Házená - MOL liga ženy - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Písek - 25. února 2018   18:30

Slavia
Slavia
2' Jačková  • 3' Šetelíková  • 4' Jačková  • 5' Galušková  • 6' Pokorná  • 10' Tulipánová  • 11' Jačková  • 13' Šetelíková  • 14' Šetelíková  • 15' Tulipánová  • 19' Míšová  • 20' Kvášová  • 21' Chlupová  • 23' Šetelíková  • 25' Míšová  • 27' Chlupová  • 28' Šetelíková  • 33' Tulipánová  • 34' Pokorná  • 37' Míšová  • 37' Šetelíková  • 39' Pokorná  • 40' Galušková  • 41' Šetelíková  • 42' Franková  • 43' Novotná  • 45' Novotná  • 50' Šetelíková  • 51' Šetelíková  • 60' Pokorná
30:17
(17:8)
Písek
Písek
9' Součková   • 14' Michková   • 16' Boorová   • 16' Michková   • 18' Šelaisová   • 26' Novotná   • 29' Šelaisová   • 34' Kalčíková   • 35' Michková   • 40' Michková   • 49' Součková   • 60' Michková
Slavia
Kudláčková, Hillebrandová – Míšová, Chlupová, Novotná, Jačková, Kvášová, Tulipánová, Pokorná, Svobodová, Svobodová, Franková, Galušková, Šetelíková.
Kozler, Zych
150 diváků
Písek
Preslová, Neubergová – Boorová, K. Kubišová, Königová, Michková, Hauserová, Pelešková, Novotná, Kalčíková, Šelaisová, Součková, Talafousová.

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou.
DHC Slavia Praha – Sokol Písek 29:17 (17:8)

Nejvíce branek: Šetelíková 9, Pokorná 4, Tulipánová 3 – Šelaisová 5/3, Michková 5, Součková 3/1.
Rozhodčí: Kozler, Zych.
Sedmimetrové hody: 0 – 5/5.
Vyloučení: 3:2.
Diváci: 150.
Je dobojováno! Slavia hned od úvodu duelu potvrzovala roli favorita a vypracovávala si postupně svůj náskok. Ten nakonec po první půli narostl až na rozdíl devíti gólů a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. Druhý poločas se tak prakticky dohrával jen z povinnosti a Pražanky navíc své vedení ještě navýšily. Dva body tedy za výhru 29:17 bere domácí celek.
60'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná).
60'
Domácí trenér si ještě bere oddechový čas.
60'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Veronika Michková).
60'
Probíhá poslední minuta zápasu.
59'
Slavia nyní svůj další brejk neproměnila, ale to jí nemusí vadit, neboť má stále lukrativní náskok.
57'
Šelaisová se ani tentokrát z čáry sedmimetrového hodu nemýlila a upravuje tak skóre alespoň kosmeticky na 29:16.
57'
Písek bude po dalším faulu Slavie zahrávat další sedmimetrový hod.
56'
Neúspěchy v zakončení se nyní nakupily na obou stranách. Po tom posledním budou útočit pro změnu domácí.
54'
Slávistkám se teď rychlý kontr vůbec nepovedl a zkusit snížit mohou opět hosté.
52'
Součková se také zapisuje mezi střelkyně zápasu, když nařízený sedmimetrový hod v pohodě proměnila.
51'
Slavia posléze bránila v brankovišti a bude z toho sedmička pro Písek.
51'
Šetelíková poté dostala povedenou přihrávku do trháku, který zkušeně také zakončila.
50'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková).
49'
Povedlo se to až nyní Součková, která tak snižuje na propastných 27:14.
48'
Slavia se nyní velmi dobře brání a Písek se nemůže proti její obraně prosadit.
47'
Nyní se ani jeden z celků nemůže prosadit, a tak již dvě minuty čekáme na další přesný zásah.
45'
Adéla Novotná si sebrala míč na pravém křídla a na zadní tyč dává 27. gól Slavie.
44'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Julie Franková).
43'
Novotná dostala pěknou přihrávku na brankoviště, odkud se již proti brankářce Písku nemýlila.
43'
Lavička Slavie si vyžádalo oddechový čas.
42'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Julie Franková).
42'
Hauserová opět bezpečně proměnila sedmičku technickou střelou o zem k pravé tyči.
41'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková).
41'
40'
40'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Dagmar Kalčíková).
40'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
39'
Pokorná při signalizované pasivitě nakonec dává branku a zvyšuje náskok Slavie na 22:11.
37'
37'
Mišová ovšem nenechala s odpovědí dlouho čekat a přidává dvacátý gól Pražanek.
36'
Šelaisová svou ranou ze sedmičky trefuje horní kout domácí brány a dává jedenáctý gól Písku.
35'
34'
34'
Na první branku Slavie ve druhém poločase bleskově odpovídá Dagmar Kalčíková.
33'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Martina Tulipánová).
32'
Nyní se v útočné fázi snaží prosadit Písek, ale marně. Stále tak čekáme na úvodní branku druhé půle.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 19:15.
Je za námi první poločas zápasu. V něm si od začátku Slavia budovala svůj náskok a jednoznačně tak potvrzuje roli favorita. V úvodní dvacetiminutovce bylo k vidění velké množství technických chyb a utkání zároveň neoplývá přílišnou házenkářskou krásou. I přesto si však Pražanky odnáší do kabin pohodlné vedení 17:8.
30'
30'
Písek dobře zablokoval ránu domácích, jenže v rychlém brejku opřel svou ránu pouze do brankové konstrukce.
30'
Probíhá poslední minuta první půle.
29'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Vendula Šelaisová).
28'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Michaela Součková).
28'
27'
Chlupová se pěkným podstřelem trefuje mimo dosah hostující brankářky – 16:7.
26'
Z pravého křídla si dobře naskočila do šance Novotná, která snižuje na 15:7.
25'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adriana Míšová).
25'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Kristýna Kubišová).
24'
Kroky opět připravuje Slavii o balon. Domácí se tak musí rychle vracet zpět do obrany.
23'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná).
23'
22'
Velké hrubky v rozehrávce při přechodu do útoku se dopustily hostující hráčky. Ty míč poslaly přímo do rukou soupeřek, které mohou opět zvýšit náskok.
21'
Ani ten však Písku nepomohl. V útoku se totiž dopustil přešlapu a z levého křídla následně dává třináctý gól Pražanek Chlupová.
20'
Oddechový čas pro Písek.
20'
Hana Kvášová utekla své soupeřce v rychlém brejku, který zakončila prudkou ranou k levé tyči.
19'
Kroky, které odpískali rozhodčí, zastavují útok Slavie. Útočit tak mohou opět hostující házenkářky.
19'
18'
Střela Šelaisové prošla domácí brankářce až do sítě. Tuto branku si rozhodně za rámeček gólmanka Slavie nedá.
16'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná).
16'
16'
Boorová v dalším útoku z levé spojky rozvlnila síť domácí brány a je to teprve čtvrtý gól hostů.
15'
14'
Šetelíková bleskově reaguje na třetí gól Prešova. Po její brance je rozdíl ve skóre opět šestigólový.
14'
13'
Šetelíková další rychlý brejk opět využívá a Slavia tak vede již 8:2.
11'
Ztrátu hostů Slavia dokonale trestá. Z rychlého brejku se prosazuje Jačková.
10'
Hosté nyní svůj proskok na brankoviště nepotrestaly gólem, ale vzápětí budou míč opět míč ve své moci kvůli krokům domácích.
10'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Veronika Michková).
10'
Tulipánová ovšem bleskově z levé spojky navyšuje znovu na rozdíl čtyř branek.
9'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Michaela Součková).
9'
Z následného brejku pálila jedna hostů jen do brankářky Slavie, která vytěsnila míč mimo tři tyče.
8'
Nyní to Slavia překombinovala a z dobré pozice na křídle se ještě neúspěšně snažila vylepšit šanci přihrávkou na střed.
7'
Ani jeden z týmů nyní při svých útocích nemířil přesně. Hosté však budou po svém oddechovém čase pokračovat v ohrožování domácí brány.
6'
5'
4'
Šelaisová poslala svou střelou brankářku na opačnou stranu a sama zakončuje k pravé tyči.
4'
Za bránění v brankovišti sudí nařizují sedmičku pro Písek.
4'
Eliška Jačková za dalšího rychlého brejku dává třetí gól Slavie, která vede již o tři branky.
3'
2'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Veronika Michková).
2'
Jačková se probila na levé straně až na brankoviště, odkud otevírá gólový účet zápasu.
1'
V prvním útoku vychytala hostující brankářka střelu z levé spojky a Písek může založit také svůj premiérový útok.
1'
Poslední tři vzájemná utkání

14.10.2017 Písek – Slavia 21:28
28.1.2017 Písek – Slavia 17:34
7.9.2016 Slavia – Písek 28:11
Sokol Písek

Naopak Písek je na tom o poznání hůře. Z šestnácti duelů vyhrál pouze dva, za což mu s 5 body náleží 10. místo.
Zlepšit by mohl určitě ofenzivní činnost. Svědčí o tom 381 vstřelených branek, které z něj v tomto ohledu dělají nejhorší celek MOL ligy společně s Prešovem.
Na palubovkách soupeřů navíc vyhrál jen jednou z osmi zápasů. Získané 2 body stačí pouze na 10. příčku v tabulce venkovních klubů.

DHC Slavia Praha

Slavia si v uplynulých kolech vedla velmi dobře. Po sedmnácti zápasech okupuje 3. místo s celkovým počtem 28 bodů.
Navíc má velmi dobrou formu neboť od 11. listopadu prohrála pouze jeden z osmi duelů a dnes bude chtít určitě tuto bilanci ještě vylepšit.
Před vlastními fanoušky odehrála devět střetnutí a radost z výhry poznala hned sedmkrát. Se 14 body je pátým nejlepším týmem na domácích hřištích.

11.2.2018 Slavia – Hodonín 32:25
4.2.2018 Trenčín – Slavia 21:40
3.2.2018 Prešov – Slavia 19:24
24.1.2018 Slavia – Poruba 17:19
21.1.2018 Zlín – Slavia 21:22
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.