Házená - MOL liga ženy - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Michalovce - 18. listopadu 2017   15:00

Zlín
Zlín
1' Hubová  • 3' Kolářová  • 17' Kolářová  • 18' Mizerová  • 18' Kolářová  • 19' Hubová  • 24' Kříčková  • 27' Hubová  • 32' Mizerová  • 36' Mizerová  • 41' Baumbachová  • 42' Andrýsková  • 45' Andrýsková  • 49' Očadlíková  • 50' Očadlíková  • 51' Kříčková  • 51' Kolářová  • 52' Polomíková  • 56' Baumbachová  • 58' Očadlíková  • 59' Andrýsková  • 60' Očadlíková  • 60' Očadlíková
24:37
(8:18)
Michalovce
Michalovce
2' Rebičová   • 5' Trehubová Fiľková   • 8' Kotová   • 10' Rebičová   • 10' Rebičová   • 11' Trehubová Fiľková   • 12' Wollingerová   • 14' Trehubová Fiľková   • 15' Trehubová Fiľková   • 16' Trehubová Fiľková   • 20' Bajčiová   • 22' Kotová   • 23' Bajčiová   • 24' Wollingerová   • 26' Wollingerová   • 28' Kišíková   • 30' Kišíková   • 31' Kišíková   • 32' Wollingerová   • 33' Trehubová Fiľková   • 34' Rebičová   • 35' Wollingerová   • 35' Rebičová   • 39' Holubová   • 42' Trehubová Fiľková   • 43' Trehubová Fiľková   • 44' Kišíková   • 45' Habánková   • 46' Holubová   • 47' Holejová   • 50' Bajčiová   • 52' Holejová   • 56' Trúnková   • 56' Holubová   • 58' Habánková
Zlín
Rybníčková, Benedíková – Herbočková, Popelková, Nygrýnová, Očadlíková, Andrýsková, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, Baumbachová, Polomíková, Kříčková, Hubová.
Michalovce
Antikjová, Bobal-Jablonska, Muliková – Bajčiová, Habánková, Holejová, Holešová, Trúnková, Kišíková, Kotová, Rebičová, Wollingerová, Holubová, Trehubová Fiľková.

HC Zlín – Iuventa Michalovce 24:37 (8:18)
Nejvíce branek: Očadlíková 5, Kolářová 4, Andrýsková 3 – Trehubová Fiľková 8, Wollingerová 6/1, Rebičová 5. Sedmimetrové hody: 3/1 – 2/2. Vyloučení: 4:4.
60'
A ještě jeden gól pro Očadlíkovou.
60'
Andrea Očadlíková dává třiadvacátou branku Zlína v poslední minutě zápasu.
59'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Nikoleta Trúnková).
59'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Veronika Andrýsková).
58'
Očadlíková dává další gól z trháku.
58'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Veronika Habánková).
57'
Oddechový čas pro hosty.
56'
Baumbachová prostřelila hostující brankářku mezi nohama a dává dvacátou branku svého týmu.
56'
Lenka Holubov se prosazuje z křídla.
56'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Nikoleta Trúnková).
55'
Skvělé zákroky na obou stranách! Skóre tak zůstává neměnné.
54'
53'
Očadlíková trefuje tyč!
52'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Lucie Polomíková).
52'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Adriana Holejová).
51'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Michaela Kolářová).
51'
Monika Kříčková se prosazuje po skvělé souhře s pivotem.
50'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Vladimíra Bajčiová).
50'
Druhý gól Očadlíkové v řadě. A opět ta totožná akce – trhák po levé straně.
49'
Andrea Očadlíková dává gól z trháku.
48'
Oddechový čas pro domácí.
47'
46'
Střela Mizerové zblokována.
46'
Lenka Holubová se prosazuje z pravého křídla.
45'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Veronika Andrýsková).
45'
45'
Na sedmičku hostyň ale bleskově odpovídá hezkou individuální akcí Andrýsková.
44'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Iuventa Michalovce (Veronika Habánková).
44'
Sedmička pro Michalovce.
44'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Marianna Rebičová).
44'
Kišiková se prosadila do otevřené obrany Zlína.
43'
Trehubová Fiľková dává druhý gól po sobě a nepřipouští tak v zápase žádné drama.
42'
42'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Tatiana Trehubová Fiľková).
41'
Adéla Baumbachová se prosazuje střelou z osy hřiště.
39'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Lenka Holubová).
38'
Zlín dává první sedmičku v zápase! Zasloužila se o to Popelková.
37'
Sedmička pro Zlín.
36'
Jubilejní desátou branku Zlína dává Mizerová.
35'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Marianna Rebičová).
35'
Wollingerová střílí do protipohybu zlínské brankářky, která tak byla bez šance. Michalovce vedou o čtrnáct!
34'
Tyto střely zkrátka nejdou chytat. Dvaadvacátou branku střílí Rebičová.
33'
Fiľková Trehubová napodobuje svoji spoluhráčku a opět střílí míč do horního růžku.
32'
Wollingerová vymetla růžek zlínské branky.
32'
Na obou stranách trošku šťastné góly. Ten zlínský si připisuje Mizerová.
31'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Vladimíra Kišíková).
31'
Druhý poločas začne útokem hostující družstvo.
31'
30'
30'
Ukázková souhra s pivotem. Kišíková tam posílá Michalovce do desetibrankového vedení.
29'
28'
27'
Skvělá akce Hubové! Ta nejdřív naznačila střelu, obešla tím soupeřku a následně poslala míč do sítě.
26'
Wollingerová se dostala k odraženému míči a propálila Rybníčkovou.
25'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Jolana Mizerová).
24'
Monika Kříčková dává branku po souhře s pivotem.
24'
Michalovce vedou již o devět gólů! Gól dala Wollingerová.
23'
A další trhák Michalovců. Ten proměňuje Bajčiová.
22'
Daria Kotová zvyšuje vedení Michalovců z trháku.
20'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Karolína Ševčíková).
20'
19'
Vendula Hubová dává šestou branku Zlína.
19'
18'
Kolářové to dnes jde. Střílí již svou třetí branku v zápase a Zlínu tak pořádně pomáhá.
18'
Jolana Mizerová se prosazuje z trháku.
17'
Michaela Kolářová ukončuje střelecký půst svého týmu.
16'
A opět Trehubová.
16'
Zlín svazuje v útoku nervozita. Domácí tým už dvanáct minut v kuse nevstřelil branku!
15'
15'
Bobal-Jablonska v bráně Michalovců doslova čaruje! Nyní si připsala několikátý úspěšný zákrok za sebou.
14'
13'
Karolína Ševčíková neproměnila sedmičku. To je tudíž už druhá zahozená sedmička v zápase.
13'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Patrícia Wollingerová).
12'
Po oddechovém času jde Zlín do útoku.
12'
12'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Andrea Očadlíková).
12'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Patrícia Wollingerová).
11'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Adéla Baumbachová).
11'
10'
10'
Rebičová předvedla parádu. Zlín zkoušel hru bez brankářky a tak slovenská házenkářka napřáhla a přes celé hřiště trefila prázdnou klec.
9'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Iuventa Michalovce (Patrícia Wollingerová).
9'
Michalovce budou zahrávat sedmičku.
9'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Monika Kříčková).
9'
Žlutá karta pro tým Iuventa Michalovce (Marianna Rebičová).
8'
Skvělá souhra s pilotem a Michalovce jdou poprvé v zápase do vedení! Prosadila se Kotová.