MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Německo : Srbsko - 17. ledna 2019   18:00

Pavičević, Raznatović (oba MNE)
Mercedes-Benz Arena, Berlín
Srbsko

To je z mé strany vše, hezký zbytek večera.
Je dobojováno. Německo porazilo Srbsko 31:23 a je jasné, že Srbsko na šampionátu končí, naopak domácí Němci postupují do další fáze. Německo dnes bylo jasně lepším týmem, na palubovce dominovalo a kdyby občas nepolevilo, tak vyhrálo mnohem větším rozdílem. Nutno ale dodat, že Srbsko bojovalo a předvedlo dobrý výkon.
60'
A v poslední sekundě si branku připisuje také německý brankář Heinevetter, který se trefil přes celé hřiště do prázdné branky.
60'
Srbsko přišlo o míč a přes celé hřiště se prosazuje Wiede.
59'
Nyní ale chybovali v rozehrávce Srbové a Němci to v přečíslení potrestali.
58'
A další chyba německého týmu, který konec utkání příliš nezvládá a už vede pouze o pět branek.
57'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Německo (Matthias Musche).
56'
A další obrovská chyba, kterou potrestal Ilić. Ten postupoval sám na branku a nezaváhal.
55'
Ilič se zmocnil míče a nekompromisní trefou přidává další branku.
54'
Tak o sedm, protože se nyní prosadil Kohlbacher.
54'
Další branka srbského celku, který prohrává už pouze o šest branek.
53'
Červená karta pro tým Německo (Paul Drux).
52'
A po další chybě se trefuje srbský brankář Cupara, který poslal míč přes celé hřiště do prázdné branky.
51'
Po chybě se do prázdné branky lehce trefuje Obradović.
50'
Po delší době se prosazuje také Srbsko a snižuje na rozdíl devíti branek.
50'
Böhm je hodně při chuti. Trefil se z dálky a byla to jeho třetí branka v tomto utkání.
49'
Oddechový čas pro hosty.
48'
A dominance pokračuje. Lehce se nyní prosadil Böhm, jehož ránu brankář hodně podcenil.
47'
A další trefa německého celku, která nyní na palubovce doslova dominuje. Diváci si tuhle show užívají.
46'
Výborně zvládl koncovku také Drux.
46'
Po rychlé akci Srbsko snižuje, ale vypadá to, že o vítězi už je rozhodnuto.
46'
Oddechový čas pro domácí.
45'
Po nádherné akci se prosadil domácí Böhm.
44'
Vyloučení v týmu Německo (Paul Drux).
43'
43'
Vyloučení v týmu Srbsko (Stefan Vujić).
43'
42'
Německo přidalo a na palubovce nyní dominuje. Po rychlé akci se prosadil Drux.
41'
Další blesková akce Německa končí brankou a je to zase o čtyři góly.
40'
Individuální akci se prezentoval Radivojević, který skvěle překonal brankáře.
39'
Po mnoha nepřesnostech tu máme konečně další branku. Prosadil se Kohlbacher.
37'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Německo (Uwe Gensheimer).
36'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Srbsko (Nemanja Ilić).
35'
Semper se na pravé straně krásně uvolnil a poté s přehledem překonal brankáře.
33'
Němci se neprosadili, konkrétně Böhm a na tahu je znovu Srbsko.
32'
31'
Domácí celek zachránila tyč. Srbsko je ale stále u míče.
31'
První poločas je za námi. Německo zatím potvrzuje roli favorita a vede nad Srbskem 16:12. Německo zabralo hlavně na konci poločasu, ale nutno dodat, že Srbsko hraje také velmi dobře.
30'
30'
Po dlouhé kombinaci to vzal na sebe Wiede, který prostřelil vše a zvyšuje vedení na 16:12.
30'
29'
Srbsko se neprosadilo a je před námi poslední minuta prvního poločasu.
28'
Na druhé straně ale hned odpovídá Mosić.
28'
Pekeler se dostal do úniku a v zakončení si poradil na jedničku.
27'
26'
Wiede se prezentoval parádní individuální akcí a už je to o tři branky.
25'
Musche se v přesilové hře prosazuje podruhé v utkání a je to 13:11 pro Německo.
25'
Vyloučení v týmu Srbsko (Draško Nenadić).
24'
23'
Po dlouhé kombinaci to vzal na sebe Milić a je to zase pouze o jeden gól.
22'
Musche na pozici pivota, kde tak často k vidění není, ale nevadilo mu to a vstřelil svoji první branku v tomto utkání.
22'
A znovu Radivojević. Tentokrát byl na pravé spojce, odkud se nemýlil.
21'
Fäth si naběhl na střed hřiště a poté už nedal brankáři žádnou šanci.
20'
Z velmi ostrého úhlu se prosadil zkušený Radivojević.
19'
Nyní jsme viděli dva rychlé brejky, ale ani jeden neskončil přesným zakončením.
18'
Gensheimer tentokrát sedmičku pohodlně proměnil.
18'
Vyloučení v týmu Srbsko (Ivan Mosić).
18'
Pěknou trefou se nyní prezentoval hostující Vujić.
18'
Žlutá karta pro tým Německo (Fabian Wiede).
17'
Pekeler dostal skvělou přihrávku a už to měl lehké. Německo jde poprvé v utkání do vedení o dvě branky.
16'
Parádní trefou se prezentoval Drux, který posílá svůj tým znovu do vedení.
15'
Gensheimer neproměnil sedmičku, teprve druhou na turnaji. Zahrával jich zatím patnáct.
15'
Srbsko se také hned prosazuje. No, nyní se hraje v obrovském tempu a to se divákům líbí.
14'
Strobel ale během chvilky odpovídá a je znovu vyrovnáno.
14'
Mosić se dostal ke střele a svou dělovkou nedal brankáři šanci.
13'
Němci nyní reklamovali nedovolený zákrok, ale rozhodčí má jiný názor.
12'
Dobrý zákrok srbského brankáře, který podržel svůj celek.
12'
Nemanja Ilić koncovku tentokrát zvládl a snížil.
11'
Srbsko se neprosadilo, ale neuspělo ani Německo. Na tahu je tak hostující celek, který prohrává o dvě branky.
11'
A domácí další útok proměňují, když se prosadil Drux.
10'
Ani tentokrát se Srbsko neprosadilo a na tahu je znovu domácí mužstvo.
10'
Wiencek se prodral přes dva protihráče a skvěle zakončil. Německo jde poprvé v utkání do vedení.
9'
Heinevetter se prezentoval dobrým zákrokem a u míče jsou Němci.
9'
Z levého křídla se prosadil Gensheimer, který tedy srovnává stav tohoto utkání.
8'
Vyloučení v týmu Srbsko (Miljan Pušica).
8'
Žlutá karta pro tým Srbsko (Miljan Pušica).
7'
7'
7'
Tak to byla nechytatelná dělovka, kterou se prezentoval Fath. Nádherná branka.
6'
Srbsko si bere zpět své vedení, když se trefil Vujić.
5'
Krásnou kombinaci Německa zakončil Drux, je tedy vyrovnáno.
5'
Nakonec z toho byla zoufala střela z dálky, kterou se prezentoval Gensheimer.
4'
Srbsko zatím velice dobře brání a Němci se nemohou dostat do zakončení.
4'
Srbsko se tentokrát neprosadilo a dopředu už jdou znovu Němci, které žene dopředu plná hala.
4'
Semper ale bleskově snižuje z pravé spojky.
3'
Po rychlé akci je tu další branka Srbska, které jde do vedení o dvě branky.
3'
Ani tentokrát se domácí celek neprosadil, výborný zákrok srbského brankáře.
2'
Žlutá karta pro tým Srbsko (Ivan Mosić).
2'
O první branku v tomto utkání se postaral Marsenić.
1'
O první střelu se postaral Gensheimer, ale úvodní branka z toho nebyla. Na tahu je Srbsko.
1'
Domácí Němci se vydali dopředu jako první.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to.
Na programu jsou státní hymny. Nejdříve ta srbského celku, poté německá.

Německo: Heinevetter, Wolff – Böhm, Drux, Fäth, Gensheimer, Groetzki, Kohlbacher, Lemke, Musche, Pekeler, Strobel, Semper, Wiede, Weinhold, Wiencek.

Srbsko: Cupara, Milosavljev – V. Ilič, N. Ilić, Kukić, Marsenić, M. Milić, Mosić, D. Nenadić, Obradović, Nikolić, Pušica, Orbović, Vorkapić, Vujić, Radivojević.

Rozhodčí: Pavičević, Raznatović (oba MNE).
Utkání mezi Německem a Srbskem začíná v 18:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho.
Když se podíváme na vzájemné zápasy, tak Srbsko naposledy porazilo celek Německa v roce 2012. Od té doby čtyřikrát vyhrálo Německo, takže je jasné, že i dnes to bude pro Srby hodně složité. Ale určitě ne nereálné.
Srbsko je na tom o trochu hůře. Hostující celek má zatím po čtyřech zápasech 3 body a ve skupině je na předposledním pátém místě. Do další fáze postupují tři celky. Na třetím místě je zatím Rusko, které má 4 body, takže vše je stále otevřené. Srbsko začalo remízou 30:30 s Ruskem, pak prohrálo 21:32 s Francií, 22:24 s Brazílií a naposledy porazilo 31:29 Koreu.
Německo má po čtyřech odehraných zápasech 6 bodů a ve skupině A je na druhé pozici. Německo má už jistý postup do další fáze, ale vzhledem k tomu, že hraje doma, tak rozhodně nic nevypustí. Německo zatím ani jednou neprohrálo, dvakrát vyhrálo a dvakrát remizovalo, což je poměrně zajímavé. Německo porazilo 30:19 Koreu a 34:21 Brazílii. Poté remizovalo 22:22 s Ruskem a 25:25 s Francií. Německo bojuje o první místo ve skupině, takže dnes musí vyhrát.
Zdravím všechny fanoušky házené. Mistrovství světa má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Německem a Srbskem. Jasným favoritem tohoto utkání je domácí Německo, ale uvidíme, jak to nakonec celé dopadne.