Švédsko - Argentina | ONLINE | 13.1.2019 20:30 | MS v házené 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

MS v házené -  ONLINE PŘENOS -  Švédsko  : Argentina - 13. ledna 2019   20:30

Švédsko
Švédsko
3' Nielsen  • 11' Andersson  • 12' Ekhdal du Rietz  • 13' Gottfridsson  • 17' A. Nilsson  • 18' Ekberg  • 19' L. Nilsson  • 20' Zachrisson  • 22' Tollbring  • 24' Zachrisson  • 27' Lagergren  • 29' Arnesson  • 30' Gottfridsson  • 32' L. Nilsson  • 34' Nielsen  • 35' Palicka  • 40' Ekberg  • 41' A. Nilsson  • 43' Tollbring  • 44' Ekberg  • 46' Arnesson  • 48' Andersson  • 48' Zachrisson  • 53' Zachrisson  • 54' A. Nilsson  • 57' Zachrisson  • 59' Jeppsson  • 60' Zachrisson
31:16
(15:10)
Argentina
Argentina
7' Baronetto   • 10' Fernández   • 11' Fernández   • 12' Vieyra   • 14' Crivelli   • 19' Vieyra   • 28' Fernández   • 30' Martínez   • 31' Fischer   • 38' Moscariello   • 40' Crivelli   • 54' Fischer   • 56' Mouriño
Švédsko
Fonseca (POR), Santos (POR)
Royal Arena, Kodaň
Argentina

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemný večer.
Švédsko nakonec velmi jistě poráží Argentinu, která sice ze začátku utkání držela krok, ale druhý poločas vůbec nezvládla. Dala v něm jen šest branek, za což může hlavně skvělý Palicka, který je dokonce vyhlášen nejlepším hráčem utkání. Švédi tak dobře vykročili k prvnímu místu ve skupině D.
Švédsko – Argentina 31:16 (15:10)
Nejvíce branek: Zachrisson 6, Ekberg 5/2, Tollbring 3/1 – Fernández 6/3, Vieyra 2, Fischer 2. Rozhodčí: Fonseca (POR), Santos (POR). Sedmimetrové hody: 4/3 – 4/3. Vyloučení: 8:6.
60'
Rychlou ránu vyslal i Zachrisson. Schulz opět nedokázal zareagovat.
59'
První branku v utkání si přípiše i Jeppsson. Ten vyslal na branku velmi rychlou střelu a Schulz nedokázal zasáhnout.
58'
Argentinci se dostali do brejku, který měl být využit. Ale Palicka opět neuvěřitelně zasáhl!
57'
Další gól pro Zachrissona, který dostal prostor na pravé straně hrací plochy.
56'
Mouriño si připisuje svou první branku v utkání. Zůstal chvíli nehlídaný, čehož po přihrávce okamžitě využil.
55'
Schulz se také snaží předvézt a připisuje si ještě aspoň jeden dobrý zákrok.
54'
V přesilovce se okamžitě prosazuje Andreas Nilsson, který si zápas už opravdu užívá.
54'
Vyloučení v týmu Argentina (Lucas Moscariello).
54'
Fischer prolomil střeleckou mlčenlivost Argentiny střelou z dálky.
53'
Zachrisson až na druhý pokus překonal Schulze, který už se na své spoluhráče začíná pomalu zlobit.
52'
Frederico Fernández nevyuživá první svou sedmičku utkání. Branku totiž přestřelil a Palicka v brance tak nemusel zasahovat.
52'
Vyloučení v týmu Švédsko (Andreas Nilsson).
52'
Argentina nyní obranu zvládla a může opět útočit.
51'
Palicka je zase v brance, ale tentokrát proti střele Argenticů zasahovat nemusel. Ti totiž nepřesně přihrávají a přicházejí tak o útočnou akci.
50'
Frederico Fernández překonal ze sedmičky střídajícího Appelgrena střelou mezi nohy.
49'
Vyloučení v týmu Švédsko (Jesper Nielsen).
48'
Další zákrok Palicky trestá z následného útoku Zachrisson.
48'
Andersson měl teď trochu štěstí, protože svou střelou trefil jen tyč. Od té se ale míč odrazil do Schulze, která si omylem srazil míč do branky.
47'
Palicka chytá další argentinskou střelu, ale útok Argentiny zatím bude pokračovat.
46'
Arnesson se odhodlal ke střele z dálky, kterou Schulz nedokázal vyrazit.
45'
Další famózní zákrok Palicky zvedl ze sedadel celou halu!
45'
Vyloučení v týmu Švédsko (Lukas Nilsson).
44'
Další špatný útok Argentiny trestá Ekberg, který využivá brejk velmi tvrdou střelou.
44'
Palicka byl velmi blízko druhého gólu, ale nyní trefil pouze brankovou konstrukci.
43'
Z následného útoku dávají další gól Švédi. Svou třetí branku si připisuje Tollbring.
42'
Argentincům nevyšel útok, střela totiž končí vysoko nad horní tyčí.
41'
Nilsson okamžitě využívá dvojnásobnou přesilovku. Trefil se mezi nohy Schulze.
41'
Dvouminutový trest pro realizační tým Argentina.
41'
41'
Další zákrok Palicky umožňuje Švédům další ofensivy.
40'
Na inkasovanou branku okamžitě reaguje Ekberg, který si připisuje dvacátý gól Švédska.
40'
Útočná akce je hned využita. Crivelli trefil míč pod vyskakujícího Palicku.
39'
Argentina nyní zvládla obranu velmi dobře a může útočit.
38'
Moscariello dostal přihrávku, ze které se dostal ke střele. Ta skončila v síti a je to tak o sedm branek.
38'
Oddechový čas pro Argentinu.
37'
Ekberg nemilosrdně využívá sedmičku. Míč totiž poslal do tyčky, od které se míč odrazil do branky.
37'
Palicka naprosto září a připisuje si další skvělý zákrok.
36'
Argentinci dávají gól, ale ten nebude platit kvůli přešlapu. Do útoku tak opět půjde Švédsko.
35'
Palicka si dokonce připisuje branku! Trefil se přes celé hřiště do odkryté argentinské klece.
34'
Tollbring neproměňuje sedmičky, Schulz ho skvěle vychytal.
34'
Vyloučení v týmu Argentina (Manuel Crivelli).
34'
Z následného útoku se prosazuje J. Nielsen a Švédi stále navyšují svůj náskok.
33'
Palicka likviduje další vyloženou šanci Argentiny.
32'
Švédsko se opět prosazuje bez gólmana. L. Nilsson se prosazuje přesnou střelou z dálky.
32'
Švédi první obranu v přesilovce soupeře ustáli a nyní mohou zaútočit.
31'
Vyloučení v týmu Švédsko (Kim Ekhdal du Rietz).
31'
První branku druhého poločasu si připisuje Fischer.
31'
První poločas nakonec jistě ovládlo Švédsko, které momentálně drží pětibrankový náskok. Argentina ale ukázala, že se Švédy umí držet krok a rozhodně se ještě nevzdají a jistě se pokusí urvat nějaké body.
Druhý poločas začne přibližně v 21:23.
30'
30'
Tak nakonec ještě jednu branku dává Gottfridsson, který si sám udělal prostor a střelou z dálky rozvnil síť.
30'
Oddechový čas pro Švédsko.
30'
Asi poslední branku prvního poločasu si připíše Martínez. Argentinci už tak pomalu snižují ztrátu.
29'
Švédi se prosazují v oslabení bez brankáře. Arnesson se protlačil skrz dva hráče a jistě trefil míč do sítě.
28'
Frederico Fernández dostal nabito, čehož využil střelou ke vzdálenější tyči.
28'
Vyloučení v týmu Švédsko (Max Darj).
28'
27'
Lagergren dostal trochu prostoru, čehož Švédi okamžitě využili. Dřívě jmenovaný dostal přihrávku a následnou šanci neomylně využil.
27'
Argentina už nějakou dobu útočí, ale zase to neskončí brankou. Další zákrok si připisuje Palicka.
25'
Na druhé straně září Palicka, který úplně neuvěřitelně vykopl nohu a zneškodnil tak střelu.
24'
Zachrisson to trefil nádherně, z pravé strany se trefil do levého horního rohu argentínské branky.
23'
Ani Frederico Fernándet nepohrdá sedmičkou a jistě ji využívá.
23'
Vyloučení v týmu Švédsko (Kim Andersson).
23'
Švédsko se zase úspěšně ubránilo a může vymýšlet další úspěšnou útočnou akci.
22'
Tollbring dostal přihrávku, kterou velmi jistě využil a zvýšil tak švédské vedení.
21'
Žlutá karta pro tým Argentina (Nicolás Bonanno).
20'
Další rychlá akce Švédů je také využita. Svou první branku si připisuje Zachrisson.
19'
Švédsko vede opět o dvě branky. Střelou z dálky si připisuje branku L. Nilsson.
19'
Nakonec Argentinci snižují. Vieyra se doslova probil do brankoviště, odkud rozvnil síť.
18'
Další střelu z dálky vyslal Bonanno, ale opět zasáhl senzační Palicka.
18'
18'
Následná obrana také Švédům vyšla, Ekberg zachytil přihrávku soupeře a šel na soupeřícího brankáře sám. Šanci bez problémů využil.
17'
Vyrovnaný stav už nadále netrvá, z následného útoku se prosadil Nilsson a strhl vedení zpět na švédskou stranu.
17'
Argentina se nakonec dostala ke střele. Skvěle tak musel zasahovat Palicka, který nyní podržel vyrovnaný stav.
16'
Žlutá karta pro realizační tým Argentina.
16'
Nakonec se ubránili a mohli jít do brejku. Tollbring z něj trefuje pouze pravou tyč.
15'
Argentina velmi nebezpečně útočí, což Švédi sotva zvládají bránit.
14'
Další skvělá střela Argentinců! Crivelli nedal střelou z dálky Palickovi šanci.
13'
Gottfridsson byl faulován, ale i přesto dokázal skvěle skórovat.
13'
Další střela Vieyry trefuje tyčku a Švédi mohou okamžitě zahájit protiútok.
12'
Střelou z dálky srovnává Vieyra.
12'
Ekhdal du Rietz se tvrdou cestou dostal ke střele, kterou jistě využil.
11'
Další branku si připisuje Frederico Fernández, nejlepší střelec Argentiny.
11'
Svou první branku si připisuje Andersson. Ten strhl vedení opět na švédskou stranu.
10'
Nyní se Frederico Fernández prosazuje i ze hry a srovnává tak stav utkání.
9'
Frederico Fernández neváhá a nabídnutou sedmičku proměňuje! Rozhýbal si brankáře a pak se trefil k levé tyči.
9'
Vyloučení v týmu Švédsko (Albin Lagergren).
9'
8'
Následný útok Švédů ukončil svým zákrokem Maciel a Argentina tak může snížit na rozdíl jedné branky.
7'
Argentina se poprvé v zápase prosazuje! Baronetto dostal přihrávku na pravou stranu, takže se bez problémů dostal před branku a rozvnil síť.
6'
I druhá sedmička Švédska je využita. Proměnil ji Ekberg, který nedal soupeřícímu brankáři šanci.
6'
Vyloučení v týmu Argentina (Federico Matías Vieyra).
6'
Argentinci sice dobře kombinovali, ale Moscariello branku přestřelil.
5'
Argentina útočí bez brankáře, ale ani tentokrát se neprosadí. Přihrávka totiž končí mimo hrací plochu a rozehru tak dostávají Švédi.
4'
Žlutá karta pro tým Švédsko (Max Darj).
3'
Nielsen dostal přihrávku od Lagergrena do brankoviště, čehož okamžitě využil.
3'
Vyloučení v týmu Argentina (Federico Fernández).
2'
Argentinci chtějí bleskově srovnat, ale tentokrát jim to nevyjde. Švédi získali míč a mohou jít do útoku.
1'
Švédové si připisují první gól ze sedmičky! Dal ho Tollbring, který rozhýbal gólmana a pak poslal míč k levé tyči.
1'
Jako první půjde do útoku Švédsko, které začíná zápas v klidu.
1'

Švédsko: Appelgren, Palicka – Andersson, Arnesson, Darj, Ekberg, Ekhdal du Rietz, Gottfridsson, Jeppsson, Lagergren, Nielsen, A. Nilsson, L. Nilsson, Tollbring, Zachrisson.

Argentina: Maciel, Schulz – Baronetto, Bonanno, Carou, Crivelli, Fernández, Pablo Fernández, Fischer, Martínez, Moscariello, Mouriño, Pizarro, P. Simonet, S. Simonet, Vieyra.

Rozhodčí: Fonseca (POR), Santos (POR).
Švédi si připsali vítězný vstup na MS a to když dokázali porazit Egypt a získat tak dva první klíčové body k postupu. K výhře jim pomohli nejvíce Nilsson a Gottfridsson. Oba si totiž připsali pět branek. Uvidíme, jak se Švédům povede proti Argentině.

Argentina neměla zas tak špatný vstup do turnaje, ale rozhodně ani nejlepší. Argentinci totiž remizovali s Maďarskem a získali tedy aspoň jeden bod, který se může rozhodně hodit. Nejvíce branek nasázel P. Simonet a Crivelli. Prvně jmenovaný dal šest branek a druhý pět. Argentina se jistě dnes pokusí urvat další body a můžeme se těšit na zajímavou podívanou.
Zdravím všechny fanoušky Mistrovství světa v házené. Dnes je na pořadu další spousta zápasů, já Vás provedu duelem, kde se utká Švédsko s Argentinou. Tímto jste utkání srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.