MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Norsko  : Egypt - 20. ledna 2019   20:30

Norsko
Norsko
6' Röd  • 7' Jöndal  • 9' Sagosen  • 10' Röd  • 11' S. Johannessen  • 13' Jöndal  • 16' Röd  • 18' Sagosen  • 19' Sagosen  • 23' Röd  • 25' Myrhol  • 27' Röd  • 28' Jöndal  • 31' O'Sullivan  • 34' Myrhol  • 35' Röd  • 37' Sagosen  • 38' Myrhol  • 41' Sagosen  • 43' Myrhol  • 49' Röd  • 51' Björnsen  • 53' O'Sullivan  • 54' Sagosen  • 57' Röd  • 58' Sagosen  • 59' Röd  • 60' Röd
32:28
(16:14)
Egypt
Egypt
2' Umar   • 3' Šebíb   • 4' Hadžách   • 7' Hasan   • 8' Šebíb   • 11' Umar   • 11' Al-Wakil   • 14' Hadžách   • 16' Sanad   • 20' Al-Dirá   • 21' Al-Wakil   • 26' Sanad   • 26' Al-Wakil   • 28' Sanad   • 31' Abdalráhím   • 36' Al-Áhmar   • 39' Al-Dirá   • 41' Sanad   • 43' Zejnelbédín   • 45' Chajrí   • 46' Chajrí   • 53' Zejnelbédín   • 54' Al-Áhmar   • 56' Hasan   • 58' Al-Dirá   • 59' Šebíb
Norsko
Lopez O. (Esp) – Sabroso A. (Esp)
Jyske Bank Boxen, Herning
Egypt

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Norsko – Egypt 32:28 (16:14)
Nejvíce branek: Röd 10, Sagosen 10/3, Myrhol 4 – Sanad 4, Al-Áhmar 4/2, Šebíb 3. Rozhodčí: Lopez O. (Esp) – Sabroso A. (Esp). Sedmimetrové hody: 6/4 – 4/2. Vyloučení: 4:6. ČK: Abdalráhím (EGY).
Je konec. Norsko dnes nakonec porazilo Egypt 32:28, ale pořádně se nadřelo a soupeř z afrického kontinentu velice nepříjemně kousal. Nakonec to ale Norové jako favorit zvládli a v tabulce se nacházejí na třetím místě se čtyřmi body, zatímco Egypt je na páté příčce s jedním bodem.
60'
A opět je to Röd, který dává gól a je rozhodnuto!
59'
Šebíb ale ještě dává naději a snižuje.
59'
Röd se po velké chybě soupeře dostal k míči a proměnil únik v branku.
58'
Sagosen přidává důležitý bod, když se vyhnul obráncům a vypálil k pravé tyči.
58'
Al-Dirá překonal obránce a následně také brankáře.
57'
Röd se dostal do výšky a následně poslal dělovku k levé tyči.
56'
Hasan vypálil přesně k levé tyči a dává Egyptu naději.
56'
Rána norského hráče končí pouze na tyči!
55'
Al-Áhmar nedává sedmičku, jelikož jej nohou vychytal Bergerud!
54'
Sagosen vrací Norsku tříbrankové vedení po fantastické akci domácích.
54'
Al-Áhmar se dostal ke střele z levé strany a zakončil k pravé tyči v pádu.
53'
Posléze se do protiútoku dostal O'Sullivan a ten rovněž úspěšně zakončil.
53'
Zejnelbédín dává gól.
52'
Střela norského hráče skončila jen v boční síti.
51'
Domácí brankář si poradil se střelou soupeře a posléze se Björnsen dostal do šance, kterou proměnil v gól.
49'
Röd vypálil nádhernou střelu do levé šibenice a posílá Norsko zpátky do dvoubrankového vedení.
49'
Střela hostujícího hráče šla nad bránu Norska.
48'
Jöndal neproměňuje sedmičku, když se jeho střela od země odrazila do horní tyče!
47'
Al-Áhmar ze sedmičky vypálil do levé šibenice a dává gól.
46'
Jöndal zakončil ze sedmičky k pravé tyči.
46'
Oddechový čas pro domácí.
46'
Opět se prosazuje Chajrí a je to pouze o gól!
45'
Chajrí snižuje na rozdíl dvou branek a Egypt se dotahuje.
43'
Zejnelbédín se dostal do velké výšky a posléze poslal tvrdou střelu do pravé části branky.
43'
Myrhol se opřel do střely a dává gól.
42'
Rána egyptského hráče skončila jen na tyči Norska.
41'
Ovšem posléze se dostal k míči Sagosen a pumelicí k pravé tyči posílá Norsko zpátky do tříbrankového vedení.
41'
Sanad se dostal do úniku, který proměnil v gól.
40'
Sagosen sice dostal míč do brány, ale předtím byl zfaulován a nakonec mu tak není branka uznána.
40'
Al-Áhmar při sedmičce na nic nečekal a zakončil k levé tyči.
39'
Al-Dirá naznačil, že bude lobovat, ale nakonec vypálil mezi nohy norského brankáře.
38'
Myrhol se dostal do šance a tu proměnil.
38'
Šebíb se naprosto parádně uvolnil, ale Bergeruda nepřekonal, jelikož ten předvádí parádní zákrok!
37'
Gullerud stáhl hráče a je vyloučen.
37'
Po delší době se ozval Sagosen, který pumelicí k levé tyči dává gól.
36'
Al-Áhmar to měl velice těžké, ale nakonec se dostal přes tři obránce a v pádu zakončil k pravé tyči.
35'
A opět to byl Röd, který se dostal přes obránce a nekompromisně zakončil.
35'
Sanad se snažil přehodit brankáře, ale orazítkoval pouze horní tyč.
34'
Myrhol dostal skvělou přihrávku pod nohama obránců a následně úspěšně zakončil v přesilové hře.
34'
Vyloučení v týmu Egypt (Karím Abdalráhím).
34'
Abdalráhím dostává červenou kartu, když tvrdě udeřil do obličeje norského hráče!
33'
Tvrdá rána egyptského hráče jen otřásla brankovou konstrukcí.
32'
Norsku už málem byla odpískána pasivita a tak to domácí hráč zkusil z dálky, ale minul.
31'
Abdalráhím se rovněž dostal k míči na levé straně a prostřelil norského brankáře.
31'
O'Sullivan se procpal přes obránce na levé straně a nakonec dává gól v oslabení.
31'
První poločas je u konce a Norsko zatím vede 16:14. Na začátku utkání si Egypt vytvořil náskok, ale ten Norové rychle stáhli. Posléze bylo lepší právě Norsko, ale Egypťané se zatím drží a nepříjemně koušou.
30'
30'
Ale Umar nedává sedmičku a je to tak další fantastický zákrok Bergeruda!
30'
Šebíb nejprve trefil tyč a posléze jej chytal norský brankář, ale Egypt bude opět u balónu, jelikož se Norsko dopustilo faulu a následuje sedmička.
30'
Sagosen stáhl hráče k zemi a uviděl dvě minuty.
29'
Bergerud předvádí neskutečné zákroky, ale i po dvou chycených střelách zůstal u míče Egypt.
28'
Jöndal skvěle zatočil míč kolem brankáře k pravé tyči.
28'
Střela norského hráče šla nad a posléze zakončil na druhé straně Sanad.
28'
27'
Rödovi to dneska střílí skvěle a z velké výšky prostřelil dva obránce Egypta a následně i brankáře.
26'
Norsko se dopustilo velké chyby a následně se tak dostal do úniku Al-Wakil, který bez problémů dává gól.
26'
Sanad dostal přihrávku na pravé křídlo a následně z celkem těžké pozice proměnil.
25'
Velké štěstí na norské straně, když nejprve Sagosen vypálil do tyče, od které se míč odrazil k Myrholovi a ten zakončil kolem brankáře.
24'
Tentokrát se skvělým zákrokem prezentoval opět Bergerud a Norsko bude u míče i nadále.
23'
Röd se odhodlal ke střele, když viděl mezírku v obraně Egyptu a následně nekompromisně zakončil.
22'
Střela Eissy byla zblokována a skončila v moci norského gólmana.
21'
Tentokrát už Sagosen sedmičku nedal, jelikož se proti němu postavil do brány Altajar, který předvedl parádní zákrok.
21'
Abdú za žádnou cenu nepustil protihráče a dostal dvě minuty.
21'
Al-Wakil se po pěkné souhře dostat ke střele a snižuje na rozdíl jediné branky.
20'
Al-Dirá naznačil a nakonec se dostal sám do zakončení, kde vystřelil pod nohy Bergeruda.
20'
Ovšem následně předvedl parádní zákrok také na druhé straně Handáví.
19'
Bergerud v norské bráně si poradil se střelou soupeře.
19'
Oddechový čas pro hosty.
19'
Následně přišel faul z hostující strany a posléze Sagosen zakončil do prázdné brány soupeře.
18'
Egyptu byla odpískána pasivita a dopředu se následně dostal Sagosen, který předvádí na začátku utkání skvělou střeleckou formu.
17'
Handáví předvedl parádní zákrok proti střele domácího hráče.
17'
Al-Wakil je dalším vyloučeným hráčem a Norsko tak má opět přesilovou hru.
16'
Nejprve skončila střela egyptského hráče na tyči, ale následně se míč odrazil k Sanadovi a ten už dává gól.
16'
Röd dostal přihrávku na pravou stranu a následně nekompromisně vystřelil pecku k pravé tyči.
15'
Ovšem následně se Egypťané dopustili útočného faulu.
15'
Egypt to zkouší bez brankáře v oslabení.
14'
Sagosen se ani tentokrát ze sedmičky nemýlil a Norsko vede 9:8 a navíc hraje přesilovku.
14'
Zápas se zatím hraje ve velkém tempu a nyní je vyloučen Umar.
14'
Hadžách prudkou střelou z osmi metrů srovnává na 8:8.
14'
Sagosen obdržel žlutou kartu.
13'
A další parádní zákrok Norska a posléze posílá domácí do vedení Jöndal.
12'
Björnsen byl ve velké šanci, ale egyptského brankáře nepřekonal!
11'
Al-Wakil se z levého křídla dostal do zakončení a vystřelil pod horní tyč.
11'
Odpověď Norů ale přišla velice rychle, když se prosadil Johannessen.
11'
Umar srovnává.
10'
Posléze se ale faulu dopustil také Röd a je rovněž vyloučen.
10'
Šebíb se navíc provinil faulem a Egypt jde do dvojnásobného oslabení.
10'
Domácí brankář předvedl parádní zákrok a následně se dostal Röd do šance, kdy prostřelil brankáře.
9'
Sagosen se dostal ke střele a nad hlavami hráčů vypálil pumelici k tyči.
9'
Sanad je vyloučen na dvě minuty.
8'
Šebíb se parádně dostal přes obránce a posílá Egypt zpátky do vedení.
8'
Opět se k následné sedmičce postavil Sagosen, který dává gól a srovnává.
7'
Hasan se procpal do zakončení a dává gól.
7'
A je srovnáno! Nejprve se prezentoval norský brankář skvělým zákrokem a posléze se domácí dostali do šance, kdy se Jöndal dostal z levé strany před bránu a vypálil k pravé tyči.
6'
Norové se nemohli dostat ke střele, ale nakonec to na sebe vzal Röd, který vypálil přesně k pravé tyči.
5'
Následně si Sagosen poradil se sedmičkou a dává první gól Norska.
5'
Almasrí stáhl norského hráče k zemi a uviděl žlutou kartu.
4'
Egypt zatím ovládá začátek zápasu a jde do tříbodového vedení díky brance Hadžácha v přesilovce.
4'
Sagosen se dopustil faulu, za který uviděl dvě minuty.
3'
Šebíb dostal skvělou přihrávku na střed a posléze zakončil přesně k pravé tyči.
2'
Pokus domácího hráče skončil na zákroku egyptského brankáře.
2'
Umar otevírá brankový účet, když z pravého křídla úspěšně zakončil.
1'
Egypt sice drží míč u brankoviště soupeře, ale zatím se neodhodlal ke střele.
1'

Norsko: Gulliksen, Christensen, Bergerud – Röd, Björnsen, Blonz, Gullerud, Lie Hansen, Jakobsen, Jöndal, S. Johannessen, Myrhol, O'Sullivan, Reinkind, Sagosen, Tangen.

Egypt: Altajar, Handáví – Abdalráhím, Abdú, Al-Áhmar, Al-Dirá, Almasrí, Al-Wakil, Hadžách, Hasan, Chajrí, Nawar, Umar, Sanad, Šebíb, Zejnelbédín.

Rozhodčí: Lopez O. (Esp) – Sabroso A. (Esp).
Norsko skončilo ve skupině C na druhém místě s osmi body, když vyhrálo všechny čtyři úvodní zápasy proti Tunisku, Chile, Rakousku a Saúdské Arábii, ale v posledním severním derby prohrálo s Dánskem 26:30.
Egypt se umístil ve skupině D na posledním postupové třetí pozici s pěti body. V úvodních dvou duelech prohrál se Švédském a Katarem. Následně ale porazil Argentinu a posléze remizoval s Maďarskem. V posledním zápase si poradil s Angolou a postoupil.
Ve skupině F se proti sobě utkají týmy Norsko a Egypt. Tato mužstva se spolu naposled utkala před rokem, kdy Norsko vyhrálo 31:28. Dnes se bude hrát Jyske Bank Boxen v Herningu. Začátek zápasu je naplánován na 20:30 a jasným favoritem tohoto duelu jsou právě Norové.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.