Viděli jsme pěkný zápas. Angola v prvním poločase vedla, ještě v úvodu druhé půle to bylo velmi vyrovnané, ale nakonec vítězí Brazilky 28:24.
Konec zápasu. (24:28)
60
Gól vstřelil tým Angola (Kassomaová). (24:28)
58
Gól vstřelil tým Brazílie (Belová). (23:28)
58
Angola ještě bojuje, ale v samém závěru už jen těžko dokáže vyrovnat. (23:27)
57
Gól vstřelil tým Angola (Guialová). (23:27)
57
Nejprve Brazilky trefily břevno a pak z protiútoku Arenhartová vychytala únik Carlosové. (22:27)
56
Znovu Carlosová ještě dává Angole naději. (22:27)
56
Gól vstřelil tým Angola (Carlosová). (21:27)
55
Gól vstřelil tým Brazílie (Rochaová). (20:27)
54
Angola ztrácí už šest gólů a zdá se, že to už nedožene. Dobře rozehraný zápas nakonec Angola ztratila. (20:26)
54
Gól vstřelil tým Brazílie (Rochaová). (20:26)
53
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Brazílie (Belová).
(20:25)
53
Vyloučení v týmu Angola (Carlosová). (20:25)
52
Gól vstřelil tým Angola (Bernardová). (20:25)
52
Gól vstřelil tým Brazílie (Piedadeová). (19:25)
51
Utkání bylo dlouho vyrovnané, ale v posledních minutách Angola ztrácí dech. (19:24)
51
Kouč Angoly si vzal oddechový čas. (19:24)
51
Gól vstřelil tým Brazílie (Quintinová). (19:24)
50
Gól vstřelil tým Angola (Bernardová). (19:23)
49
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Brazílie (Belová).
(18:23)
49
Vyloučení v týmu Angola (Guialová). (18:22)
48
Další skvělý zákrok Arenhartové. Brazilská brankářka ví, jak na to a pěkně trápí střelkyně Angoly. (18:22)
47
Gól vstřelil tým Brazílie (Taleskaová). (18:22)
46
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Angola (Bernardová).
(18:21)
46
Vyloučení v týmu Brazílie (Dinizová). (17:21)
45
Utkání se hraje ve velmi pěkné atmosféře a s postupujícím časem Brazilky získávají na převaze. (17:21)
44
Gól vstřelil tým Brazílie (Franca da Silvová). (17:21)
43
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Angola (Guialová).
(17:20)
43
Vyloučení v týmu Brazílie (Fachinellová). (16:20)
42
Time-out si vzal tým Angoly. (16:20)
41
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Brazílie (Franca da Silvová).
(16:20)
41
Trenér Brazílie Morten Soubak dostal za protesty žlutou kartu – potrestána tedy byla lavička Brazílie. (16:19)
41
Kassomaová tvrdě faulovala a zranila protihráčce ruku. Jasné dvě minuty – a tedy vyloučení. (16:19)
40
Angola je nyní v útlumu. (16:19)
40
Brazilkám se povedly tři rychlé protiútoky a jeden 7m hod a rázem vedou o čtyři góly. (16:19)
39
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Brazílie (Quintinová).
(16:19)
38
Vyloučení v týmu Angola (Kassomaová). (16:18)
38
Gól vstřelil tým Brazílie (Dinizová). (16:18)
37
Gól vstřelil tým Brazílie (Belová). (16:17)
36
Nyní padly v rychlém sledu hned dva góly, po jednom na každé ze stran. Vyrovnaná bitva pokračuje. Po první půli 13:13 a po šesti minutách druhé půle 3:3. (16:16)
35
Gól vstřelil tým Angola (Kassomaová). (15:15)
34
Gól vstřelil tým Angola (Dombaxiová). (14:15)
33
Gól vstřelil tým Brazílie (Belová). (13:15)
32
Gól vstřelil tým Brazílie (Fachinellová). (13:14)
32
Brankářka Brazílie Arenhartová nyní vykopla jasnou šanci a tvrdou střelu Lima de Raujové, Arenhartovou pasuji na nejlepší brankářku turnaje. (13:13)
31
Začal druhý poločas. (13:13)
Po prvním poločase je stav vyrovnaný 13:13. Sledujeme velmi vyrovnaný zápas, Angola po většinu času mírně vedla, ale Brazilky stihly vyrovnat.
30
První poločas skončil. (13:13)
30
Gól vstřelil tým Angola (Venanciová). (13:13)
27
Rochaová vyrovnala z hranice 7m hodu. Na sedmičku Angola vyměnila brankářky a je jasné, že náhradní brankářka Almeidaová má tedy velmi kuriózní fyzické parametry s dost výraznou váhou, než bývá obvyklé. (12:12)
26
Angola předvedla velmi svižnou protiakci, na jejímž konci stála Machadová. (12:11)
25
Nyní vyrovnala Quintinová poté, co dostala krásnou přihrávku přes celé hřiště od brankářky Arenhartové. (11:11)
23
Brazilky skóre pomalu vyrovnávají a v posledních chvílích sledujeme velmi vyrovnanou házenou. (11:10)
23
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Brazílie (Rochaová).
(11:10)
22
Gól vstřelil tým Brazílie (Quintinová). (11:8)
21
Gól vstřelil tým Angola (Carlosová). (11:7)
20
Angola v posledních minutách stále drží vedení a hraje velmi dobře. (10:7)
20
Time-out si vzal trenér Angoly. (10:7)
19
Gól vstřelil tým Angola (Guialová). (10:7)
18
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Brazílie (Martinezová).
(9:7)
18
Vyloučení v týmu Angola (Monteirová). (9:6)
17
Gól vstřelil tým Angola (Bernardová). (9:6)
16
Žlutá karta pro tým Brazílie (Piedadeová). (8:6)
16
Nyní brankářka Angoly Brancová si připsala důležitý zákrok. (8:6)
16
Angole se rozhodně podařil vstup do utkání a podávají rozhodně lepší výkon, než naposledy proti Norkám. (8:6)
16
Gól vstřelil tým Angola (Bernardová). (8:6)
15
Gól vstřelil tým Angola (Carlosová). (7:6)
14
Gól vstřelil tým Brazílie (Fachinellová). (6:6)
14
Bernardová se překvapivě prosazuje střelou z velkého úhlu. (6:5)
13
Vyloučení v týmu Brazílie (Dinizová). (5:5)
12
Gól vstřelil tým Brazílie (Martinezová). (5:5)
11
Fachinellová to vzala na sebe a prosadila se i přes clonění obránkyň z Angoly. (5:4)
10
Brazilky samozřejmě mají v hledišti obrovskou podporu, ale v úvodu utkání se jim příliš nevede. (5:3)
9
Žlutá karta pro tým Angola (Bernardová). (5:3)
9
Carlosová utekla do brejku a sama v nájezdu se nemýlila. (5:3)
8
Brazílie si vzala time-out. (4:3)
8
Angola poprvé v utkání vede, prosadila se Bernardová. (4:3)
7
A máme vyrovnávo. Za Angolu se prosazuje Bernardová. (3:3)
6
Gól vstřelil tým Angola (Carlosová). (2:3)
5
Belová ale na druhé straně přidává třetí gól Brazilek. (1:3)
5
Angola také poprvé skóruje, jmenovitě se o to postarala Cazangaová. (1:2)
4
Martínezová z levé strany přidává druhý gól. (0:2)
3
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Brazílie (Fachinellová).
(0:1)
2
Žlutá karta pro tým Brazílie (Martinezová). (0:1)
1
Eudarda Taleskaová z Brazílie otevírá gólový účet dnešního utkání. (0:1)
1
Utkání právě začalo. (0:0)
Angola vstupuje do utkání po poslední jasné porážce od reprezentace Norska. Angolanky proti Norkám neměly šanci a prohrály 20:30.

To Brazilky na turnaji předvádějí lepší výkony, ačkoli naposledy podlehly Španělkám 24:29.

Angola: Barbosaová, Brancová, Almeidaová – Machadová, Monteirová, Bernardová, Kassomaová, Kialaová, Carlosová, Dombaxiová, Cazangaová, Venanciová, Santosová, Guialová

Brazílie: Arenhartová, Pessoaová – Dinizová, Martinezová, Rochaová, Piedadeová, Lima de Raujová, Franca da Silvová, Belová, Quintinová, Rochaová, Taleskaová, Fier de Mourová, Fachinellová – Trenér: Morten Soubak.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.