To je ode mě pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek středečního večera.
Piráti si připisují nejvyšší výhru v této sezóně. Po dvou třetinách byl stav utkání více méně vyrovnaný, ve třetí třetině ale předvedli domácí velikou brankovou smršť a vsítili pět branek.
60:00
59:45
David Květoň se nadvakrát nedostal ke střele.
59:29
Ještě jedno zakázané uvolnění Pirátů.
58:48
Piráti právě vstřelili branku!
To už je pro Budějovice trochu kruté. JAROSLAV KOMA dostal ideální přihrávku a nikým nehlídán prostřeluje Kůdelu. Asistence: Lukáš Květoň.
58:32
Hosté toto oslabení brání dobře.
58:01
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:45
Kotouč za domácí bránou, ale Piráti nikam nepospíchají.
57:11
Motor vyhazuje do středního pásma.
57:05
Za podražení je vyloučen hostující Semrád.
54:51
Gajovský v samostatném úniku trefuje vyrážečku Kůdely! Vidíme vynikající zápas.
54:23
Velká šance i na druhé straně. Boháč ale nestihl kotouč zasunout do odkryté klece.
53:49
ANTONÍN DUŠEK vypíchl hráčům Budějovic kotouč a prchal sám na bránu. Ačkoliv se mu Straka snažil zabránit v průniku i hozenou hokejkou, Dušek ji přeskočil a bekhendem překonal Kůdelu. Bez asistence.
52:58
Tresty jsou rozdány takto: Švihálek 2+10 za hrubost, Hovorka 2+2 za sekání a hrubost. Motor má přesilovku.
52:58
Nepochopitelné vyloučení pro Piráty. Hostující Suchánek shodil rukavice a šel po domácím hráči, který pouze odjel, ale i přesto jsou vyloučeni oba hráči.
52:17
Mrázek si na hostujícího brankáře nepřišel.
52:11
Kůdela lapil kotouč letící vzduchem. Pokračovat se bude po komerční přestávce.
51:52
Piráti už se snaží kotouč dovézt do prázdné brány. Střelu Davida Květoně ale Kůdela chytá.
51:20
Piráti jsou i nadále aktivnější, kotouč drží mnohem déle na hokejkách.
50:50
Zakázané uvolnění Motoru.
50:39
Květoňovu střelu chytá Kůdela do lapačky.
50:19
Ondřej Kaše trefuje tyč!
50:03
České Budějovice právě vstřelily branku!
Domácí obrana je potrestána za svou chybu. Nouza předložil kotouč JOSEFU STRAKOVI, který nadvakrát procpal kotouč do brány. Asistence: Tomáš Nouza.
49:47
Kotouč je za domácí brankou a mají ho v moci Piráti.
49:16
49:10
Neskutečný zákrok Kůdely. Gajovský střílel bekhendem do odkryté sítě, hostující brankář ale stihl zareagovat lapačkou!
48:30
48:23
Jeden z hostujících hráčů zbytečně najel do Strmeně a je za to trestán domácí obranou.
48:01
DAVID KÄMPF dostal kotouč po buly a střelou tahem překonává Kůdelu. Opět kotouč mířil přesně pod horní tyč. Asistence: Ondřej Kaše.
47:57
47:48
Drtina se dostal do samostatného úniku, bekhendem ale nepřekonal Kůdelu.
47:32
Hovorka stál sám před odkrytou bránou, kotouč mu ale přeskočil hokejku.
47:16
Za hákování je vyloučen hostující Švihálek. Motor se zbytečně oslabuje útočným faulem.
46:55
Střela Punčocháře končí těsně mimo.
46:30
Za podražení je vyloučen domácí Sikora. Po opakovaném záběru se ale prokázalo, že hostující hráč spadl hodně teatrálně.
45:42
Vhazování před Strmeněm.
45:31
Domácí si nyní dělají doslova co chtějí. Po hezké kombinaci se kotouč dostal mezi kruhy k NIKOLU GAJOVSKÉMU, který se trefil přesně pod horní tyč. Asistence: Brett Skinner, Lukáš Květoň.
44:45
Hostům utíká kotouč na pirátské hokejky.
44:11
Hosté začínají akci za svou brankou.
43:28
Nejlepší střelec Pirátů MAREK HOVORKA dostal exkluzivně nabito a nechytatelnou střelou o horní tyč překonává Kůdelu. Asistence: Brett Skinner, Jan Rutta.
42:55
Piráti se sami vyhnali z pásma.
42:32
Vhazování před Kůdelou.
42:22
Piráti si zahrají přesilovku. Za hákování je vyloučen hostující obránce Mucha.
41:47
Hostující obrana předvedla hrubici, po které se sám před Kůdelou zjevil Kämpf. Ten ale neprostřelil hostujícího brankáře.
41:12
Perfektní rozklek Strmeně překazil radost Nouzovi.
40:58
Hosté se usadili v pásmu.
40:23
Kůdela skončil ve vlastní brance, která nevydržela ve své pozici.
40:08
Strmeň byl znovu rychle prověřen.
40:01
Ve druhé třetině jsme viděli hned tři branky. Piráty dostal do vedení šťastnou trefou Dušek, vyrovnat ale dokázal Pajič. O vedení domácích 3:2 se ve 36. minutě postaral David Květoň. Třetí třetina začne přibližně v 19:18.
40:00
39:32
Hlavní rozhodčí napomíná hostující střídačku za pozdní střídání.
39:29
Přísný ofsajd zapískán Pirátům.
39:01
Hraje se poslední minuta prostřední části.
38:43
Zakázané uvolnění Pirátů.
38:25
Nouza neprostřelil Strmeně.
38:01
Kämpf dobře napadal rozehrávku hostů a skoro vybojoval kotouč. Motor mu ho ale nedal.
35:51
Domácí se dlouho drželi v pásmu a vytěžili branku. Kotouč se dostal k DAVIDU KVĚTOŇOVI, který z otočky trefil černou gumu po ledě přesně k tyči. Kůdela měl zakrytý výhled. Asistence: Jiří Drtina.
35:08
Po delší době si na kotouč sáhl i Strmeň.
34:45
Kaše z bezprostřední blízkosti trefuje Kůdelu do hrudi.
34:26
Piráti se stále drží v útočném pásmu.
34:01
33:44
Drtinovu střelu Kůdela viděl a bez problémů chytil.
33:14
Piráti spíš kombinují, než střílejí.
32:52
Ani napodruhé se domácí obránce neprosadil.
32:37
Rutta se svou střelou neuspěl.
32:15
Střelu Skinnera Kůdela chytá, ačkoliv jí moc neviděl.
32:01
Za podražení je vyloučen hostující Suchánek.
31:34
Kämpf jednoznačně podražen, ale rozhodčí nevylučuje.
31:29
Další zakázané uvolnění hostů, tentokrát dosti přísné.
31:21
30:48
Rozhodčí se upískli, vhazovat se bude ve středovém kruhu.
30:21
Krásná akce Kämpfa a Kašeho, první jmenovaný ale netrefil bránu.
30:01
Domácí obrana nechala ROKU PAJIČOVI příliš místa a slovinský útočník prostřelil Strmeně, který toho moc neviděl. Asistence: David Kuchejda.
28:39
Hostující Švihálek sekl Strmeně, což se nelíbilo Hovorkovi, který svého brankáře bránil. Oba kohouti jsou vyloučeni na dvě minuty.
28:03
Ondřej Kaše je potrestán dvěma minutami za sekání.
28:01
Na druhé straně se dostali hosté do brejku a vybojovali si přesilovou hru.
27:42
Kämpf nabídl kotouč Ondřeji Kašemu před odkrytou bránu, Kůdela se ale zázračně přemístil a zneškodnil střelu.
27:29
Piráti drží kotouč na holích.
26:31
Piráti využívají herní převahu na ledě. David Květoň získal kotouč po buly, vypálil na bránu a kotouč se od betonu Kůdely odrazil do brusle ANTONÍNA DUŠKA, od které zaplul za brankovou čáru. Šťastná branka pro Piráty. Asistence: David Květoň.
26:27
Piráti si vytvořili tlak a hosté se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.
26:01
Koma od modré míjí bránu.
25:32
Kuchejda zatápěl domácí obraně, ale nedostal se ke střele.
25:05
24:42
Hosté mají k dispozici posledních pár vteřin přesilovky.
24:01
Hovorka nejprve naznačil střelu, potáhl kotouč, ale skulinu mezi betony Kůdely nenašel!
24:01
Marek Hovorka byl faulován a svůj únik si zopakuje sám tváří v tvář Kůdelovi.
24:01
Trestné střílení pro Piráty!
23:45
Hovorkova střela byla zblokována.
23:05
Jen co na led naskočil Květoň, vystřídá ho Sikora za hákování.
22:31
Straka se zkoušel prodrat ke střele, ale byl obrán o kotouč.
22:08
Rutta těsně míjí.
21:59
Síly na ledě se vyrovnají, za držení protihráče je potrestán hostující Pajič.
21:17
Začíná klasická přesilovka Motoru.
21:13
Piráti vyhazují ke Kůdelovi.
21:04
Za podražení si na trestné lavici odpočine dvě minuty David Květoň.
20:41
Hosté jsou při hře ve čtyřech zatím lepší.
20:17
Strmeň si hned připisuje zákrok.
20:01
Ve druhé třetině se bude hrát ještě minutu a 16 vteřin ve čtyřech hráčích.
V první třetině jsme viděli po jedné brance na každé straně. nejrpve trochu se štěstím propálil Strmeně Prokeš, za Piráty odpověděl v přesilové hře Hřebejk. Druhá třetina začne přibližně v 18:21.
20:00
19:59
Dušek ještě v poslední vteřině prověřil Kůdelu.
19:17
Za držení protihráče je vyloučen hostující Dan Růžička, na domácí straně je potrestán dvěma minutami Nikola Gajovský. Pokračovat se bude ve čtyřech hráčích na obou stranách.
18:48
Druhý icing Pirátů.
18:29
Ondřej Kaše se dostával do samostatného úniku, ale kotouč mu utekl.
17:50
Mrázek čistě, ale tvrdě "sejmul" Vaniše.
17:14
Rutta vyslal ukrytou střelu, Kůdela zakročil betonem.
16:49
Prvního zakázaného uvolnění zápasu se dopouštějí Piráti.
16:22
Piráti bojují v útočném pásmu o kotouč, který se jim však nedaří získat.
15:50
Kotouč vysoko nad Strmeněm, vhazovat se bude v obranném pásmu Pirátů.
15:26
Ofsajd Pirátů.
15:13
Do útoku se prodíral Lukáš Květoň, Kůdela před ním ale zalehl kotouč.
14:48
Strmeň uklidňuje zmatek v domácí obraně.
14:28
Z předbrankového prostoru se nedokázal prosadit Vaniš.
14:07
Oba týmy až příliš často přicházejí o kotouče.
13:26
Dušek z dorážky trefuje tyč!
12:54
Skinner poslal kotouč málem do vlastní branky, ten jen těsně minul pravou tyč!
12:27
Lukáš Květoň neprostřelil Kůdelu.
12:17
Oba týmy bojují o každý kotouč.
11:40
Protiútok na druhé straně dopadl podobně.
11:31
Šagát se nedokázal prosadit.
10:46
Rutta byl v dobré pozici, ale kotouč se mu svezl po čepeli.
10:15
Nahození Švece Strmeň bez problémů vyráží.
09:35
Modrobílí se nepohodli na modré čáře, kotouč tak získali Budějovičtí.
08:58
Lukáš Květoň neprostřelil hostující obranu.
08:33
Kotouč se dotkl ochranné sítě, vhazovat se bude ve středním pásmu blíže bráně Motoru.
08:11
08:04
Proti Suchánkově střele vytasil Strmeň ukázkový semafor.
07:55
Vráblík od modré přestřeluje.
07:08
Kotouč za bránou Motoru.
06:56
Další šance hostů, Kuchejda se ale zblízka neprosadil.
06:47
Pajič nepřelstil Strmeně.
06:29
Střelu Roba zablokoval vleže Hřebejk.
06:11
Za nedovolené bránění je vyloučen domácí obránce Rýgl, šance pro Motor.
06:08
Strmeň si připisuje zákrok, pokračovat se bude po komerční přestávce.
05:54
Pirátům se velmi vyplatil důraz před brankou. Kůdela neudržel střelu od modré čáry, kotouč se dostal ke ŠTĚPÁNU HŘEBEJKOVI, který ho poslal za brankovou čáru. Marek Hovorka.
05:32
Domácí kombinují v pásmu, ale bez střely.
05:03
Domácím bylo upřeno trestné střílení, za hákování je "pouze" vyloučen hostující Punčochář.
04:43
Mucha svou lehkou střelu nezamířil přesně.
04:10
Puk je opět za domácí bránou, moc pohledný hokej prozatím nevidíme.
03:37
Račuk výborně pracuje s kotoučem za bránou hostů.
03:15
Rýgl drží kotouč za domácí bránou.
02:54
Hosté dobře napadají, Pirátům se nedaří rozehrát.
02:30
Těsný ofsajd Budějovic.
02:09
Hřebejk se z úhlu neprosadil.
01:40
RADEK PROKEŠ se zmocnil kotouče a z pravého kruhu vypálil. Strmeňovi prošel kotouč mezi betony. Bez asistence.
01:21
Na druhé straně míjí jen o centimetry hostující bránu Dušek.
00:58
Vráblík byl dlouho osamocený s kotoučem na holi, ale Strmeň si s jeho střelou poradil.
00:51
Straka prověřil pozornost Strmeně.
00:42
Piráti si nerozuměli v rozehrávce a přišli o kotouč.
00:19
Gajovský zavezl kotouč do pásma, ale hned o něj přišel.
00:01
Na led jdou nyní i Piráti doprovázení typickými ohni.
Hosté právě nastupují na ledovou plochu.

Piráti Chomutov: Strmeň – Skinner, Rutta, Drtina, Koma, Mrázek, Rýgl, Tejnor, Šulák – Hřebejk, Gajovský, Hovorka – Dušek, Sikora, D. Květoň – Šagát, Račuk, McGregor – L. Květoň, Kämpf, O. Kaše

ČEZ Motor České Budějovice: Kůdela – Punčochář, Mucha, Suchánek, Vráblík, Chmelíř, Semrád, D. Růžička, Kříž – Kuchejda, Pajič, Švihálek – Nouza, Straka, Heřman – Vaniš, Rob, Prokeš – Švec, Trummer, Boháč

Rozhodčí: Škrobák – Reich, Špringl.
Statistiky obou týmů:

Nejproduktivnější hráč:
Marek Hovorka (8+11) – Josef Straka (14+20)