová, Desortová, Konečná, Maiwaelderová, Sekulová, Polášková, Rechtorisová, Minarčíková, Revajová, Miháčová, Varmužová.
Šaľa

60'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Mária Revajová).
60'
Do konce zápasu 39 sekund.
60'
Oddechový čas pro hosty.
60'
Nepřesná střela domácích hráček! Míč pro hosty!
59'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Lívia Klučková).
58'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová).
57'
Oddechový čas pro domácí.
57'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Katarína Pócsíková).
56'
Hana Maiwaelderová ovšem hned vzápětí dostává za faul dvě minuty.
55'
POlášková ze sedmičky vrací vedení na domácí stranu.
55'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Ivana Bahýlová).
53'
Utkání je zatím ale stále vyrovnané, neboť Bujnochová snižuje na rozdíl jediné branky.
52'
52'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Hana Maiwaelderová).
51'
49'
Konečná po rychlém přechodu trefuje přesně a vyrovnává.
49'
Rechtorisová z pravé strany trefuje přesně na zadní tyč.
44'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Karin Bujnochová).
43'
Silvie Polášková to tentokráte zkusila z dálky, neuspěla.
43'
Karin Bujnochová po rychlém přechodu před branku domácích navyšuje vedení domácích znovu na rozdíl dvou branek.
43'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Eva Minarčíková).
42'
41'
Hana Maiwaelderová se nedokázala prosadit z rychlého protiútoku.
41'
Polášková ze sedmičky snižuje na rozdíl jediné branky.
40'
Némethová přesnou střelou ze středu brankoviště k tyči dává osmnáctou branku svého týmu.
39'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Katarína Pócsíková).
39'
Konečná i když byla faulovaná, tak se dokázala prosadit.
38'
Maiwaelderová z rychlé akce snižuje na rozdíl dvou gólů.
37'
37'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Lívia Klučková).
37'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
36'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Nikola Rácková).
35'
34'
Vargová střelou k tyči navyšuje vedení hostí.
33'
32'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová).
31'
Hostující trenér uviděl žlutou kartu.
31'
30'
30'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Lívia Klučková).
30'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Nikola Varmužová).
29'
Revajová špatně střídala na základě sdělení delegáta, jsou z toho dvě minuty.
28'
KLučková opět úspěšná a dokázala vyrovnat na 12:12.
26'
25'
Maiwaelderová střelou ze střední vzdálenosti vrací vedení na domácí stranu.
24'
Klučková z rychlé akce vyrovnává.
21'
Klučková nejprve nedala sedmičku, míč se ale k ní vrátil a na podruhé už trefila přesně k tyči.
21'
20'
Desortová teď přidala svou pátou branku v tomhle zápase.
20'
19'
Minarčíková do protipohybu brankářky vrací domácím dvoubrankové vedení.
18'
18'
Bujnochová na druhé straně snižuje opět na rozdíl jediné branky.
17'
Desortová střelou z pravé strany na protější tyč i přes několik bránících hráček navyšuje vedení domácích.
15'
Klučkové se dneska ze sedmiček daří. Snižuje na rozdíl jediné branky.
15'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Alžběta Rechtorisová).
14'
13'
13'
13'
Hana Maiwaelderová proměňuje další rychlý protiútok.
12'
Z rychlé akce vyrovnává Varmužová. Zápas je tak stále vyrovnaný.
12'
Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách.
12'
Bahýltové pískán útočný faul.
10'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Karin Bujnochová).
9'
Polášková ze sedmičky opět vyrovnává.
9'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Lívia Klučková).
8'
Klučková přesnou střelou k tyči vrací vedení na stranu slovenského týmu.
7'
7'
Klučková ze sedmičky posílá do vedení hostující hráčky.
5'
Desortová neproměnila sedmičku. Brankářka Šaly ji zneškodnila nohou.
5'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Barbara Königová).
5'
Andrýsková pískán útočný faul.
4'
Tisajová střelou z pravé strany zamířila přesně k levé tyči.
4'
Žlutá karta pro tým HK Slovan Duslo Šaľa (Barbara Königová).
3'
Minarčíková vrací domácí do vedení.
2'
1'
O úvodní branku se postarala Desortová. Brankářka soupeře si na míč šáhla, cestě do sítě mu ale nezabránila.