Domácí dokázali porazit na domácím ledě Benátky nad Jizerou v poměru 4:2 a připisují si do prvoligové tabulky důležité tři body! Příští utkání odehrají hokejisté Havířova příští středu od 18:00 proti Pirátům z Chomutova.
60:00
59:34
Benátky budou hrát do konce této třetiny přesilovou hru a brankář Lukáš opět odjíždí na střídačku!
58:52
Hosté odvolávají brankáře Lukáše!
58:52
Timeout si vyžádal tým Benátek nad Jizerou.
58:52
Vyloučen Jakub Šlahař (Havířov) na 2 minuty za vysokou hůl.
58:41
Bude se vylučovat na straně Havířova!
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:43
Michael Foltýn střelou od modré čáry nalomil svou hůl a musí okamžitě střídat.
56:59
Potrestána hráčská lavice Benátek nad Jizerou dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledové ploše.
56:04
Do konce třetí periody již mnoho času nezbývá, domácí stále vedou o dvě branky, což vypadá hodně nadějně.
55:52
54:54
Hráči Benátek se vysvobozují z havířovského tlaku.
54:00
Havířovští hokejisté budou hrát přesilovou hru 5 na 3.
53:52
Vyloučen Ján Niko (Benátky) na 2 minuty za hákování.
53:16
Potrestána hráčská lavice Benátek nad Jizerou dvěma minutami za zdržování hry!
52:33
Do úniku se mohl dostat Marek Loskot, který právě naskakoval z trestné lavice. U kotouče byl však rychleji benátecký brankář.
52:08
AZet se osvobozuje a posílá kotouč daleko mimo nebezpečí.
51:49
Hraje se 5 na 3 a Benátky si vytvářejí pořádný tlak v útočné třetině!
51:08
Vyloučen Jiří Krisl (Havířov) na 2+2 minuty hrubost.
51:08
Vyloučen Patrik Maďar (Benátky) na 2 minuty za sekání.
51:08
Málem jsme tady měli pěstní souboj! Po přerušení hry se do sebe pustili Jiří Krisl a Patrik Maďar!
50:33
Vše je v naprostém pořádku, maska drží tak, jak má a hra může opět pokračovat.
50:33
Petr Matoušek vyrazil střelu od modré maskou, poté se poroučel k ledu.
50:27
Vyloučen Marek Loskot (Havířov) na 2 minuty za faul kolenem.
49:23
Již třetí puk skončil mezi diváky. Hra bude pokračovat vhazováním.
48:48
Ostrá střela Roberta Říčky byla přizvednuta do ochranné sítě. Vhazovat se bude po levici brankáře Lukáše.
48:19
Na ledě zůstal ležet Jurij Repe, který společně s týmovým zdravotníkem odchází do šaten. Snad to nebude nic vážného.
Dnešní utkání sleduje 1 650 diváků.
48:04
Sudí odpískal snad milimetrový ofsajd Benátek. Kotouč bude uveden do hry vhazováním.
47:19
K dalšímu střeleckému pokusu se dostal Jan Daneček, jenže jeho projektil těsně minul vzdálenější tyčku hostující branky.
46:03
Havířov právě vstřelil branku!
Chyba brankáře Lukáše! Ten vyjel pro kotouč až k modré čáře, jenže u puku byl rychleji Antonín Pechanec. Ten přihrál volnému MICHALU SZTEFKOVI, který již neměl problém prostřelit ležící obránce Benátek. Asistence: Antonín Pechanec, Jan Daneček
45:53
Akce střídá akci, prozatím však žádná z nich neměla gólový nádech.
44:42
Hra je přerušena – vhazovat se bude po pravici benáteckého brankáře.
43:50
Další vyložená šance Havířova! Do zakončení při situaci 2 na 1 se dostal Tomáš Jiránek, jehož střelu zastavil levý beton Lukáše.
42:57
Hosté rozjíždějí novou útočnou akci zpoza své branky. Po chvilce se však kotouče zmocňuje AZet.
42:18
Michal Sztefek zachytil špatnou rozehrávku soupeře, avšak z mezikruží těsně přestřelil svatyni Lukáše.
41:55
Zakázané uvolnění, hra se přesouvá na stranu Benátek, kde se také bude vhazovat.
41:23
40:59
Hráči Benátek kombinují v útočné třetině. Následně se dostává ke střele Marek Pabiška, jehož střelu od modré likviduje Matoušek.
40:02
AZet začíná třetí periodu ve čtyřech. Na trestné lavici stále sedí Pechanec.
40:01
Poslední dějství tohoto utkání může začít. Uvidíme, zda se o vítězi rozhodne v poslední třetině.
Ve druhých dvaceti minutách jsme viděli celkem tři branky. Jedna padla na straně Benátek nad Jizerou, za které se prosadil Daniel Špaček. Za havířovský tým se dokázal prosadit Vojtěch Tomi a následnou třetí branku přidával Robert Říčka.
Další třetina začne přibližně v 18:45.
40:00
39:54
V této třetině se již nic vážného nestane.
39:23
Vyloučen Antonín Pechanec (Havířov) na 2 minuty za podražení.
39:19
Benátečtí hokejisté se ještě pokoušejí o vstřelení vyrovnávací branky.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:23
Brankář domácího celku včas zasáhl u své bližší tyčky ramenem a likviduje nebezpečnou akci soupeře.
37:02
Matoušek vyčkal na střelu kapitána Benátek. Následným švihem lapačkou přerušuje hru.
35:50
Do konce druhé třetiny zbývá necelých pět minut.
34:47
U puku jsou stále domácí hokejisté, kteří se neustále snaží svou aktivitou překonat benátecké hráče.
33:16
Uvidíme, zda se dočkáme brzké vyrovnávací branky. Tak, jak to bylo v předchozích dvou případech.
32:57
Po nevydařeném úniku Radima Haase si hokejisté Havířova spravili chuť v následné akci. K odraženému puku se dostal ROBERT ŘÍČKA, který neměl problém uklidit kotouč do odkryté branky Benátek. Asistence: Marek Loskot, Tomáš Jiránek
31:28
Zakázané uvolnění – kotouč bude vhozen před brankou Benátek nad Jizerou.
31:00
Benátky se dostávají opět do útočného pásma a krouží kolem klece AZetu.
30:03
Bahounek trefuje pouze pravý beton Jana Lukáše.
29:15
Tento duel doprovází výborná atmosféra ze strany havířovských fanoušků, kteří ženou své favority vpřed.
28:39
Střela Petera Bezušky byla sražena do ochranné sítě. Vhazovat se bude v obranném pásmu Benátek.
28:08
V dnešním utkání vidíme hodně dohrávaných soubojů, které nekončí zrovna nejlepším způsobem. Ve většině případů se do sebe hráči pustí a rozhodčí pak mají co dělat, aby od sebe hráče odtrhli.
27:27
Zakázané uvolnění se píská také na straně Havířova. Vhazovat se bude po levici brankáře Matouška.
26:52
Střela Nika překvapila brankáře havířovského celku, který nakonec nemusel zasahovat.
26:23
Odpískáno zakázané uvolnění – hra se přesune zpět před brankáře Benátek.
25:43
Hraje se ve velmi svižném tempu. Do šancí se dostávají oba týmy, avšak momentálně jsou na tahu hosté.
25:27
Benátky právě vstřelily branku!
Stejně jako v první třetině přichází blesková odpověď soupeřů. Kotouč dokázal protlačit ke vzdálenější tyčce havířovské klece DANIEL ŠPAČEK, jenž vyrovnává stav dnešního utkání. Asistence: Lukáš Krejčík
24:09
Hráči se radují, ochozy bouří! Brankáři Benátek nad Jizerou vyskočil kotouč z výstroje. Jako první si jej všiml nejproduktivnější hráč Havířova VOJTĚCH TOMI, který přesnou střelou pod horní tyčku přidává druhou branku AZetu. Asistence: Jiří Krisl, Jakub Šlahař
23:28
AZet má tak šanci, aby se ujal poprvé v tomto utkání vedení.
23:14
Vyloučen Marek Pabiška (Benátky) na 2 minuty za nedovolené bránění.
23:14
Začíná se pořádně přiostřovat! Na trestnou lavici se chystá jeden z benáteckých hráčů.
22:16
21:46
Havířovští hokejisté se opět osvobozují, do konce oslabení zbývá přibližně půl minuty.
21:25
Kotouč skončil v ochranné síti. Vhazovat se bude u střídačky AZetu.
21:05
Brankář Matoušek dokázal na dvakrát odvrátit nebezpečí a zaslouženě sklízí potlesk diváků.
20:16
Hned z úvodu druhých dvaceti minut budou mít hokejisté Benátek početní převahu.
20:16
Vyloučen Michael Foltýn (Havířov) na 2 minuty za podražení.
20:01
Hokejisté obou mužstev jsou již na ledové ploše. Diváci se vracejí zpět na svá místa a druhá perioda za pár vteřin začne.
Prvních dvacet minut nám přineslo celkem dvě branky. Jako první šli do vedení hosté z Benátek, za které se prosadil Ladislav Bittner, avšak na tuto nepříznivou situaci dokázal domácí tým odpovědět brankou Marka Loskota. Uvidíme, co si pro nás týmy připraví do druhé části utkání.
Další třetina začne přibližně v 17:48.
20:00
19:50
Posledních deset vteřin se dohrává v obranném pásmu domácího celku.
19:02
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:50
Do protiútoku 2 na 1 se dostal Jakúbek se Šlahařem. Druhý jmenovaný přihrával zcela volnému Jakúbkovi, který však mířil pouze do hrudi benáteckého brankáře.
18:13
Tomáš Jiránek zkoušel zpoza modré čáry skórovat. Včas však zasáhla lapačka Lukáše.
17:44
Havířov i Benátky v plném počtu.
17:10
První třetina se pomalu blíží ke svému konci, prozatím mohli diváci vidět po brance na každé straně.
16:28
Hra tedy pokračuje s vyrovnaným počtem hráčů na ledové ploše.
15:44
Vyloučen Antonín Pechanec (Havířov) na 2 minuty za hrubost.
15:44
Vyloučen Ján Niko (Benátky) na 2 minuty za nedovolené bránění.
15:44
Potyčka v brankovišti Benátek!
15:25
Bahounek od modré vyprášil Lukášovu výstroj!
14:42
Tvrdý projektil Jiřího Krisla končí těsně vedle levé tyče!
14:31
Akce se zastavuje u brankáře Benátek, který byl pozorný a nedovolil domácím hráčům, aby se prosadili.
14:14
Havířovští hokejisté se usadili v útočném pásmu, kde se snaží střelecky prosadit.
13:12
Jan Lukáš vyráží střelu Mikuláše Rimmela svým pravým ramenem.
12:55
Na opačné straně musel zasahovat Petr Matoušek, jenž kryje tvrdou střelu benáteckých obránců
12:37
Jakub Šlahař se dostal mezi kruhy, ale jeho zakončení mu sjelo v poslední okamžik z čepele.
11:54
Divoký nájezd Jana Danečka po pravém křídle zastavuje až posunutá klec Benátek.
11:35
11:03
Bahounek se málem dostal ke střele, ale kotouč mu nakonec čistě odebral obránce Benátek.
10:14
Další kotouč končí mimo kluziště. Vhazovat se bude u střídačky Benátek nad Jizerou.
09:35
Vyloučen Patrik Maďar (Benátky) na 2 minuty za držení protihráče.
08:50
Rozhodčí má zvednutou pravici, bude se vylučovat na straně Benátek.
08:47
Dalekonosná střela Dreslera skončila pár centimetrů od pravé tyčky hostující svatyně.
07:32
V další šanci Michal Sztefek, který odražený puk od zadního mantinelu nedokázal prodrat za brankovou čáru benátecké klece.
07:22
Brankář Benátek kryje kotouč pod lapačkou. Vhazovat se bude po Lukášově levici.
07:08
Kotouč mimo hrací plochu – vhazovat se bude v obranné třetině AZetu.
05:38
Neskutečná akce od Marka Loskota! Stahovačkou obešel poslední obránce Benátek a poté chyběly jen centimetry, aby se prosadil bekhendovou kličkou. Brankář Lukáš vyrazil puk v posledním okamžiku vyrážečkou.
05:25
Následné vhazování po jeho levici vyhráli hokejisté Benátek nad Jizerou.
05:26
Matoušek vyjel ze svého brankoviště hodně daleko, aby zabránil protiútoku hostujícího týmu.
04:25
Benátečtí hokejisté se na chvíli usadili v útočné třetině, ale branku domácího celku výrazně neohrozili.
03:46
Prozatím se hra hemží pohlednými akcemi a bude jen otázka času, kdy uvidíme další branku.
02:52
AZet však dokázal najít bleskovou odpověď! Do útoku se dostal Jiránek, který nahrával do předbrankového prostoru MARKU LOSKOTOVI. Havířovský forward byl velmi důrazný a dotlačil kotouč za záda benáteckého brankáře. Asistence: Tomáš Jiránek, Robert Říčka
02:10
Hosté z Benátek využívají rychlý brejk a s pořádnou dávkou štěstí prostřelují brankáře Matouška. LADISLAV BITTNER dostal přesnou přihrávku před odkrytou klec AZetu. Ten následnou situaci proměnil bez většího zaváhání. Asistence: Lukáš Krejčík, Josef Mikyska
01:43
Ve vyložené šanci se ocitl Jan Daneček z Havířova! Ten dostal přihrávku přímo na hůl, avšak nedokázal umístit kotouč za záda Jana Lukáše!
01:10
Po pár nepřesných přihrávkách benáteckých hráčů se do útočného tažení dostávají opět hokejisté AZetu.
00:30
První úspěšný zákrok si připsal domácí brankář Matoušek, který skryl kotouč mezi betony. Vhazovat se bude po jeho pravici.
00:02
Je to tady! Úvodní buly vyhráli hokejisté Havířova a rozjíždějí první akci tohoto utkání.
00:01
Obě mužstva jsou již na ledové ploše. Spíkr dnešního utkání ukončuje představování hráčů a za malou chvíli bude vhozeno úvodní buly.

AZ Havířov: Matoušek (Turšner) – Foltýn, Dresler, Krisl "C", Bahounek, Ostrčil "A", Lenďák, Repe, Bezuška – Říčka "A", Loskot, Jiránek – Tomi, Šlahař, Jakúbek – Sztefek, Pechanec, Daneček – Kucsera, Rimmel, Haas

HC Benátky nad Jizerou: Lukáš (Jelínek) – Havlín, Niko, Beránek, Ulrych, Kovář, Pabiška, Pokorný – Špaček "A", Skořepa "C", Krejčík – Vařecha "A", Mikšovský, Maďar – Bittner, Jonák, Skalický – Ordoš, Mikyska,

Rozhodčí: Kubičík – Adamec, Poruba.
AZ HAVÍŘOV

Hokejisté AZetu se pohybují na desáté pozici se získanými osmi body. V posledním utkání nestačili přetlačit hráče Mostu, kterým následně podlehli 0:4. Před domácím publikem si tak určitě budou chtít napravit reputaci a plně bodovat. Do minulého utkání zasáhl brankář Miroslav Svoboda. Nechme se překvapit, kdo se mezi tři tyče Havířova postaví v duelu proti Benátkám nad Jizerou!

Kanadské bodování Havířova:

1. Vojtěch Tomi – 4+4
2. Jakub Šlahař – 2+3
3. Martin Jakúbek – 1+4
HC BENÁTKY NAD JIZEROU

Hosté z Benátek rozehráli letošní sezonu velice dobře. Po šesti odehraných zápasech se nacházejí na průběžné třetí příčce a na první Třebíč ztrácejí pouhé tři body! V minulém utkání benátečtí hokejisté podlehli soupeřům z Ústí nad Labem v poměru 1:2. Oporou tohoto mužstva je Jan Lukáš, který střeží svatyni Benátek. Jeho procentuální úspěšnost činí 94,03%. Uvidíme, zda si v Havířově tyto statistiky vylepší.

Kanadské bodování Benátek:

1. Daniel Skalický – 1+4
2. Vít Jonák – 2+2
3. Josef Skořepa – 3+1
Dobré odpoledne z Havířova! Vítám Vás u sledování online přenosu z druhé nejvyšší hokejové soutěže. Dnes svedou proti sobě dramatický boj hokejisté AZ Havířov, kteří před domácími fanoušky přivítají HC Benátky nad Jizerou! Úvodní buly je plánováno na 17. hodinu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.