To je ode mne z Kotliny vše, tímto se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek pondělního večera.
Rebelové si nakonec připisují dva body za vítězství po samostatných nájezdech, jedná se však o ztrátu, jelikož měli luxusní čtyřgólový náskok, který se Šumperku podařilo během třetí třetiny smazat.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Rebel Havlíčkův Brod.
Autorem vítězné branky je HYNEK ZOHORNA.
Tomáši Sedlákovi puk utekl a Čeněk Novák ho vykopl betonem.
Hynek Zohorna dokázal zakončit pod horní tyč.
Michal Velecký si vychutnal Čeňka Nováka a vyrovnává.
HBR: Antonín MELKA proměňuje – 1:0.
Lukáš Žálčík zvolil střelu, ale netrefil bránu.
Bekhendový pokus Jakuba Babky dokázal Vladislav Koutský vychytat betonem.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani v prosloužení se nenašel vítěz tohoto utkání, a tak za malou chvíli, až rolba sklidí potřebnou část ledové plochy, budou následovat samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:53
Střela Martina Parýzka od modré čáry minula levou tyč Vladislava Koutského.
64:23
Drakům se však podařilo ihned po vhazování puk vyhodit přes všechny čáry.
64:19
Domácí dostanou ve zbývajícím čase početní výhodu, na trestnou lavici usedá Daniel Vrdlovec (SUM) na 2 minuty za vysokou hůl.
63:59
Už o něj byli ale připraveni a dopředu šel Daniel Vrdlovec, jeho střelu z levé strany vytěsnil Čeněk Novák vyrážečkou.
63:42
Rebelové hrají s pukem na holích v útočném pásmu.
63:11
Lukáš Žálčík vystřelil od levého mantinelu, Čeněk Novák ukryl střelu do svého náručí.
63:02
Ani jeden z týmů nechce udělat zbytečnou chybu a tak se příliš nikam nežene.
62:29
Stejná situace na druhé straně, Martin Parýzek drží kotouč za vlastní bránou.
62:01
Rebelové se dobře snaží napadat a tak se Šumperk stále zdržuje za svojí klecí.
61:39
Hosté rozehrávají další akci zpoza své brány.
61:06
Domácí vytlačili Draky do středního pásma, ti však mají stále kotouč pod kontrolou.
60:34
Tomáš Sedlák se napřáhl ke střele na modré čáře, puk ale prolétl těsně vedle pravé tyče domácí svatyně.
60:03
Hosté vyhráli vhazování, Václav Tomek však dobře napadá jejich rozehrávku.
60:01
Třetí třetina přinesla neuvěřitelné srovnání Šumperka. Postupně se prosadili Daniel Vachutka, Radim Haas, Aleš Staněk a Lukáš Žálčík. Základní hrací doba tedy nerozhodla a utkání dospělo do prodloužení.
60:00
59:39
Hra probíhá stále v pásmu Draků, Jiří Jelínek vyskočil na modré čáře a rukou udržel puk v pásmu.
59:09
Rebelové vyhráli důležité vhazování a dostávají se dopředu.
59:07
Oddechový čas pro hosty!
59:07
Domácí gólman kryje střelu Šumperka z pravé strany.
58:31
Draci právě vstřelili branku!
Na hostující střídačce propukla obrovská radost! LUKÁŠ ŽÁLČÍK vystřelil zápěstím z pravého kruhu a jeho rána doputovala až za záda Čeňka Nováka! Asistence: Aleš Staněk.
58:04
Patrik Moskal se snažil zakončit ze vzduchu, puk byl ale příliš prudký.
57:57
Čeněk Novák v těchto chvílích drží svůj tým, zakončení Aleše Staňka vychytal lapačkou!
57:57
Aleš Staněk ujížděl sám na bránu, byl ale podražen Martinem Parýzkem a bylo nařízeno trestné střílení!
57:33
Marek Haas nahodil kotouč do útočného pásma, dříve u puku byla ovšem domácí obrana.
57:05
Nakonec se Havlíčkobrodští přeci jen do útočné třetiny dostali a donutili Vladislava Koutského přerušit hru.
56:47
Rebelové mohli zaútočit, Hynek Zohorna ale nedokázal zkrotit těžkou přihrávku ve středním pásmu.
56:35
Střela hostů od modré čáry byla ještě před Čeňkem Novákem ztečována, domácí gólman však kotouč nalezl v lapačce.
55:59
Tomáš Rousek dostal kotouč do středního pásma, tam ho ale sbírají Draci.
55:28
Petr Gewiese posílal puk od modré čáry směrem na bránu, scházela mu ale přesnost.
55:17
Rebelové přežili dlouhé oslabení a nedovolili Šumperku vyrovnat.
55:01
Střela Aleše Holíka od modré čáry nezamířila mezi tři tyče.
54:39
Ke střele se dostal Marek Haas, Čeněk Novák si s jeho pokusem dokázal poradit a přerušuje hru.
54:18
Puk se opět nachází před Vladislavem Koutským.
53:57
Drakům se nedaří dostat do útočného pásma a domácí se nyní úspěšně brání.
53:34
Havlíčkobrodští vyhazují přes všechny čáry.
53:13
Střelu Aleše Staňka Čeněk Novák jenom vyrazil před sebe, hosté se však sami dostali ven z pásma.
52:36
Jiří Jelínek vybojoval kotouč v rohu pásma a vyhodil jej.
52:07
Draci se protlačili ke střele z pravého kruhu, ta však byla nepřesná a Rebelové se mohou osvobodit.
51:50
Hosté kombinují v třetině Rebelů.
51:17
Roman Maliník (HBR) vyvezl puk do útočného pásma podél levého mantinelu, jneže v souboji mu hokejka vylétla příliš vysoko a dostává 2+2 minuty za vysokou hůl.
50:43
Rebelové se řítili dopředu, chybí jim však klid na hokejkách z předchozího průběhu a akci kazí nepřesné přihrávky. Ke střele se mezi kruhy probojoval Václav Tomek, Na Vladislava Koutského si ale nepřišel.
50:36
Puk se po teči dostal na domácí střídačku, vhazuje se po levici Čeňka Nováka.
50:04
Neposedný kotouč domácí gólman raději schoval pod lapačku.
49:53
Šumperk stále operuje v útočném pásmu a zatápí havlíčkobrodské defenzivě.
49:23
Tomáš Sedlák napřáhl ke střele na modré čáře, Čeněk Novák našel kotouč ve své lapačce.
Dnešní utkání sleduje 341 diváků.
49:03
Další střela Radima Haase, tentokrát z prostoru mezi kruhy, domácí gólman puk vyrazil do ochranné sítě.
48:48
Radim Haas zkusil vystřelit z pravé strany, Čeňku Novákovi kotouč vypadl.
48:28
Vladislav Koutský skočil po puku, který mířil před jeho brankoviště z levé strany.
48:06
Hra probíhá ve středním pásmu, kde oba celky bojují o kotouč.
47:32
David Sklenička posunul kotouč jen do středního pásma, kde si ho zpět do své moci berou Draci.
47:20
Havlíčkův Brod se ubránil, ale pouze za cenu zakázaného uvolnění.
46:55
Hosté nahodili kotouč do útočného pásma, kde ho posléze dokázali i vybojovat.
46:39
Hra se znovu přerušuje, Rebelové nepřešli správně přes modrou čáru a je to jen ofsajd.
46:16
Patrik Moskal se hnal dopředu, přejít přes obránce se mu však nepodařilo.
46:03
Příliš hokejové krásy v těchto chvílích nevidíme, hosté posílají další kotouč na zakázané uvolnění.
45:35
Nyní na zakázané uvolnění vyhazují hráči Šumperka.
45:16
Jakub Babka s Václavem Tomkem ujeli do přečíslení, prvně jmenovaný však nedokázal přesněji přihrát.
44:55
Rebelové jsou pochopitelně zaskočeni a kupí chybu za chybou, teď vyhodili kotouč jen na zakázané uvolnění.
44:36
Šumperští viditelně ožili, Martin Novotný nahazoval puk ze středního pásma, Čeněk Novák si jej raději ponechal v lapačce.
43:35
Neuvěřitelné, Šumperk snižuje na rozdíl jediné branky! ALEŠ STANĚK se s pukem dostal mezi kruhy a jeho střela zápěstím přelétla Novákův beton! Asistence: Lukáš Žálčík, Patrik Moskal.
43:01
Oddechový čas pro domácí!
43:01
A je tu další gól ve velice krátkém čase! Šumperk se nevzdává a dramatizuje průběh utkání, domácí budou muset opět zabrat. Po přihrávce Aleše Holíka se prosadil RADIM HAAS! Asistence: Aleš Holík.
42:48
To se teď domácím ale vůbec nevyplatilo. Ke střele se dostal Mikuláš Rimmel, který ještě nebyl úspěšný, ale DANIEL VACHUTKA dorazil puk do brány! Asistence: Mikuláš Rimmel.
41:59
Rebelové nastoupili do třetí třetiny se zjevně defenzivnějšími pokyny. Nikam se neženou a vyčkávají na Šumperk.
41:17
Střela Aleše Staňka z levé strany přeletěla domácí klec.
40:49
David Sklenička stihl dojet nahozený kotouč dříve než Daniel Vrdlovec.
40:14
Puk byl zašlápnut v rohu šumperského pásma, vhazuje se po pravici Vladislava Koutského.
40:03
Tentokrát si na úvodním vhazování vedli lépe Rebelové a mohou dopředu.
40:01
Oba týmy nastupují na led, třetí třetina začne za malou chvíli.
Další třetina začne přibližně v 19:43.
Ve druhé třetině se nejprve podařilo šumperským Drakům snížit stav utkání, když střelu Tomáše Drtila do sítě tečoval Tomáš Brunec. Následně se ke slovu ale dostal opět Havlíčkův Brod. Premiérovou trefu v havlíčkobrodském dresu si připsal Antonín Melka, o chvíli později ho napodobil Jan Boček, který se prosadil také poprvé. Rebelové své vedení mohli ještě o kousek navýšit, ale výborným obranným zákrokem se prezentoval Martin Novotný.
40:00
39:58
Vladislav Koutský si připsal ještě jeden zákrok po střele Rebelů z bezprostřední blízkosti.
39:13
Radim Haas se pokusil o střelu od pravého mantinelu, zakončení mu však nesedlo a Čeněk Novák zasáhl lapačkou.
38:54
Hynek Zohorna nabil na modré čáře Martinu Parýzkovi, jeho pokus mířil ale příliš vysoko.
38:10
Jakub Babka vystřelil z vrcholku pravého kruhu, Vladislav Koutský kotouč vykopl levým betonem.
37:32
Salith se dostal do dobré příležitosti, Čeněk Novák však složitou situaci dokázal vyřešit a kotouč pokryl.
37:05
Po chybné přihrávce Šumperka v útočném pásmu mohl dopředu Antonín Melka, jehož ale hostující obránce perfektně ubránil.
36:47
Draci se po delší době podívali dopředu, ale nepovedl se jim přechod přes modrou čáru a píská se jen ofsajd.
36:09
Se střelou Jana Bočka si Vladislav Koutský bez problémů poradil.
35:43
35:25
Další ohromná šance Rebelů! Střela Václava Tomka z pravé strany už mířila za překonaného gólmana hostů, jeho úlohu však skvěle suploval Martin Novotný a svojí holí zabránil jistému gólu!
34:59
Hynek Zohorna objel bránu a poslal puk na modrou čáru David Skleničkovi, jehož tvrdou ránu Vladislav Koutský ukryl do náručí.
34:35
Skóre se mohlo opět měnit! Nenápadnou střelu domácích protečoval v pravém kruhu Roman Maliník a puk zazvonil o tyč!
33:43
Aleš Staněk (SUM) byl vyloučen na 2 minuty za držení hole, trest však odpyká Mikuláš Rimmel, jelikož prvně jmenovaný hráč je otřesen.
32:48
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Domácí ujeli hostující obraně a vytvořili si přečíslení dva na jednoho, Jan Milfait vedl kotouč po pravé straně, poté jej nabídl na druhou stranu JANU BOČKOVI, jenž se také prosadil poprvé v dresu Rebelů! Asistence: Jan Milfait, David Minárik.
32:18
Domácí zachytili rozehrávku ve středním pásmu, puk jim hned ale vrátili zpátky, neboť by se dostali do ofsajdu.
31:34
Domácí chybovali před svojí bránou, žádný z šumperských útočníků se ale ke střele nedostal.
31:04
Střelu Davida Skleničky z prostoru mezi modrou čárou a levým kruhem schoval Vladislav Koutský ve své výstroji.
30:27
Jakub Babka měl našlápnuto a mířil po pravé straně do útoku, vhodnou chvíli pro přihrávku nebo střelu však prováhal, a hostující obrana ho zbavila puku.
29:29
Domácím se podařilo brzy odpovědět na branku Šumperka. Roman Maliník při signalizované výhodě střílel z pravého kruhu, Vladislav Koutský puk vyrazil před sebe přesně do míst, kde stál ANTONÍN MELKA, jenž měl jednoduchou úlohu, aby vstřelil svůj první gól v dresu Rebelů! Asistence: Tomáš Rousek, Roman Maliník.
29:09
Na jedné straně se do šance tlačil po levé straně Petr Gewiese, jeho pokus ale mířil za bránu a tak na druhé straně mohl dopředu ujíždět Tomáš Rousek, jeho střelu z levého kruhu ukryl Vladislav Koutský do náručí.
27:50
Hosté se dočkali svého střeleckého úspěchu a snižují skóre! Na modré čáře se napřáhl Tomáš Drtil, jehož ránu před brankářem Novákem ještě tečoval TOMÁŠ BRUNEC a puk mu proletěl okolo vyrážečky až do sítě! Asistence: Tomáš Drtil.
27:28
Roman Maliník zachytil rozehrávku Salithu, hostující defenziva byla nucena pod tlakem jen vyhodit na zakázané uvolnění.
27:01
Po souboji ve středním pásmu vylétl puk až na tribunu, bude se tak znovu vhazovat.
26:37
Jakub Babka skvěle přenechal puk na modré čáře Jiřímu Jelínkovi, ten však místo střely zvolil přihrávku, kterou do své moci sebrali šumperští beci.
26:10
Čeněk Novák vyrazil střelu Draků do ochranné sítě, bude se vhazovat po jeho pravici.
25:53
Hra je velice rozkouskovaná, Rebelové puk vyhodili na zakázané uvolnění.
25:37
Kotouč se podíval až střídačku domácích, a tak se znovu přerušuje.
25:29
Další technický přestupek, tentokrát se Šumperk prezentoval zakázaným uvolněním.
25:23
Havlíčkovu Brodu postup přes modrou čáru nevyšel a je pískán ofsajd.
25:06
Rebelové se snažili vybojovat kotouč v rohu útočného pásma, to se jim nakonec nepovedlo a musejí začínat znovu ze své třetiny.
24:05
Domácí si nepočínali o nic lépe, a tak dopředu pelášil Patrik Moskal po levém křídle, následně se snažil najít někoho ze svých spoluhráčů před bránou, tam byly ale jen hole havlíčkobrodských beků.
23:31
Šumperští se natlačili do útočného pásma, za domácí svatyní ale o puk přišli a hrají Rebelové.
22:51
Antonín Melka z podobného prostoru taktéž minul bránu, po něm od modré čáry střílel ještě Petr Štindl, puk skončil v náručí Vladislava Koutského.
22:27
Tomáš Rousek z mezikruží minul bránu.
22:03
Václav Tomek nahodil puk na bránu, Vladislav Koutský hru raději přerušil, protože se k němu rychle blížil Jakub Babka.
21:23
Karel Plášek zkusil vystřelil hned ze vhazování, domácí gólman střele nastavil opět svoji lapačku.
21:20
Čeněk Novák ukryl do své lapačky nahození hostů.
20:57
Petr Štindl střílel zápěstím z vrcholku pravého kruhu, Vladislav Koutský jeho pokus vyrazil do ochranné sítě.
20:31
Domácí gólman si připisuje další zákrok u své levé tyče a vhazuje se před jeho bránou.
20:24
Marek Haas vystřelil z levého kruhu, Čeněk Novák jeho pokus vyrazil pravým betonem.
20:03
První vhazování druhé třetiny vyhráli opět hosté.
20:01
Hostujícího gólmana následuje i zbytek šumperského mužstva, na ledě jsou už i Rebelové a nic nebrání druhé třetině, aby začala.
Jako první se na hřišti objevuje Vladislav Koutský, který vystřídá v brankovišti svého kolegu.
Další třetina začne přibližně v 18:50.
V Kotlině po první třetině svítí na ukazateli skóre, jaké asi nikdo nečekal. Domácí se ujali vedení již v páté minutě, kdy se z mezikruží trefil Jan Milfait. Ve druhé polovině prvního dějství Rebelové navýšili své vedení zásluhou Hynka Zohorny, jenž mohl radostně zvednout ruce po dorážce u pravé tyče. V závěru stav z pohledu domácích vylepšil ještě Petr Štindl, jenž nepohrdl nabídkou Tomáše Rouska a Rebelové jdou tedy do kabin za stavu 3:0 po první třetině, což v této sezoně ještě nezažili.
20:00
19:44
Aleš Holík si sjel do pravého kruhu, kde se mohutně napřáhl, jeho střela byla ale příliš vysoká a narazila do plexiskla za bránou.
19:14
Marek Bail počkal s pukem na holi za svojí bránou, až jeho spoluhráči vystřídají.
18:29
Střelu Václava Tomka z pravé strany stahoval ze vzduchu lapačkou Daniel Zelenka, puk mu vypadl, domácí obrana mu ale pomohla.
17:02
Domácí se dostávají již do tříbrankového trháku! Tomáš Rousek ujel po levém křídle a předložil přesný pas na druhou stranu PETRU ŠTINDLOVI, jenž dokázal puk dostat nad přesouvajícího se Daniela Zelenku! Asistence: Tomáš Rousek, Roman Maliník.
16:39
Hra se stěhuje před bránu Šumperka, jelikož mu byl odpískán úmyslný ofsajd.
16:13
Střelu Marka Haase mohl dorážet do poloodkryté klece u levé tyče Radim Haas, domácí obránci se k němu ale stihli vrátit a zakončení mu znemožnili.
15:49
Další pokus Davida Skleničky ještě tečoval Václav Tomek, Daniel Zelenka puk ukryl pod své betony.
15:38
David Sklenička vypálil od modré čáry, těsně však minul levou tyč.
14:48
Jan Milfait číhal osamocen mezi kruhy, nepodařilo se mu ale zpracovat těžkou přihrávku a puk končí až za domácí svatyní.
13:51
Tohle přesně domácí celek potřeboval! Daniel Zelenka vyrazil střelu Jakuba Babky jen k HYNKU ZOHORNOVI, jenž neměl problém dorazit kotouč do odkryté klece u pravé tyče! Asistence: Jakub Babka, Václav Tomek.
13:39
Tomáš Drtil dostal přihrávku na modrou čáru, jeho střela ale neměla gólové parametry a Čeněk Novák ji udržel v náručí.
13:06
Hráči v modrém nahodili kotouč do útočného pásma, tam u něj ale byli dříve domácí obránci.
12:35
Ani tentokrát se Drakům nepodařilo přejít modrou čáru, píská se další ofsajd.
12:30
12:24
Následně se domácí dostali k puku a vyhodili jej přes všechny čáry.
12:18
Šumperk se již tlačil do útočného pásma, nepodařilo se mu ale přejít přes modrou čáru a píská se ofsajd.
11:56
Daniel Zelenka byl dokonce donucen přerušit hru po střele Havlíčkova Brodu.
11:40
Rebelové kontrolují kotouč a sbírají cenné vteřinky z Boháčova trestu.
11:05
Až teď hosté vyslali střelu od modré čáry, se kterou si Čeněk Novák bez problému poradil.
10:51
Hosté se usadili v útočném pásmu a při svižné kombinaci si dobře vyměňují pozice, ke střele se zatím neodhodlali.
10:30
Dominik Boháč (HBR) nedovoleně bránil Marka Haase a dostává 2 minuty.
10:24
Roman Maliník si vybruslil zpoza brány na střed kluziště, jeho střela byla ale zblokována.
10:05
Obrana hostů si s ním ale neporadila dobře a vyhodila jej pouze na zakázané uvolnění.
10:00
Hynek Zohorna se uvolňoval za modrou čarou, kotouč mu však utekl.
09:41
Rebelové se zmocnili kotouče za svojí bránou a chtěli přejít do rychlého protiútoku, nepřesná přihrávka ovšem znamená jen zakázané uvolnění.
09:02
David Minárik vybojoval v rohu kluziště puk a vybruslil si až mezi kruhy, jeho střelu vykopl Daniel Zelenka levým betonem.
08:36
Dopředu se mohli dostat domácí, jenže na modré čáře se vystavili do ofsajdu.
08:18
Michal Velecký se dostal ke střeleckému pokusu z pravého kruhu, Čeněk Novák našel kotouč ve svém náručí.
07:23
Nejprve se z levé strany střílel Daniel Vrdlovec, jeho střela skončila v lapačce domácího gólmana. Poté od modré čáry pálil Petr Gewiese, jehož střela byla sražena Václavem Tomkem, Čeněk Novák padající puk schoval do své lapačky.
07:14
Aleš Holík vypálil svůj projektil od modré čáry, Novák je pozorný.
06:29
Daniel Vachutka vystřelil z prostoru mezi kruhy, Čeněk Novák ho vychytal betonem.
04:57
Rebelové se dostávají do vedení! V dosavadním průběhu se museli spíše bránit, nyní však kotouč putoval po ose Jan Boček – David Minárik – JAN MILFAIT, kterému se podařilo dostat kotouč za záda Daniela Zelenky! Asistence: David Minárik, Jan Boček.
04:13
David Minárik dostal přihrávku na modrou čáru, jeho pokus byl však nepřesný a skončil vedle levé tyče.
03:30
Dominik Boháč se pokoušel dlouhým pasem rozehrát útočnou akci, našel ale jen připravenou hůl hostujícího obránce.
03:21
Domácí obránci puk přišlápli u pravého mantinelu, bude se tak vhazovat po pravici Čeňka Nováka.
02:44
Domácí se v útočném pásmu příliš neohřáli, Draci je rychle odstavili od puku.
01:55
Michal Velecký střílel z velice ostrého úhlu na pravé straně, puk zřejmě narazil do tyče.
01:18
Patrik Moskal z pravé strany mířil k bližší tyči, Čeněk Novák měl s pokusem menší problémy.
00:45
První zákrok zápasu si připisuje Daniel Zelenka, Roman Maliník si nabruslil do útočné třetiny po levém mantinelu, na hostujícího gólmana však nevyzrál.
00:26
Hra je znovu přerušena, Rebelové byli vytlačeni z útočného pásma a při pokusu dostat se zpět se provinili ofsajdem.
00:13
Hostům však nevyšla rozehrávka a puk končí jen na zakázaném uvolnění.
00:03
Úvodní vhazování vyznělo ve prospěch Šumperka.
00:01
Hráči se staví k úvodnímu buly, utkání za malou chvíli začne.
Na ledovém kolbišti se objevují oba celky. Domácí Rebelové nastoupí v bílých dresech, hosté ze Šumperka v modrých.

HC Rebel Havlíčkův Brod: Novák (Barus) – Jelínek, Sklenička, Boháč, Štindl, Parýzek, J. Sedlák, Kolář, Semrád – Zohorna, Tomek, Babka – Maliník, Melka, Rousek – Boček, Milfait, Minárik – Kozlík, Kuchta, Chlubna

Salith Šumperk: Zelenka (Koutský) – Holík, Drtil, Gewiese, T. Sedlák, Novotný, Starý, Bail, Prokop – Popelka, Vrdlovec, A. Staněk – Velecký, Moskal, M. Haas – Žálčík, Plášek, Vachutka – R. Haas, Rimmel, Brunec

Rozhodčí: Petr Přikryl – Lukáš Barteček, Rudolf Vengřín.
Vzájemná bilance v 1. lize (od 2006/07)

Počet odehraných zápasů: 20
Bilance: 11-1-2-6
Výslekdy: 1:4, 4:2, 3:2, 4:5sn, 4:3sn, 2:5, 7:0, 4:5p, 4:2, 2:6, 4:2, 3:6, 3:1, 4:2, 4:2, 4:2, 2:4, 2:1, 4:2, 2:5
Skóre: 67:61
Oblékali dres soupeře:

Z havlíčkobrodských řad mají dva hráči zkušenosti s dresem s drakem na hrudi, ale jen minimální. Gólman Filip Šindelář odchytal za Šumperk 2 zápasy, obránce Jan Platil naskočil do jediného utkání.

Na druhé straně je výčet takovýchto hráčů širší, větší porci zápasů však odehráli jen někteří z nich. Petr Beneš, Ondřej Starý, Lukáš Vágner, Tomáš Prokop, Jan Berger, Martin Blahuta a Daniel Vrdlovec patřili mezi Rebely.
Minulá utkání:

Piráti Chomutov – HC Rebel Havlíčkův Brod 6:3
Salith Šumperk – SK Horácká Slavia Třebíč 3:1
Salith Šumperk
Draci ze Šumperka by rádi konečně okusili prvoligové boje v play-off. Začátek sezony zastihl svěřence Radka Kučery v dobré formě a šumperští hokejisté se pohybovali v horních patrech tabulky. Poté ale přišla série porážek a tým ze severu Moravy začal v tabulce klesat. Vůbec nejhorší sérii prožil před nedávnem, když musel skousnout porážku pětkrát v řadě. Nyní se však zdá, že forma žluto modrých opět graduje, neboť z posledních tří mačů dva vyhráli, navíc proti silným soupeřům. Nejprve porazili Litoměřice (5:2) a poté i Třebíč (3:1). V tabulce jim nyní patří devátá pozice.

Nejproduktivnější hráč: Patrik Moskal – 40 bodů (14+26)
Nejlepší střelec: Lukáš Žálčík – 15 gólů
Nejlepší nahrávač: Patrik Moskal – 26 asistencí
HC Rebel Havlíčkův Brod
Rebelové jsou opravdu v krizové situaci, a pokud chtějí pomýšlet na záchranu soutěže, musejí velmi rychle zabrat a začít sbírat body. Ve vzájemném zápase s předposledním Prostějovem sice dokázali zvítězit, od té doby však, na rozdíl od Jestřábů, prohráli vše, co se dalo. Havlíčkobrodští postupně podlehli Litoměřicím (1:4), Jihlavě (1:5), Třebíči (2:4) a Chomutovu (3:6). Prostějov však od porážky v Kotlině prohrál pouze jednou a třikrát se radoval z vítězství po prodloužení, nebo samostatných nájezdech. Ztráta Rebelů na posledním místě tak narostla již na hrozivých 11 bodů.

Nejproduktivnější hráč: Roman Maliník – 20 bodů (7+13)
Nejlepší střelec: Tomáš Rousek – 9 gólů
Nejlepší nahrávač: Roman Maliník – 13 asistencí
Vítáme vás u on-line přenosu 35. kola první ligy, ve kterém se v Kotlině střetne domácí HC Rebel Havlíčkův Brod a Salith Šumperk. Utkání začíná v 18:00.