MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Chorvatsko  : Německo - 21. ledna 2019   20:30

Chorvatsko
Chorvatsko
1' Karačić  • 3' Stepančić  • 7' Mandić  • 11' Musa  • 13' Karačić  • 16' Musa  • 24' Duvnjak  • 27' Duvnjak  • 28' Horvat  • 30' Karačić  • 32' Štrlek  • 38' Štrlek  • 42' Stepančić  • 44' Štrlek  • 48' Štrlek  • 50' Šipić  • 52' Šipić  • 55' Vranković  • 56' Šipić  • 60' Horvat
21:22
(11:11)
Německo
Německo
4' Gensheimer   • 7' Wiede   • 9' Pekeler   • 10' Wiede   • 14' Fäth   • 15' Wiede   • 17' Kohlbacher   • 21' Pekeler   • 26' Wiencek   • 30' Wiede   • 31' Böhm   • 32' Böhm   • 40' Häfner   • 43' Häfner   • 44' Kohlbacher   • 46' Wiede   • 55' Wiede   • 57' Fäth   • 59' Pekeler   • 60' Gensheimer
Chorvatsko
Německo

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Chorvatsko – Německo 21:22 (11:11)
Nejvíce branek: Karačić 4/1, Štrlek 4, Šipić 3 – Wiede 6, Gensheimer 4/2, Pekeler 3. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/2. Vyloučení: 4:5.
Hráčem zápasu byl zvolen domácí Wiede.
Ze skupiny kromě Němců postupují také Francouzi. Oba týmy mají jistotu, ačkoliv je čeká ještě jeden zápas v rámci hlavní části. A až poté je čeká semifinále.
Teď už definitivně Němci vítězí 22:21, ale měli co dělat. Chorvaté ještě tři minuty před koncem zápasu vedli o gól, ale Němcům se podařilo skóre otočit a zvítězit. Díky tomu si zajistili postup do semifinále!
60'
Karačič to zkusil, ale Wolffa prakticky ani neohrozil.
60'
Němci postavili zeď. Je to velká dálka.
60'
Chorvati mají ještě volný hod. Ale z vlastní poloviny.
60'
Dvanáct vteřin do konce. Němci mají míč.
60'
Bleskově se prosadil Horvat.
60'
Chorvati si berou ještě jeden oddechový čas.
60'
Gensheimer si vyběhl z levého křídla a proměnil svou asi nejdůležitější střelu zápasu!
59'
Chorvatům je odpískán útočný faul!
59'
Pekeler proměnil rychlý protiútok!
59'
Duvnjak neprostřelil Heinevettera!
58'
Pasivita Chorvatů.
57'
Fath zpoza obrany dokázal trefit prostor u levé tyče.
57'
Němci odvolali brankáře a jsou v útoku v sedmi.
56'
Šipič nakonec po přijetí míče dokázal obejít obránce, obtočil se kolem něho a vsítil důležitou branku.
56'
Chorvati se nemohou dostat do střelecké pozice.
55'
Wiede na sebe vzal zodpovědnost a dělovkou pod horní tyč srovnává.
55'
Němci kombinují kolem brankoviště.
55'
Němci si berou rychlý oddechový čas.
55'
Střela zpoza devítky! Vrankovič strhnul vedení na chorvatskou stranu.
54'
Těžká střela Němců z levého křídla, Sego si vykryl prostor a zasáhl.
53'
Už to vypadalo na další ztrátu Němců, ale trochu je zachránil faul soupeře.
52'
Šipič střelou z hranice brankoviště srovnává na 18:18!
52'
Na hranici brankoviště selhal Kohlbacher, kterého si svým zákrokem vychutnal Sego.
51'
Němci překombinovali akci, přišli o míč, ale Musu z brejku parádně vychytal Wolff.
50'
Německo si bere oddechový čas.
50'
Na hranici brankoviště získal míč Šipič, který po náskoku střílí kontaktní gól.
50'
Musche se z levého křídla prosadit nedokázal. Chorvati se dostávají k míči.
49'
Střela Wiedeho šla vedle, ale byl tam faul obrany. Akce Němců pokračuje.
48'
Ztráta Němců, které využívají dokonale Štrlek z rychlého protiútoku.
47'
Chorvatům ale útočná akce nevyšla a Němci mohou do trháku.
46'
Chorvatsko si bere oddechový čas.
46'
Wiede trefou pod horní tyč zvyšuje německé vedení!
46'
Němcům je hlášena pasivita.
45'
Horvat z pravého křídla trefil horní tyč!
44'
Kohlbacher neměl u brankoviště konkurenci, a po otočce skóruje.
44'
Štrlek se dokázal dobře prosadit z levého křídla. Technickým obloučkem přehodil brankáře Wolffa.
43'
Střelou z devítky se znovu prosadil Kai Hafner.
42'
Možná na poslední chvíli, kvůli pasivitě, dokázal přes obránce vystřelit Stepančič. Gól!
41'
Duvnjak byl zblokovaný obranou. Chorvati mohou útočit dál.
40'
Rychle svůj útok proměnil z devítky Hafner.
40'
Němci v obraně přetlačili soupeře a vybojovali míč.
40'
Rozhodčí přerušil akci Chorvatů a domlouvá bránícímu Wiencekovi.
39'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Německo (Uwe Gensheimer).
38'
Štrlek zakončil z levého křídla na bližší tyč. Pěkný výběh do prostoru.
38'
Německý útok nevyšel Böhmovi z dálky.
37'
Duvnjaka úspěšně vychytal brankář Wolff. Ten drží soupeře hodně zkrátka.
36'
Kvůli technické chybě Groetzkiho, a přešlapu, přichází Němci o míč i o gól.
36'
Na druhé straně se přes blok neprosadil Duvnjak.
35'
Groetzkiho brankář Sego dokázal zastavit úspěšným zákrokem nohou.
34'
Vyloučení v týmu Chorvatsko (Igor Karačić).
33'
Kvůli pasivitě museli Chorvati střílet, ale přišli o míč.
33'
Duvnjak byl při útoku přistrčen, Chorvatsko bude pokračovat v útoku.
32'
Další střela Böhma z dálky.
32'
Štrlekovi se podařilo v těžké pozici vystřelit přes obránce.
31'
Vyloučení v týmu Chorvatsko (Željko Musa).
31'
Böhm proměnil úvodní útok druhého poločasu. A ještěse bude vylučovat.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 21:26.
První poločas před zaplněnou kolínskou halou přinesl krásný zápas plný zvratů. Lépe začali Chorvati, Němci poté otočili, ale v samém závěru zase Chorvati strhli vedení na svou stranu. A do kabin se odchází za vyrovnaného stavu.
30'
30'
Wiede krásnou ránou z dálky srovnává!
30'
Němci jsou sice v plném počtu, ale Karačič vsítil zároveň jedenáctou branku.
29'
Gensheimer z pravého křídla trefil vzdálenější tyč!
28'
Rychlý útok Chorvatska využil Horvat.
28'
Drux byl vychytán chorvatským brankářem.
27'
Duvnjak musí být ošetřen na hřišti, byl nepříjemně faulován Pekelerem. A poté odkulhává na střídačku.
27'
Vyloučení v týmu Německo (Hendrik Pekeler).
27'
Gól vsítil Duvnjak.
27'
Útok z levého křídla nedokázali Chorvati využít. Míč ale po zákroku Wolffa skončil v autu. Ti tak mohou dál útočit.
27'
Vyloučení v týmu Německo (Patrick Groetzki).
26'
Přihrávka na střed Chorvatům nevyšla. Wiencek po vybojování míče vsítil gól do prázdné brány přes celé hřiště.
24'
24'
Vyloučení v týmu Chorvatsko (Jakov Vranković).
24'
Němci po faulu soupeře budou zahrávat sedmičku. A ještě je tu vyloučení.
24'
Zpoza devítky trefil svou střelu Duvnjak.
23'
Žlutá karta pro tým Německo (Jannik Kohlbacher).
23'
Karačič vystřelil, nedal, ale útok bude pokračovat.
22'
Groetzki měl tolik volného prostoru na pravém křídle, ale Sega ho vychytal.
22'
Nakonec jejich útok skončil ztrátou.
22'
Hlášena pasivita. Chorvati musí střílet.
21'
Chorvatům aktivní přístup německé obrany dělá velké problémy.
21'
Chorvatsko si bere time-out.
21'
Chorvatský útok ztrácí míč, získal ho Pekeler a ten přes celé hřiště šel sám na brankáře Segu. Svůj brejk využil.
20'
Ale ztráta domácích. Tak tohle je pasáž plná chyb.
20'
Stepančič se přes obranu neprosadil a trefil jen nohu německého brankáře Wolffa.
19'
Špatná přihrávka a ztráta Německa.
18'
Sego zachytil útok soupeře. Němci ale dál útočí.
18'
Chorvatsko kvůli pasivitě přichází o míč.
18'
Sliškovič sice trefil z devítky tyč, ale Chorvaté po faulu soupeře mohou pokračovat v útoku.
17'
V už hlášené pasivitě se přes obránce prosmýkl Kohlbacher a dává gól.
17'
Fauloval Musa. Nevylučuje se.
16'
Nedovolený zákrok chorvatské defenzivy. Domácí zůstávají u míče.
16'
Musa se procpal přes obranu k brankovišti a po náskoku prudkou ránou vrací vedení Chorvatům.
15'
Wiede z pravé strany srovnal na 6:6!
15'
Německá obrana zblokovala Stepančičovu střelu. Wolff sražený míč chytá a posílá své spoluhráče do útoku.
15'
Oba týmy jsou v plném počtu.
14'
Chorvatům je opět hlášena pasivita.
14'
Fath křižnou střelou z levé strany pokořil chorvatského gólmana.
13'
13'
Velmi rychlý chorvatský gól. Karačič pronikl středem obranou.
13'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Německo (Uwe Gensheimer).
13'
13'
Výborné dva zákroky brankáře Segy, který vykryl jak střelu, tak i dorážku z hranice brankoviště.
12'
Němci jsou jen ve čtyřech a tak odvolali brankáře, aby mohli jít do útoku alespoň v pěti.
12'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Chorvatsko (Igor Karačić).
12'
12'
Musa sice nedokázal proměnit svou střelu, ale byl faulován Groetzkim. A navíc sedmička.
11'
11'
Ztráta Němců a faul. Bude se vylučovat na německé straně.
11'
Musa rychle srovnal střelou o tyč.
10'
Bleskový brejk využil Wiede, který strhává vedení na německou stranu.
10'
Ztráta míče po špatné přihrávce.
10'
Chorvatům je signalizována pasivita.
9'
Pekeler dostal přihrávku před brankoviště a po otočce srovnává.
9'
Pro Strobela už byly přineseny nosítka. Německý házenkář dnes dohrál, a možná i pro celý šampionát.
9'
Strobel zůstal ležet na zemi, špatně došlápl a zdá se, že má něco s kolenem...
8'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Chorvatsko (Zlatko Horvat).
8'
Vyloučení v týmu Německo (Patrick Wiencek).
8'
Duvnjak vystřelil vedle. Rychlý kontr Němců nevyužil Pekeler.
7'
Rychle snížil střelou z devítky Wiede.
7'
Musa ale vypíchl míč a uvolnil Mandiče, jenž v rychlém protiútoku bez větších obtíží překonal Wolffa.
7'
Duvnjak fauloval střílejícího Němce. Akce domácích dál pokračuje.
6'
Žlutá karta pro tým Chorvatsko (Željko Musa).
5'
A nakonec brankář Wolff zachytil střelu ze středu sedmičky.
5'
Ani Karačič neprošel. Chorvatům už je hlášena pasivita.
5'
Wiencek zastavil útočícího soupeře nedovoleně.
4'
Gensheimer dokázal projít k brankovišti z levé strany a obhodil chorvatského brankáře.
3'
Střelu zpoza obránců proměnil Stepančič.
3'
Průnik jednoho z chorvatských hráčů byl zastaven. Útok pokračuje.
2'
Přihrávka na střed nebyla přesná a domácí přišli o míč.
2'
Střela Fatha sice skončila vedle brány, ale Němci mohou dál útočit. Došlo k faulu.
1'
Úvodní útok zápasu proměnil střelou pod horní tyč Karačič.
1'

Chorvatsko: Stevanović, Sego – Duvnjak, Stepančić, Vida, Horvat, Karačić, Blażević, Štrlek, Musa, Slisković, Cindrić, Mandić, Kozina, Vranković, Jaganjac, Šipić, Bicanić.

Německo: Heinevetter, Wolff – Gensheimer, Lemke, Wiencek, Wiede, Pekeler, Weinhold, Strobel, Fäth, Groetzki, Häfner, Semper, Musche, Böhm, Kohlbacher, Drux..
Pokud Německo dokáže proti Chorvatsku zvítězit, což se jim podařilo i před dvěma lety na šampionátu ve Francii, zajistí si postup mezi čtyřku nejlepších a zároveň tento postup zajistí i Francii, bez ohledu na to, jak dopadnou závěrečné zápasy celé skupiny.