MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Brazílie : Korea - 17. ledna 2019   15:30

Brazílie
Brazílie
2' Pozzer  • 4' Chiuffa  • 5' Toledo  • 6' Chiuffa  • 9' Teixeira  • 11' Pozzer  • 14' Borges  • 14' Borges  • 18' Valadao  • 19' Chiuffa  • 22' Langaro  • 23' Chiuffa  • 25' Valadao  • 28' T. dos Santos  • 29' Toledo  • 33' Borges  • 35' Valadao  • 36' Borges  • 38' Borges  • 39' Valadao  • 40' Borges  • 41' Hackbarth  • 44' Teixeira  • 48'   • 49' Rodrigues  • 50' Novais  • 51' Nantes  • 53' Rodrigues  • 57' Rodrigues  • 58' Novais
35:26
(18:10)
Korea
Korea
1'    • 6' Park Young-jun   • 10' Park Kwang-soon   • 10' Seo Seung-hyun   • 11' Park Young-jun   • 15' Park Young-jun   • 16' Ku Change-un   • 24' Ku Change-un   • 29' Kang Jeong-gu   • 30' Park Jae-yong   • 32' Jo Tae-hun   • 32' Ku Change-un   • 39' Kang Tan   • 40' Kang Tan   • 42'    • 44'    • 46' Kang Jeong-gu   • 47' Kang Jeong-gu   • 49' Kang Jeong-gu   • 50' Kim Dong-myung   • 54' Perk Jong-gon   • 57' Jo Tae-hun   • 59' Kang Jeong-gu   • 60' Kang Tan
Brazílie
Jorum, Kleven (oba NOR)
Korea
Park Jae-yong, Ji Hyung-jin – Ri Kyong-song, Perk Jong-gon, Choi Beom-mun, Suyoung Jung, Jo Tae-hun, Park Young-jun, Jang Dong-hyun, Park Dong-kwang, Ri Song-jin, Kim Dong-myung, Na Seung-do, Kang Tan, Seo Seung-hyun, Park Kwang-soon, Ri Yong-myong, Kang Jeong-gu, Jeong Jae-wan, Ku Change-un.

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Brazílie – Korea 35:26 (18:10)
Nejvíce branek: Borges 6, Hackbarth 5/3, Chiuffa 4 – Kang 5/1, Kang 4, Jo 4/1. Rozhodčí: Jorum, Kleven (oba NOR). Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/2. Vyloučení: 5:2.
Hráčem zápasu se stal Guilherme Valadao z Brazílie.
Favorizovaná Brazílie zvítězila nad Koreou 35:26 a proniká v tabulce skupiny A na třetí místo. Postup do další fáze má na dosah a stačí jí k tomu jediné – aby favorizovaná Francie nedovolila Rusku víc než bod za remízu. A to je více než pravděpodobné.
60'
Pomyslnou tečku za zápasem dali Brazilci svým gólem po bleskovém útoku.
60'
Parádní rotaci svému míči po střele z levé strany dal T. Kang.
59'
Korejci ale zůstali u míče a J. Kang dalekou střelou snižuje.
59'
Brazilci po ztrátě míče museli rychle do obrany. Střele soupeře sice nezabránili, ale Almeida vyráží.
58'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Korea (Kang Jeong-gu).
58'
Faul Teixeiry a sedmička pro korejský tým.
58'
Bleskový protiútok Brazílie proměnil Novais.
57'
T. Kang minul bránu Brazílie.
57'
Střelou k pravé tyči se prosadil Rodrigues.
57'
Velmi rychle koriguje skóre Jo.
56'
Nantes se na druhé straně naopak nemýlil.
56'
Zpoza obrany střelou k tyči neuspěl T. Kang.
55'
Ani Nantes nedokázal prostřelit Parka, jenž tentokrát zasáhl nohou.
54'
Gól vstřelil tým Korea (Perk Jong-gon).
54'
Skvělý zákrok Parka, který zastavil střelu Hackbartha z pravého křídla.
54'
Korejští hráči v útoku po chybě přichází o míč.
53'
Rodrigues po naznačení vběhl mezi obránce a vsítil gól.
52'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Korea (Kang Jeong-gu).
52'
Faul Valadaa na hranici brankoviště. Sedmička pro Korejce.
52'
Vyloučení v týmu Brazílie (Thiago Ponciano).
51'
Nantesovi se podařilo střelou z dálky obstřelit brankáře Parka.
51'
Perk nedokázal z levého křídla střelou na bližší tyč překonat Almeidu.
50'
Jenže Novais se rovněž prosadil po průniku děravou obranou.
50'
Kimovi se podařilo středem proniknout k brankovišti a snížit.
49'
Vyloučení v týmu Brazílie (Thiagus dos Santos).
49'
Rodrigues se střelou z dálky nemýlil.
49'
Z levé strany se skrz dva obránce probil J. Kang, jenž dává dvacátý gól korejského týmu.
48'
Po delší době se střelecky prosadili rovněž brazilští házenkáři.
47'
Rychlý protiútok a další gól J. Kanga.
47'
Na hranici brankoviště byl Teixeira v ideální pozici, ale trefil tyč!
46'
Jeong Kang střelou z hranice devítky přes obránce snižuje na rozdíl osmi branek.
45'
Tyčka zastavila střelu Rodriguese z levé strany. Jeho zakončení na vzdálenější tyč se neujalo.
44'
Bleskový útok Teixeiry.
44'
A tak se na druhé straně prosadili Korejci.
44'
Ani Valadao, jinak dnes velmi úspěšný střelec, neprotlačil míč do branky.
43'
Oba týmy si vyměnily neúspěšné útoky.
42'
Střelou mezi nohy brankáře se prosadil ze středu brankoviště Ri.
41'
Ztrátu soupeře potrestal z rychlého protiútoku Hackbarth. Brazílie vede o deset branek.
40'
Ovšem Borges okamžitě odpovídá po seběhu do pravé strany a střelou z devítky.
40'
Znovu se za Korejce prosadil Kang Tan, který se ve druhém poločase rozstřílel.
39'
Valadao se nenechal zastavit, obránce doslova povalil, ač čistě, a prostřelil i brankáře Parka.
39'
Kang Tan se úspěšně prosadil středem a snižuje.
38'
Další trefa Borgese. Brazilci se blíží k dvoucifernému náskoku.
36'
Rychlý protiútok přetavil v další branku Borges.
35'
Valadao odpovídá na korejský gól svou střelou z levé strany.
34'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Korea (Jo Tae-hun).
33'
Borges vyslal prudkou střelu zpoza obránce.
33'
Technická chyba Parka znamená ztrátu vybojovaného míče ještě před přechodem středové čáry.
32'
To se nevidí moc často! Ku vystřelil zády k brance a dokázal překonat brazilského brankáře!
32'
Útočný faul Toleda vrací míč Korejcům.
32'
Jo Tae-hun se prosadil po průniku středem.
31'
Borges neproměnil úvodní útok druhého poločasu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 16:21.
Úvodní poločas s velkým přehledem ovládla favorizovaná Brazílie, která do kabin odchází za stavu 18:10 a jednoznačně potvrzuje, že si postup do další fáze turnaje nechce nechat uniknout.
30'
30'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Brazílie (Rudolph Hackbarth).
30'
Brankář Park se zmocnil míče a přes celé hřiště dal gól do prázdné brány Brazílie. Té se tak risk s jedním hráčem v poli navíc nevyplatil.
29'
Velmi rychle odpovídá Kang.
29'
Dobrý průnik korejskou obranou proměnil Toledo.
28'
Ri těsně minul brazilskou bránu po útoku z levého křídla.
28'
Chiuffa založil rychlý protiútok, který s přehledem proměnil Santos.
27'
Vyloučení v týmu Brazílie (Gustavo Rodrigues).
26'
Chiuffa se snažil zakončit z pravého křídla, ale J. Park si připsal další zákrok.
26'
Kang se sice dokázal skvěle uvolnit v obraně soupeře, ale nad jeho síly byl brankář Tercariol.
25'
Druhý gól Valadaa v utkání.
25'
Útok Brazílie vychytal parádně J. Park. Jeho spoluhráči poté ale nevyužili prázdné brány soupeře.
24'
Kolem obránce se dokázal uvolnit Ku, jenž po náskoku do brankoviště snižuje.
24'
Vyloučení v týmu Brazílie (José Toledo).
23'
Brejk Chiuffy a 14. gól Brazílie. Ta si jde suverénně za vítězstvím a postupem.
22'
Langaro využil rychlý útok svého týmu.
22'
Přišli o míč, jenže Brazilci pokrazili rozehrávku. Rychlý protiútok Korejců však, opět, skončil nepřesnou přihrávkou a míč skončil v autu. Pasáž plná ztrát.
21'
D. Park byl při průniku obranou zastaven nedovoleně. Akce Korejců pokračuje.
20'
Útočný faul Pozzera, který se provinil prorážením.
19'
Favorité jsou navíc znovu u míče. Korea totiž v útoku chybovala.
19'
Chiuffa zvládl proměnit rychlý brazilský útok.
18'
Valadao dokázal proměnit střelu po seběhu na střed.
18'
Plnohodnotný útok Korejců končí ztrátou míče.
17'
Borges obral soupeře o míč a rozběhl se proti korejskému brankáři. Tentokrát si ale na něm "vylámal zuby".
17'
Borges vyslal z levého křídla parádní oblouček, který se ale snesl na horní tyč! Moc nechybělo.
16'
Ku se dokázal prosadit z levé strany a snížit.
16'
15'
Park Young-jun drží zatím korejský tým ve hře. Jeho třetí gól v utkání.
15'
Žlutá karta pro tým Brazílie (José Toledo).
14'
Další korejská ztráta. Korea navíc měla prázdnou bránu, aby měla v útoku o jednoho hráče víc. A toho využil Borges.
14'
Borges zvládl po výběhu z levého křídla obhodit brankáře soupeře.
13'
Korejský útok zlikvidoval svým zákrokem brazilský brankář. Brazílie se může ve skóre odpoutat.
12'
12'
Vyloučení v týmu Korea (Seo Seung-hyun).
11'
Korejci tentokrát svůj útok uspěchali. Y. Park možná doufal ve faul, ale ten po náskoku do brankoviště nepřišel.
11'
Pozzer, ač v oslabení, rychle odpovídá.
11'
A je vyrovnáno! Y. Park se opět dokázal prosadit velmi rychlým útokem na středu.
10'
Další brazilská ztráta a navíc faul Teixeiry, která odchází pykat na dvě minuty.
10'
Ztrátu brazilského týmu v bleskovém protiútoku trestá Seo!
10'
Park snižuje na 3:5.
9'
Korejci v útoku neuspěli, čehož plně využil na druhé straně Teixeira. Korejci si berou oddechový čas.
8'
Až příliš dlouhý útok Brazílie, která byla přinucena už střílet. Po technické chybě ale přichází o míč.
6'
Chiuffa zaútočil po výběhu z pravého křídla. 4:2.
6'
Y. Park pronikl skrz obranu k brankovišti a snižuje.
5'
Na středu dostal obrovský prostor pro svůj útok Toledo, který nikým nebráněn proběhl k brankovišti a prostřelil korejského brankáře.
5'
4'
Korejci poslali svou střelu mimo bránu soupeře.
4'
Další rychlý brejk Brazilců, jenž založil brankář Almeida úspěšným zákrokem. Chiuffa se prosadil po útoku sám na brankáře.
3'
Korejci ztrácí míč, do útoku se rychle vřítila Brazílie, ale její zakončení zastavil brankář s přispěním tyče.
2'
Pozzer srovnal po dlouhém postupném útoku na 1:1.
1'
Úvodní gól zápasu vsítili Korejci po útoku z levé strany.
1'

Brazílie: Tercariol, Almeida – Teixeira, Valadao, Toledo, T. dos Santos, Pozzer, Borges, Chiuffa, Teixeira, Novais, Ponciano, Langaro, Nantes, Hackbarth, Rodrigues.

Korea: Park Jae-yong, Kim Dong-uk, Ji Hyung-jin – Ri Kyong-song, Perk Jong-gon, Choi Beom-mun, Suyoung Jung, Jo Tae-hun, Park Young-jun, Jang Dong-hyun, Park Dong-kwang, Ri Song-jin, Kim Dong-myung, Na Seung-do, Kang Tan, Seo Seung-hyun, Park Kwang-soon, Ri Yong-myong, Kang Jeong-gu, Jeong Jae-wan, Ku Change-un.

Rozhodčí: Jorum, Kleven (oba NOR).
Brazílie má nadále šanci na postup do falší fáze turnaje. Musí ale uspět proti Koreji a doufat, že Rusko nezaskočí favorizovanou Francii.
V tomto přenosu se budeme věnovat souboji mezi Brazílií a Koreou.
Mistrovství světa v házené čeká poslední hrací den základních skupin. Během čtvrtečního programu se rozuzlí poslední hádanky o tom, které týmy projdou do další fáze a které si naopak zahrají pouze o Prezidentův pohár, tedy 13. – 24. místo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.