Házená - MOL liga ženy - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Bánovce - 9. září 2017   17:00

Zlín
Zlín
3' Sobieská  • 5' Baumbachová  • 6' Očadlíková  • 8' Mizerová  • 9' Sobieská  • 15' Sobieská  • 18' Polomíková  • 23' Sobieská  • 24' Sobieská  • 26' Očadlíková  • 28' Kolářová  • 33' Kolářová  • 33' Kolářová  • 35' Očadlíková  • 38' Kříčková  • 39' Ševčíková  • 43' Hradilová  • 43' Kolářová  • 44' Baumbachová  • 46' Hradilová  • 48' Ševčíková  • 51' Ševčíková  • 52' Hradilová  • 53' Hradilová  • 55' Hubová  • 55' Polomíková  • 58' Baumbachová  • 60' Ševčíková
31:21
(12:10)
Bánovce
Bánovce
8' Turková   • 11' Turková   • 12' Bencová   • 13' A. Obstová   • 17' Hollá   • 21' A. Obstová   • 23' Bencová   • 24' Matušincová   • 33' Halmová   • 39' Bencová   • 41' A. Obstová   • 44' K. Obstová   • 49' Halmová   • 53' A. Obstová   • 54' Halmová   • 57' Turková
Zlín
Bubeníček, Petruška
Bánovce

Ode mě je to pro dnešek všechno. Děkuji vám za pozornost a ze Zlína přeji hezký zbytek dne.
HC Zlín – Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. 31:21 (12:10)
Nejvíce branek: Sobieská 6/1, Hradilová 6/2, Kolářová 4 – Turková 5/2, Obstová 4, Bencová 4/1. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 5/3 – 9/5. Vyloučení: 6:5.
Zápas končí. Druhý poločas ovládly hráčky Zlína, které svým soupeřkám odskočily a dovedly utkání k vítězství 31:21. Hráčky Bánovce dokázaly dnes držet krok jen v prvním poločase, poté začaly ztácet.
60'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Lucie Polomíková).
60'
Poslední vteřiny utkání, hráčky Bánovce u balonu.
60'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Karolína Ševčíková).
59'
Bencová dobře zamířila a proměňuje sedmičku.
59'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Vendula Hubová).
59'
Do konce utkání zbývají poslední dvě minuty.
58'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Adéla Baumbachová).
58'
Hostující celek setrvává na útočné polovině palubovky.
57'
Domácí hráčky nepřešly přes pevnou slovenskou obranu.
57'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Eva Turková).
56'
Rozhodčí svým hvizdem přerušuje zlínský útok, u balonu nyní Slovenky.
56'
Slovenky nepřestávají útočit.
55'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Lucie Polomíková).
55'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Vendula Hubová).
55'
Oddechový čas pro domácí.
54'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Denisa Halmová).
53'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Lenka Hradilová).
53'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Karolína Ševčíková).
53'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B..
52'
52'
Vyloučení v týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Zuzana Hollá).
52'
Stojarová si povyběhla proti střele jedné z hráček Bánovce a dobře chytá zajímavou střelu.
51'
Rychlá přímočará akce s přesným zakončením k tyči. Zlín střílí další branku.
50'
Zlínské hráčky se ubránily náporu Slovenek a nyní jsou to ony, kdo hrozí s balonem na útočné polovině.
49'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Zlín (Lenka Hradilová).
49'
Do branky Zlína jde Žaneta Stojarová.
49'
48'
Ševčíková přidává další branku Zlína. Domácí celek se pomalu, ale jistě dostává do výrazného vedení.
46'
Do branky Bánovce nastupuje Alžbeta Bežová.
46'
Hradilová se trefuje přesně k tyči.
46'
Bencová tvrdě poslala k zemi jednu z domácích hráček, za což je vyloučena.
45'
Slovenky se tlačí dopředu, přes agresivní obranu se však jen těžce prosazují.
44'
44'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Kristína Obstová).
44'
Trenér hostů si bere oddechový čas.
43'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Michaela Kolářová).
43'
Hradilová z velkého úhlu zamířila přesně k tyči.
42'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Eva Turková).
42'
Hráčky Bánovce na útočné polovině palubovky, zatím se jim však nedaří dostat se do šance.
41'
Šipláková zamířila jen do tyče, Alžběta Obstová však z dorážky přeci jen trefuje branku a snižuje.
40'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Monika Kříčková).
40'
Hubová povyskločila a prověřila brankářku Bánovce, ta balon vyrazila.
39'
39'
Dlouhá přihrávka na Šiplákovou, která na balon nakonec nedosáhla.
39'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Jana Bencová).
38'
Rychlý protiútok zlínských hráček znamená další branku.
38'
Hanová si vykoledovala faul, navíc v pádu ještě stihla ohrozit branku.
37'
Hradilová s přehledem využila sedmičku a zvyšuje náskok domácího týmu.
37'
36'
Dobrý obranný zásah jedné ze zlínských hráček, Slovenky přišly o balon.
36'
36'
Hráčky Zlína jsou nyní při chuti a útočí.
35'
Do branky Bánovce nastupuje Čížová.
35'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Andrea Očadlíková).
34'
V úvodu druhého poločasu se na zlínské palubovce doslova roztrhl pytel s góly.
33'
33'
33'
32'
Také Slovenky využívají sedmičku.
32'
Hradilová šikovně trefuje sedmičku a navyšuje vedení Zlína.
32'
Vyloučení v týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Jana Bencová).
31'
Hráčky Zlína ztratily balon, rozhodčí jim však nařizuje rozehrávku.
31'
Čas na přestávku vypršel, za okamžik začíná druhý poločas.
Je za námi první polovina hracího času. Domácí družstvo je zatím o kousek blíže k vítězství, zdaleka však není rozhodnuto. Slovenky srdnatě bojují a drží se v kontaktu. Nutno také říct, že dobrý výkon podávají zatím všechny brankářky, které zasáhly do utkání. Mnoho šancí na obou stranách zůstalo nevyužito díky výborným zásahům brankářek. Druhý poločas tak bude jistě velmi zajímavý.
30'
30'
Slovenky ještě v posledních vteřinách poločasu útočí, ale zřejmě to už nestihnou.
30'
Sobieská zůstává po tvrdém střetu na zemi. Nevypadá to vůbec dobře, domácí hráčka opouští hřiště v doprovodu spoluhráčky a týmového lékaře. Bolestivá grimasa ve tváří hovoří za vše.
28'
Kolářová se štěstím procedila balon až do sítě.
28'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Jana Vaňová).
27'
Turková zamířila přesně k tyči. Hráčky Bánovce zůstávají v kontaktu.
27'
Halmová nepropálila blok domácích hráček.
26'
26'
Začíná se přiostřovat. Matušincová je vyloučena za tvrdý zákrok na zlínskou hráčku.
25'
Čížová sice utěsnila svou pravou tyč, balon však chytla teď s velkým štěstím.
24'
Zlín přichází s bleskovou odpovědí, Sobieská posílá domácí družstvo opět do vedení.
24'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Karolína Matušincová).
23'
Sobieská sice neproměnila svou sedmičku, hned z dorážky je však úspěšná.
23'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Zlín (Michaela Sobieská).
23'
Čížová míří do slovenské branky.
23'
Je vyrovnáno! Hráčky Bánovce využily svého náporu a skórují.
22'
Halmová po tvrdém sřetu padá k zemi, je však v pořádku a hraje se dál.
21'
Bencová neproměnila sedmičku, hráčky Zlína míří do útoku.
21'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Alžbeta Obstová).
20'
Slovenky rozjely před brankou Zlína kolotoč kombinací.
20'
Hráčky Zlína teď nekolikrát nebezpečně zahrozily. Trenér hostujícího týmu na to reaguje oddechovým časem.
19'
Hubová nepropálila brankářku Bánovce, ani Kříčková z dorážky neuspěla.
18'
18'
Popelková chytla dlouhou přihrávku do protiútoku, nedokázala však přesně zamířit.
17'
Hráčky Bánovce na střídačce cítí šanci a nyní roztleskaly publikum.
17'
Slovenky jsou v posledních minutách aktivnější a dostávají se na dostřel.
16'
Bežová výborně zasáhla proti tvrdé zlínské střele.
15'
Žlutá karta pro tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Zuzana Hollá).
15'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Michaela Sobieská).
15'
Zlínská střídačka si bere oddechový čas.
15'
Velké chvíle domácí brankářky Benedíkové! Hráčky Bánovce si vytvořily několik velmi slibných šancí, všechny hody však skončily na zlínské brankářce. Publikum bouří!
14'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B..
14'
Žlutá karta pro tým HC Zlín.
14'
Sobieská zamířila do tyče, k balonu se tak dostávají opět Slovenky.
13'
Žlutá karta pro tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Eva Turková).
13'
12'
Bežová v brance slovenského týmu chytá velmi dobře, už několikrát své spoluhráčky podržela.
12'
11'
Turková výborně propálila všechno, co jí stálo v cestě a snižuje. (Eva Turková).
10'
Do branky Slovenek nastupuje Alžbeta Bežová.
9'
Sobieská mocně napřáhla, její střelu zastavila až síť.
8'
Slovenky využívají přesilovku a snižují.
8'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Andrea Očadlíková).
8'
Mizerová krásně trefila horní roh branky a střílí pátou branku svého týmu.
7'
Obstová nedovoleně zastavila zlínský útok, za což vidí žlutou kartu.
6'
6'
Bencová nepropálila zlínskou Benedíkovou, která se štěstím vyrazila tvrdou střelu.
5'
Více se zatím hraje před brankou Zlína.
5'
4'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Zuzana Hollá).
4'
Hollá se nedostala ke střele.
3'
Příliš dlouhá přihrávka, Zlín ztrácí balon.
3'
3'
Slovenky ani tentokrát neprošly přes obranný val Zlína.
2'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Michaela Sobieská).
2'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Karolína Matušincová).
2'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Jolana Mizerová).
2'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Michaela Sobieská).
2'
Turková zůstává po tvrdém střetu ležet na hřišti.
1'
Hráčky Bánovce jsou u balonu a snaží se prolomit zlínskou obranu.
1'
Hráčky obou týmů jsou již na hrací ploše.

HC Zlín: Rybníčková, Benedíková, Stojarová – Popelková, Sobieská, Očadlíková, Vlková, Hradilová, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, Baumbachová, Polomíková, Kříčková, Hubová.

Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.: Bencová, Hanová, Hrubá, Turková, Hollá, Rebrošová, Halmová, Čížová, Vaňová, Šipláková, A. Obstová, Matušincová, K. Obstová, Ráciková, Bežová.

Rozhodčí: Bubeníček, Petruška.
Bánovce nad Bebravou

Nováček ze Slovenska bude ve Zlíně, stejně jako domácí tým, bojovat o první body do ligové tabulky. Pro slovenské házenkářky bude dnešní duel zároveň prvním venkovním v této sezoně. V minulém kole totiž přivítaly na svém hřišti Baník Most, kterému nakonec podlehly vysoko 20:41. Zda budou dnes úspěšnější, to ukážou následující hodiny.
Zlín

Zlínské házenkářky v prvním kole na body nedosáhly, neboť venkovní utkání proti Slavii Praha prohrály těsně 28:30. Dnes se poprvé v nové sezoně postaví před domácí publikum a věří v bodový zisk. „Prohra na Slavii nás hodně mrzela, protože zápas se určitě vyhrát dal. V pondělí jsme to společně s trenéry uzavřeli a začali se připravovat na nováčka ligy," prohlásila během týdne hráčka Michaela Sobieská.
Zdravím všechny příznivce ženské házené. MOL liga žen dnes pokračuje druhým kolem. Jsem rád, že vás mohu pozvat ke sledování zápasu, ve kterém se utkají Zlín a Bánovce nad Bebravou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.