Tímto příspěvkem se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera.
Piráti zaslouženě vyhráli dnešní duel. Fantastický výkon podal Hanuljak, který vymazal střelce Slovanu.
60:00
59:40
Slovan vyhazuje přes všechny čáry.
59:36
Za hákování jde na trestnou lavici Budínský.
59:01
Střelu Rýgla vyráží Petrásek do bezpečí.
58:58
58:20
Duel se již pouze dohrává.
58:02
Hráči Slovanu jeli tři na jediného obránce, ale celou situaci jim zmařil Hanuljak!
57:37
Roubík vyvezl kotouč až do útočné třetiny, kde o něj přišel.
56:58
David Květoň se ocitl před Petráskem, ale díky podražení, které předvedl Černý nezakončil.
56:42
Za nedovolené bránění odchází na trestnou lavici Rýgl.
56:16
V chomutovské SD ARÉNĚ se již slaví a panuje tu výborná kulisa.
55:40
Piráti právě vstřelili branku!
Drtina našel v levém kruhu pro vhazování NIKOLU GAJOVSKÉHO, který trefil bližší horní roh branky. Petrásek proti tomuto pokusu neměl nejmenší šanci. Asistence: Jiří Drtina.
55:26
Tvrdá rána Drtiny končí na hrudi brankáře Slovanu.
55:20
Ústí nad Labem bude 19 sekund ve třech. Na trestnou lavici putuje Kolafa.
54:49
Střela Skinnera vypadla Petráskovi, ale k následné dorážce se nedostal žádný domácí hráč.
54:03
Hovorka svou ranou trefuje Sinisala, který stál před bránou.
53:39
SD ARÉNU obíhá mexická vlna. Publikum se dneska dobře baví.
53:39
Za podražení usedá na trestnou lavici Černý.
52:56
Hřebekj přihrál Lukáši Květoňovi, který mu chtěl přihrávku vrátit, ale ta šla za prvního jmenovaného.
52:17
52:00
Sám na brankáře šel Sinisalo, ale puk mu v rozhodujícím momentu utekl.
50:56
Gajovský obtěžoval obránce tak dlouho, až ho o puk připravil. Následně si neporozuměl s Moorem.
50:29
Piráti vyhazují přes všechny čáry.
50:17
Na trestnou lavici míří za nedovolené bránění Šagát.
50:16
Z hranice brankoviště vystřelil Roubík, jenž trefil jen Hanuljaka.
50:05
Zakázané uvolnění hostů.
49:33
Z mezikruží vystřelil osamocený Přeučil, jenž mířil do horního rohu branky, ale jen těsně minul!
48:40
Sám na brankáře šel Marek Sikora, jehož pokus vyrazil Petrásek, který musel čelit i následné dorážce Lukáše Květoně, ale brankář Slovanu puk nádherně vyškrábl z brankové čáry!
48:16
Hra je v těchto momentech hodně nepřesná a ani jeden tým si puku neužije dlouho.
47:01
Suchon tečoval přihrávku spoluhráče jen do vlastní brusle.
46:48
Střela Davida Květoně je sražena do ochranné sítě. Vhazovat se bude před Petráskem.
46:25
Střelu Šagáta vyrazil Petrásek jen do míst, kde stál Račuk. Ten trefil pouze střed branky.
45:41
Ofsajd Chomutova.
45:14
Mezi kruhy se zjevil osamocený Lukáš Květoň, který trefuje vyrážečku Petráska.
44:41
Slovan potřebuje vystřídat a jen posunul kotouč do střední třetiny.
44:11
Zakázané uvolnění Slovanu.
44:05
Sinisalo našel mezi kruhy Moora, jehož rána mířila jen nad branku.
43:21
McGregor hledal před brankou osamoceného spoluhráče, ale do přihrávky mu skočil obránce.
42:24
Chomutovští si nevšimli signalizovaného ofsajdu a šli za pukem. Hra se vrací do střední třetiny.
41:50
Nahození ze střední třetiny chytá chomutovský brankář, který následně rychle rozehrává.
41:13
Z hranice levého kruhu pro vhazovaní vystřelil Vágner, ale trefil jen Hanuljaka do hrudi.
40:24
Další Ruttovu střelu vyráží Petrásek do rohu kluziště.
40:19
Od modré čáry vystřelil Rutta, jehož pokus byl tečován mimo branku.
40:01
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Utkání bude za několik málo okamžiků pokračovat .
Další třetina začne přibližně v 19:11.
Stejně jako první, tak i druhou třetinu vyhráli Piráti poměrem 2:0. V úvodu druhé periody byla hra vyrovnaná, ale postupem času se více prosazovali domácí hráči, kteří zaslouženě vedou 4:0. Slovan zatím nemůže najít recept na překonání Hanuljaka, jenž předvádí fantastický výkon.
40:00
39:55
Třetina se pouze dohrává.
39:30
David Květoň dlouho otálel se střelou až o puk přišel.
38:55
Zakázané uvolnění hostujícího celku.
38:36
Rychlou ránu švihem vyslal Ondřej Kaše, jehož pokus se štěstím vyrazil brankář Slovanu.
37:44
Mezi kruhy si najel Rod, který vystřelil do středu branky, kde stál chomutovský brankář.
37:07
Od modré čáry vystřelil Brož, na jehož pokus byl Hanuljak připravený.
36:20
Hned po vhazování si sjel do kruhu pro vhazování BRYAN MCGREGOR, jenž střelou o tyč překonává Petráska. Asistence: David Květoň.
36:11
Střelu Hovorky zblokoval obránce.
35:36
David Kaše prováhal moment ke střelbě a raději nahrával na Drtinu, jenž hledal ještě Kämpfa. Ten ale v důležitém okamžiku zlomil hůl!
34:54
Marek Sikora trefuje brankovou konstrukci!
34:41
Mezi kruhy dostal kotouč Hřebejk, jehož rána šla nad branku.
34:19
Střelu Roda vyrazil chomutovský brankář na hůl Pořického, který trefil opět chomutovského gólmana!
Dnešní utkání sleduje 3381 diváků!
34:11
Zakázané uvolnění Chomutova.
33:52
Petrásek si skočil pro puk, jelikož na něj zle dotíral domácí útočník.
33:18
Budínský obkroužil branku, ale u první tyče našel připraveného Hanuljaka.
33:04
Střelu od levého mantinelu chytá chomutovský brankář.
32:39
Čtvrtá formace dlouho kombinovala v obrané třetině Slovanu, ale do střelecké pozice se nedostala.
31:32
Roubíkova střela byla hodně nepřesná a mířila jen do rohu kluziště.
31:24
Hanuljak chytá střelu od modré i následnou dorážku z hranice brankoviště.
31:18
Zakázané uvolnění Chomutova. Hra se vrací do chomutovského obraného pásma.
30:50
30:44
Střela Sinisala se mezi tři tyče nevešla.
29:26
Od modré čáry vystřelil Hovorka, jehož pokus byl zblokován. K dorážce se dostal McGregor, jehož pokus reflexivně chytil brankář.
29:26
David Květoň si sjel na vrchol kruhu a svou střelou trefuje Petráska.
28:56
28:50
V dobré pozici byl Sikora, jenž nedokázal vystřelit, jelikož ho držel Černy, který odchází na trestnou lavici.
28:28
Střela Slovanu končí na hrudi Hanuljaka, který podává kvalitní výkon.
27:51
Od modré čáry poslal nahození na branku Rýgl, do něhož strčil hůl MAREK HOVORKA, jenž překonává Petráska. Asistence: Martin Rýgl, Bryan McGregor.
27:19
Piráti kombinují v útočné třetině, ale střelba nepřichází.
26:54
Další nedorozumění v rozehrávce Slovanu, který zahrál na zakázané uvolnění.
26:08
Sikora našel mezi kruhy Lukáše Květoně, jenž nepřesně vystřelil.
25:49
Hráči Slovanu si neporozuměli a dostali se do ofsajdu.
25:24
Od modré čáry vystřelil Černy, jehož pokus vyrazil chomutovský brankář.
24:53
Střelu Gengela srazil obránce domácího týmu do ochranné sítě.
24:22
Koma udělal chybu na modré čáře a hosté jeli tři na jednoho obránce. Mezi kruhy dostal puk Merta, který trefil fantastického Hanuljaka!
23:49
Střela McGregora skončila na hrudi brankáře Slovanu. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
23:19
Z hranice brankoviště trefuje Rod tyčku!
22:46
David Kaše se proháčkoval mezi obránci a následnou střelu mířil mezi betony Petráska. Ten se nenechal nachytat a puk vyrazil. Po této situaci je branku Slovanu posunuta!
22:22
Z mezikruží vyslal tvrdou ránu Suchan, na jehož pokus byl domácí gólman připraven.
22:04
Robík se dostal kličkou přes obránce, ale u puku byl dříve Hanuljak, který hned rozehrával.
21:41
Zpoza branky dostal puk Koma, který jej vystřelil z první, ale trefil jen beton Petráska.
21:09
Nahození ze středního pásma raději podržel v lapačce Hanuljak.
20:52
Nepřesnou střelou se prezentoval Pořický, jenž mířil nad branku.
20:16
Puk se dostal na střídačku. Vhazovat se bude ve střední třetině.
20:01
I úvodní buly druhé třetiny vyhráli hostující hráči.
20:01
Oba týmy se již vracení na ledovou plochu. Utkání za několik málo okamžiků bude pokračovat.
Ledová plocha je již připravena na začátek druhé periody.
Byli jsme svědky velmi atraktivní první třetiny mezi domácími Piráty a hosty z Ústí nad Labem. Dvou brankové vedení si vystřílelo domácí mužstvo, za které se prosadili Gajovský a Rutta. Utkání přihlíží takřka vyprodaná SD ARÉNA a zdejší atmosféra je opravdu hokejová a nasvědčuje tomu, že tento zápas je označován jako derby.
20:00
19:50
David Květoň si dvakrát vyměnil kotouč s Hovorkou, který následně nedokázal zakončit.
19:15
Další pokus si připisuje Kolafa, ale mířil pouze do hrudi chomutovského gólmana.
19:01
Od modré čáry vystřelil Holomek, jehož ránu vyrazil Hanuljak nad.
18:17
Z rohu kluziště hledal Hřebejk spoluhráče před brankou, ale našel jen brusle obránce.
17:35
17:20
Teď už domácí celek vyhazuje.
16:52
Brožovu střelu vyrazil před sebe Hanuljak. Následně se Pirátům nepodařilo vyhodit.
16:04
Z levé strany vystřelil Roubík, jehož pokus domácí gólman vyráží. Následně Rutta vyhazuje.
15:47
Chomutov vyhazuje černou gumu přes všechny čáry.
15:35
První početní výhodu si zahrají hosté! Na trestnou lavici jde za nedovolené bránění Hřebejk.
15:31
Obránci hostujícího celku zašlápli kotouč v rohu kluziště. Je nařízeno vhazování před Petráskem.
14:58
Moore hledal Komu, kterému sáhl do přihrávky jeden z obránců a zmařil šanci Pirátů.
14:26
Střelu Smatany chytá Hanuljak. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
13:54
Kämpf našel mezi kruhy Ondřeje Kašeho, který bekhendovým blafákem neuspěl!
13:04
V dobré pozici se zjevil Kloz, jehož ránu zblokoval obránce.
12:59
Střela od modré čáry končí v lapačce chomutovského gólmana.
12:25
Od modré čáry vystřelil JAN RUTTA, jenž propálil vše, co mu stálo v cestě. Petrásek se na své spoluhráče hodně zlobí, jelikož vůbec nic neviděl. Asistence: Nikola Gajovský, Greg Moore.
11:32
Z mezikruží vystřelil nad bránu McGregor.
11:14
Hned po vhazování vystřelil David Květoň, jehož pokus chytá Petrásek.
11:10
Zakázané uvolnění Slovanu. Vhazovat se bude po pravici Petráska.
11:03
10:58
Hráči hostujícího celku potřebují vystřídat, a tak posouvají hru do středního pásma.
10:25
Za chomutovskou brankou přišel o černou gumu Rod.
09:39
Hráči Slovanu zašlápli kotouč v obrané třetině. Rozhodčí hru přerušil a přikázal vhazování před Petráskem.
09:10
Hanuljak nechce přerušení hry a dnes po několikáté rozehrává kotouč.
08:26
Merta tečoval puk do rohu kluziště.
08:07
Domácí se špatně domluvili a dostali se do ofsajdu. Hra se vrací do střední třetiny.
07:54
Z hranice levého kruhu vystřelil Tůma, jehož pokus zblokoval první bránící hráč.
07:26
Tvrdá rána Sikory končí pouze na betonu Petráska!
06:47
Sinisalo našel před brankou NIKOLU GAJOVSKÉHO, který nedokázal vystřelit, ale obkroužil branku a poslal puk za brankovou čáru. Asistence: Tomas Sinisalo.
05:59
David Květon vyslal nepřesný pokus, který se odrazil od zadního mantinelu do brankoviště, kde puk chytá brankář.
05:54
Z mezikruží vystřelil David Kaše, jehož ránu chytá Petrásek.
05:38
Domácí ve střední třetině obrali o kotouč Suchana.
04:59
Zpoza branky hledal Hřebejk Sikoru, jenž nedokázal zakončit.
04:26
Koma nahodil puk jen na zadní mantinel, kde jsou dříve hráči Slovanu.
03:55
Domácí drží puk za svou brankou a začínají nový útok.
02:50
Hanuljak se pokoušel o rozehrávku, kterou vystihl Rod. Ten hledal před brankou spoluhráče, ale žádný v tomto prostoru nebyl.
02:40
Na ledě skončili Ondřej Kaše a Zdvořáček. Rozhodčí raději hru přerušil.
02:22
Střelu z hranice kruhů vyslal Gengel, jehož pokus vyrazil Hanuljak.
01:27
Od modré vystřelil Rýgl, ale trefil před sebou stojícího soupeře.
01:17
Z hranice levého kruhu střílel Sinisalo, jehož ránu chytil do lapačky Petrásek.
00:48
Do útočného pásma vjel Kloz, kterého zastavil domácí obránce.
00:30
Piráti se neporozuměli v rozehrávce a píská se zakázané uvolnění.
00:01
Derby začalo! Úvodní vhazování vyhráli hosté.
00:01
Piráti na sebe nenechali dlouho čekat a už jsou také na kluzišti.
Na ledovou plochu vstupují hráči Ústí nad Labem, kteří čekají až přijde domácí tým.
SD ARÉNA je už nyní slušně zaplněna a sektor Slovanu je plný.

Piráti Chomutov: Hanuljak – Skinner, Rutta, Drtina, Koma, Rýgl, Šulák – Hovorka, D. Květoň, McGregor – Sinisalo, Gajovský, Moore – Hřebejk, Sikora, L. Květoň – D. Kaše, Kämpf, O. Kaše – Šagát, Račuk.

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Smetana, Zdvořáček, Hucek – Pořický, Roubík, Rod – Přeučil, Kloz, Merta – Budínský, Gengel, Tůma – Suchan, Vávra, Kuchynka.

Rozhodčí: Kopeček – Kotlík, Zídek.
Ještě jedno vás vítám u dnešního utkání nyní už z chomutovské SD ARÉNY.
Piráti Chomutov

Nejproduktivnějším Pirátem je Marek Hovorka, jenž nasbíral čtrnáct kanadských bodů, za šest branek a osm asistencí.

Slovan Ústí nad Labem

Nejproduktivnějším hráčem Slovanu je Jaroslav Roubík, který má na svém kontě šestadvacet kanadských bodů. Když vstřelil sedmnáct gólů, k nimž přidal devět přihrávek.
Piráti se nacházejí na druhé pozici ligové tabulky, když mají na svém kontě osmatřicet bodů a ztrácení na první Třebíč dva body. Naopak Slovan je až na deváté pozici, když posbíral sedmadvacet bodů.
Vítám vás u dnešního duelu, ve kterém se střetnou Piráti Chomutov s Ústím nad Labem
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.