Vyloučen byl ještě Maďar (BEN) za nesportovní chování.
Nečekaně vyhrocený zápas dospěl ke svému konci. Sedm branek a tři bitky. Takové je závěrečné skóre. Chomutovští si užívají ovace a vítězství. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera.
60:00
59:46
Další vyhození domácího týmu.
59:26
Piráti se ihned osvobozují vyhozením za bránu Benátek.
59:17
Ještě jeden trest udělí rozhodčí Smitka. Kämpf (CHM) je vyloučen za držení protihráče.
58:52
Hosté v plném počtu. Moore ostře vystřelil, bránu ovšem minul.
58:25
Komova rána se nebezpečně odrážela, nikdo však puk neusměrnil do brány.
57:51
Piráti začínají od svého brankáře.
57:33
Ruttova střela se odrazila od obránce a zamířila mimo.
57:11
Piráti se usadili v pásmu a hledají optimální možnost ke střelbě.
56:46
Král (BEN) dostává dvouminutový trest za sekání.
56:30
Šagát dostal puk do brankoviště a zde dorážel Kämpf jen těsně mimo!
56:09
Po přetlačované je hra přerušena, vhazuje se před Schwarzem.
55:59
Gajovský se protáhl mezi obránci a zakončil těsně nad bránu.
55:18
U střídačky domácích se srazili čtyři hráči a do sebe se pustili Beránek s domácím obráncem Havlem. Radek Havel se do soupeře obul a poslal jej k zemi. Oba dostávají trest pět minut a do konce utkání.
55:18
A další bitka!
55:11
Piráti právě vstřelili branku!
Chrpa se zjevil u tyče a našel nehlídaného JANA RUTTU. Ten odklidil puk do brány. Asistence: Jkub Chrpa, Martin Šagát.
54:45
Oba týmy v plném počtu. Pásmo drží Piráti a dobývají bránu všemi silami.
54:07
Moore nahrál na volného Komu, který ale nadvakrát nedorazil puk do brány.
53:39
Skořepa dojížděl unikající puk a Hanuljak raději zakročil.
53:16
Hlavu hostujícím obráncům motal Květoň. Dvakrát obkroužil bránu ale k zakončení se nedostal. Byl podražen, trest se neudílí.
52:44
Sinisalo a hostující Havlín jsou posláni na trestnou. Oba oslabí své týmy na dvě minuty.
52:34
Sinisalo nasadil ostrý bodyček útočícímu hráči.
51:59
Benátky právě vstřelily branku!
Piráti si nyní nešťastně srazili rukou puk do brány. Všemu předcházela nenápadná střela ZDEŇKA KRÁLE. Asistence: Josef Skořepa.
51:43
Dva bránící hráče měl na zádech Šagát, který stejně sjel až před bránu a zvládl zakončit do náruče brankáře.
51:30
Hrníčko přetlačil útočníka, ale Skinner jej následně připravil o kotouč.
51:01
Hosté v plném počtu. Akce Pirátů ale trvá.
50:34
Gajovský opět střílel, dokonce dvakrát. První střela se otřela o tyč, dŕuhou lapil gólman.
50:07
Gajovský zůstal sám mezi kruhy a měl mnoho prostoru! Jeh rána ale zamířila vedle.
49:14
Gajovský mířil vedle brány. Následně zaútočili hosté, ale pokus Bittnera byl zblokován.
49:00
Puk nyní často měnil majitele. Domácí jsou již v plném počtu a téměř dvě minuty budou hrát přesilovou hru.
48:32
Puk mimo hřiště. Následuje komerční přestávka.
47:59
Pabiška nedostal puk přes střední pásmo. Kämpf poslal puk za bránu a jde se o něj prát.
47:17
O puk se tvrdě bojovalo za bránou Pirátů. Mikyska tvrdě vystřelil a Hanuljak vytečoval puk lapačkou.
46:53
Moore (CHM) dostává trest za hákování.
46:31
Ranou od modré se prezentoval Rutta a puk zvedl před brankářem DAVID KVĚTOŇ, který tak poprvé skóruje v novém dresu. Asistence: Jan Rutta, Marek Račuk.
45:59
Pět minut a trest do konce utkání dostává Jonák (BEN) za útok do oblasti hlavy a krku.
45:59
Jonák (BEN) se teď dopustil opravdu nechutného zákroku. Ramenem vrazil na hrazení Ondřeje Kašeho. Havel šel svého spoluhráče bránit, ale další bitku jsme neviděli. Jonák byl ihned poslán do kabiny.
45:39
Nahození na bránu končí v náruči brankáře hostů.
45:33
V protiútoku se Piráti nedokázali najít a puk zamířil za bránu.
44:57
Hovorka neudržel puk a Piráti se museli vracet. Včasným výjezdem situaci vyřešil Hanuljak.
44:21
Domácí v plném počtu. Skinner prověřil svou střelou Schwarze.
44:12
Rozehrávka hostů není vůbec dobrá. Nyní se Benátky dopustili zakázaného uvolnění a vhazuje se v jejich pásmu.
43:44
Další vyhození domácích, Benátky nemají pásmo vůbec zadarmo.
43:14
V úniku byl Květoň se Sinisalem a poslední jmenovaný situaci překombinoval!
42:46
Piráti se zatím dobře brání, již dvakrát zvládli vyhodit.
42:19
Šagát (CHM) je poslán na trestnou za hákování.
41:52
Chyba v rozehrávce Benátek končí gólem! Mezi obránci se protáhl DAVID KÄMPF a poslal kotouč mezi nohy Schwarze. Asistence: Ondřej Kaše, Štěpán Hřebejk.
41:26
Kom v útoku neudržel puk a Benátky jej poslali do střední třetiny.
40:54
Benátky dopravili puk za bránu Hanuljaka. Zde operují domácí a rozehrávají další akci.
40:29
Snažení domácích končí Ruttovo střelou do plexiskla za bránou.
40:09
Buly si pro sebe získali Piráti. Nyní s pukem vyráží kupředu.
40:01
Týmy zamířili z kabin na ledovou plochu a zápas bude pokračovat.
Zajímavá druhá třetina tohoto zápasu. K vidění byly vidět dvě branky, dvě bitky a také ostré zákroky společně s mnoho vyloučeními. Piráti si navyšují vedení a zvládli obstát i ve dvojnásobném oslabení. Přišli ale o Davida Kašeho, který pravděpodobně již nenaskočí do utkání. Další třetina bude pokračovat přibližně v 19:16.
40:00
39:59
Pískán je ofsajd Benátek.
39:47
Rutta váhal se střelou a raději rozehrál. Piráti následně ztratili puk.
39:40
Domácí v plném počtu. Hra byla posléze přerušena a bude se vhazovat v obranném pásmu Benátek.
39:24
Domácí nahodili kotouč do pásma. Nyní drží puk u své střídačky.
39:13
Kämpf převzal puk a zamířil kupředu. Byl mu ale odpískán ofsajd. Vhazování ve středním pásmu.
39:01
Hanuljak odolal dorážkám a přikryl kotouč. Vhazování po jeho levici.
38:24
Piráti drželi puk mimo pásmo. Nyní již Benátky úřadují v útočném pásmu.
38:01
Piráti se nejprve osvobodili vyhozením, následně se dostali ke zblokování střely mimo hřiště.
37:37
Po obyčejné srážce ve středu hřiště, po které se na zem poroučeli oba soupeři je vyloučen Račuk (CHM). Pískán byl faul kolenem.
37:37
Hosté v plném počtu, ale bude se vylučovat na druhé straně. A opět poněkud přecitlivěle...
37:16
Po dlouhém tlaku se hosté osvobozují.
36:40
Kde se vzal, tu se vzal Květoň a jeho střela! Mířil však těsně mimo odkrytou klec.
36:21
Piráti pomalu začínají od své brány. Jsou neustále napadání hosty.
36:02
Benátky se vyhozením osvobodili od tlaku.
35:43
Drtina dostal prudkou nahrávku od Gajovského a neudržel pásmo. Pískán je ofsajd, vhazování ve středu hřiště.
35:28
Benátští by měli začít krotit emoce. Zcela zbytečný zákrok obránce Říhy znamená pro jeho tým další dvouminutové oslabení.
35:06
Račuk se ujal puku a zamířil kupředu. Zde se ovšem ke střele nedostal.
34:31
Hřebejk dohrával důrazně, ale Benátky si udrželi puk.
34:15
Niko a Hovorka jsou tentokráte shodně vyloučeni na čtyři minuty za hrubost.
34:15
Na ledě máme další bitku! A opět je u toho Marek Hovorka, kterému předtím Niko srazil helmu z hlavy. Chomutovský útočník má ale síly na rozdávání a Nika sumo chvatem složil na zem.
33:45
Květoňovi nevyšla střela, kterou namířil do nohy obránce. Piráti ale drží kotouč.
33:40
Domácí v plném počtu. Zároveň unikající hráč donutil Schwarze k zákroku a vhazovat se po reklamní pauze bude v pásmu Benátek.
33:27
Moore zpět na ledě a domácí poslali puk na druhou stranu.
33:00
Domácí dopravili puk do středního pásma a následně vyhodili.
32:56
Piráti srdnatě brání. Puk se od nohy jednoho z nich odrazil mimo kluziště. Vhazování před Hanuljakem.
32:32
Hanuljak postavil střele Plutnara do cesty beton a vysloužil si potlesk.
32:17
Teprve nyní poslali puk mimo nebezpečí.
32:00
Střelu obrana zablokovala ale vyhození se nekoná.
31:46
Hanuljak dobře viděl střelu Plutnara a dobře zakročil.
31:28
Piráti jdou do tří! Šulák je vyloučen za vražení na hrazení. Tribuny posílají na rozhodčího jednu nadávku za druhou.
31:25
Je zde další vyloučení. Moore (CHM) je za souboj u hrazení vyloučen na dvě minuty.
30:53
Zákrok hostujícího gólmana přerušil hru. Vhazování v pásmu hostů.
30:40
Další vyhození puku. Trest odpykávající Chrpa se vrátil do hry. Piráti tedy v plném počtu.
30:03
Piráti v oslabení vyhazují až za brankáře.
29:20
Miškovský nahodil do země nikoho. Piráti se následně rozjeli kupředu, ale jen nahodili za bránu a odešli střídat.
29:11
Hosté rychle rozehráli ale zastavil je další ofsajd.
29:06
Kämpf se vrací do hry. Zároveň byl hostům odpískán ofsajd.
28:54
Piráti se během oslabení osvobozují vyhozením.
28:36
Hovorka i Jonák jsou vyloučeni. Hovorka pro mě poněkud nepochopitelně dostal kromě hrubosti i trest za nedovolené bránění na dvě minuty. Situaci ovšem podle všeho zavinil Schwarz, který betonem podkopl chomutovského útočníka!
28:36
Na ledě se přiostřuje. Marek Hovorka nechtíc zakopl a srazil k zemi brankáře. To se nelíbilo Jonákovi, který šel brankáře bránit. Jenže Hovorka se obránci hostů vytrhl z "kravaty" a dostal pořádně naloženo.
28:19
28:06
Hanuljak si připisuje zákrok po nahození Skořepy. Vhazování po jeho pravé straně.
27:56
Piráti po svém útoku donutili Schwarze k zákroku. Současně zamířil David Kaše do šatny.
27:35
Domácí obléhali bránu soupeře a po několika střelách se úspěšným pokusem prezentoval JIŘÍ DRTINA a posílá svůj tým do výrazného vedení. Asistence: Greg Moore, Jaroslav Koma.
27:19
Gajovský si najel před bránu, ale jeho střela postrádala přesnost.
27:04
Domácí přišli o početní výhodu. Za podražení je vyloučen David Kämpf (CHM).
26:52
Kaše neudžel puk, který je ale i nadále v držení Pirátů.
26:20
Třetí formace Pirátů opět operuje v útočné třetině a zaujímá klasické rozestavení na přesilovku.
26:16
Havlas (BEN) byl pachatelem zákroku na mladého útočníka. Dostává také trest na dvě minuty.
Komerční přestávka. David Kaše je sice otřesený, ale odjel na střídačku po svých.
26:06
Piráti pokračují v útočném snažení. Po naražení na mantinel ale zůstal na ledě ležet miláček publika David Kaše. Hra se přerušuje, uvidíme jak bude mladý Pirát vypadat.
25:29
Neuvěřitelná akce z dílny třetí útočné řady Pirátů! Ondřej Kaše vybojoval puk na hranici modré čáry, zavezl jej a nahrál na Kämpfa. Ten nechal za sebe zcela volnému ŠTĚPÁNOVI HŘEBEJKOVI, jehož dělová rána do horního růžku zabezpečuje Pirátům vedení o dva góly. Asistence: David Kämpf, Ondřej Kaše.
24:52
Hrníčko udržel puk v pásmu. Zaútočit s ale neodvážil, kotouč si následně převzali hosté.
24:18
Útok Benátek zastavuje ofsajd. Vhazování na středu hřiště.
24:03
Hovorka šel před bránu na dorážku. Brankář puk vyrazil a převzali jsi ho hosté.
23:34
Kaše našel Kämpfa, který minul kotouč. Nebýt toho zakončoval by do odkryté klece. Z následného protiútoku se hosté dostali do ofsajdu.
23:03
Hanuljak musel z brány a rozehrával na hokejky svých spoluhráčů. Ti nyní útočí.
22:34
Po rychlém protiútoku byli domácí z pásma vytlačeni.
22:00
Hosté hrají v plném počtu. Piráti si přebírají kotouč za svou bránou.
21:11
Květoň si pohodlně najel před brankoviště a zde zkusil několikrát procpat puk pod beton. To se povedlo ale puk z čáry brankoviště vyhodil obránce.
20:37
Vyhozený puk mimo kluziště má na svědomí přerušení hry. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
20:31
Brankář musel rychle vytasit lapačku proti vystřelenému kotouči. Tlak Pirátů pokračuje.
20:03
Piráti zahajují třetinu v početní výhodě. Začínají od své brány.
20:01
Na led se navrací oba dnešní soupeři. Zachvíli započne druhá část utkání.
Gól Tomase Sinisala byl doplněn o GIF záznam této situace a v případě vašeho zájmu jej můžete shlédnout. Druhá třetina bude pokračovat přibližně v 18:15.
Současně s koncem třetiny byl za hákování vyloučen Ján Niko (BEN) na dvě minuty.
Máme za sebou první třetinu zápasu. Vedení se v něm ujali domácí zásluhou úniku Sinisala. Hosté byli ovšem kvalitními protivníky. Nebáli se útočit a zkoušeli si vypracovat souvislí tlak. Do další třetiny ale půjdou oslabeni...
20:00
19:30
David Kaše přišel u mantinelu o kotouč. Poslední akce třetiny tak nejspíše končí.
18:53
Jonák se obtočil okolo brány a našel připravené betony Hanuljaka. Piráti se ujímají kotouče a míří kupředu.
18:19
Benátky nic nevymýšleli. Proti napadajícím Pirátům reagovali nahozením puku do středního pásma a jeho dobruslením.
17:57
Piráti místo založení útoku nahodili kotouč a musí tak pásmo náročně dobývat.
17:53
Na Komu mířil hezký pas, ale obránce byl nachytán za modrou čárou. Pískán je ofsajd, hra bude pokračovat po komerční přestávce.
17:31
Koma zvládl dobruslit kotouč a udržet ho v pásmu.
16:58
Zmatky v chomutovské obraně málem dostali Benátky do šance. Hrníčko na puk naštěstí nedosáhl.
16:17
Miškovský se zkoušel protáhnout podél obránců do útoku, což se mu ale nepovedlo.
15:37
Rutta zkusil nahrát za sebe, ale brána se rozhodla jeho přihrávku zblokovat. Puk mají hosté.
15:01
Akce Pirátů skončila. Domácí neohrozili bránu jak potřebovali a začínají od znovu.
14:22
Sinisalo se uvolnil v rohu kluziště a našel přesnou přihrávkou Ruttu. Ten trefil vyjíždějícího brankáře do ruky a je po akci.
13:56
Piráti ztratili pásmo a začínají od svého brankáře.
13:25
Hovorka přenechal Květoňovi. Ten neměl ideální střelecký úhel a tak zavezl kotouč za bránu.
13:07
12:35
Havlín projel až před bránu, ale o puk byl připraven a Piráti vyhazují.
12:03
Benátky nemohou ideálně rozehrát. Průnik do pásma se jim zcela nedaří.
11:43
Hovorka se dostal k puku a poslal ho za bránu soupeře.
11:25
Útočník Benátek byl rychlejší a dopustil se ofsajdu. Vhazuje se ve střední třetině.
11:16
Piráti se zvládli osvobodit a vyhodit puk na střed hřiště.
11:07
Šulák oslabí pirátskou družinu. Dopustil se držení protihráče a posedí si dvě minuty.
10:57
Puk byl na Skořepu příliš rychlý a nedostal jej do střelecké pozice.
10:24
Piráti nerozehráli ideálně. Skořepa zachytil puk a akce Benátek trvá. Hosté si hledají prostor ke střele.
09:40
Hra se opět přestěhovala do střední třetiny. Zde se puku ujali hosté a v následném protiútoku neuspěli.
09:23
Poměrně rychlé tempo hry se drží i po prvním gólu. Ordoš nyní udržel puk za bránou Pirátů a vybojoval vhazování. To bude následovat po komerční přestávce.
08:32
Útočné snažení hostů ztroskotalo na důrazu Chomutova. O puk se vede boj ve střední třetině.
07:46
A máme tu první branku utkání! TOMAS SINISALO byl vysunut do samostatného úniku. Před brankářem nezaváhal, udělal kličku do bekhendu a otevřel skóre. Asistence: Greg Moore.
06:46
První formace Pirátů nyní důrazně bojovala o puk v rohu kluziště. David Kaše ale nedosáhl na kotouč a přebírají jej Benátky.
06:00
Krátké ofenzivní snažení Pirátů konči. Na druhou stranu mířil Bittner a jeho střela minula vzdálenou tyč jen o pár centimetrů.
05:25
Na druhé straně dobýval útočnou třetinu Moore. Dostal se až ke Schwarzovi, kde nepříjemně dorážel. Brankář raději přerušuje.
05:09
Z kruhu si na střed třetiny nabruslil Král a přesnou střelou donutil brankáře k zákroku.
04:56
Po krátké tlačenici v obranném pásmu domácích je hra přerušena. Vhazování po pravici Hanuljaka.
04:23
David Květoň si probruslil mezi dvěmi obránci a poslal kotouč těsně nad horní tyčku!
03:50
Další neúspěšný útok domácích. Rýgl jen nahodil za bránu.
03:10
Piráti zásluhou Moora dobyli útočnou třetinu. Zde však ztratili kontrolu hry i kotouče v rohu kluziště a kupředu vyráží hosté.
02:20
Jandrejsek se dlouho nerozmýšlel a poslal kotouč na Hanuljaka. Před chomutovským brankářem puk změnil směr a bránu neohrozil.
01:45
Rozehrávku Kašeho a Kämpfa zastavuje důrazná obrana Benátek.
01:18
Kotouč doklouzal k Hanuljakovi, který přerušuje hru zákrokem.
00:49
Útok první formace Benátek úspěšně odrazila chomutovská obrana. O puk se bojuje ve středu hřiště.
00:15
Úvodní buly si jako vítězné připsali hosté. Tečovaný kotouč posléze zamířil k Hanuljakovi, který si tak připisuje první zákrok.
00:01
Na led nastupují obě mužstva a začátek utkání se nám přiblížil.
Ještě jednou přeji příjemný den z SD ARÉNY. Zde se již oba dnešní soupeři rozcvičují a podstupují tradiční rozbruslení. Utkání by mělo začít v tradičních 17:30 a nic nenasvědčuje tomu, že by se původní plán měl měnit.

Piráti Chomutov: Hanuljak (Maštalířský) – Skinner, Rutta, Drtina, Koma, Šulák, Rýgl, Havel – Hovorka, D. Kaše, D. Květoň – Sinisalo, Gajovský, Moore – Hřebejk, Kämpf, O. Kaše – Šagát, Račuk, Chrpa.

HC Benátky nad Jizerou: Schwarz (Vaněček) – Říha, Havlín, Pabiška, Jandejsek, Plutnar, Niko, Beránek – Jonák, Skořepa, Král – Ordoš, Mikyska, Hrníčko – Vařecha, Miškovský, Maďar – Bittner, Havlas.

Rozhodčí: J. Smitka – M. Jílek, M. Šperl.
Benátky nad Jizerou drží po sedmnácti odehraných zápasech devátou příčku. Do tabulky si stihli připsat pětadvacet bodů. V předchozím utkání zvládli hráči Benátek porazit Most proti kterému se jim dlouhodobě daří. Předtím si v nájezdech poradili i s Kadaní, partnerským týmem Pirátů. Jak se jim bude dařit proti samotnému Chomutovu, oslabenému početnou marodkou, budeme zjišťovat postupně od 17:30 hodin, kdy zápas započne.
Chomutovští Piráti jsou v současné chvíli na druhé příčce prvoligové tabulky. Ta jim náleží díky třiatřiceti získaným bodům ze sedmnácti odehraných zápasů. Před Chomutovem je v čele Horácká Slavia Třebíč, které náleží pouze o tři body více. Chomutov donedávna držel pozici lídra tabulky, ale zaváhání z posledních dvou kol je o tuto příčku připravil. Nejprve ztratili Piráti v domácím zápase s Mostem po nájezdech a následně prohráli stejným způsobem i s Jihlavou.
Zdravím všechny hokejové příznivce u zápasu první hokejové ligy, konkrétně u střetnutí Chomutova s Benátky nad Jizerou. Zápas se odehraje v rámci osmnáctého kola druhé nejvyšší hokejové soutěže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.