Jíra vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl + 10 minut za nesportovní chování.
63:27
Jíra zachytil rozehrávku hostí, jeho prudká střela končí v náručí Kacetla.
62:29
Hraje se především v rozích kluziště. Ani jeden z celků se nedostal k ohrožení brankáře.
62:05
Hosté vyhazují puk.
61:07
60:39
Semorádovu střelu vyrazil Hanuljak do rohu kluziště.
60:15
Domácí vyhazují puk.
60:01
Domácím se po po dlouhém obléhání jihlavské branky podařilo vyrovnat zásluhou Chlouby. Do prodloužení bude mít lepší vstup Dukla díky přetrvávajícímu trestu Kadlece.
60:00
59:32
Chlouba vybojoval puk a domácí se osvobozují.
59:01
Trefného střela končí v lapačce Kacetla. Po přikrytí kotouče se strhla mela, kterou rozhodčí vyřešil dvouminutovým trestem pro domácího Kadlece za napadení + 10 minut za nesportovní chování.
58:26
Kadaň právě vstřelila branku!
A domácí využívají přesilovou hru! ROMAN CHLOUBA se protlačil až před branku a nadvakrát překonal Kacetla mezi betony. Asistence: Tomáš Bartejs.
58:05
Chlouba vracel puk před branku, Kacetl zalehl puk.
57:45
Vyloučení na straně hostí. Dvě minuty za hákování si odsedí Vysloužil.
57:26
Hosté drží puk za brankou.
56:35
Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.
55:15
Domácí tlačí na branku, ale hostům se daří včas přistupovat k domácím hráčům a blokovat střely.
54:32
Berlevova střela skončila v lapačce Kacetla. Hostující obránce po odpískání nevybíravým způsobem dohrál domácího útočníka a na ledě se strhla drobná šarvátka Rozhodčí nevylučují.
54:04
Zakázané uvolnění hostí.
53:29
Domácí rozehrávají od vlastní branky. Hosté zatím úspěšně napadají.
52:37
Jíra projel mezi třemi bránícími hráči, při pokusu o zakončení mu puk přeskočil hůl a střela šla mimo.
52:04
Chyba v rozehrávce hostí končí zakázaným uvolněním.
50:48
Dukla zavřela kadaňské do jejich obranného pásma. Domácím se nedaří vyhodit puk.
49:52
Diviš se dostal k vyraženému puku a Hanuljak měl plné ruce práce, puk nakonec skončil v rohu kluziště.
49:14
Na ledě zůstává otřesený Hlava po střetu s jihlavským hráčem. Rozhodčí přerušují hru, ale nevylučují.
48:45
Po sérii nepřesností se puk dostává za branku hostí.
47:56
Ton sám před Kacetlem nedosáhl na Jírovu nahrávku.
47:39
Kacetl si sjel pro puk až do prostoru kruhu, kde ho zakryl před dotírajícími útočníky domácích
47:20
Hosté v plném počtu. Domácím dnes přesilové hry příliš nejdou.
47:11
Útok domácích zastavuje ofsajd.
46:35
Mazancova střela od modré neprošla za Kacetlova záda.
45:59
Mazanec nezachytil zpětnou přihrávku a hosté mohou střídat.
45:20
Semorád vyloučen na dvě minuty za napadení.
45:11
44:36
Na druhé straně pálil z mezikruží Čachotský, Hanuljak si s jeho střelou poradil.
44:10
Opalkovo nahození raději Kacetl schoval do lapačky.
43:18
42:19
Ton se protáhl mezi dvěma obránci, jeho střela však šla nad branku.
41:24
Opalek byl natlačen do Kacetla tak silně, až hostující brankář přišel o helmu.
40:40
Čachotský ujížděl na domácí branku, jeho střela však šla vedle.
40:01
Ve druhé třetině jsme viděli tři branky. Nejdříve otevřel skóre Štěpánek. Hosté se neradovali z vedení dlouho a po minutě hry vyrovnal prudkou střelou Hlava. Hosté však v polovině třetiny udeřili podruhé, když se trefil Semorád. Poslední třetina začne přibližně v 19:21.
40:00
38:02
Kadlec zachytil rozehrávku hostí a s jeho střelou nad pravé rameno měl Kacetl co dělat.
36:46
Malec se dostal k odraženému kotouči a nadvakrát nepřekonal domácího brankáře. Přesto zkouše vyšťourat puk zpoza lapačky, což se nelíbilo domácím obráncům, kteří ho důrazně odstavili od Hanuljaka.
35:54
Důrasova střela od modré čáry jen těsně minula domácí branku.
34:52
Malec ujel po pravém křídle, ale Hanuljak jeho střelu ukryl do lapačky.
34:26
Stehlíkova střela končí v Kacetlově náručí.
34:09
Zakázané uvolnění Jihlavy.
32:22
Čápovu střelu vyrazil Hanuljak do ochranné sítě nad brankou.
30:44
Dukla právě vstřelila branku!
Hosté se znovu ujímají vedení. Schejbal přesnou přihrávkou našel JANA SEMORÁDA, který zakončil samostatný únik nad vyrážečku domácího brankáře. Asistence: Jakub Schejbal
30:00
Diviš se objevil sám před brankářem a nikým neatakovaný zkoušel přehodit beton domácího brankáře. Hanuljak však puk za svá záda nepustil.
29:09
Hosté v plném počtu. Tahle přesilová hra se domácím vůbec nepovedla, téměř neohrozili branku Dukly.
28:47
28:10
Hosté zatím drží puk ve středním pásmu a brání modrou čáru.
27:09
Dundáček (JIH) vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování.
26:56
Odpověď domácích na sebe nenechala dlouho čekat. NICOLAS HLAVA ujel podél mantinelu a prudkou střelou pod břevno nedal hostujícímu brankáři šanci. Asistence: Jakub Stehlík
25:34
Domácí obrana nechala mezi kruhy úplně volného PETRA ŠTĚPÁNKA, který nadvakrát překonal domácího brankáře. Asistence: Radan Lenc
24:46
23:59
Čachotský vybojoval puk a zavedl ho až do obranného pásma domácích.
23:20
Jírova střela z levého kruhu končí nad brankou.
22:46
Po nepovedené rozehrávce jde na 2 minuty za zdržování hry Schejbal.
22:32
Trefného střelu vyrazil Kacetl do horní sítě.
21:56
20:19
Čachotský přihrál zpoza branky volnému Důrasovi, Hanuljak měl lapačku na správném místě.
20:01
První třetina přinesla opatrný hokej z obou stran. Hostům se daří rozbíjet domácí rozehrávku. Největší šanci skórovat měl v 9. minutě Bartejs, který po ukázkové kombinaci nedokázal zakončit do odkryté klece. Na druhé straně mohl v závěru třetiny skórovat Malec, ale Hanuljak podržel domácí tým. Druhá třetina začne přibližně v 18:27.
20:00
20:00
Po ukončení třetiny se v rohu utvořila menší potyčka, která se nakonec obešla bez trestů.
19:31
Hosté tlačí na kadaňskou obranu, ta se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.
19:12
Malec dostal přesnou přihrávku na červenou čáru a řítil se sám na Hanuljaka. Ten si s jeho prudkou střelou s problém poradil.
17:56
Bartejs ujel podél mantinelu, s jeho střelou z ostrého úhlu si hostující brankář snadno poradil.
16:49
Domácí kombinují ve vlastním pásmu a nedaří se jim rozehrát útočnou akci. Hosté dnes skvěle napadají domácí rozehrávku.
15:46
Jícha se dostal k odraženému puku a Hanuljak dlouho neměl puk pod kontrolou. Nakonec se mu podařilo přikrýt kotouč lapačkou.
14:29
A znovu vyčkával u pravé tyče Ton, přihrávku však těsně před ním zablokoval jeden z hostujících obránců.
13:48
Ton s Jírou ujeli do přečíslení 2 na 1, Ton však Kacetla neprostřelil.
13:11
A Sáblík odstupuje z branky a na led se vrací Kacetl.
13:07
Hosté střídají brankáře! Kacetla nahrazuje Sáblík!
12:59
12:30
Po střele Schejbala se k odraženému puku dostal Důras, ani on na domácího brankáře nevyzrál.
11:49
Domácí se osvobozují.
11:31
Mezi kruhy se objevil úplně volný Řezníček, jeho střela se nevešla mezi tři tyče.
10:59
A vyloučení i na straně domácích. Dvě minuty za držení si odsedí Kůs.
10:28
Rozhodčí přerušili hru kvůli problému s ledovou plochou u střídačky hostí.
10:12
Opalkovu střelu vyrazil Kacetl mimo hrací plochu a bude se vhazovat po jeho levici.
08:50
08:14
Kadaňští rozebrali obranu Dukly, ale Bartejs nedokázal zakončit do odkryté branky.
07:14
Řezníček dokázal vybojovat puk v rohu kluziště a hosté se osvobozují.
06:50
První vyloučení dnešního zápasu. Hostující Lenc si odsedí dvě minuty za hákování.
06:38
Nepřesná rozehrávka kadaňských končí zakázaným uvolněním.
06:07
Chlouba se dostal k zakončení přes tři hráče hostí, Kacetlův pravý beton byl na správném místě.
05:28
Hammerbauer zkoušel pozornost Kacetla od modré čáry, ten na jeho střelu viděl a bez problémů si s ní poradil.
04:26
Domácí kombinují ve vlastním pásmu, hosté aktivním napadáním komplikují rozehrávku.
02:58
Ton pálil z velkého úhlu, jeho pokus minul branku pouze o několik centimetrů.
02:11
Po nepovedené rozehrávce domácích zavezl puk před branku Mikeš, na jeho nahrávku však nikdo nedosáhl.
01:37
Po středu Semoráda s domácím obráncem skončil hostující útočník v domácí brance.
00:52
Útočnou snahu domácích zastavil ofsajd.
00:01

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak(Mouček) – Mazanec, Stehlík, Trefný, Szathmáry, Opalek, Bartejs, Černý – Ton, Chlouba, Jíra – Novák L, Charousek, Novák J – Berlev, Kůs, Kadlec – Hlava, Hammerbauer, Lehnert

HC Dukla Jihlava: Kacetl(Sáblík) – Dundáček, Schejbal, Čáp, Řezníček, Zadražil, Šidlík, Dobrovolný – Jícha, Kuřítko, Lenc – Malec, Mikeš, Semorád – Vysloužil, Zeman, Štěpánek – Čachotský, Důras, Diviš.
HC Dukla Jihlava
Již tradiční účastník 1. ligy nezažívá příliš povedenou sezónu a zatím mu náleží 7. příčka se šestibodovou ztrátou na svého dnešního soupeře. Jihlava ve středečním duelu hostila Kladno, které přivítalo do svých řad několik zkušených posil. Dukla vstoupila do zápasu lépe a brzy se radovala z úvodní branky. Hosté však ve druhé třetině během 4 minut otočili skóre a odvezli si 3 body za výhru 2:1. Nejproduktivnějšími hráči Dukly Jihlava jsou útočníci Tomáš Čachotský(7+15) a Michal Důras(5+15).
SK Kadaň
Svěřenci kouče Becka sice po posledním utkání v Litoměřicích spadli na 6. místo, přesto stále pošilhávají po čelu tabulky. Domácí celek se bude snažit zapomenout na prohru ze středečního duelu s Litoměřicemi. Kadaňští sice po brankách Hammerbauera a Chlouby vedli 2:1, Kališníci zabojovali a ve třetí části se štěstím otočili skóre. Litoměřice tak zvítězily 3:2. Nejproduktivnějšími hráči Kadaně jsou útočníci Roman Chlouba(11+5) a Karel Ton(4+12).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.