MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Chorvatsko  : Japonsko - 13. ledna 2019   16:30

Chorvatsko
Chorvatsko
1' Horvat  • 5' Stepančić  • 8' Vranković  • 9' Štrlek  • 10' Štrlek  • 10' Duvnjak  • 12' Horvat  • 13' Horvat  • 16' Stepančić  • 18' Stepančić  • 21' Karačić  • 22' Horvat  • 24' Karačić  • 26' Šipić  • 28' Horvat  • 29' Bicanić  • 30' Karačić  • 35' Duvnjak  • 36' Štrlek  • 37' Duvnjak  • 38' Horvat  • 40' Stepančić  • 43' Stepančić  • 43' Štrlek  • 45' Musa  • 47' Vranković  • 53' Bicanić  • 54' Mandić  • 55' Mandić  • 56' Bicanić  • 58' Karačić
35:27
(18:12)
Japonsko
Japonsko
3' Watanabe   • 11' Šida   • 11' Tamakawa   • 13' Šida   • 16' Tokuda   • 18' Tokuda   • 25' Okamoto   • 25' Watanabe   • 26' Narita   • 28' Watanabe   • 29' Motoki   • 31' Agarie   • 42' Agarie   • 44' Agarie   • 47' Tokuda   • 49' Jošino   • 49' Jošino   • 51' Kadojama   • 53' Jošino   • 54' Jošino   • 56' Anri Doj   • 58' Kasahara   • 60' Anri Doj   • 60' Anri Doj
Chorvatsko
Brunnera, Salah
Olympiastadion Mnichov
Japonsko

Nejlepší hráč zápasu
Zlatko Horvat (Chorvatsko)
Chorvatsko vyhrává tento zápas 35:27 a v základní skupině B dál zůstává bez porážky. Poradilo si s úvodu s Islandem 31:27 a nyní s Japonskem 35:27. Naopak Japonsko k první porážce s Makedonií 39:38 přidalo další nepříjemný výsledek, nestačilo na Chorvatsko.
Průběžně v tabulce je Chorvatsko druhé a Japonsko bez bodu poslední.
Chorvatsko – Japonsko 35:27 (18:12)
Nejvíce branek: Horvat 8/2, Stepančić 5, Mandić 4/2 – Tokuda 6/3, Jošino 4, Anri Doj 3. Rozhodčí: Brunnera, Salah. Sedmimetrové hody: 6/4 – 4/3. Vyloučení: 1:2.
60'
Gól vstřelil tým Japonsko (Rémi Anri Doj). Japonsko dává branku a upravuje stav zápasu na konečný.
60'
Gól vstřelil tým Japonsko (Rémi Anri Doj). Pravděpodobně jedna z posledních branek v zápase.
60'
David Mandić ve velké příležitosti trefil jen štangli.
60'
Dostáváme se do poslední minuty zápasu.
59'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Japonsko (Šinnosuke Tokuda).
59'
Alen Blażević fauloval, sedmička pro Japonsko.
58'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Igor Karačić). Rychlý brejk dokázal proměnit Karačič.
58'
Gól vstřelil tým Japonsko (Kenja Kasahara). Japonsko se pokouší snížit náskok soupeře, ale ten je vysoký.
57'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Chorvatsko (Luka Stepančić). Trefil jen brankáře.
57'
Vyloučení v týmu Japonsko (Rjusej Okamoto).
56'
Gól vstřelil tým Japonsko (Rémi Anri Doj).
56'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Damir Bicanić). Rána z osy hrací plochy zapadla přesně do brány.
55'
Tacuki Jošino se dostal do brejku, ale ten byl překažený gólmanem.
55'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (David Mandić). Tým vedený jako domácí vede o deset bodů, míří za výhrou.
54'
Gól vstřelil tým Japonsko (Tacuki Jošino). Hra se nyní hodně přelévá ze strany na stranu.
54'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (David Mandić).
53'
Dva rychlé góly sice padly, ale nic se nezměnilo na vysokém vedení.
53'
Gól vstřelil tým Japonsko (Tacuki Jošino).
53'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Damir Bicanić).
52'
Rémi Anri Doj to zkoušel individuálně, ale jeho akce obsahovala faul, jeho tým tak přichází o míč.
52'
51'
Oddechový čas pro domácí.
51'
Gól vstřelil tým Japonsko (Tecuja Kadojama). Rána z devíti metrů zapadla přesně do horní části branky.
50'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase.
49'
Na konci 49. minuty snižuje Japonsko, gólman si možná na míč sáhl, ale neudržel ho.
49'
Gól vstřelil tým Japonsko (Tacuki Jošino). Rychlý brejk.
49'
Kadojama to zkoušel po výborném pasu spoluhráče, ale chorvatský gólman kryje míč.
48'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Chorvatsko (David Mandić). Chorvatsko si bere vedení o jedenáct bodů, branka padla nyní z trestné ho hodu.
48'
Okamoto fauloval, trestný hod pro Chorvatsko.
48'
Tokuda to zkoušel samostatně, ale jeho projektil by nepřesný.
47'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Jakov Vranković). Rychle se chorvatští hráči dostali před branku a dokázali se trefit.
47'
Gól vstřelil tým Japonsko (Šinnosuke Tokuda). Ujala se blesková akce Japonska, je sníženo.
46'
Vida se dopustil technického faulu, rozehrávat tak bude Japonsko.
45'
Oddechový čas pro hosty.
45'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Željko Musa). Povedená kombinace byla zakončená přesnou ránou.
44'
Gól vstřelil tým Japonsko (Juto Agarie). Do levé části branky mimo dosah brankáře zapadl míč.
43'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Manuel Štrlek). Další úspěšný brejk, sledujeme velmi dobré rychlé přechody do útoku.
43'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Luka Stepančić). Ujala se rána z osy hrací plochy.
42'
Gól vstřelil tým Japonsko (Juto Agarie).
40'
Deset minut hry je pryč z druhého poločasu, sledujeme klidnější pasáž hry než v prvním poločase.
40'
Gól vstřelil tým Japonsko (Šinnosuke Tokuda). Míč prolétl mezi nohama brankáře.
40'
Stepančić nedokázal hrát v rámci pravidel, a tak fauloval, sedmička pro Japonsko.
40'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Luka Stepančić).
38'
Baig to zkoušel individuálně, jeho ránu vyrazil brankář Japonska.
38'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Zlatko Horvat). I tentokrát dokázal chorvatský celek proměnit brejk.
37'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Domagoj Duvnjak). Rána ze středu hrací plochy zapadla přesně do brány, rána z osy.
36'
Baig se dopustil technického faulu. Míč tak mají hráči Chorvatska.
36'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Manuel Štrlek). Brejk byl úspěšný.
35'
Horvat se dostal do zakončení, které výborně dokázal zastavit japonský brankář.
35'
Žlutá karta pro realizační tým Chorvatsko.
35'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Domagoj Duvnjak). Domácí navyšují na rozdíl šesti bodů, míč nyní poslal Duvnjak do horní části brány.
34'
Žlutá karta pro realizační tým Japonsko.
34'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Chorvatsko (Zlatko Horvat). S přehledem proměněná sedmička.
33'
Baig nedokázal proměnit velkou šanci, gólmana neprostřelil.
31'
Agarie výborně vychytal soupeře. Stepančič trefil jen gólmana.
31'
Gól vstřelil tým Japonsko (Juto Agarie). Jako první se ve druhém poločase prosazuje Japonsko. Ujala se rána do dolního rohu.
31'
Po prvním poločase skupinového zápasu vede Chorvatsko nad Japonskem 18:13. Chorvatsko se může spolehnout na svého brankáře.
30'
30'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Japonsko (Šinnosuke Tokuda). V samotném závěru poločase se prosazuje Japonsko.
30'
Watanabe vybojoval pro své spoluhráče trestný hod.
30'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Igor Karačić).
30'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase.
29'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Damir Bicanić). Jeho projektil zapadl přesně do branky, aktivní hra "domácího" celku pokračuje dál.
29'
Gól vstřelil tým Japonsko (Hiroki Motoki). Je sníženo na rozdíl čtyř branek.
29'
V poklidném tempu se dohrává první poločas, ve kterém hraje Chorvatsko zodpovědněji a může se spolehnout na brankáře.
28'
28'
Gól vstřelil tým Japonsko (Žin Watanabe). Japonsko se dokázalo prosadit.
28'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Zlatko Horvat). Chorvatský hráč se dostal na křídlo, vyběhl do lepší pozice a přehodil brankáře.
28'
Chorvatsko se dostává do útoku, brankář míří na střídačku.
26'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Marin Šipić). Blesková akce Chorvatska byla zakončená přesným hodem.
26'
Gól vstřelil tým Japonsko (Kohej Narita). Jeho hod zapadl přesně do branky.
25'
Gól vstřelil tým Japonsko (Žin Watanabe). Z brejku poslal míč do horního levého rohu.
25'
Gól vstřelil tým Japonsko (Rjusej Okamoto). Rychlou akci středem dokázalo Japonsko proměnit.
24'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Igor Karačić). Na rozdíl sedmi bodů navyšuje tým vedený jako domácí.
22'
Chorvatský brankář velmi dobře zastavil střelu soupeře, neuspěl Šida.
22'
22'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Zlatko Horvat). Krásná blesková akce po zisku míče a přesně zakončení Horvata. Jeho hod zapadl přesně pod horní tyčku.
21'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Igor Karačić). Krásná rána chorvatského hráče znamená gól, Chorvatsko vede.
20'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky hry v prvním poločase.
20'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Chorvatsko (Manuel Štrlek). Japonský brankář vystihl střelu, a tak ji dokázal zastavit.
20'
Vyloučení v týmu Japonsko (Rémi Anri Doj).
19'
Doi se dostal do zajímavého zakončení, ale brankář Chorvarska výborně zasáhl.
19'
Žlutá karta pro tým Japonsko (Šinnosuke Tokuda).
18'
Gól vstřelil tým Japonsko (Šinnosuke Tokuda). Tým Japonska se nyní velmi dobře dokázal prosadit a snižuje.
18'
Žlutá karta pro tým Chorvatsko (Domagoj Duvnjak).
18'
17'
Jošino se dostal do brejku, jeho rána se od tyčky odrazila zpět do hry. Bleskovou protiakci podnikají hráči Chorvatska.
16'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Luka Stepančić). Poslal míč do pravého rohu.
16'
Vyloučení v týmu Chorvatsko (Alen Blażević).
16'
Gól vstřelil tým Japonsko (Šinnosuke Tokuda). Blesková akce ze střední vzdálenosti zapadla přesně do brány.
14'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Japonsko (Šinnosuke Tokuda).
14'
Vrankovič fauloval, způsobil trestný hod.
13'
Gól vstřelil tým Japonsko (Hiroki Šida). Balon zapadl přesně do rohu branky.
13'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Zlatko Horvat). Chorvatsko navyšuje vedení, rána přes celé hřiště.
12'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Zlatko Horvat). Blesková akce byla přesně zakončená.
12'
Chorvatsko poněkud vypadalo z tempa, čehož soupeř využil.
11'
Gól vstřelil tým Japonsko (Hirojasu Tamakawa). Dva body hostujícího celku v řadě znamenají, že se utkání poněkud dramatizuje.
11'
Gól vstřelil tým Japonsko (Hiroki Šida). Až v jedenácté minutě přidává Japonsko druhou branku v zápase, trefil se Šida.
10'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Domagoj Duvnjak). Chorvatsko pokračuje v aktivní hře a každou chybu soupeře zatím trestá.
10'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Manuel Štrlek). Proměnil bleskovou akci svého celku.
9'
Kasahara svou velkou šanci neproměnil, a tak vidíme rychlou protiakci.
9'
Oddechový čas pro hosty. Hodně nepovedený úvod zápasu ze strany Japonska. To prohrává o čtyři branky a nemůže se dostat do tempa.
9'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Manuel Štrlek). Chorvatsko využilo dvě rychlé akce, a tak navyšuje vedení. Nyní z brejku uspěl Štrlek.
8'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Jakov Vranković).
8'
V úvodních minutách se mohou házenkáři Chorvatska na svého brankáře spolehnout.
7'
Takuda to zkoušel individuálně, dobrý zákrok předvedl brankář.
6'
Sledujeme aktivnější hru Chorvatska, Japonsko se nemůže dostat do výraznějších šancí.
6'
Baig pálil z dobré pozice, výborně zasáhl brankář týmu, který je veden jako domácí.
5'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Luka Stepančić). Po pěkné kombinaci se prosazuje Chorvatsko, které k radosti svých fanoušků navyšuje vedení.
5'
Agario nedokázal proměnit trestný hod, míč kryje gólman.
4'
Žlutá karta pro tým Chorvatsko (Željko Musa).
4'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Chorvatsko (Zlatko Horvat).
3'
Sedmimetrový hod pro Chorvatské hráče.
3'
Žlutá karta pro tým Japonsko (Kohej Narita).
3'
Gól vstřelil tým Japonsko (Žin Watanabe). Z bezprostřední blízkosti poslal míč do brány.
2'
Nyní tedy hraje Japonsko, které se může dostat k vyrovnání.
1'
Gól vstřelil tým Chorvatsko (Zlatko Horvat). Jeho rána zamířil z křídla do horního roku odrazem od zem.
1'
Zápas v poklidném tempu začal. Sledujeme klidnější úvod zápasu.
1'

Chorvatsko: Stevanović, Sego – Duvnjak, Stepančić, Vida, Horvat, Karačić, Blażević, Štrlek, Musa, Cindrić, Mandić, Kozina, Vranković, Šipić, Bicanić.

Japonsko: Kaj, Kubo – Mijazaki, Kasahara, Baig, Narita, Tokuda, Watanabe, Anri Doj, Šida, Motoki, Tamakawa, Okamoto, Jošino, Agarie, Kadojama.

Rozhodčí: Brunnera, Salah.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mistrovství světa v házené. V tomto zápase proti sobě nastoupí Chorvatsko a Japonsko.

Chorvatsko v úvodním zápase šampionátu dokázalo svého prvního soupeře porazit. Nad Islandem vyhrálo 31:27 a do tabulky skupiny B získalo první dva body.

Japonsko má na turnaji odehraný jeden zápas a na svého soupeře výrazněji nestačilo. Makedonii podlehlo 29:38. Japonský celek tak na první body v tabulce B čeká.

Tabulka B čítá šest týmů – Španělsko, Makedonii, Chorvatsko, Island, Japonsko a Bahrajn. První tři týmy jsou nyní na postupových místech do další fáze turnaje.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.