MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Rakousko : Tunisko - 17. ledna 2019   17:30

Rakousko
Rakousko
2' Herburger  • 5' Bilyk  • 10' Frimmel  • 13' Frimmel  • 15' Bilyk  • 18' Wagner  • 19' Wagner  • 20' Dicker  • 26' Frimmel  • 27' Dicker  • 28' Bozovic  • 29' Wagner  • 35' Herburger  • 36' Wagner  • 39' Frimmel  • 39' Frimmel  • 42' Weber  • 44' Herburger  • 44' Frimmel  • 46' Frimmel  • 49' Zeiner  • 52' Zeiner  • 59' Weber
27:32
(14:18)
Tunisko
Tunisko
4' Muhammad Súsí   • 5' Bughanmí   • 5' Sanaí   • 6' Šujrif   • 7' Madždúb   • 9' Sanaí   • 11' Muhammad Súsí   • 12' Bughanmí   • 16' Bughanmí   • 18' Džaballáh   • 19' Husní   • 20' Sanaí   • 21' Alouini   • 23' Džaballáh   • 28' Sanaí   • 29' Madždúb   • 30' Bughanmí   • 31' Bughanmí   • 35' Bughanmí   • 37' Šujrif   • 43' Alouini   • 46' Šujrif   • 48' Saafí   • 53' Muhammad Súsí   • 56' Husní   • 58' Džaballáh   • 58' Džaballáh   • 60' Bughanmí   • 60' Bughanmí   • 60' Husní
Rakousko
Fonseca, Santos (oba POR)
Tunisko

V tomto dramatickém zápase vyhrává Tunisko nad Rakouskem 32:27 a získává důležité body do tabulky. Díky této výhře se Tunisko dostalo na třetí pozici skupiny C, tedy na poslední postupovou pozici. Rakousko je venku ze hry o postup.
Rakousko – Tunisko 27:32 (14:18)
Nejvíce branek: Frimmel 7, Weber 6/4, Wagner 4 – Bughanmí 9/1, Džaballáh 4, Sanaí 4. Rozhodčí: Fonseca, Santos (oba POR). Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/2. Vyloučení: 6:4.
60'
Gól vstřelil tým Tunisko (Usáma Husní). Husní dává poslední branku zápasu.
60'
Gól vstřelil tým Tunisko (Usáma Bughanmí). Rakousko inkasuje z rychlého brejku.
60'
Tunisko vede o tři branky a do konce zápasu zbývá poslední minuta.
59'
Vyloučení v týmu Rakousko (Daniel Dicker).
59'
Gól vstřelil tým Rakousko (Robert Weber).
59'
Probíhají poslední dvě minuty druhého poločasu.
58'
Gól vstřelil tým Tunisko (Džihid Džaballáh).
58'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Rakousko (Robert Weber).
58'
Vyloučení v týmu Tunisko (Musbah Sanaí).
58'
Gól vstřelil tým Tunisko (Džihid Džaballáh). Tunisko rázem vede o tři body a má dobrou výchozí pozici pro závěrečné minuty.
56'
Gól vstřelil tým Tunisko (Usáma Husní). Tunisko se dostává do dvoubrankového vedení. Pěknou akci zakončil Usáma Husní.
56'
Muhammad Súsí neuspěl. Jeho pokus z devíti metrů kryje brankář.
55'
Daniel Dicker byl hodně blízko vyrovnání, trefil však brankovou konstrukci.
54'
Nikola Bilyk zakončoval z dobré pozice, jeho hod nebyl přesný.
53'
Žlutá karta pro realizační tým Tunisko.
53'
Oddechový čas pro domácí.
53'
Gól vstřelil tým Tunisko (Muhammad Súsí).
52'
Vyloučení v týmu Rakousko (Boris Zivkovic).
52'
Gól vstřelil tým Rakousko (Gerald Zeiner). Je srovnáno na 25:25. Viděli jsme branku z dalšího brejku.
51'
Boris Zivkovic se znovu dostal do zakončení, ale ani tentokrát nedokázalo Rakousko srovnat.
50'
Boris Zivkovic to zkoušel z dobré pozice, ale jeho projektil vyrazil brankář.
49'
Gól vstřelil tým Rakousko (Gerald Zeiner). Rakousko dokázalo proměnit rychlý brejk.
48'
Gól vstřelil tým Tunisko (Ašraf Saafí). Tunisko slibný náskok ztratilo, nyní se pokouší hrát aktivně a vypracovat si vícebodový náskok.
47'
Vyloučení v týmu Rakousko (Frederic Wüstner).
47'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Rakousko (Robert Weber). Sedmička s přehledem proměněná.
46'
Gól vstřelil tým Tunisko (Marván Šujrif). Balon do horní části branky poslal Marván Šujrif.
46'
Gól vstřelil tým Rakousko (Sebastian Frimmel). Je sníženo na rozdíl jediné branky, výborně to nyní udělal Frimmel, jehož brejk byl úspěšný.
45'
Žlutá karta pro realizační tým Rakousko.
44'
Gól vstřelil tým Rakousko (Sebastian Frimmel). Frimmel poslal míč do horní části branky.
44'
Gól vstřelil tým Rakousko (Lukas Herburger).
43'
Gól vstřelil tým Tunisko (Kamel Alouini). Tuniský hráč proměnil rychlý brejk.
42'
41'
Muhammad Súsí se prezentoval aktivní hrou a jeho hod se zastavil o brankovou konstrukci.
40'
Muhammad Súsí zakončoval rychlou akci svého celku, ale jeho ránu vyrazil brankář.
40'
Deset minut hry z druhého poločasu je pryč, Tunisko vede aktuálně o čtyři body.
39'
Oddechový čas pro hosty.
39'
Gól vstřelil tým Rakousko (Sebastian Frimmel).
39'
Muhammad Súsí zakončoval akci Tuniska nepřesnou střelou.
39'
Gól vstřelil tým Rakousko (Sebastian Frimmel). Další dobré rychlé přenesení hry.
38'
Boris Zivkovic nedokázal svou velkou šanci proměnit, vychytal ho brankář.
38'
Musbah Sanaí se dostal do výborné šance, z brejku však trefil jen štangli.
37'
Vyloučení v týmu Rakousko (Nikola Bilyk).
37'
Gól vstřelil tým Tunisko (Marván Šujrif). Z bezprostřední blízkosti se dokázal prosadit.
36'
Gól vstřelil tým Rakousko (Tobias Wagner). Krátce po oddechovém čase se prosazuje Wagner.
36'
35'
Gól vstřelil tým Tunisko (Usáma Bughanmí). Z pravé strany poslal tento hráč míč do horního rohu.
35'
Gól vstřelil tým Rakousko (Lukas Herburger). Výborně zakončil akci spoluhráčů.
35'
Muhammad Súsí trefil z prakticky ideální pozice jen brankovou konstrukci.
34'
Janko Bozovic se dostal ke střele z dobré pozice, ale jen z hostujících hráčů ho zablokoval.
33'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Tunisko (Rafik Baša). S přehledem proměněný trestný hod. Tunisko vede o šest branek.
31'
Gól vstřelil tým Tunisko (Usáma Bughanmí). Tunisko nyní proměnilo rychlý brejk.
31'
Po prvním poločase vede o čtyři branky Tunisko, které spoléhá na rychlé přenesení hy a na brejky.
30'
30'
Gól vstřelil tým Tunisko (Usáma Bughanmí). Brejk byl úspěšný.
30'
Janko Bozovic zakončoval z velmi dobré pozice, míč ale brankář kryje.
30'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase.
29'
Gól vstřelil tým Tunisko (Ramzí Madždúb). Pravý horní růžek vymeten.
29'
Gól vstřelil tým Rakousko (Tobias Wagner).
28'
Gól vstřelil tým Rakousko (Janko Bozovic). Do pravého horního rohu poslal míč Bozovič.
28'
28'
Gól vstřelil tým Tunisko (Musbah Sanaí).
27'
Gól vstřelil tým Rakousko (Daniel Dicker).
Robert Weber vybojoval míč a založil protiakci.
26'
Gól vstřelil tým Rakousko (Sebastian Frimmel). Bleskový přesun hry a povedené zakončení znamená rakouský gól.
25'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Tunisko (Usáma Bughanmí). Rakouský brankář nyní soupeřovu velkou šanci zastavil.
24'
Janko Bozovic fauloval, trestný hod pro Tunisko.
24'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Rakousko (Robert Weber). I druhý trestný hod Weber zvládl.
24'
Sedmička pro Rakousko.
23'
22'
21'
Gól vstřelil tým Tunisko (Kamel Alouini). Tuniský házenkář poslal míč přesně do horní části branky, gólman byl bez šance.
20'
Gól vstřelil tým Tunisko (Musbah Sanaí). Další branka, kterou dalo Tunisko z brejku. Právě na rychlé přenesení hry tento tým dnes spoléhá.
20'
Vyloučení v týmu Rakousko (Sebastian Frimmel).
20'
Gól vstřelil tým Rakousko (Daniel Dicker). Sledujeme rychlou pasáž hry, hra se přelévá ze strany na stranu.
19'
Gól vstřelil tým Tunisko (Usáma Husní).
19'
19'
Gól vstřelil tým Rakousko (Tobias Wagner). Rakousko nyní proměnilo brejk, gólman neměl šanci.
19'
Usáma Džazírí trefil jen brankáře ve slibné střelecké pozici.
18'
Gól vstřelil tým Rakousko (Tobias Wagner). Po delší době se prosazuje Rakousko, rána k tyčce se ujala.
18'
Gól vstřelil tým Tunisko (Džihid Džaballáh). Bleskové přenesení hry, brejk a gól.
18'
Tobias Wagner pálil z dobré pozice, brankář byl připravený.
18'
Vyloučení v týmu Rakousko (Romas Kirveliavicius).
17'
Vyloučení v týmu Tunisko (Marván Šujrif).
16'
Gól vstřelil tým Tunisko (Usáma Bughanmí). Další brejk Tuniska a znovu úspěšný.
16'
Tunisko vybojovalo míč a rozehrává bleskovou akci.
16'
Gól vstřelil tým Tunisko (Usáma Bughanmí). Sedmička byla proměněná.
15'
Gól vstřelil tým Rakousko (Nikola Bilyk).
15'
Žlutá karta pro tým Rakousko (Lukas Herburger).
13'
Gól vstřelil tým Rakousko (Sebastian Frimmel). Tentokrát to Rakousku vyšlo, rychlý brejk byl úspěšný.
13'
Daniel Dicker trefil tyčku.
12'
Gól vstřelil tým Tunisko (Usáma Bughanmí). Tunisko vybojovalo míč a Usáma Bughanmí se dostal do brejku, ve kterém uspěl.
11'
Gól vstřelil tým Tunisko (Muhammad Súsí). Z levé strany poslal míč přesně do horního růžku.
10'
Gól vstřelil tým Rakousko (Sebastian Frimmel). Žádná velká ráno to nebyla, ale technická střela končí v brance.
10'
9'
Gól vstřelil tým Tunisko (Musbah Sanaí). Tunisko navyšuje své vedení, výborná rána.
7'
Janko Bozovic ve výborné střelecké pozici trefil jen štangli.
7'
Gól vstřelil tým Tunisko (Ramzí Madždúb).
6'
Gól vstřelil tým Tunisko (Marván Šujrif). Z osy hrací posly poslal míč do horního levého růžku.
5'
Gól vstřelil tým Rakousko (Nikola Bilyk). Z levé strany se dostal Bilyk k zakončení a nemýlil se.
5'
Gól vstřelil tým Tunisko (Musbah Sanaí). Velmi podobná situace, znovu rychlé přenesení hry a zakončení.
5'
Gól vstřelil tým Tunisko (Usáma Bughanmí). Získal míč a využil rychlého brejku.
4'
3'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Rakousko (Robert Weber). S přehledem proměnil sedmičku, míč poslal do horní části branky.
3'
Usáma Husní minul branku z optimální střelecké pozice.
2'
2'
Gerald Zeiner zakončoval z dobré pozice, jeho hod byl zblokovaný.
1'
Žlutá karta pro tým Tunisko (Muhammad Súsí).
1'

Rakousko: Bauer, Pilipovic – M. Hermann, Bozovic, Wüstner, Frimmel, Klopcic, Weber, Zivkovic, Zeiner, Dicker, Bilyk, Wagner, Herburger, Santos, Kirveliavicius.

Tunisko: Missáví, Bedví – Madždúb, Alouini, Husní, Hadž-Júsúf, Maaraf, Sanaí, Saafí, Bughanmí, Muhammad Súsí, Džaballáh, Baša, Šujrif, Džazírí, Bin-Abdalláh.

Rozhodčí: Fonseca, Santos (oba POR).
Zdravím všechny fanynky a fanoušky házené. V tomto zápase světového šampionátu proti sobě nastoupí Rakousko a Tunisko.

Rakousko odehrálo ve skupině C čtyři zápasy a vyhrálo jediný. Poradilo si se Saúdskou Arábií 29:22. Nestačilo na Chile 24:32, Norsko 24:34 a Dánsko 17:28. V tabulce skupiny je na čtvrté pozici.

Tunisko odehrálo čtyři zápasy ve skupině. Poradilo si s Chile 36:30 a Saúdskou Arábií 24:20. Nestačilo na Norsko 24:34 a Dánsko 22:36.

V tomto zápase půjde o hodně. Rakousko v případě výhry může pomýšlet na postup, naopak Tunisko si může upevnit poslední třetí postupové místo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.