Japonsko - Makedonie | ONLINE | 11.1.2019 15:00 | MS v házené 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

MS v házené -  ONLINE PŘENOS -  Japonsko : Makedonie - 11. ledna 2019   15:00

Japonsko
Japonsko
2' Watanabe  • 13' Tokuda  • 18' Šida  • 20' Kasahara  • 22' Šida  • 23' Tamakawa  • 27' Šida  • 27' Šida  • 29' Agarie  • 32' Watanabe  • 32' Kubo  • 35' Agarie  • 36' Watanabe  • 37' Mijazaki  • 43' Mijazaki  • 44' Mijazaki  • 46' Watanabe  • 48' Anri Doj  • 49' Watanabe  • 50' Kasahara  • 51' Anri Doj  • 56' Baig  • 59' Baig  • 60' Okamoto
29:38
(13:18)
Makedonie
Makedonie
12' K. Lazarov   • 16' Peševski   • 18' Georgievski   • 22' Taleski   • 23' Taleski   • 25' Peševski   • 26' K. Lazarov   • 27' Kuzmanovski   • 33' Manaskov   • 34'    • 35' Manaskov   • 38' Manaskov   • 38'    • 39' Peševski   • 44'    • 45' Manaskov   • 46'    • 47'    • 49'    • 52' Kuzmanovski   • 52' Popovski   • 53' Peševski   • 55' F. Lazarov   • 57' Popovski   • 58'    • 59' Kuzmanovski   • 60' Popovski
Japonsko
Kaj, Kubo – Agarie, Anri Doj, Kadojama, Kasahara, Mijazaki, Motoki, Narita, Okamoto, Šida, Tamakawa, Tokuda, Watanabe, Baig, Jošino.
Makedonie

Japonsko – Makedonie 29:38 (13:18)
Nejvíce branek: Watanabe 5, Šida 4, Mijazaki 3 – Lazarov 8/4, Stoilov 7, Manaskov 7. Sedmimetrové hody: 0 – 5/4. Vyloučení: 2:0.
60'
Okamoto je posledním střelcem dnešního zápasu.
60'
Popovski se z pravé strany dostal ke střele a dává gól.
59'
Baig má v ruce pumelici, kterou nyní vyslal a dává gól.
59'
Hosté šli do přečíslení 4 na 1 a Kuzmanovski následně zakončil úspěšně.
58'
Ristovski se navíc posléze poradil se střelou japonského hráče, když jí vyrazil nohou.
58'
A další gól přidávají hosté, kteří už mohou slavit výhru.
57'
Popovski utekl po pravé straně všem hráčům a následně zkušeně zakončil.
56'
Kubo si poradil s pokusem z levé strany a připisuje si úspěšný zákrok.
56'
Baig vyslal tvrdou střelu, na kterou makedonský brankář neměl šanci zareagovat.
55'
Parádní spolupráce hostů, když K. Lazarov nahodil míč za obranu, kde jej lehce tečoval F. Lazarov a je z toho skvělý gól.
54'
Makedonie to stále zkouší v útoku bez brankáře, čímž je v přesile, ale také může po chybě lehce inkasovat.
53'
Peševski vyslal tvrdou střelu k tyči a Makedonie už je opět v náskoku.
52'
Popovski utekl všem hráčům, když Japonsko přišlo o míč a následně prostřelil brankáře mezi nohy.
52'
Kuzmanovski dává gól.
51'
Japonci se přibližují a opět je to o čtyři branky, tentokrát úspěšně zakončil Anri Doj.
50'
A další branka Japonska.
49'
Watanabe přehodil gólmana a dává gól.
49'
Střela ze středu skončila v síti.
48'
Japonci se ale nevzdávají a snižují.
47'
Hosté přidávají další bod do svého skóre.
46'
Watanabe ukročil, čímž se vyhl obránci a posléze tvrdou ránou k tyči dává branku.
46'
A další branka ze strany hostů, kteří si opět dělají náskok.
45'
Manaskov dává gól, když se dostal do úniku.
44'
Mijazaki je při chuti a snižuje na rozdíl čtyř bodů.
44'
Opět tvrdá rána hostujícího hráče z velké dálky končí gólem.
43'
Mijazaki se prodral přes obranu po levé straně a úspěšně zakončil.
42'
Oddechový čas pro domácí.
42'
Japonsko má vyloučeného hráče a tak to zkouší opět bez brankáře.
41'
Lazarov K. ze sedmičky neproměňuje, jelikož skvělý zákrok vytáhl Kubo.
40'
Vyloučení v týmu Japonsko (Hiroki Motoki).
39'
Peševski vypálil obrovskou ránu, na kterou Kubo nezareagoval.
38'
Makedonie se dostává zpátky do tempa a přidává další branku.
38'
A opět to byl Manaskov, který dostal balón na levou stranu a posléze překonal japonského gólmana.
37'
Mijazaki využil toho, že šel brankář proti němu a následně ho přehodil.
36'
Watanabe rovněž úspěšný při svém pokusu.
35'
Manaskov prostřelil brankáře z levé strany.
35'
Japonský hráč prošel středem hrací plochy a zavěsil.
34'
Hosté dávají další gól.
33'
Manaskov se ocitl na levé straně naprosto sám a posléze pod nohou brankáře posílá Makedonii do čtyřbrankového vedení.
32'
Hosté to zkusili v šesti, ovšem při zakončení přišli o míč a tak to brankář Kubo zkusil přes celé hřiště do prázdné brány, což se mu povedlo.
32'
Z následného protiútoku se japonský hráč nemýlil.
31'
Makedonský hráč se dopustil faulu a u míče tak je Japonsko.
31'
30'
30'
Neomylný Kiril Lazarov si tentokrát počkal a sedmičku bezpečně proměnil v další trefu.
30'
Tyč japonské branky zastavila tvrdou ránu z úctivé vzdálenosti. Makedonie ale nadále útočí.
29'
Po chybě v makedonské rozehrávce se Japonsko na polovině zhostilo míče a ihned jej poslalo do prázdné branky.
28'
Ač se Japonsku podařilo přidal další branku, sudí viděl útočný faul, a tak neplatí.
27'
Japonci umí rychle přejít do útoku po inkasované brance, což dělá Makedonii velké potíže.
27'
Kuzmanovski si naskočil na přihrávku a ihned ji poslal do japonské branky.
27'
Ale znovu rychlá akce Japonska po inkasované brance, na jejiž konci stál Šida.
26'
Kiril Lazarov je k neudržení a i když střílel z dálky, dokázal být přesný.
25'
Peševski se i přes tlak bránícího hráče Japonska dokázal dostat ke střele, kterou brankář Kaj nestačil zastavit.
24'
Na obou stranách ztroskotal útok. Makedonie jej zakončila nepřesnou střelou a na Japonce si počíhal brankář Ristovski.
23'
Taleskiho rány ze spojky jsou zatím pro japonské brankáře zakleté.
23'
Tamakawa dostal více prostoru, což taky zužitkoval.
22'
Ale okamžitou odpověď přinesl Šida, jenž z rychlé protiakce ihned reaguje.
22'
Taleski už si dokázal poradit.
22'
Makedonskou akci zastavil přešlap a na druhé straně se vytáhl její brankář, jenž zlikvidoval tvrdou střelu japonského střelce.
20'
Kasahara zůstal naprosto osamocen před brankou, kde nezaváhal.
20'
Houževnatá defenzíva Makedonie dělá Japonsku velké potíže.
19'
Kiril Lazarov jak jinak než ze sedmičky, přidává další branku Makedonie.
18'
Alespoň snížit se podařilo Šidovi, který zakončil rychlou akci Japonska.
18'
Japonci trestuhodně přišli o míč, aby jej uzmul Georgievski, jenž jej přes celé hřiště umístil do prázdné branky Japonska.
17'
Japonský blok tentokrát vystavil stopku střeleckému pokusu Makedonie, která hraje s chutí.
16'
Peševski dostal přihrávku a dokázal si udělat prostor, aby mohl zakončit a zvýšit vedení Makedonie.
15'
Japonský útok znovu ztroskotal. Kombinace asijského týmu vázne, a tak do útoku směřuje zase Makedonie.
14'
Kiril Lazarov nadále úřaduje a znovu se trefuje ze sedmimetrového hodu.
13'
Tokuda se procpal až k zakončení a dokázal přesně zakončit. I v oslabení tak Japonsko skóruje.
12'
Oddechový čas pro Japonsko.
12'
V přesilovce se zatím Makedonii daří, což potvrzuje další trefou Kiril Lazarov.
12'
Japonsku nevyšel útok, a tak vpřed opět vyráží Makedonie.
11'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Makedonie (Kiril Lazarov).
11'
Vyloučení v týmu Japonsko (Dajsuke Mijazaki).
2'
Gól vstřelil tým Japonsko (Žin Watanabe).
1'

Japonsko: Kaj, Kubo – Agarie, Anri Doj, Kadojama, Kasahara, Mijazaki, Motoki, Narita, Okamoto, Šida, Tamakawa, Tokuda, Watanabe, Baig.

Makedonie: Mitrevski, Ristovski – Čurlevski, Georgievski, Krstevski, Kuzmanovski, F. Lazarov, K. Lazarov, Manaskov, V. Markoski, Peševski, Popovski, Serafimov, Stoilov, Taleski, Tankoski.