MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Maďarsko : Angola - 13. ledna 2019   18:00

Maďarsko
Maďarsko
3' Lékai  • 5' Bánhidi  • 6' Hornyak  • 7' Bodó  • 8' Bóka  • 11' Bóka  • 12' Bánhidi  • 13' Bóka  • 14' L. Nagy  • 15' Bodó  • 16' Bóka  • 18' Bóka  • 20' Bodó  • 24' Lékai  • 25' Jamali  • 25' Hornyak  • 26' Jamali  • 32' Sipos  • 33' Juhász  • 35' Balogh  • 39' Balogh  • 41' Juhász  • 43' Császár  • 45' Császár  • 48' Balogh  • 49' Juhász  • 50' Jamali  • 52' Ancsin  • 54' Ligetvári  • 56' Ancsin
34:24
(18:8)
Angola
Angola
3' Teca   • 8' Ferreira   • 15' Maneco   • 18' Maneco   • 21' Maneco   • 26' Quitongo   • 29' Hebo   • 30' Hebo   • 33' Lopes   • 36' Ferreira   • 37' Teca   • 37' Lopes   • 38' Nascimento   • 43' Ferreira   • 44' Pascoal   • 47' Lopes   • 50' Lopes   • 51' Hebo   • 54' Nascimento   • 55' Sibo   • 56' Quitongo   • 58' Sibo
Maďarsko
Majid K. (Irn)
Royal Arena (Kodaň)
Angola

To je z mé strany vše. Hezký zbytek večera.
Maďarsko potvrdilo roli favorita a zaslouženě zvítězilo. Ve druhém poločase se hra Angoly zvedla, ale destibodový rozdíl nedokázala snížit. Nejlepším hráčem zápasu byl zvolen Roland Mikler.
Maďarsko – Angola 34:24 (18:8)
Nejvíce branek: Bóka 5, Balogh 4/1, Császár 4/2 – Ferreira 5/2, Lopes 4, Hebo 3. Rozhodčí: Majid K. (Irn). Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/2. Vyloučení: 3:3. ČK: Bóka (HUN).
60'
A Ferreira s přehledem proměnil.
60'
Následuje sedmička pro Angolu.
59'
Opět proměněná.
58'
Následuje další sedmička pro Maďary.
58'
Sibo prostřelil brankáře.
57'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Maďarsko (Gábor Császár).
56'
Druhý poločas je zase vyrovnaný díky gólu, který dal Agnelo Quitongo.
56'
Podobná situace se opakovala i na druhé straně.
55'
Tvrdou střelu brankář neviděl.
55'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Ferenc Ilyés).
54'
Patrik Ligetvári vstřelil svůj první gól v zápase.
54'
Dvacátý gól Angoly vstřelil Manuel Nascimento.
53'
Gábor Császár mířil mimo branku.
53'
Postupný útok Angoly ke gólu nevedl. U míče Maďarsko.
52'
Oddechový čas pro hosty.
52'
30. gól Maďarska dává Gábor Ancsin.
51'
Tyč, kterou trefil Manuel Nascimento.
51'
Hebo ale také ukázal, že má v ruce dynamit.
50'
Obrovská rána, na kterou brankář nezareagoval.
50'
Druhý poločas je zatím vyrovnaný 10:10 díky další brance Angoly.
49'
Po krásné přihrávce, kterou poslal Zsolt Balogh bylo už zakončení jednoduché.
49'
Roland Mikler předvedl výborný zákrok.
48'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Zsolt Balogh).
Skvělý zákrok brankáře (Geovanni Muachissengue).
47'
Angola v přesilovce snižuje.
46'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Adrián Sipos).
45'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Gábor Császár).
44'
Gól vstřelil tým Angola (Otiniel Pascoal).
43'
Gól vstřelil tým Angola (Edvaldo Ferreira).
43'
Krásný průnik a zakončení předvedl Czászár.
42'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Angola (Edvaldo Ferreira).
41'
Gól po náskoku ze strany.
39'
Po hezké přihrávce Balogh uklízí míč do odkryté svatyně.
39'
Vyloučení v týmu Angola (Cláudio Lopes).
38'
Oddechový čas pro domácí.
38'
A to stejné se opakovalo i nyní po ztrátě míče Maďarů.
37'
Rychlý brejk končí dalším gólem Angoly.
37'
Gól vstřelil tým Angola (Gabriel Teca).
36'
Ferreira hezkou střelou do šibenice snižuje na rozdíl 11 branek.
35'
Balogh nedal brankáři nečekanou střelou zpoza obránce šanci.
33'
Juhász napodruhé zakončil přesně.
33'
Gól vstřelil tým Angola (Cláudio Lopes).
32'
Sipos dává svůj první gól v zápase.
31'
První útok druhého poločasu končí tyčkou, kterou trefil hráč Angoly.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:52.
První poločas patřil hráčům Maďarska. Po nevinné červené kartě se ale utkání vyrovnalo a Angola předvedla pár krásných akcí. Maďaři využili 62 % útoků, zatímco Angola jen 28 %.
30'
30'
Gól vstřelil tým Angola (Romé Hebo).
29'
Nejhezčí akci zápasu zakončil Hebo, když si hráči Angoly krásně 3x vyměnili míč.
29'
28'
26'
Žlutá karta pro tým Maďarsko (Ferenc Ilyés).
26'
Jamali střelou o zem zvyšuje vedení svého týmu.
26'
Quitongo se procpal obranou Maďarů a přesně zakončil.
25'
Hornyak si připisuje druhý dnešní zásah.
25'
Chybu v rozehrávce Angoly potrestal Jamali.
24'
Lékai zakončil nádhernoukombinační akci Maďarů.
23'
Maďaři trefili jen tyč.
22'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Angola (Declerck Sibo).
22'
Červená karta pro tým Maďarsko (Bendegúz Bóka).
21'
Balogh proměnil první sedmičku dnešního zápasu.
21'
Vyloučení v týmu Angola (Romé Hebo).
21'
Maneco se dostal k odraženému míči po zákroku Miklera a zakončil do prázdné branky.
20'
I Bodó je dnes ve formě a skóruje tvrdou střelou pod břevno.
19'
Mikler kryje střelu, kterou vyslal Maneco a u míče Evropané.
18'
Bóka je zatím pro tým Angoly nezastavitelný.
18'
Maneco přečetl přihrávku Maďarů a v samostatném úniku nezaváhal.
17'
Útočný faul hráče Angoly. U míče budou Maďaři.
16'
Bóka si poradil se zakončením ze strany.
15'
Bodó vyslal obrovskou ránu, na kterou brankář neměl šanci reagovat.
15'
Maneco proměnil velkou šanci.
14'
Brankář neudržel střelu, kterou vyslal Nagy.
13'
Únik zakončený s přehledem.
12'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Bence Bánhidi).
12'
Hráči Angoly mají velké problémy dostat se přes obranu Maďarů.
11'
Bodó chytrým zakončením zvyšuje vedení Evropanů.
10'
Teď jsme mohli vidět zbytečné ztráty na obou stranách.
10'
A mimo střílí Maďaři. U míče bude Angola.
9'
Mikler kryje střelu hráče Angoly.
8'
Bóka si ze strany naskočil do brankového území a s přehledem zakončil.
8'
Ferreira snižuje v oslabení.
8'
7'
Bodó skvěle prošel obranou soupeře a zakončil na zadní tyč.
6'
Brejkovou situaci skvěle zakončil Hornyak.
6'
Ferreira faulovaný. U míče zůstává Angola.
5'
Protiútok využit skvěle. Maďaři se dostávají do vedení.
5'
Útočný faul a rychlý brejk Maďarů.
4'
Skvělý zákrok předvedl Muachissengue.
3'
Maďaři ale rychle odpověděli.
3'
Teca dává první gól zápasu.
3'
Skvělý zákrok předvedl Mikler proti střele hráče Angoly!
2'
Žlutá karta pro tým Maďarsko (Bence Bánhidi).
1'
První postupný útok zápasu předvádí Maďarsko.
1'

Maďarsko: Mikler, Székely – Ancsin, Balogh, Bánhidi, Bodó, Császár, Bóka, Hornyak, Ilyés, Jamali, Juhász, Lékai, Ligetvári, L. Nagy, Sipos.

Angola: Gouveia, Muachissengue – Almeida, Ferreira, Hebo, Chicola, Lopes, Maneco, Nascimento, Pascoal, Pedro, Quitongo, Sibo, Tati, Teca..
Jasným favoritem zápasu je samozřejmě evropský tým, který si potřebuje připsat 2 body za vítězství.
Angola

Angola první zápas na turnaji vyhrála, když si poradila s Katarem 24:23. Před turnajem sehrála zápasy s Marokem (29:26), s Tuniskem (14:34) a Alžírskem (29:26)
Maďarsko

Tento tým má zatím pouze bod, když remizovali v krásném zápase s Argentinou 25:25. Před turnajem ještě odehráli přípravné zápasy s Dánskem, kdy jednou vyhráli a jednou prohráli.
V dnešním zápase se podíváme na skupinu D, kde se mezi sebou utkají týmy Maďarska a Angoly.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.