MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Egypt : Dánsko - 21. ledna 2019   20:30

Egypt
Egypt
1' Abdú  • 3' Umar  • 5' Nawar  • 42' Umar
20:26
(7:9)
Dánsko
Dánsko
6' Mensah Larsen
Egypt
Handáví, Altajar – Umar, Hasan, Hadžách, Chajrí, Almasrí, Abdú, Nawar, Al-Wakil, Al-Dirá, Al-Áhmar, Šebíb, Zejnelbédín, Sanad, Abdalráhím.
Dánsko
N. Landin Jacobsen, Green – Mortensen, M. Landin Jacobsen, Markussen, Lauge Schmidt, Zachariassen, Svan Hansen, R. Toft Hansen, Möllgaard, Mensah Larsen, H. Toft Hansen, M. Hansen, J. Hansen, Öris Nielsen, Hald Jensen, Olsen.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Je dobojováno. Dánsko potvrdilo roli velkého favorita a po vlažném výkonu porazilo Egypt 26:20. Dánsko kontrovalo své vedení, hrálo na půl plynu a došlo lehce k vítězství.
60'
Nechytatelná dělovka v podání Hansena.
59'
Hezká kombinace egyptského celku skončila dvacátou brankou.
58'
Egyptský hráč neproměnil sedmičku.
57'
Blesková akce dánského celku, přesně zakončení a domácí celek už vede o šest branek.
57'
Ale to už neplatí. Trefil se Nielsen.
56'
Ale Egypt znovu během pár vteřin odpovídá a snižuje na rozdíl čtyř branek.
55'
Svan Hensen dostal dobrou přihrávku a už to měl z pravé spojky jednoduché.
55'
Oddechový čas pro hosty.
54'
Egypt se ale nevzdává. Po dlouhé kombinaci se prosadil Nawar.
53'
Oddechový čas pro domácí.
52'
Dánský celek byl i tentokrát úspěšný. O vítězi je už zřejmě rozhodnuto.
51'
Na druhé straně v dobré příležitosti nezaváhal Mortensen.
51'
A znovu agilní Zejneldébín, který se prosadil další krásnou střelou.
50'
Zachariassen řádí. Znovu se prodral před brankáře a vstřelil jubilejní dvacátou branku Dánska.
49'
Zachariassen zůstal sám před brankářem a už to měl jednoduché.
48'
Zejnelbédín nyní hraje velice dobře. Znovu to vzal na sebe a také tentokrát uspěl.
47'
Nielsen se s tím ale nepáral nechytatelnou dělovkou vstřelil osmnáctou branku Dánska.
46'
Krásným podstřelem se prezentoval Zejnelbédín, který nedal brankáři šanci.
45'
Ale Dánsko se vydalo dopředu a po rychlém zakončení zvyšuje své vedení.
44'
Šebíb se uvolnil přes dva protihráče a poté nechytatelnou střelou nedal brankáři žádnou šanci.
43'
Brankostroj pokračuje. Nyní se prosadil Sven Hansen.
42'
Umar se prezentoval výbornou střelou a už je to zase pouze o dvě branky.
41'
Ale stejně reaguje také Dánsko. Rychlá kombinace a Mortensen nedal brankáři šanci.
40'
Ale znovu následovala velmi rychlá akce Egypta, která skončila přesnou střelou.
40'
Svan Hansen to udělal velice hezky. Na pravé spojce se zbavil protihráče a nedal brankáři šanci.
39'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Dánsko (Magnus Landin Jacobsen).
38'
Ale Egypt znovu po rychlé akci snižuje. Egypt dnes hraje velmi dobře, tak uvidíme, zda se postará o překvapení.
37'
Landin Jacobsen se uvolnil na levé spojce a nechytatelnou střelou překonal brankáře.
36'
Hasan ale bleskově odpovídá a už je to zase pouze o gól.
35'
Svan Hansen to nyní vzal na sebe a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
34'
Po zisku míče šel Egypt dopředu a z pravé spojky se prosazuje Sanad.
33'
Egyptský Šebíb ale velmi rychle odpovídá a je to jen o dvě branky.
32'
O první branku ve druhém poločase se postaral dánský hráč.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 21:22 hodin.
První poločas je za námi a příliš nám toho tedy nenabídl. Hraje se v hodně vlažném tempu a Dánsko zatím vede nad Egyptem 9:7. Dánsko tedy potvrzuje roli favorita, ale nutno dodat, že nehraje ani na půl plynu. Snad bude druhý poločas zajímavější.
30'
29'
Výborný zákrok egyptského brankáře, který podržel svůj celek.
28'
Dánsko se nakonec prosazuje a těsně před poločase jde do vedení o dvě branky.
27'
Po několika nepřesných střelách jsou u míče hráči dánského celku.
25'
Nařízenou sedmičku neproměnil Hansen.
24'
Dánsko je u míče, ale nemůže se dostat do zakončení. Egypt hodně důrazně brání.
23'
Dánsko zatím hraje v hodně vlažném tempu a výsledek tomu naprosto odpovídá.
22'
Nakonec se Egypt přeci jen prosazuje a znovu je to pouze o jednu branku. Trefil se Hasan.
21'
Kombinace Egypta byla zakončena další nepřesnou střelou z dálky. Těch je dnes zatím opravdu hodně.
20'
Al-Ahmar se prosazuje ze sedmičky.
20'
Žlutá karta pro tým Dánsko (Henrik Möllgaard).
19'
18'
Dánsko na palubovce začíná dominovat a po další hezké akci přidává svou osmou branku.
17'
Tak jsme se dočkali. Na sebe to vzal Zachariassen a brankář byl bez šance.
16'
15'
Ani jednomu celku se nyní ale vůbec nedaří a na další branku stále čekáme.
14'
Ale ani Dánsku tentokrát kombinace nevyšla. Dočkáme se vyrovnávací branky?
13'
Egypt se neprosadil a na tahu je znovu favorit tohoto utkání.
12'
Znovu velmi rychlá a přesná akce Dánska, které se prosadilo a jde opět do vedení.
11'
Ale vzápětí je znovu vyrovnáno. Zatím je to velmi vyrovnaný zápas, což se určitě nečekalo. Ale jsme na začátku duelu.
10'
Po zisku míče a rychlém brejku jde Dánsko poprvé v tomto utkání do vedení.
10'
Vyloučení v týmu Dánsko (Mads Mensah Larsen).
9'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Dánsko (Mikkel Hansen).
8'
Ale po rychlé akci si Egypt bere své vedení zpět.
8'
Nakonec se Dánsko dostalo k míči a prosadil se Zachariassen.
7'
Egypt je u míče, ale prosadit se zatím nedokázal.
7'
Zatím se hraje v hodně vlažném tempu a žádná velká show to tedy rozhodně není.
6'
Mensah Larsen nechytatelnou dělovkou snižuje.
5'
Nawar zůstal na chvilku sám a dokonale toho využil.
5'
Vyloučení v týmu Dánsko (Simon Hald Jensen).
4'
Až nyní to vyšlo a favorit tohoto utkání snižuje na rozdíl jedné branky.
4'
Egypt zatím skvěle brání a Dánsko se vůbec, ale vůbec nemůže prosadit.
3'
A je ti další branka, tentokrát se prosadil Umar.
3'
Egypt se znovu tlačí dopředu, tak uvidíme, co vymyslí.
2'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Dánsko (Mikkel Hansen).
1'
Nakonec je z toho úvodní branka, kterou vstřelil Abdalrahmán Abdú.
1'
Jako první se dopředu tlačí hráči Egypta.
1'
Utkání začíná ve 20:30 hodin a my budeme samozřejmě u toho. Nenechte si duel ujít, máme se na co těšit.
DÁNSKO je zatím totiž na turnaji suverénní. Evropský celek má po třech zápasech plný počet bodů, když porazil 25:22 Maďarsko, 30:26 Norsko a 36:22 Tunisko. Dánsko to má tedy skvěle rozehrané a kráčí za vítězstvím ve skupině.

EGYPT má po třech zápasech zatím jeden bod a ve skupině je na páté pozici. Egypt remizoval 30:30 s Maďarském, ale ve zbylých zápasech prohrál 28:32 s Norskem a 24:27 se Švédskem. Dnes by Egypt potřeboval vyhrát, ale to bude samozřejmě velmi složité.
Zdravím všechny fanoušky házené. Světový šampionát má na programu další zápasy základních skupin a my budeme sledovat duel mezi Dánskem a Egyptem. Jasným favoritem tohoto utkání je evropský celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.