Házená - MOL liga ženy - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Šaľa - 17. listopadu 2017   17:00

Slavia
Slavia
3' Šetelíková  • 4' Galušková  • 10' Novotná  • 16' Jačková  • 17' Jačková  • 19' Galušková  • 21' Jačková  • 24' Šetelíková  • 27' Hudakova  • 29' Galušková  • 31' Hudakova  • 32' Kudláčková  • 32' Šetelíková  • 33' Jačková  • 36' Jačková  • 37' Šetelíková  • 39' Galušková  • 41' Šetelíková  • 46' Svobodová  • 48' Hudakova  • 49' Šetelíková  • 52' Galušková  • 54' Šetelíková  • 55' Jačková  • 57' Svobodová  • 58' Svobodová  • 60' Galušková
29:22
(11:10)
Šaľa
Šaľa
4' Bujnochová   • 8' Némethová   • 9' Bujnochová   • 12' Bahýlová   • 13' Hučková   • 22' Greštiaková   • 24' Bahýlová   • 25' Bujnochová   • 27' Bujnochová   • 28' Bujnochová   • 33' Pócsíková   • 34' Bujnochová   • 36' Rácková   • 36' Bujnochová   • 38' Pócsíková   • 43' Bahýlová   • 50' Trochtová   • 57' Tisajová   • 60' Rácková   • 60' Tisajová
Slavia
Kudláčková, Hillebrandová – Motejlová, Hudakova, Míšová, Novotná, Večeřová, Jačková, Tulipánová, Svobodová, Svobodová, Galušková, Továrková, Šetelíková, Chlupová.
Frieser, Kavulič
Šaľa
Haládiková, Ladicsová, Krebs – Trochtová, Rácková, Špendlová, Königová, Pócsíková, Greštiaková, Bahýlová, Némethová, Tisajová, Hučková, Bujnochová.

To je ode mě pro tuto chvíli z Edenu vše, přeji příjemný zbytek večera.
DHC Slavia Praha – HK Slovan Duslo Šaľa 29:22 (11:10)
Nejvíce branek: Galušková 8/2, Šetelíková 7, Jačková 6 – Bujnochová 9/2, Bahýlová 3, Rácková 2. Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 2/2 – 5/2. Vyloučení: 4:3.
Ve druhém poločase slávistky strhly utkání na svou stranu hned v úvodu, kdy se jim povedlo odskočit Slovanu na čtyři branky. Hostující házenkářky sice nic nevypustily a bojovaly až do konce, ale ztrátu se jim už smazat nepodařilo. Pražanky tak nakonec přímý souboj o třetí místo v tabulce zvládly a berou dva body.
60'
60'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Monika Tisajová).
60'
Rácková ještě snižuje na 21:29 z pohledu hostů.
60'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Nikola Motejlová).
60'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
59'
Bujnochová si tentokrát ze sedmičky s Hillebrandovou poradila.
58'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
57'
Tisajová si naskočila na přihrávku na pravé straně a trefila se přesně pod víko.
57'
Magdalena Svobodová zamířila z levé strany do vzdálenější šibenice.
56'
Ránu Trochtové Kudláčková vyrazila mimo.
55'
Jačková vymetla pravou šibenici!
55'
Slavia si bere druhý oddechový čas.
54'
Tisajová si naskočila na levé straně a mířila mezi nohy Kudláčkové. Ta ji ale vychytala!
54'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková).
53'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Barbara Königová).
53'
Bujnochovou vychytala v sedmičce brankářka Hillebrandová, která šla jen chytat sedmimetrový hod hostů!
52'
Galušková ze středu střílela přesně pod horní tyč.
51'
Ránu Chlupové hostující brankářka chytila.
51'
Magdalena Svobodová mířila z pravé strany hodně vedle branky.
50'
Trochtová mířila přesně mezi nohy Kudláčkové a snižuje.
49'
Pócsíková nastřelila břevno!
49'
Slovan si bere třetí oddechový čas.
49'
Šetelíková dostává Slavii do šestibrankového vedení, když proměnila přečíslení střelou mezi nohy hostující brankářky!
49'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
48'
Hudaková zakončila milimetrově přesně do levého dolního rohu hostující klece.
47'
Ránu Jačkové do šibenice vytáhla Krebs mimo tři tyče.
46'
Magdalena Svobodová z pravé strany o vzdálenější tyč dostala míč do sítě!
45'
Ránu Bahýlové Kudláčková lapila.
44'
Galušková mířila ze sedmičky přesně k pravé tyčce!
43'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Ivana Bahýlová).
42'
Bujnochová jen nastřelila Kudláčkovou, která chtěla znovu přes celé hřiště trefit prázdnou branku, ale nepovedlo se.
41'
Šetelíková si naskočila na přihrávku na levé straně a zakončila k bližší tyčce.
40'
40'
Hučková trefila levou tyč!
40'
Bujnochová sedmičku zkušeně proměnila ranou do středu branky.
39'
Galušková exkluzivní ranou vymetla pravou šibenici!
38'
38'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Katarína Pócsíková).
38'
Kudláčková skvěle vychytala Königovou!
37'
Šetelíková zkušeně o zem mezi nohy propálila Krebs.
36'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Karin Bujnochová).
36'
Dvouminutový trest pro realizační tým HK Slovan Duslo Šaľa.
36'
Jačková se trefila do prázdné branky přes celé hřiště.
36'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Nikola Rácková).
35'
Hudaková mířila ze středu pod břevno, ale její ránu vyrazila Krebs mimo.
34'
Bujnochová si naskočila na pravé straně a zakončila ke vzdálenější tyči.
33'
Jačková odpovídá z protiútoku, když propálila Krebs.
33'
32'
Hostující tým si bere druhý oddechový čas.
32'
32'
Brankářka Kudláčková potrestala hostující hru bez gólmanky a dává gól přes celé hřiště!
31'
Hudaková se dostala ke střele na středu a trefila levou šibenici!
31'
Pócsíková nastřelila z pravé strany vzdálenější tyčku!
31'
Je za námi první polovina duelu mezi sousedy v tabulce. Slavia drží po půl hodině hry jednobrankové vedení. Šaľa však dává domácím hráčkám hodně zabrat. Vidíme hodně tvrdých soubojů a žádná z hráček nedá protihráčkám nic zadarmo. Uvidíme, kdo nakonec vzejde z vyrovnaného a tuhého boje jako vítěz.

Druhý poločas začne přibližně v 17:48.
30'
30'
Rácková pálila pár vteřin před koncem půle, ale Kudláčková svůj tým podržela.
30'
Střelu Galuškové srazily hráčky Slovanu na rohový hod.
29'
Hudaková výborně zachytila dlouhý pas za obranu a přerušila hostující útočnou akci.
29'
28'
Bujnochová střílí další branku z pravé strany a je opět vyrovnáno.
27'
Hudakové střela byla sice zblokována, ale nakonec míč přeci jen doskákal do sítě a Slavia vede.
27'
Bujnochová vyrovnává exkluzivní milimetrovou ranou k levé tyčce.
26'
Domácí házenkářky tentokrát prázdnou branku hostů při hře bez brankářky netrefily.
25'
Kudláčková se výborně vrhla k pravé tyči a vyrazila ránu Ráckové!
25'
Galuškovou vychytala Ladičová!
25'
Bujnochová pokračuje v rychlém sledu gólů a snižuje na rozdíl jediné branky.
24'
24'
23'
Galušková trefila levou tyč!
23'
Nakonec Krebs v brance střídá Ladičová.
23'
Galušková se střetla s hostující brankářkou, která je ošetřována. Snad bude v pořádku.
23'
Hudaková v tísni nastřelila pravou tyč!
22'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Janka Greštiaková).
22'
Galušková mířila ze sedmičky přímo k levé tyči!
21'
Špendlovou vychytala při sedmičce Kudláčková!
21'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
21'
Hosté si berou první oddechový čas.
21'
Jačková trestá hostující hru bez brankářky a dává gól přes celé hřiště!
20'
Večeřová mířila z levé strany na vzdálenější tyč příliš přesně a trefila ji!
19'
Pócsíková trefila břevno!
19'
18'
Výborná Kudláčková! Proti ráně Bujnochové musela předvést neskutečný zákrok!
18'
Střelu Galuškové Krebs chytila.
18'
Žlutá karta pro realizační tým HK Slovan Duslo Šaľa.
17'
A je vyrovnáno! Eliška Jačková se protáhla ke střele středem hřiště a nekompromisně propálila Krebs.
17'
Domácí si berou první oddechový čas.
16'
Novotná si naskočila z pravé strany, ale Krebs sklapla mezírku mezi nohama včas a míč vykopla mimo.
16'
Bujnochová pálila z hranice brankoviště, ale Kudláčková ji vychytala!
16'
Jačková se protáhla až na hranici brankoviště a snižuje na 4:5.
15'
Slovan v plném počtu.
15'
Slovenky se drží u branky soupeřek a nedovolují jim v přesilovce útočit.
14'
Hudaková mířila pod břevno, ale Krebs její ránu vyrazila mimo!
13'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Katarína Pócsíková).
13'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Michaela Hučková).
13'
Střelu Galuškové ze středu Krebs chytila!
12'
Bahýlová propálila Kudláčkovou a Slovan znovu vede.
11'
Kudláčková zkoušela přes celé hřiště trefit prázdnou branku hostů, jenže minula.
10'
Adéla Novotná se prosmýkla mezi obránkyněmi Slovanu a zakončila nekompromisně k levé tyči.
10'
Žlutá karta pro tým HK Slovan Duslo Šaľa (Ivana Bahýlová).
9'
Bujnochová zakončila rychlý protiútok nechytatelnou ranou do levé šibenice!
9'
Bahýlová trefila za sedmičky pravou tyč!
9'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
8'
Jačková nastřelila břevno!
8'
Némethová propálila Kudláčkovou ranou do levého dolního rohu.
7'
Oba týmy se teď trápí v koncovce.
5'
Střelu Hudakové vytáhla Krebs zpod horní tyčky mimo!
4'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Emma Anette Hudakova).
4'
4'
3'
Žlutá karta pro tým HK Slovan Duslo Šaľa (Nikola Rácková).
3'
2'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
2'
Střela Galuškové Krebs nepustila za svá záda.
1'
Žlutá karta pro tým HK Slovan Duslo Šaľa (Karin Bujnochová).
1'
První poločas zahajují slávistky.
Hráčky už jsou připraveny, za okamžik začínáme.

HK Slovan Duslo Šaľa

Hostující házenkářky nasbíraly za devět odehraných utkání na chlup stejný počet bodů jako jejich dnešní soupeřky v červenobílém. Vyhrály sedmkrát, prohrály dvakrát a získaly tím pádem také čtrnáct bodů. Jen zvládly nastřílet víc branek než slávistky, a tak jsou před nimi v ligové tabulce na třetím místě, jelikož mají lepší skóre. I v posledním zápase si Slovenky s chutí zastřílely. Hodonín přehrály na domácím hřišti poměrem 35:26 a na souboj s pražskou Slavií se nabudily tím nejlepším možným způsobem. Přenese si Slovan pohodu z minulého kola i do klání se sousedem v tabulce?

DHC Slavia Praha

Slávistky si zatím v letošní ligové sezoně vedou velmi dobře. Na začátku soutěže držely dlouhou dobu neporazitelnost a i když o ni přišly, stále nemají na vedoucí příčky nijak závratnou ztrátu. Prohrály totiž jen dvakrát, a sice s Prešovem a Michalovcemi. Vyhrát naopak dokázaly hned sedmkrát a se čtrnácti získanými body se drží v tabulce na čtvrté příčce. Ovšem jen o skóre. Bodově jsou na tom totiž sešívané stejně jako druhé Michalovce a třetí Šaľa. Naposledy Pražanky udolaly Zoru Olomouc na její palubovce 25:24. Uvidíme, jak si červenobílé povedou v přímém souboji o třetí místo.
Vítejte u sledování jedenáctého kola házenkářské MOL ligy žen! Na palubovce v pražském Edenu začne v pátečních 17:00 duel mezi týmy DHC Slavia Praha a HK Slovan Duslo Šaľa. Pojďme se nyní na oba celky podívat o něco blíže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.