OH - házená - OH - házená - muži -  ONLINE PŘENOS -  Španělsko  : Argentina - 1. srpna 2021   07:15

Španělsko
Španělsko
5' Sarmiento Melián  • 7' Gómez Abelló  • 8' Gómez Abelló  • 10' Entrerríos Rodríguez  • 10' Sarmiento Melián  • 11' Sarmiento Melián  • 13' Entrerríos Rodríguez  • 15' Sarmiento Melián  • 17' Maqueda Peno  • 19' Gurbindo Martínez  • 21' Solé Sala  • 23' Aguinagalde Akizu  • 26' Solé Sala  • 29' A. García Robledo  • 30' A. Dujshebaev  • 30' Figueras Trejo  • 33' Solé Sala  • 34' A. Dujshebaev  • 36' Figueras Trejo  • 36' Figueras Trejo  • 38' Figueras Trejo  • 39' Sánchez Migallón  • 41' Sánchez Migallón  • 45' Aguinagalde Akizu  • 46' Sarmiento Melián  • 48' A. García Robledo  • 50' Gómez Abelló  • 51' Solé Sala  • 52' Maqueda Peno  • 54' Pérez de Vargas  • 55' Aguinagalde Akizu  • 56' Solé Sala  • 57' Aguinagalde Akizu
36:27
(17:12)
Argentina
Argentina
1' Martínez Camí García   • 6' Baronetto   • 10' Vainstein   • 14' Mourino   • 22' S. A. Simonet Moldes   • 23' Martínez   • 24' Fernández   • 25' Carou   • 28' P. Simonet   • 29' Fernández   • 33' I. Pizarro   • 35' I. Pizarro   • 37' Moscariello   • 39' Moscariello   • 40' Martínez Camí García   • 42' I. Pizarro   • 44' Moscariello   • 46' Martínez Camí García   • 49' Mourino   • 52' P. Simonet   • 53' I. Pizarro   • 54' Mourino   • 54' Martínez   • 57' P. Simonet
Španělsko
Kurtagic a Wetterwik
Yoyogi National Stadium
Argentina

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Argentina nedokázala ani v dalším zápase na olympiádě bodově uspět a připsala si už pátou porážku a s olympiádou se rozloučí bez jediného vítězství. Naopak Španělé už před zápasem měli jistou druhou pozici a postup do dalších bojů.
Španělsko – Argentina 36:27 (17:12)
Nejvíce branek: Gómez Abelló 6/4, Solé Sala 5, Aguinagalde Akizu 4 – I. Pizarro 5/1, P. Simonet 4/1, Moscariello 3. Rozhodčí: Kurtagic a Wetterwik. Sedmimetrové hody: 5/4 – 6/3. Vyloučení: 3:3.
60'
60'
Aleix Gómez Abelló se stane nejspíš posledním střelcem, když proměnil sedmičku.
60'
Zápas se nám dostal do své poslední minuty.
59'
Ignacio Pizarro ze sedmičky byl úspěšný.
57'
Julen Aguinagalde Akizu hned vzápětí trefil přesně na druhé straně střelou podél brankáře.
57'
Pablo Simonet zakončil svůj pokus střelou z pravého křídla.
56'
Ferrán Solé Sala potrestal argentinskou chybu v zakončení a navýšil vedení opět na rozdíl devíti branek.
55'
Julen Aguinagalde Akizu dokázal po rychlé kombinaci přidat další branku svého týmu.
54'
Gól vstřelil tým Argentina (Ramiro Martínez).
54'
Gól vstřelil tým Argentina (Gastón Alberto Mourino).
54'
Do střelecké listiny se zapisuje i brankář Pérez, který se trefuje přes celé hřiště.
53'
Střelou z levé strany zakončil svůj brejk Pizarro.
52'
Vyloučení v týmu Argentina (Pablo Simonet).
52'
Z dálky propálil vše Maqueda.
52'
Pablo Simonet se prosadil střelou z levého křídla.
51'
Ferrán Solé Sala po rychlé kombinaci přidal další branku Španělska.
50'
Aleix Gómez Abelló se trefil střelou podél brankáře.
49'
Gastón Alberto Mourino zakončuje do prázdné španělské brány.
48'
Simonet se dopustil další technické chyby a přišel o míč.
48'
Antonio García Robledo na druhé straně střelou z pravého křídla úspěšný byl.
47'
Sebastián Alejandro Simonet Moldes nedokázal ze sedmičky uspět.
46'
Daniel Sarmiento Melián trefuje prázdnou argentinskou bránu.
46'
Zakončil sedmičku přesně přízemní střelou k tyči.
46'
Gól vstřelil tým Argentina (Pedro Martínez Camí García).
46'
Vyloučení v týmu Argentina (Ignacio Pizarro).
45'
Julen Aguinagalde Akizu na druhé straně opět vrátil španělský tým do šestibrankového vedení.
44'
Lucas Dario Moscariello se prosazuje střelou z pozice pivota. Obešel si španělské hráče a bez problému zakončil.
43'
Ferrán Solé Sala sedmičku poslal pouze do připraveného Bara v argentiské bráně.
43'
Vyloučení v týmu Argentina (Pablo Vainstein).
43'
Raúl Entrerríos Rodríguez se dopustil další technické chyby.
42'
Pizzaro drží argentinskou šestibrankovou ztrátu střelou z hranice brankoviště.
41'
Miguel Sánchez Migallón si vytvořil prostor pro zakončení a to se mu i povedelo. Jeho pokus zapadl tam kam potřeboval.
40'
Pedro Martínez Camí García zakončuje rychlou kombinaci další brankou.
39'
Miguel Sánchez Migallón teď rozšířil sérii rychlých gólů dalším zásahem.
39'
Lucas Dario Moscariello odpověděl hned vzápětí na argentinské straně.
38'
Adrià Figueras Trejo na druhé straně propálil vše co mu stálo vcestě.
37'
Lucas Dario Moscariello se prosazuje z pozice pivota střelou k tyči.
37'
Trenér argentiských hráčů si vyžádal další čas na poradu.
36'
Adrià Figueras Trejo trefil prázdnou argentinskou branku.
36'
Adrià Figueras Trejo přidává další branku z rychlého brejku.
35'
Ignacio Pizarro střelou o zem z levého křídla trefil přesně.
34'
Álex Dujshebaev z pravé spojky zakončuje na vzdálěnější tyč.
33'
Pablo Vainstein se dopustil technické chyby a připravil své spoluhráče o míč.
33'
Ferrán Solé Sala se prosadil ze stejné pozice na druhé strany.
33'
Ignacio Pizarro se dokázal prosadit střelou z levého křídla.
32'
Úvod druhého poločasu je hodně opatrný.
31'
Skončil nám první poločas, který ovládli hráči Španělska nad Argentinou 17:12. Kromě úvodu zápasu, který byl vyrovnaný Španělé byli aktivnější a po zásluze si vytvořili pětibrankový náskok nad svým soupeřem. Argentinci několikrát mohutně dotahovali, ale to se jim ani jednou nepovedlo.
30'
30'
Vteřinu před koncem prvního poločasu se prosazuje ještě Figueras.
30'
Álex Dujshebaev technickou střelou kolem nohy argentinského brankáře trefil na zadní tyč.
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
Federico Gastón Fernández rychle rozehrál a trefil prázdnou španělskou branku.
29'
Antonio García Robledo se dokázal trefit do prostředka argentinské branky.
28'
Španělský trenér si vzal čas na poradu.
28'
Pablo Simonet trefuje z autu prázdnou španělskou branku.
27'
Sebastián Alejandro Simonet Moldes umístil sedmičku střelou dolů k levé tyči.
27'
Vyloučení v týmu Španělsko (Raúl Entrerríos Rodríguez).
26'
Ferrán Solé Sala teď trefil z půlky hřiště prázdnou argentinskou branku.
25'
Gonzalo Matias Carou trestá chybu španělských hráčů a dotáhl tak Argentinu už na rozdíl čtyř branek.
24'
Federico Gastón Fernández se dokázal prosadit střelou podél brankáře.
23'
Julen Aguinagalde Akizu se prosazuje střelou z levého křídla.
23'
Ramiro Martínez dalším úspěšným argentinským hráčem.
22'
Sebastián Alejandro Simonet Moldes protrhl teď osmi minutovou sérii Argentiny bez vstřelené branky.
22'
Federico Gastón Fernández ze sedmičky trefil jen ruku brankáře Španělska.
21'
Oddechový čas pro argentiské hráče.
21'
Ferrán Solé Sala z pravého křídla zakončila střelou o zem.
21'
Vyloučení v týmu Španělsko (Adrià Figueras Trejo).
20'
Gastón Alberto Mourino se dopustil technické chyby a připravil tak svůj tým o možnosti snížení.
19'
Eduardo Gurbindo Martínez poslal z pravé strany své spoluhráče už do šestibrankového vedení. Jeho pokus střelou o zem zapadl do brány.
17'
Před Jorge Maqueda Penem se teď otevřel prostor a zkušený španělský hráč toho dokázal využít. Poslal své spoluhráče poprvé v zápase do pětibrankového vedení.
16'
Na druhé straně se technické chyby – prorážení dodpustil Guardiola.
15'
Bonnanovi odpískali rozhodčí technickou chybu.
15'
Daniel Sarmiento Melián téměř v polovině prvního poločasu se trefuje střelou z dálky z hranice devíti metrů.
14'
Gastón Alberto Mourino dokázal vzápětí snožit na rozdíl tří branek, když se prosadil stejně po rychlé kombinaci.
13'
Raúl Entrerríos Rodríguez střelou podél brankáře po rychlém brejku posílá španělský tým už do čtyřbrankového vedení.
13'
Na hřišti se teď množí nepřesnosti na obou stranách.
12'
Martinez tentokrát orazítkoval pouze horní tyč!
11'
Daniel Sarmiento Melián trefuje prázdnou argentiskou bránu.
10'
Daniel Sarmiento Melián si udělal prostor k zakončení a zakončil.
10'
Snížit na rozdíl jediné branky dokázal vzápětí Vainstein.
10'
Rodriguez na druhé straně po rychlé kombinaci z pravé strany zakončil přesně.
9'
Ignacio Pizarro z levé spojky proti španělskému brankáři neuspěl. Argentiský hráč ho trefil pouze do břicha.
8'
Argentiský trenér reaguje a bere si oddechový čas.
8'
Aleix Gómez Abelló posílá dokonce z brejku španělský tým do vedení.
7'
Aleix Gómez Abelló po rychlém přechodu a chybě argentiských hráčů zakončuje střelou z pravé spojky.
6'
Santiago Baronetto z rychlého brejku zakončuje přízemní střelou.
5'
Antonio García Robledo to zkoušel k tyči, tam si ale na jeho pokus argentický brankář počkal.
5'
Daniel Sarmiento Melián si udělal prostor na pozici pivota a dokázal znovu srovnat stav utkání.
4'
Pablo Simonet střelou o zem vrátil vedení na stranu Argentiny.
4'
Sánchez prvním vyloučeným hráčem dnešního utkání.
3'
Aleix Gómez Abelló ze sedmičky střelou podél brankáře Argentiny srovnává stav.
3'
Lucas Dario Moscariello trefuje tyč španělské branky.
2'
K vidění je teď dost nepřesností na obou stranách.
1'
Pedro Martínez Camí García o úvodní branku se postaral přízemní střelou Martinez.
1'
Úvod zápasu je plný nepřeností.
1'
Argentina rozehrála první poločas.
1'

Španělsko: Pérez de Vargas, Corrales Rodal – Gurbindo Martínez, Maqueda Peno, Entrerríos Rodríguez, A. Dujshebaev, Sarmiento Melián, Aguinagalde Akizu, Solé Sala, Figueras Trejo, Gómez Abelló, A. García Robledo, Guardiola Villaplana, Sánchez Migallón.

Argentina: Maciel, Bar – Fernández, S. A. Simonet Moldes, Vainstein, I. Pizarro, P. Simonet, Martínez Camí García, Moscariello, Carou, Martínez, Mourino, Bonanno, Baronetto.

Rozhodčí: Kurtagic a Wetterwik.
Zápas začíná v 7:15 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Vzájemné zápasy obou reprezentací zatím dopadly lépe pro Španělsko, které všechny zápasy proti Argentině vyhrálo.
Čeká nás souboj mezi druhým Španělskem, které si zatím připsalo na olympiádě tři vítězství a jednu porážku a poslední šestou Argentinou, která zatím čtyřikrát prohrála.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování online přenosu zápasu skupiny A na olympiádě mezi házenkaři Španělska a Argentiny. Zápas začíná v 7:15 a provede Vás jim Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 07:15.