To je ode mě pro dnešek vše, u dalších onlajnů brzy napočtenou.
Po třetinách 0:0, 2:0 a 0:1 vyhrává domácí Chomutov, za který se prosadili McGregor a Květoň. Za hosty pak reguloval Rousek. Chomutovskou SD ARÉNOU se v tuto chvíli nese místní "Obrova muzika".
59:38
Piráti vyhazují a při následném pokusu Rebelů o zavezení puku do útočné třetiny je pískán ofsajd.
59:16
Nyní jsou už v útočném pásmu a Dlouhý odjíždí na střídačku.
58:55
Rebelové jsou u kotouče, ale pouze ve svém obranném pásmu.
58:01
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:38
Tvrdá střela Endála skončila až na Kopřivově vyrážečce.
57:35
Pirátům se nedaří rozehrávka a puk opět směřuje na zakázané uvolnění.
57:22
Zakázané uvolnění domácích.
56:00
Piráti zatlačili svého soupeře v jeho obranné třetině, ale žádná střela z toho nevzešla.
55:10
Střela Koláře míří mimo Kopřivovu branku.
54:25
Poslední minuty se odehrávají ve velmi bojovém stylu. Rebelové a Piráti si nedarují ani centimetr ledu.
54:08
52:52
Po přihrávce Kämpfa se před Dlouhým objevil osamocený McGregor, jeho střela míří vysoko nad branku. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
Komerční přestávka.
52:18
Hostům se nepodařil přechod do útočného pásma. Je pískán ofsajd.
51:47
51:42
Pirátské nahození chytá Dlouhý. Vhazovat se bude po jeho pravici.
51:12
Domácí celek kombinuje v útočném pásmu. Zatím bez střely.
50:33
Endál se ocitl osamocen před Kopřivou. Ve vyložené šanci selhal.
49:47
Vyloučen Troliga (HBR) na dvě minuty za nedovolené bránění.
49:07
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Babka přihrál na osamoceného TOMÁŠE ROUSKA, jenž byl připraven před Kopřivou a ze své šance se nemýlil. Asistence: Jakub Babka a Roman Maliník.
48:54
To se jim podařilo až nyní. Střelu Pavlíčka zablokoval Hřebejk.
48:18
Rebelům se nedaří dostat do útočného pásma. Puk drží za svou brankou.
47:37
Za což je vyloučen domácí kapitán Drtina. Potrestán bude dvouminutovým trestem za zdržování hry vystřelení puku mimo hřiště.
47:37
Puk míří na střídačku střídačku domácích a rozhodčí píská.
47:20
Po vyhraném buly se domácí chtěli vrhnout do útoku, ale je pískán úmyslný ofsajd.
46:58
Hra pokračuje. Bude se vhazovat buly ve středním pásmu.
46:58
46:23
Ani jednomu z týmů se nedaří udržet na delší dobu útočnou třetinu.
45:45
Na druhé straně střílel Moore, ale ani on se neprosazuje.
45:16
Maliník zkoušel vystřelit na Kopřivu, jeho střela byla však zblokována.
44:40
Úvodní minuty hry čtyři na čtyři vyhovují více hostům.
43:52
Vylučovat se bude na obou stranách. Lukáš Květoň (CHM) a Zucker (HBR) jsou vyloučeni na čtyři minuty za hrubost.
43:43
Skrumáž před domácí brankou. Kopřiva byl zastrčen až do své branky, což se nelíbilo Květoňovi a a Zuckerovi se mstí. Před domácí brankou se strhla bitka.
43:40
43:03
Po střele Zuckera míří puk do ochranné sítě. Byl však tečován tudíž se bude vhazovat před domácí brankou.
42:54
Domácí se opět osvobozují.
42:15
Střelu Pavlíčka před Kopřivou tečoval Babka, ale ani jeho teč na Kopřivu nestačila.
41:44
Piráti vyhráli vhazování a osvobozují se.
41:40
Vyloučen Koma (CHM) na dvě minuty za vysokou hůl.
41:15
Puk mají pod kontrolou Rebelové, kteří odjíždějí střídat. Zpoza Dlouhého branky rozehrává Kotaška.
40:35
Zucker připravil domácí o útočné pásmo a následně se sám vydal na útočnou výpravu, ta střelou nekončí.
40:15
Piráti vyhráli buly, ale hraje přerušena. Puk zamířil mimo ledovou plochu.
40:01
Piráti společně s Rebely přichází na ledovou plochu.
Další třetina začne přibližně v 19:16.
Druhá třetina nám přinesla hned dvě branky a obě na straně domácích Pirátů. Nejdříve rozveselil domácí fanoušky McGregor a o tři minuty později jej napodobil Květoň, který zvyšoval na 2:0. Hostujícím Rebelům se naskytla velká příležitost ve 37. minutě, kdy kapitán domácích Jiří Drtina podrazil hostujícího Zuckera a bylo nařízeno trestné střílení. To zkušený Zucker nevyužil, když nastřelil pouze tyč! Stav po dvou třetinách je tak 2:0.
40:00
39:37
Rebelové se osvobozují.
39:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:12
Ondřej Kaše střílel z otočky, jeho střelu Dlouhý zneškodňuje.
37:21
David Kaše obdržel přihrávku od Hřebejka a stál sám proti Dlouhému. Bohužel pro domácí fanoušky puk mladému hráči sjel z čepele. Stav zůstává stále 2:0.
37:13
Zucker neproměňuje! Jeho střela jen lízla tyčku a letí mimo branku Kopřivy.
37:13
Domácí Drtina podrazil Zuckera a je nařízené trestné střílení pro hosty.
37:03
Ty z následného výpadu ohrozili branku Dlouhého, ten si se střelou Hovorky poradil. Vhazovat se bude po jeho levici.
36:44
Ondřej Kaše přichází o puk ve středním pásmu, ale díky nepřesné přihrávce Pavlíčka jsou u puku opět domácí.
Dnešní utkání sleduje 2156 diváků.
36:22
Po nepřesné přihrávce míří puk na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
35:00
Další důležitý zákrok si připisuje domácí brankář se zkušenostmi z KHL. Po ztrátě puku v útočném pásmu postupovala hned dvojce Rebelů na Ruttu, ale Kopřiva prokázal své zkušenosti a vyrazil proti puku. Vhazovat se bude v útočném pásmu Rebelů.
34:41
Po delší době hrozili také hosté, ale se střelou Endála si Kopřiva poradil.
33:26
Piráti právě vstřelili branku!
LUKÁŠ KVĚTOŇ obdržel přesnou přihrávku před osamoceného Dlouhého od svého kolegy Antonína Duška. Květoň zvolil nejlepší možné zakončení a posílá své Piráty do dvoubrankového náskoku. Asistence: Antonín Dušek.
32:36
Sedláček zaváží puk do útočného pásma Rebelů.
32:25
Koma střílel na branku, jeho střelu těsně před Dlouhým tečoval Ondřej Kaše, ale jeho teč nechala vyniknout hostujícího brankáře.
31:40
Zakázané uvolnění hostů.
30:46
David Kaše okradl soupeře o puk ve středním pásmu a následně jej zavezl do útočného pásma, kam postupoval společně s BRYANEM McGREGOREM tomu následně přihrál a jeho střela skončila až za zády bezmocného Dlouhého. Asistence: David Kaše.
30:05
Ondřej Kaše hledal svého mladšího bráchu Davida, který byl sám před Dlouhým, přihrávku však zablokoval obránce.
29:01
Ružička pohrdl přihrávkou před osamoceného Dlouhého. Střelu si připravoval tak dlouho, až mu do ji skočil jeden z obránců Rebelů.
28:58
Hovorka prověřil Dlouhého i hned po vhazování. Dlouhý jeho střelu chytil a vhazování se tak bude opakovat.
28:56
Dlouhý si připsal další úspěšný zákrok a rozhodčí přerušují hru.
28:24
Zucker udržel útočné pásmo pro hosty a odjíždí střídat, jeho kolegové však o pásmo přicházejí.
27:46
27:21
Květoň obdržel přihrávku vedle branky Dlouhého. Následně si vybruslil až před Dlouhého, ale jeho střele scházela přesnost.
26:57
Domácí přicházejí lacino o útočnou třetinu a Rebelové odjíždějí střídat.
26:51
26:08
Rutta se prezentoval tvrdou střelou od modré čáry, ta ale postrádala přesnost a míří na mantinel za Dlouhým.
26:08
26:00
25:46
Vyloučen je Kotaška (HBR) na dvě minuty za podražení.
25:42
Piráti zavezli puk do útočné třetiny, kde byl následně faulován Kämpf.
25:30
Hostům stále zbývá necelá minuta přesilovky.
25:07
Troliga mohl ujíždět sám na Kopřivu, ale dlouhou přihrávku mu sklepl těsně před hokejkou Drtina.
24:51
Další úspěšný zákrok si připisuje Kopřiva. Zdá se, že dnešní zápas rozhodnou právě brankáři.
24:23
Domácím moc dlouho nevydrželi hrát v plném počtu. Na trestnou lavici míří David Kaše za podražení.
24:18
24:09
Sražená střela Endála míří do sítě. Vhazuje se v útočné třetině hostujících.
Při vracení branky do původní polohy si rozhodčí musel vypůjčil vrtačku a za potlesku přítomných fanoušků jí odjíždí vracet.
23:48
Posunutá branka domácích. Vhazovat se bude před Kopřivou.
23:30
Velký zápas před brankou domácích řeší Kopřiva svým betonem!
23:13
Rebelové okupují obranné pásmo domácích.
22:18
Vyloučet Moore Greg (CHM) na dvě minuty za podražení.
22:08
Po nepřesné přihrávce mířil puk na zakázané uvolnění. Černý nesmysl však dojel Skinner a zakázané uvolnění se nepíská.
21:46
Pirátům se nedaří setrvat v útočném pásmu a z následného útoku hostů je pískán ofsajd.
20:55
Na Rebelech je v prvních sekundách vidět větší odhodlání než v první třetině.
20:04
Druhá třetinu zahájili úspěšně domácí, kteří vyhráli buly avšak jsou to hosté, který se hrnou do útoku.
20:01
Oba týmy přicházejí na ledovou plochu.
Další třetina začne přibližně v 18:20.
Piráti měli v první třetině jasně navrch nad svým dnešním soupeřem, ale svých hojných šancí nevyužili. Největší šanci ke skórování měli domácí v posledních minutách, kdy hráli přesilovku pět na tři, ta se jim ale vůbec nepovedla a první třetina skočila. Na světelné tabuli svítí po dvaceti minutách stav 0:0.
20:00
19:51
19:40
Ondřej Kaše sám proti Dlouhému trefuje pouze beton hostujícího brankáře.
19:13
Hosté jsou už pouze ve čtyřech.
18:59
Květoň dostal přihrávku na modrou čáru a zavezl puk do útočného pásma.
18:53
Chomutovu se vůbec nedaří rozehrát svou dvou početní výhodu. Tentokrát přichází úmyslný ofsajd.
18:32
Po buly ve středním pásmu se Chomutov pokoušel dostat zpátky do útočného pásma, jeho přechod zastavil ofsajd.
18:27
Domácí čekali tak dlouho, až byli vyhoštěni z útočného pásma za postavení útočícího hráče v brankovišti.
17:52
Piráti kombinují v útočném pásmu a čekají na správný okamžik.
Tak to je opravdu velká příležitost pro domácí celek. Dokáží toho Piráti využít a skórovat v posledních minutách první části hry?
17:51
Hosté půjdou do třech! Semrád si odpyká dvou minutový trest za podražení.
17:20
Drtina udržel útočné pásmo a následně vyzkoušel vystřelit, jeho střelu však zablokoval Zucker.
17:13
V pořadí třetí trest pro hosty si odpyká Staněk. Dvou minutový trest obdržel za hákování.
17:03
Střela Davida Kašeho Dlouhého nepřekonala.
16:47
Vysoké herní tempo se neuklidňuje ani v posledních minutách první třetiny. Diváci v SD ARÉNĚ se rozhodně nenudí.
16:27
Vladimír Růžička zavezl puk do útočného pásma a i hned prověřil Dlouhého, ten s obtížemi chytá.
15:13
Exchomutovský Endál hledal Maliníka, ale jeho Endálova přihrávka postrádala přesnost. Nutno říci, že pokud by svou přihrávkou Maliníka našel, byla by to velká šance pro hosty.
14:18
Domácím se nedaří udržet v útočném pásmu, čehož využívají hosté a jsou teď častěji v útočném pásmu, kterého si v prvních deseti minutách moc neužili.
13:32
Od modré zkoušel Piráty zaskočit Kotaška, jeho střela se k brance domácích nedostala a Piráti vyráží kupředu.
12:53
Zítka prověřil pozornost Kopřivy, ten vyráží a připisuje si třetí úspěšný zákrok.
12:40
V SD ARÉNĚ bylo v komerční přestávce k vidění vystoupení Pirates Girls.
12:40
Po chybě Pavlíčka přišli Rebelové o pásmo, ale následný postup Pirátů zastavil ofsajd.
12:10
Tlak domácích pro tuto chvíli ustal. Havlíčkův Brod kombinuje v útočném pásmu.
10:59
Tak tohle je neuvěřitelné po přihrávce Růžičky mohl doklepnout puk do prázdné branky McGregor, ten touto nabídkou pohrdl a stav zůstává nadále vyrovnaný.
10:16
Po dlouhé době ohrožení pro Kopřivovu branku. Babkova střela byla však sražená a míří do ochranné sítě. Vhazovat se bude v útočném pásmu Rebelů.
10:06
Koláře předvedl výstavní hit.
09:23
Střelu Ondřeje Kašeho zablokoval Rousek a Piráti přichází o pásmo.
08:59
Obrana Rebele vyváží puk do středního pásma, kde o něj přichází.
08:30
Piráti opět v obranném pásmu hostů.
07:50
Ani v druhé přesilovce se Piráti neprosadil. Nutno říci, že tato přesilovka nesedla domácím, tak jako ta první.
07:28
06:46
Hosté se osvobodili a při následném pokusu o návrat do útočné třetiny se do ofsajdu chytil Růžička.
06:25
Ovšem Piráti se rychle vrátili do útočného pásma a Dlouhý vyhlásil pohotovost.
05:58
Tentokrát se Rebelové osvobozují ihned po vhazování.
05:45
Troliga (HBR) vyloučen na dvě minuty za faul loktem. Pirátům se tak nabízí další možnost ke skórování.
05:28
Pavlíček v souboji zalehl kotouč. Vhazovat se budu v útočné třetině Pirátů.
04:50
Nahození Chomutova přikrývá Dlouhý.
04:46
Ale z následného útoku Rebelů nic nebylo a u puku jsou opět domácí.
04:15
Po nepřesně přihrávce Davida Kašeho přichází domácí o pásmo. Rebelové se ženou do útoku.
03:48
Piráti stále operují v útočném pásmu. Hostům se zatím nedaří najít klíč na hru domácího celku.
03:20
02:49
Dvě velké šance měli Piráti. Nejdříve si před hostujícího brankáře vybruslil Květoň, ten si Dlouhého sice položil, ale následnému zakončení chyběla přesnost. Puk následně dojel a vracel ho před prázdnou branku na Duška, jeho střelu zastavil ukázkový semafor hostujícího brankáře.
02:35
Sražená střela Drtiny míří do ochranné sítě. Vhazovat se bude před Dlouhým.
01:50
Střelu od Komy vyráží Dlouhý.
01:36
Piráti kombinují v útočné třetině.
01:20
Sedláček (HBK) si odpyká dvě minuty na lavici hanby za hákování.
00:40
Havlíčkův Brod operuje v útočném pásmu, avšak žádná střela na Kopřivu zatím nepřilítla.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté, kteří se hned vrhli do útoku.
00:01
Oba tým jsou již na ledě. Za několik málo okamžiků bude vhozeno úvodní buly.

Piráti Chomutov: Kopřiva (Hanuljak) – Havel, Rýgl, Šulák, Drtina, Skinner, Scalzo, Rutta, Koma – Kämpf, Moore, McGregor, Sinisalo, Hovorka, Hřebejk, Dušek, Šagát, Květoň, Růžička, O. Kaše, D. Kaše.

HC Rebel Havlíčkův Brod: Dlouhý (Barus) – Zítka, Kolář, Pavlíček, Staněk, Semrád, Sedlák, Kotaška – Kuchta, Endál, Kňazev, Sedláček, Maliník, Boček, Troliga, Zucker, Rousek, Babka, Milfait.

Rozhodčí: Würtherle – Belko, Rozlízek..
Piráti se mohou pochlubit nejlepší obranou, to jejich soupeř se moc chlubit nemůže, protože s 27 obdrženými brankami je společně se Šumperkem nejhůře bránícím týmem ligy. Rebelům to nejde ani směrem dopředu. Na svém kontě mají dvanáct vstřelených branek.

Nejproduktivnějším Rebelem je exchomutovský Lukáš Endál – tři branky a jedna asistence.

Nejproduktivnějším Pirátem je Marek Hovorka, ten má na svém kontě tři branky a dvě asistence.
Havlíčkův brod má na svém kontě po sedmi odehraných zápase pouhý jeden bod a je se šestibodovou ztrátou poslední. To Piráti Chomutov se po dvou letech v nejvyšší soutěži pomalu rozkoukávají a patří jim čtvrtá příčka. Nutno však říct, že mají zápas k dobru, protože zápas prvního kola proti SK Kadaň odložili.
V utkání osmého kola 1. ligy se proti sobě postaví čtvrtý tým tabulky Piráti Chomutov a poslední HC Rebel Havlíčkův Brod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.