To je ode mě z chomutovské arény vše, někdy příště na počtenou.
62:17
Piráti právě vstřelili branku!
Brankář Daneček měl zcela zakrytý výhled a MARTIN RÝGL ho bez větších problémů prostřelil. Asistence: Nikola Gajovský, Jiří Drtina.
61:57
AZet se zmocňuje kotouče.
61:17
Domácí se stále drží v pásmu, ale nedaří se jim střílet.
60:54
Piráti se přesunuli do útočného pásma, ale Danečka zatím neohrozili.
60:29
Piráti drží kotouč za svou bránou.
60:01
Hostující fanoušci se skandováním „Musíme na vlak“ opouštějí stadion v Chomutově.
Hosté dokázali zásluhou Michala Sztefka vyrovnat, uvidíme tedy prosloužení, popř. samostatné nájezdy.
60:00
59:37
Další zákrok Danečka. Ten nyní drží svůj tým.
59:27
Daneček raději pokrývá nahození od modré čáry.
59:06
Havířov právě vstřelil branku!
MICHAL SZTEFEK dostal příliš prostoru před bránou a jeho střela prošla Kopřivovi výstrojí. Asistence: Antonín Pechanec.
58:45
Říčka střelou od modré nepřekonal Kopřivu.
58:25
Piráti vyhazují do středního pásma.
58:18
Daneček zůstává na střídačce, hosté to zkusí v šesti.
58:18
Hosté si vyžádali oddechový čas.
58:18
Zakázané uvolnění Pirátů.
58:01
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:22
Piráti se snaží utkání dohrát aktivně a daleko od své brány.
56:42
David Květoň z bezprostřední blízkosti přestřeluje.
56:01
Hřebejk zkoušel přihrát zadovkou před bránu, kotouč však sebrali hosté.
55:49
Ve zmatku před hostující bránou se nejlépe zorientoval Daneček, který skočil po kotouči a přikryl ho lapačkou.
55:01
Květoň z dorážky trefuje tyč!
54:43
Piráti se snaží napadat hluboko v útočném pásmu.
54:13
53:46
Sikora výborně napadá a znemožňuje hostům rozehrát.
53:16
Kotouč je v hledišti, vhazovat se bude ve středním pásmu.
53:03
Piráti vyhazují přes všechny čáry.
52:40
Hosté se drží v pásmu.
52:13
Za podražení je vyloučen domácí Hovorka.
51:55
Jiránek střílí mimo bránu.
51:31
Zakázané uvolnění Pirátů, hra se stěhuje před Kopřivu.
50:58
Piráti začínají za svou bránou.
50:22
Pechanec nedokázal svůj průnik zakončit.
49:46
Menší roztržka před domácí bránou, Rýgl bránil svého brankáře, kterého sekl Jiránek.
49:27
Gajovský střílí mimo.
49:18
Rutta nepropálil Danečka.
48:32
Hraje se stále ve středním pásmo, za modré čáry se hráči příliš nedostávají.
47:49
Pechanec střílí hodně mimo.
47:21
Oba týmy brání střední pásmo.
46:55
Daneček už byl téměř překonán, ale Sikora trefil z velkého úphlu tyč!
46:41
Šagát si svou střelou na Danečka nepřišel.
46:15
Hosté stále drží kotouč na holích, ale nedaří se jim střílet.
45:50
Nyní je Havířov opět za svou brankou.
45:29
Hosté se vydali do útoku.
44:43
Sikora netrefil letící kotouč, měl před sebou odkrytou bránu.
44:24
„Svaz slezských bohémů“ v podání hostujících fanoušků nyní předvádí své choreo s balónky.
44:19
Zakázané uvolnění Havířova.
44:01
Piráti se sami připravili o útočné pásmo.
42:30
Další propadnutí obrany, hosté ale nedokázali skórovat.
42:18
Hosté měli nyní na mále, ale Piráti nedokázali několikrát překonat ležícího Danečka.
41:52
Hostující brankář Daneček je vyloučen na dvě minuty za držení hole. Trest odpyká Rimmel.
41:28
Daneček chytá střelu McGregora do lapačky.
40:01
Nyní se můžete podívat na animace branek ze druhé třetiny.
Ve druhé třetině jsme viděli další tři branky. Nejprve se dostali do vedení Piráti, hosté ale dokázali v oslabení vyrovnat. Za Piráty ale skóroval ještě Skinner, a tak Piráti po dvou třetinách vedou. Třetí třetiny začne přibližně v 19:07.
40:00
39:20
Sikora chtěl udělat blafák Danečkovi, ten jeho úmysl ale perfektně vystihl a vypíchnul mu kotouč.
39:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:47
BRET SKINNER měl pořádnou dávku štěstí a jeho lehká střela od modré čáry proplachtila až za záda Danečka. Asistence: Marek Hovorka, Jan Rutta.
38:38
Hovorkovu střelu chytá Daneček v pokleku.
38:23
Piráti jsou rozhozeni a nedaří se jim kombinace.
38:04
David Květoň byl podražen brankářem Danečkem, ale rozhodčí nevylučuje.
37:15
Totální propadnutí obrany Pirátů znamená druhou branku AZetu. V samostatném úniku se ocitl Pechanec, který sice nepřekonal Kopřivu, ale dojíždějící ROBERT ŘÍČKA neměl problém poslat kotouč do brány. Asistence: Antonín Pechanec.
37:05
Za sekání je vyloučen hostující Jiránek.
36:53
Dušek z první netrefuje bránu.
36:01
Kopřiva raději pokrývá vysoko letící kotouč. Pokračovat se bude po komerční přestávce.
35:42
Rutta udržel kotouč proti dvěma napadajícím hráčům.
34:57
Hosté bojují o kotouč v obranném pásmu Pirátů.
34:25
havířovští jsou s pukem opět za svou bránou.
33:45
33:29
Haas zblízka neprostřelil Kopřivu.
32:51
Mrázek zabránil v cestě kotouči, který jel na osamoceného hráče.
32:33
Kotouč je v hledišti, vhazovat se bude po pravici Kopřivy.
32:11
Hosté se nemohou dostat přes modrou čáru, Piráti dobře brání.
31:45
Dušek je vyloučen na dvě minuty za hákování. To je hodně přísné vyloučení pro domácího hráče.
31:41
Kopřiva kryje střelu od modré.
31:29
31:09
Gajovský se zkoušel protlačit mezi třemi bránícími hráči, což se mu ale nepovedlo.
30:38
Mrázek trefuje Danečka do masky.
30:18
Dnešní utkání sleduje 3 119 diváků.
30:13
Matějíček propadl na modré čáře, ale spoluhráči jeho chybu napravili.
29:49
Krásná akce Pirátů na jeden dotek. Rutta poslal kotouč Hovorkovi, který ho obratem předal NIKOLU GAJOVSKÉMU, který trefil odkrytou bránu. Asistence: Marek Hovorka, Jan Rutta.
29:38
Rutta pálí mimo.
29:14
Jiránek (HAV) je vyloučen na dvě minuty za podražení.
28:59
Piráti jeli dva na jednoho, Květoň ale obdržel přihrávku na paty a z akce sešlo.
28:23
Kotouč je za Kopřivou, kde se ho ujímají Piráti.
27:40
Havířovští opět brání své pásmo, klidně i v pěti hráčích.
27:02
Hovorka se snažil prostřelit obranný blok, což se mu nepovedlo.
26:22
Říčka vypálil skrytou střelu, Kopřiva byl ale připraven.
26:03
Hosté teď jeli tři na jednoho, Jakúbkův pokus ale Kopřiva vytěsnil.
25:32
Daneček neudržel stabilitu, ale naštěstí pro něj padl přímo na kotouč, hra je tak přerušena.
25:13
Domácí jeli dva na jednoho, Hřebejk ale trefil pouze tyč!
24:26
Havířov urputně brání a ztěžuje tak Pirátům přechod do útočného pásma.
23:54
Kopřiva si připisuje další zákrok proti střele od modré.
23:33
Daneček vyhodil kotouč o plexi do ochranné sítě.
22:54
Pechanec nedokázal z bezprostřední blízkosti prostřelit Kopřivu.
22:13
Rýgl propustil kotouč na modré čáře a Klimša jel sám na bránu. Jeho střela šla ale vysoko nad.
21:43
Střela Lukáše Květoně šla mimo.
21:11
Hosté nikam nepospíchají a drží kotouč za svou bránou.
20:41
Hřebejkova teč se minula účinkem.
20:29
Piráti ihned útočí.
20:01
Nyní se můžete podívat na animace jednotlivých branek.
V první třetině byli aktivnějším týmem Piráti. Ti se také dostali do vedení, když Danečka propálil Hřebejk. Havířovští se soustředili spíše na obranu, ale nepohrdli přesilovou hrou, kdy skóroval Haas. Druhé třetina začne přibližně v 18:17.
20:00
19:52
Havířovští vyrovnávají osm vteřin před koncem třetiny. RADIM HAAS byl sice v ostřejším úhlu, ale vypálil na bližší tyč a Kopřiva na kotouč nedosáhl. Oldřich Horák.
19:28
McGregor (CHM) je vyloučen na dvě minuty za sekání.
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:46
Piráti zakládají akci ze svého pásma.
18:11
Havířovští brání ve čtyřech hráčích modrou čáru.
17:37
Hovorka tečoval letící kotouč, ale ne do brány.
17:23
Ne zcela prudkou střelu Skinnera Daneček v pohodě chytá.
15:38
Rimmel vybojoval kotouč za bránou Kopřivy.
15:12
Bahounek zblokoval střelu od modré.
14:31
Hosté se snaží dostávat do útoku, ale obrana Pirátů je téměř nepouští za modrou čáru.
13:53
Piráti i nadále útočí.
13:03
Gajovský přenechal zadovkou kotouč ŠTĚPÁNU HŘEBEJKOVI, který ze stoje vypálil a kotouč skončil v bráně po odrazu o horní tyčku. Asistence: Nikola Gajovský, Bryan McGregor.
12:47
Gajovský nepřestřelil ležícího Danečka.
12:15
Následuje komerční přestávka.
11:41
Kotouč byl zašlápnut přesně na středové čáře, vhazovat se bude ve středovém kruhu.
11:06
Hosté dlouho vyčkávají s pukem za svou bránou.
10:39
Jakúbek zblokoval střelu Šagáta.
10:22
Další ofsajd Havířova.
09:48
Kotouč je opět za hostující bránou, kde se o něj oba týmy perou.
09:12
Hovorkovu střelu vyráží Daneček pravým betonem.
08:58
Gajovský vybojoval kotouč v útočném pásmu.
05:07
Přesilovku si zahrají i Piráti, za podražení je vyloučen Graca.
03:31
Rutta dlouhým obloukem vyhazuje až k Danečkovi.
03:07
Maruna drží kotouč v útočném pásmu AZetu.
02:45
Hřebejk nyní ukázal ukázkový bodyček na útočné modré čáře.
02:24
Hned trojice hostů se srazila ve svém pásmu, Piráti toho ale nevyužili.
00:37
Fořt se rozjížděl s pukem, ale hned o něj byl obrán.
00:15
Piráti nahazují do útočného pásma.
00:01
Na ledě už jsou také Piráti, utkání za okamžik začne.
Hosté nastupují na ledovou plochu.
Hostujícímu týmu dorazila fandit početná skupinka fanoušků. O atmosféru během utkání je tak zcela jistě dobře postaráno.
Policie ČR vyhodnotila toto utkání jako rizikové, proto má na chomutovském stadionu větší počet příslušníků.
Hráči obou týmů právě dokončují rozbruslení, zhruba za devatenáct minut utkání začne.

Piráti Chomutov: Kopřiva – Skinner, Rutta, Drtina, Koma, Mrázek, Rýgl, Tejnor – Hovorka, Gajovský, Hřebejk – D. Květoň, Dušek, L. Květoň – McGregor, Sikora, Šagát – Chrpa, Račuk

AZ Havířov: Daneček – Bezuška, Bahounek, Repe, Lenďák, Graca, Horák, Matějíček, Foltýn – Maruna, Pechanec, Sztefek, Rimmel, Tomi, Klimša, Haas, Jakůbek, Fořt, Šlahař, Jiránek, Říčka

Rozhodčí: Grech – Beneš, Štětina.
HC AZ Havířov 2010 hostil v minulém kole na svém ledě Slovan Ústí nad Labem a diváci se měli na co dívat. V první třetině se prosadili pouze hosté z Ústí n/L. Ve druhé třetině přidaly oba týmy po dvou brankách a závěrečnou třetinu vyhrál domácí AZet 2:1. Utkání tak došlo do prodloužení, ve kterém rozhodl pro bonusový bod pro Havířov Tomáš Fořt.
Piráti Chomutov hráli v minulém kole na ledě posledního Havlíčkova Brodu a připsali si tři body. Ačkoliv se Brod dostal do vedení 1:0, Piráti ještě v první části vyrovnali a poté přidali v každé třetině ještě branku. Chomutov tak vyhrál 3:1 a připsal si tři body.
HC AZ Havířov 2010 si také nevede vůbec špatně a je v tabulce nad očekávání vysoko. Na svém kontě má jen o čtyři body méně než Chomutov a patří mu čtvrtá pozice. Stejně bodů mají i třetí Litoměřice, které jsou jen o skóre před Havířovem.
Piráti Chomutov se nacházejí na druhém místě tabulky a na svém kontě mají po odehraných jednadvaceti zápasech čtyřicet čtyři bodů. Zároveň mají Piráti nejmenší počet inkasovaných branek v celé soutěži. Na první Horáckou Slavii Třebíč ztrácí v tuto chvíli Chomutovští dva body.
Dobrý podvečer z Chomutova, vítejte u online přenosu utkání dvaadvacátého kola první hokejové ligy, ve kterém se střetnou Piráti Chomutov a HC AZ Havířov 2010.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.