Házená - MOL liga ženy - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Most - 19. října 2018   18:00

Veselí n/M
Veselí n/M
1' Olšovská  • 2' Pastorková  • 4' Boorová  • 8' Boorová  • 18' Olšovská  • 27' Olšovská  • 29' Pastorková  • 32' Kučerová  • 34' Kučerová  • 36' Kubáčková  • 38' Žitňanová  • 42' Kubáčková  • 44' Pastorková  • 45' Pastorková  • 47' Žitňanová  • 50' Olšovská  • 51' Kubáčková  • 56' Boorová  • 59' Žitňanová  • 60' Žitňanová
24:23
(10:11)
Most
Most
7' Kovařová   • 7' Mikulášková   • 8' Eksteinová   • 9' Kovařová   • 13' Šustková   • 18' Kovařová   • 23' Kostelná   • 24' Mishevska   • 29' Stříšková   • 33' Janoušková   • 35' Janoušková   • 40' Šustková   • 44' Kostelná   • 47' Kovařová   • 52' Tesařová   • 53' Šustková   • 55' Stříšková   • 56' Kostelná   • 57' Šustková
Veselí n/M
Adam Baader, Jiří Novotný
Veselí nad Moravou
310 diváků
Most

SHK Veselí n.M. – DHK Baník Most 24:23 (10:11)
Nejvíce branek: Olšovská 6/2, Pastorková 6/2, Žitňanová 4 – Šustková 5/1, Kovařová 5/1, Kostelná 3/2. Rozhodčí: Adam Baader, Jiří Novotný. Sedmimetrové hody: 4/4 – 6/4. Vyloučení: 3:4.
Veselí urvalo dva body deset sekund před koncem a porazilo Most o jednu branku 24:23. Po většinu zápasu musely domácí hráčky dotahovat, skóre se otočilo v jejich prospěch ve 42. minutě a od té doby Most tahal za kratší část provazu. Veselí šlo do trháku až o tři branky, ale Baník dokázal tento náskok smazat, v posledních pěti minutách se vedení přelévalo ze strany na stranu, ale rozhodla šťastná ruka Žitňanové, která rozhodla o těsném vítězství Veselí.
60'
Gól domácí hráčky odstartoval neskutečnou radost domácích fanoušků a spoluhráček jak na palubovce, tak na střídačce.
60'
Tak to je něco! Most svůj útok neproměnil,k dyž dobře zasáhla Olšovská, v následném výpadu Veselí, nepokryly hostující hráčky Žitňanovou, která zkusila přelobovat Müllnerovou podruhé za sebou a vyšlo to!
59'
Žitňanová byla na křídle zcela volná a svůj druhý pokus už proměnila, poprvé namířila míč do tyče.
59'
V souboji Kubáčkové a Šustkové to odnesl kotník domácí hráčky, která musí na střídačku.
59'
Také prorážení na druhé straně. Veselí může vyrovnat.
58'
Lukšíková se dopustila při útoku průrazu a Most jde do útoku, patrně nebude nikam pospíchat.
58'
Eksteinová je vyloučena na dvě minuty.
57'
Jana Šustková otáčí karty na stranu Mostu.
56'
Katarína Kostelná opět vyrovnává.
56'
Hostující hráčka sice zachytila přihrávku Olšovské na Boorovou, jenže upadla, Boorová se zmocnila míč a prostřelila Müllnerovou.
55'
Střížková vyrovnává stav zápasu na 21:21. Zbývajících pět minut zápasu slibuje napínavou podívanou.
53'
Jana Šustková využila přesilovku a snižuje na rozdíl jedné branky.
53'
Pozor! Mária Olšovská je vyloučena na dvě minuty. Toto může sehrát důležitou roli v konečném měření sil.
52'
Müllnerová vychytala Kučerovou, a pokud Most dá gól, je opět v zápase.
52'
Tesařová šla sama na Lekešovou a bez problémů dává branku.
51'
Lekešová se zaskvěla při útoku Andělů.
51'
A tak se i stalo Kubáčková střelou nad rameno Müllnerovou dostává Veselí do tříbrankového trháku.
50'
Kostelná pokazila přihrávku na svoji spoluhráčku a Veselí může svoje vedení navýšit.
50'
Hostující kouč není spokojený s hrou svého mužstva a vzal si druhý oddechový čas.
50'
Mária Olšovská nekompromisně dává branku tvrdou střelou do šibenice.
49'
Jana Šustková proměnila sedmičku za bránění při střelbě.
48'
Veselí mohlo jít do protiútoku, ale zabrzdilo se špatnou přihrávkou směrem dopředu.
48'
Müllnerová nyní podržela svůj celek a Most může snížit na rozdíl jedné branky.
47'
Kovářová dává ještě svému mužstvu naději na dobrý výsledek.
47'
Müllnerová sice podržela svůj celek, ale obrana Mostu nedokázala zadržet Žitňanovou, která dává branku do opuštěné klece.
46'
Při útoku Mostu se nepříjemně srazily Kubáčková s Olšovskou a obě se těžce zvedají z palubovky.
46'
Kouč Dávid si vzal time-out.
46'
Most hraje bez brankářky, ale nedokáže se přes dobře hrající obranu Veselí prosadit.
45'
Obrana Mostu nechala na brankovišti volnou Pastorkovou a ta toho maximálně využila.
45'
Katarína Kostelná je podruhé vyloučena za faul na brankovišti na Pastorkovou.
44'
Kostelná snižuje na rozdíl jednoho gólu.
44'
Veselí hrálo bez brankářky a po velmi dobré kombinaci dává branku Pastorková.
43'
Alica Kostelná neproměnila sedmičku, když nastřelila levou tyč.
43'
Dagmar Lukšíková si jde odpočinout na dvě minuty.
42'
Kubáčková po přiťuknutí míče od Pastorkové dává branku Veselí a domácí tým jde do vedení.
41'
Sudí zapískali přílišnou pasivitu Mostu a do útoku jde Veselí.
40'
Jana Šustková vzápětí vyrovnává stav zápasu na 15:15.
39'
Mária Olšovská proměnila sedmičku proti Novotné.
39'
Kubáčková byla bráněna při střelbě a Veselí bude zahrávat sedmičku.
38'
Žitňanová vyrovnává z křídla po odraženém míči od brankářky Müllnerové.
37'
Hráčka Mostu však sedmičku neproměnila.
36'
Kučerová bránila Kostelnou při střelbě a sudí odpískali sedmičku.
36'
Kubáčková si seběhla na druhou stranu a nepříliš tvrdou střelou překonala brankářku Mostu.
35'
Janoušková se prosadila a Most vede znovu o dvě branky.
35'
Střela Janouškové byla zblokována domácí obranou .
34'
Kučerová nejprve naznačila přihrávku a poté vystřelila tvrdě, čímž překvapila Müllnerovou.
33'
Na straně Mostu se prosadila Janoušková.
33'
Müllnerová vychytala Olšovskou, která mířila k pravé tyči.
32'
Alica Kostelná vstřelila branku ze sedmičky.
32'
Kučerová vyrovnává na 11:11.
31'
Obě dvě mužstva předvedla při svých útocích nepřesnosti.
31'
30'
30'
Pasivita Mostu byla odpískána sudími. Veselí mohlo ještě tři sekundy před koncem prvního dějství dát vyrovnávající branku, ale špatnou přihrávkou se o tuto možnost připravilo.
29'
Pastorková těžila z dobré kombinaci mužstva a dává branku.
29'
Střížková střelou o břevno a tyčku dává jedenáctou branku Mostu.
28'
Kouč hostí Dávid si vzal time-out.
28'
Také Veselí nedotáhlo svůj útok do zdárného konce.
27'
Janoušková nyní vystřelila z pravé strany, ale netrefila zařízení.
27'
Olšovská prostřelila stojící zeď hráček Mostu, Müllnerová nic neviděla a balon skončil v síti.
26'
Domácí kouč si vzal první oddechový čas v první půli.
26'
A znovu Pastorková! Domácí pivotka přelobovala Müllnerovou, ale míč mířící do branky zastavilo břevno mostecké branky.
25'
Pastorková dostala přihrávku z brankoviště, vystřelila k tyči, Müllnerová předvedla skvělý zákrok a balon vyrazila.
24'
Mischevská dává branku z rychlého brejku Mostu.
23'
Alica Kostelná proměnila sedmičku a otáčí skóre ve prospěch Mostu.
23'
Kučerová byla vyloučena na dvě minuty.
23'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Alica Kostelná).
22'
Veselí po dlouhé době zase vede, když sedmičku proměnila Pastorková.
22'
Kostelná je vyloučena na dvě minuty za faul na Lukšíkovou.
21'
Mária Olšovská vyrovnává stav zápasu.
21'
Také Lekešová na druhé straně podržela svůj tým.
20'
Müllnerová zabránila jasné brance od Novotné, když balon zasáhla hlavou a potřebuje ošetřit.
20'
Žitňanová se snažila z křídla přelobovat Müllnerovou, ale ta prsty stačila balon tečovat mimo branku.
18'
Mária Olšovská snižuje stav zápasu na 6:7.
18'
Hráčka Mostu viděla žlutou kartu.
18'
Lekešová si na střelu Kovářové sáhla, ale nedokázala ji vytěsnit.
17'
Žitňanová obdržela přihrávku od Kubáčkové, ale podle sudích překročila při střelbě čáru brankoviště.
16'
Veselí také ze svého útoku nedalo branku.
16'
Rozhodčí signalizovali Mostu pasivitu, Šustková se snažila vzít situaci na sebe, ale její střelu vyrazila Lekešová.
14'
Kristína Pastorková bezpečně proměnila sedmimetrový hod a snižuje na rozdíl jedné branky.
14'
Lukšíková byla bráněna při střelbě a Veselí bude házet sedmičku.
13'
Jana Šustková tvrdou střelou překonala Lekešovou.
11'
Kovářová proměnila bezpečně sedmičku.
11'
Kovářová vystřelila ránu do břevna, Mishevska odražený balon se snažila dostat do branky, ale byla faulována.
9'
Kovářová se prosadila z osy hřiště přesnou střelou do vrchní části branky.
8'
Boorová využila přesilovku a vstřelila čtvrtou branku svého mužstva.
8'
Jana Šustková je vyloučena na dvě minuty.
8'
Tereza Eksteinová maže tříbrankové vedení Veselí.
7'
Mikulášková využila chvíli volnosti v obraně Veselí a dává branku.
7'
První branku Andělů dává Kovářová.
6'
Žlutá karta pro tým SHK Veselí n.M. (Kristína Pastorková).
6'
Žlutá karta pro tým SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková).
6'
Sudí avizovali pasivitu Veselí, Kučerová vystřelila, hostující gólmanka byla na místě.
4'
Sudí pískají přestupek Mostu a svěřenkyně trenéra Hudáka jdou do útoku.
4'
Olšovská vystihla přihrávku hostí a našla rozběhnutou Boorovou, která vystřelila přesně k tyči.
4'
Olšovská se dopustila prorážení a Veselí přišlo o balon.
3'
Další chyba v útoku Mostu a panenky mohou jít do vedení o tři branky.
2'
Mikulášková ještě byla napomínána žlutou kartou.
2'
Olšovská prostrčila míč na brankoviště na Pastorkovou a ta se nemýlila.
2'
Po chybě Šustkové, jde Veselí znovu do útoku.
1'
Jako první se zapsala do zápisu o utkání Mária Olšovská, kterou skvěle uvolnila Kučerová.
1'
-1'
První útok povedou hráčky Veselí nad Moravou.
-5'
Dvojice rozhodčích přivádí hráčky do středu hrací plochy. Hlasatel poté oznámí divákům jména hráček obou mužstev.

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Hřebejková – Kučerová, Olšovská, Zemčíková, Novotná, Lukšíková, Valovičová, Divilková, Kutálková, Pastorková, Žitňanová, Kubáčková, Boorová.

DHK Baník Most: Müllnerová, Novotná – V. Dvořáková, Stříšková, Šustková, Mikulčík, Kostelná, Mishevska, Eksteinová, Kovařová, Tesařová, Kostelná, Janoušková, Mikulášková.

Rozhodčí: Adam Baader, Jiří Novotný.
Dnes proti "svým" nastoupí odchovankyně klubu Veselí nad Moravou Jana Šustková, která přestoupila před sezonou do Baníku.
Veselí minulý týden prohrálo se slovenskými Michalovcemi o devět branek 23:32 a kleslo se šesti body až na sedmou příčku. Byla to druhá prohra svěřenkyň kouče Hudáka za sebou.

Také Most má na svém kontě dvě prohry a tři výhry a v tabulce MOL ligy je se stejným počtem bodů na čtvrté pozici jen díky lepšímu skóre. Baník vyhrál v minulém kole v domácím prostředí s Porubou 24:16.
Příjemný páteční podvečer z Veselí nad Moravou. Panenky čeká v šestém kole MOL ligy další aspirant o přední příčky ženské házené DHK Baník Most.