Těsný náskok kadaňští udrželi a připisují si důležité tři body za výhru 4:3. Domácí kotel oslavuje první domácí výhru spolu s hokejisty. Podporu v hledišti dnes měli také hráči Motoru, které přijely podpořit dvě desítky fanoušků. Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost!
60:00
59:37
Zakázané uvolnění Kadaně. Hosté hrají bez brankáře!
58:50
České Budějovice právě vstřelily branku!
Střela ROMANA VRÁBLÍKA od modré se od tyče odrazila k lapačce gólmana Moučka, jenž si puk nešťastně srazil za čáru. Asistence: Daniel Boháč, Rok Pajič.
58:46
Chmelířovu ránu Mouček ukryl do lapačky. Bláha zatím zůstává v brance.
57:37
Kadaň právě vstřelila branku!
Podél levého mantinelu ujel ROMAN CHLOUBA, jemuž se sice před brankou nabízel spoluhráč, ale forvard s jednasedmdesátkou na zádech vzal odpovědnost na sebe a propálil bezmocného Bláhu. Bez asistence:
57:07
Zcela osamocený Boháč se zjevil před Moučkem, snažil se ho překonat bekhendovou kličkou, gólman Kadaně však předvedl fantastický zákrok!
56:06
Berlev vypálil z levého kruhu, růžek Bláhovy klece těsně přestřelil.
54:50
Boháč se snažil překvapit Moučka střelou z takřka nulového úhlu, ten mu však žádný prostor u své levé tyče nenechal.
52:05
Motor se nevzdává a v přesilové hře snižuje na 3:2. Na modré čáře se do kotouče opřel PETR PUNČOCHÁŘ a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Emil Švec
50:16
Za sekání si menší trest odsedí domácí Charousek.
48:42
Černožlutí udělali druhou brankou v rychlém sledu velký krok k bodovému zisku v dnešním duelu. Lukáš Novák ujel podle mantinelu, jeho střelu gólman vyrazil jen do jízdy jeho bratra JAKUBA NOVÁKA, jenž zblízka nedal brankáři Motoru šanci. Asistence: Lukáš Novák, Jiří Charousek
47:41
Mazanec se dostal ke kotouči na modré čáře, elegantně obkroužil jednoho z hostujících hráčů a vyslal dělovku, kterou těsně před Bláhou tečoval do levého růžku ROMAN CHLOUBA. Asistence: Martin Mazanec, Karel Ton.
46:10
Trest na straně Motoru. Heřman vyloučen na dvě minuty za hákování.
45:55
Hosté jsou nadále usazeni před Moučkem, Kadaň se osvobozuje za cenu zakázaného uvolnění.
45:21
44:18
Nouza se dostal k odraženému puku, trefil však pouze připraveného Moučka.
43:50
Domácím se daří držet puk mimo vlastní obranné pásmo a mohou vystřídat.
43:21
Stehlík (KAD) vyloučen na dvě minuty za držení.
42:48
Další chyba v domácí rozehrávce končí zakázaným uvolněním.
42:09
Charousek se probíjel do útočného pásma, na modré čáře mu puk zabavili obránci.
41:29
41:03
Mazanec si sjel mezi kruhy, ale přestřelil branku.
40:37
Domácím se nepovedla rozehrávka, která skončila zakázaným uvolněním.
40:01
Také ve druhé třetině měla více ze hry Kadaň, navýšit vedení se však černožlutým nepodařilo. Naopak ve 31. minutě ujela dvojice Nouza – Straka a druhý jmenovaný měl snadnou práci. Závěrečná dvacetiminutovka začne za nějakých 14 minut.
40:00
39:47
Ve vlastním oslabení na pravém křídle ujížděl Vráblík, nastřelil jen hruď gólmana Moučka.
39:18
Punčochář si v souboji s kadaňským forvardem Tonem nepočínal příliš obratně, dostává menší trest za podražením
38:40
Račuk se probíjel do pásma, stopku mu čistým zákrokem vystavil Růžička.
37:10
36:30
Motor ostřeloval Moučka ze všech stran, gólman Kadaně byl dokonce nějakou dobu bez hokejky, puk však za svá záda nepustil.
35:37
Straka pohotově pálil z levého kruhu, Mouček byl u své pravé tyčky včas.
35:10
Domácí zadák Opalek podrazil nohy Nouzovi, za což si odsedí dvě minuty.
34:25
Teď pod kotlem přitopili také hosté, Mouček po závaru přerušil.
33:30
Veselého střelu Bláha vyráží do bezpečí.
30:21
Kadaňští, kteří dosud hostující nájezdníky před Moučka příliš nepouštěli, nechali ujet duo Tomáš Nouza – JOSEF STRAKA a hosté nabídnutou šancí nepohrdli. Kapitán Motoru dostal přihrávku před branku a zbylo na něm jen trefit poloodkrytou klec. Asistence: Tomáš Nouza, Roman Vráblík.
30:04
Pavlas vypálil od modré, střela končí v ochranné síti.
29:20
Růžička ujel na pravém křídle, jeho střelu Mouček vyrazil holí do rohu.
27:57
Aktivní Berlev hledal před hostující brankou lépe postaveného Chrpu, který bohužel pro domácí promáchl.
27:10
Berlevova střela z otočky končí na Bláhově levé tyči!
26:53
Černožlutí v ofsajdu.
26:08
Hosté v plném počtu. Gólman Motoru se ani tentokrát příliš činit nemusel.
24:08
Suchánek (CEB) vyloučen za sekání. Uvidíme, jak se kadaňským podaří naložit s touto přesilovkou.
24:02
Berlev se prodíral obranou Motoru a dostal se i k zakončení, se kterým si však Bláha bez větších problémů poradil.
22:40
Z levého kruhu prudce vypálil Jakub Novák, branku Jihočechů o kousek minul.
22:25
21:20
Ton si dlouho rovnal kotouč, ale jeho přízemní pokus se stal snadnou kořistí Roba, jenž vyhazuje.
20:25
Hostující Mucha si odsedí dvě minuty za sekání.
20:01
V první třetině byli aktivnější domácí, kterým se v 16. minutě zásluhou Jana Hammerbauera podařilo otevřít skóre zápasu. Jihočeši Moučka ohrožovali spíše sporadicky. Druhá perioda začne cca v 18:22.
20:00
19:50
Rob se snažil překvapit Moučka střelou z ostrého úhlu, gólman Kadaně byl připraven.
19:05
Trefného přízemní střelu Bláha jen zkontroloval.
18:24
Kadaňští teď dlouhou dobu obléhali hostující branku. Nakonec hra přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti.
17:01
Po smělém průniku Račuka puk přikryl Bláha a vhazovat se bude po jeho pravici.
16:26
Na druhé straně se dostal k zakončení Nouza, trefil jen Moučkovu náruč.
15:06
Aktivnější Kadaň se necelých 5 minut před koncem první třetiny ujímá vedení. JAN HAMMERBAUER obkroužil branku a zavěsil pod horní tyč. Asistence: Anton Berlev.
14:48
Na modré se do puku opřel Tejnor, Bláha proti jeho střele vymrštil svůj levý beton.
14:23
Kuchejdův pokus z ostrého úhlu končí zásluhou jednoho z domácích zadáků vysoko nad brankou.
13:09
Na levém křídle nabral rychlost Pajič, jeho tvrdou střelu Mouček zneškodnil vyrážečkou
11:26
Zmatků před hostující brankou se snažil využít Hammerbauer, byl však zavčasu odzbrojen.
10:13
Hosté v plném počtu. Černožlutí v přesilovce Bláhu vůbec neohrozili.
08:13
Kapitán Motoru Straka míří na trestnou lavici, kde si odpyká menší trest za podražení.
08:08
Po závaru před hostující brankou Bláha přerušil hru, vhazuje se po jeho levici.
06:40
V dobré palebné pozici se ocitl Kadlec, zakončit však díky pohotovému Punčochářovi nedokázal.
05:04
Po kadaňském tlaku o sobě dali opět vědět hosté. Slabá střela Prokeše se však stala snadnou kořistí pozorného Moučka.
04:09
Další střelou se prezentoval Jakub Novák, jihočeskou svatyni o kousek přestřelil.
03:35
Pohotovou střelu z pravého křídla vyslal Berlev, našel jen Bláhovu lapačku.
03:09
V úvodu sledujeme rozpačitou hru na obou stranách. Je tu další icing Motoru.
03:00
Nepovedená rozehrávka Českých Budějovic končí icingem.
01:59
První vážnější pokus Motoru zaznamenal Punčochář, jehož ránu od modré Mouček vyrazil.
00:26
Jako první ohrozil branku Motoru Kadlec, ale jeho přízemní pokus Bláha zlikvidoval.
00:01

Sportovní klub Kadaň: Mouček ( Maštalířský) – Stehlík, Mazanec, Trefný, Pavlas, Tejnor, Mrázek, Száthmáry, Opalek – Kadlec, Chlouba, Ton – Novák J, Charousek, Novák L- Račuk, Hejcman, Veselý – Hammerbauer, Berlev,Chrpa

ČEZ Motor České Budějovice: Bláha ( Kůdela ) – Punčochář, Mucha, Suchánek, Vráblík, Růžička, Chmelíř, Semrád, Parýzek – Kuchejda, Pajič, Boháč – Nouza, Straka, Švihálek – Heřman, Rob, Prokeš – Marek, Švec, Trummer

Rozhodčí: Petružálek – Svoboda, Bosák.
Hezký podvečer z kadaňského zimního stadionu! Dnes se černožlutí střetnou s českobudějovickým Motorem.
SK Kadaň
Domácímu celku se úvodu ročníku příliš nedaří. Po čtyřech zápasech má na kontě stejný počet bodů za vítězství v Benátkách a prohru s Mostem po nájezdech. V sobotu padl 3:2 v Havířově (Tejnor, Šagát), předtím doma nestačil na Ústí.
ČEZ Motor České Budějovice
Ani Jihočechy nezastihl začátek sezóny v ideálním rozpoložení. Ambiciózní tým na kontě šest bodů a nachází se jen o stupínek výše nad dvanáctou Kadaní, která má k dobru odložený šlágr s Chomutovem. Motor zahájil sezónu dvěma porážkami, pak sice přetlačil tápající Havlíčkův Brod, ale následně prohrál 7:4 v Šumperku. V sobotu však Motor zazářil. V Budějovicích se představili kladenští Rytíři, kteří před zraky čtyř tisícovek diváku padli 2:0 (Růžička, Nouza). Cenné vítězsví se budějovičtí pokusí potvrdit v Kadani, ta však nedá svou kůži lacino!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.