Domácí tým nakonec podlehl Rebelům 3:4 po samostatných nájezdech. Hosté bodují po sérii 6 proher v řadě, domácí se i nadále trápí. To je z kadaňského stadionu vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný večer.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Rebel Havlíčkův Brod.
KAD: Chlouba neproměňuje – 1:0.
Hosté střídají brankáře během střílení. V brance Dlouhý.
HBR: Kuchler neproměňuje – 1:0.
KAD: Jíra proměňuje – 1:0.
Do branky se nakonec staví Svoboda.
HBR: Maliník neproměňuje – 0:0.
Samostatné nájezdy začínají hosté.
Samostatné nájezdy začínají.
Rebelové na samostatné nájezdy střídají brankáře. Do branky se postaví Jan Dlouhý.
64:47
Vyloučení na straně hostí. Kolář vyloučen za nedovolené bránění.
63:59
Domácí jsou u puku, ale nedostávají se ke střele.
62:32
Domácí po dlouhé době v útoku. Lukáš Novák se probíjel po křídle, ale Svoboda s přehledem vyřešil situaci.
61:29
Zakázané uvolnění domácích.
61:19
Po chybě v hostující rozehrávce musí Rebelové začínat od vlastní branky.
60:29
Oba celky hrají v plném počtu.
60:01
Začalo prodloužení.
Ve třetí třetině jsme branku neviděli. Oba celky bojovaly především o střední pásmo, ani jeden si nevypracoval žádnou vážnější šanci. Prodloužení začne za pár minut.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:00
Domácí tribuny se zlobí na rozhodčího po zákroku na Tona, rozhodčí zůstává klidný a nechává hru pokračovat.
58:28
Domácí Hlava narazil do Sedláčka, ten mu to oplatil sekerou pod koleno. Vyloučení jsou oba aktéři. Sedláček za sekání, Hlava za krosček.
57:20
Stehlíkova ukrytá střela od modré nadělala problémy brankáři hostí.
56:48
Hanuljak musel z branky, aby pomohl rozehrávce domácích.
55:39
Po Kadlecově přihrávce střílel z mezikruží Hejcman, ale pravý beton Svobody byl na svém místě.
54:47
Oba celky se přetahují o střední pásmo, ale tento boj zatím nemá vítěze.
52:33
Hejcman se dral před branku, jeho střela skončila pouze na vnější síti.
51:28
Opalkův pokus tečoval Jíra, puk však skončil vedle branky.
51:19
Zakázané uvolnění hostí.
50:03
Mazancovu střelu tečoval jeden z bránících hráčů do ochranné sítě.
49:55
Chlouba obtočil branku a nahodil puk před branku, kde dorážel Ton. Svoboda však podržel svůj tým.
49:14
Hanuljak raději ukryl puk v lapačce po nahození Kuchlera.
48:28
Rozjetého Jakuba Nováka zastavil ofsajd.
47:31
Bartejs se jen těžce zvedá z ledu a jde do kabiny s ručníkem u úst. Rozhodčí nevylučují, i když hlavní rozhodčí nejdříve zvedl pravici.
46:39
Jírův průnik zastavil ofsajd.
46:16
Novák se probíjel před branku, sám proti dvěma obráncům neuspěl.
45:18
Střely na branku v této třetině by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Oba celky hrají především ve středním pásmu.
44:28
Chlouba se pokoušel o samostatnou akci, byl však rychle odstaven od puku.
43:06
Oba celky si vyměňují pozdravy z obranných pásem. Ani jeden z celků se však nedostává k ohrožení branky.
41:48
Lukáš Novák se uvolnil na pravém křídle, ale jeho střela před hostujícího brankáře neprošla.
40:46
Opalkova střela skončila v lapačce hostujícího brankáře.
40:01
Hosté ve druhé části ukázali, že přesilové hry jsou dnes jejich silná stránka. Nejdříve vyrovnal Maliník a v polovině třetiny otočil skóre zápasu Tomek. Domácí dlouho hledali odpověď, ale nemohli najít recept na obranu hostí. Až setiny před skončením třetiny napřáhl Hlava a rozhodčí, k nelibosti hostujících hráčů, branku uznal. Druhá třetina začne přibližně v 19:31.
40:00
39:59
Kadaň právě vstřelila branku!
Domácí vyrovnávají v čase, kdy na časomíře zůstaly dvě setiny! Domácí vyhráli vhazování a NIKOLAS HLAVA vyrovnává. Asistence: Anton Berlev.
39:54
Rozhodčí přerušil puk pro zašlápnutí kotouče.
39:23
Icing hostí.
39:09
Chlouba s Tonem se pokoušeli o únik 2 proti 1, obránce Rebelů však domácího útočníka odzbrojil.
38:56
Sedláčkův pokus ukryl Hanuljak v náručí.
37:30
37:16
Domácím se nedaří si vytvořit tlak před brankou Rebelů a hraje se převážně v jejich obranném pásmu.
36:16
Maliník ujel v oslabení, jeho střelu nadvakrát vyrazil Hanuljak.
35:53
Hosté vyhazují puk.
35:30
Sotva skončil Pavlíčkův trest, jdou hosté opět do čtyř. Za nedovolené bránění vyloučen Chlubna.
35:11
Hosté v plném počtu. Domácím se přesilová hra nevydařila a hosté předvádějí skvělou obranu při oslabení.
33:11
Hosté jdou do tří! Za hákování vyloučen Pavlíček.
32:46
Vyloučení na straně Rebelů. Dvě minuty za vysokou hůl si odsedí Kurka.
32:23
Jíra ujel po křídle, jeho střelu vyrazil Svoboda do rohu kluziště.
31:22
Hammerbauer hrál vysokou holí, a tak se bude vhazovat před Hanuljakem.
31:06
30:20
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
A Rebelové otáčejí skóre! Janáčkovu střelu tečoval před Hanuljakem VÁCLAV TOMEK a domácí brankář nedokázal včas zareagovat. Asistence: Martin Janáček, David Sklenička.
29:24
Chlouba projel mezi dvěma beky hostí a jeho střela skončila v náručí hostujícího brankáře.
29:06
A domácí jdou do tří! Mazanec vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.
28:39
Trefného nahození skončilo mimo kluziště, za což domácí bek obdržel menší trest za zdržování hry.
26:59
A hosté využívají i druhou přesilovou hru! Po Jaroměřského nahození překonal nadvakrát Hanuljaka ROMAN MALINÍK. Asistence: Jan Jaroměřský, Jiří Kuchler.
26:51
Po nahození Jaroměřského nejdříve Sedláček nepřehodil Hanuljakův beton, poté Kuchler orazítkoval tyč!
26:23
Domácí vyhazují puk a mohou vystřídat.
25:57
Individuální průnik Sedláčka zastaven pouze za cenu faulu. Pavlas si odsedí dvě minuty za hákování.
24:53
Domácím se nedaří udržet puk v útočném pásmu, hosté neustále vyhazují puk do středního pásma.
23:53
Jaroměřský nahodil puk za branku, tam ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
23:05
22:17
Domácí znovu vyhazují, Rebelové se nemohou dostat do útočného pásma.
21:38
Hosté drží puk za brankou, domácí napadají velmi hluboko.
21:05
Vyloučení na straně domácích. Jíra vyloučen na dvě minuty za hákování.
20:38
Po Chloubově přihrávce se píská zakázané uvolnění.
20:01
Domácím se povedl vstup do zápasu a po čtyřech minutách vedli o dvě branky zásluhou Szathmáryho a Hejcmana. Poté ovšem usnuli na vavřínech a hosté potrestali laxní přístup kontaktní brankou. V přesilové hře se prosadil Babka. Druhá třetina začne přibližně 18:36.
20:00
19:31
V poklidu se dohrává první třetina.
18:14
Rebelové kombinují v útočném pásmu, ovšem žádná střela zatím neohrozila domácího brankáře.
17:11
Sedláček se po křídle probíjel před domácí branku, jeho střela rozvlnila pouze boční síť.
15:58
Po Szathmáryho střele byl Hejcman nevybíravě odstrčen od brankáře hostí. Rozhodčí se pro tentokrát spokojil s důraznou domluvou.
15:16
Po dlouhé době střílí také domácí mužstvo. Pavlasova střela od modré čáry končí na pravém betonu Sedláčka.
14:35
Kuchler vybojoval puk na modré čáře a nahrál rozjetému Maliníkovi, ten trefil pouze hruď domácího brankáře.
13:55
Hosté drží puk za brankou a vyčkávají s rozehrávkou.
12:39
Hosté využívají přesilovou hru. Po ukázkové kombinaci zakončoval do odkryté branky JAKUB BABKA. Asistence: Václav Tomek, Jan Heřman.
12:00
Vyloučení na straně domácích. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Stehlík.
11:04
Po přihrávce rukou na hostující straně se bude vhazovat po pravici Svobody.
10:48
Domácí brankář vyjel daleko do pole aby zalehl kotouč po Minárikovo nahození.
10:12
Sedláčkův pokus Hanuljak raději ukryl do lapačky.
10:00
Nahození domácích hráčů skončilo zakázaným uvolněním. Hraje se především ve středním pásmu, ani jeden z týmů nemá viditelnější převahu.
09:05
Nepřesná rozehrávka hostí končí zakázaným uvolněním.
08:06
Chlubna se dokázal probojovat přes Opalka, na Dobrovolného už byl krátký a domácí obránce mu odebral puk.
07:07
Útočnou kombinaci domácích zastavil ofsajd.
06:16
05:33
Pavlasovo nahození zkoušel tečovat Kadlec, ale hostující brankář byl pozorný.
04:58
Domácí drží puk na hokejkách, ale nedaří se jim najít příležitost ke střele.
04:16
První vyloučení dnešního zápasu. Hostující Tomek vyloučen na dvě minuty za hákování.
04:02
03:20
A domácí pokračují v útočném koncertu. DAREK HEJCMAN dostal přesnou přihrávku na útočnou modrou čáru a střelou k tyči překonal hostujícího brankáře. Asistence: Martin Kadlec, Martin Mazanec.
02:42
Chlubna s Minárikem ujeli do přečíslení dva na jednoho. První jmenovaný nakonec volil střelu, kterou Hanuljak ukryl do lapačky.
02:27
01:45
Domácí se prosadili po první střele na branku! ŠIMON SZATHMÁRY zachytil rozehrávku hostí a přesnou střelou k tyči otevřel skóre. Bez asistence.
00:57
Svoboda raději ukryl puk v lapačce před dotírajícím Kadlecem.
00:21
První střeli a branku vyprodukovali hosté. Sedláček z levého kruhu trefil beton domácího brankáře.
00:01
Hráči Rebelu Havlíčkova Brodu dorazili na zápas později a proto se začátek zápasu zdržel o téměř 20 minut. Momentálně jsou oba týmy na ledě a brzy se začne hrát.
aZ
Začátek zápasu se posunuje na 17:50

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak(Mouček) – Stehlík, Bartejs, Pavlas, Mazanec, Szathmáry, Trefný, Dobrovolný, Opalek – Jíra, Chlouba, Ton – Kadlec, Hejcman, Hlava – Novák J, Hammerbauer, Novák L – Lehnert, Berlev, Veselý

HC Rebel Havlíčkův Brod: Svoboda(Dlouhý) – Pavlíček, Jaroměřský, Janáček, Sklenička, Kolář, Kurka, Zítka, Jeník – Sedláček, Kuchler, Maliník – Půlpán, Heřman, Tomek – Milfait, Babka – Chlubna, Boček, Minárik

Rozhodčí: Pražák – Štětina, Samuel.
HC Rebel Havlíčkův Brod
Hosté neprožívají povedenou sezónu. Po 23 zápasech mají na svém kontě pouhých 9 bodů a hrozivé skóre 39:81. Rebelům nepomohla ani změna trenéra, pod Jeřábkovým vedením zatím prohráli oba dva zápasy. V posledním utkání na led do Havlíčkova Brodu přijelo Kladno. Rytíři o svém triumfu rozhodli ve druhé třetině, kdy nasázeli Havlíčkobrodským tři smrtící údery během dvou a půl minuty, a celkově si odvezli 3 body za výhru 6:0. Nejproduktivnější hráči Rebelů jsou útočníci Roman Maliník(4+9) a Jiří Kuchler(6+4).
SK Kadaň
Domácímu týmu, který se nachází na 6. místě s 39 body, se v posledních zápasech příliš nedaří. Ze tří posledních zápasů si připsali pouze bod za prohru 2:3 po samostatných nájezdech s Jihlavou. V posledním zápase zajížděli kadaňští na led druhé Třebíče. Hanáci rozhodli zápas dvěma brankami v první třetině, domácí dokázali pouze snížit zásluhou Hlavy. Nejproduktivnějšími hráči Kadaně jsou útočníci Roman Chlouba(12+5) a Karel Ton(4+12)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.