Je konec! Byť se pro černožluté zápas nevyvíjel dobře, nakonec ukázali svá bojovná srdce a zaslouženě vítězí 4:3. Děkuji za pozornost!
60:00
59:25
Kadaň přežila tlak Litoměřice, které se nadechují k jednomu ze svých posledních útoků.
59:06
Kadaň si bere time-out.
59:06
Hosté hrají bez gólmana!
58:09
Hra přerušena, tentokrát je na vině nerovnost v ledové ploše.
58:09
Kadanští v ofsajdu.
57:12
Akce Stadionu končí ofsajdem.
56:19
Chlapíkův slabý pokus vyraží gólman Kadaně do rohu hřiště.
55:55
Dlouhé nahození Krsteva Maštalířský schoval v rukavici.
54:58
Jakub Novák posal vysokou přihrávku před branku na Chloubu, jenž kotouč nedokázal ideálně trefit a Král jej sebral do lapačky.
53:27
V posledních minutách se hraje v klidném tempu, domácím se daří eliminovat útoky Kališníků.
51:07
50:55
Stadion v přesilovce zatím neškodný, nyní ho zastavil ofsajd.
49:07
Na dvě minuty za zdržování vyloučen domácí Hammerbauer.
49:00
Špeldova rána prosvištěla kolem pravé tyče Královy klece.
47:16
Kadaň právě vstřelila branku!
Misky vah se opět převažují na domácí stranu. ROMAN CHLOUBA pláchl litoměřickým zadákům a zavěsil nad Královu lapačku. Bez asistence.
46:23
Aktivní Hammerbauer přistižen v ofsajdu.
45:55
Po Opalkově nahození Král přerušuje.
45:20
Stehlíkovu dělovku od modré Král vytěsnil vyrážečkou.
43:48
Mlha ustoupila, pokračujeme!
43:48
Kadaňské kluziště zahalila mlha, sudí přerušil zápas.
42:51
Icing Litoměřic, vhazuje se po Králově levici.
42:25
40:25
Hostující Šulc vyloučen za zdržování hry.
40:18
Černožlutým se na začátku třetí třetiny daří srovnat skóre. Račuk našel parádní přihrávkou KARLA TONA, jenž zblízka protlačil puk za Králova záda. Asistence: Marek Račuk, Jakub Stehlík.
40:01
Ve druhé třetiny se roztrhl pytel s góly, většina z nich skončila za zády kadaňského Moučka. Ve 27. minutě srovnával Švagrovský, poté skóroval Procházka, už na 1:3 zvyšoval ve 38. minutě Černoch. Za Kadaň korigoval v závěru třetiny Kadlec. Závěrečná perioda začne za deset minut.
40:00
39:30
Domácí tým ještě nehází flintu do žita. Berlevovu ránu ještě Král vyrazil, ale jen do prostoru, kam si sjížděl MARTIN KADLEC, pro něhož nebylo žádným problémem zasunout puk do odkryté klece. Asistence: Anton Berlev.
37:27
Moučka v kadaňské kleci střídá mladík Maštalířský.
37:27
Litoměřice právě vstřelily branku!
Černožlutí jsou v křeči a hosté trestají. Na konci útoku čtvrté litoměřické formace byl JIŘÍ ČERNOCH, za jehož střelou z levého kruhu se Mouček jen ohlédl. Asistence: David Dvořáček.
37:06
Antončík provětral lapačku Moučka, který si připsal úspěšný zákrok a kotel teď vyvolává jeho jméno.
36:46
Hammerbauer dlouho motal hlavu hostujícím obráncům, poté vypálil z otočky, Král však úspěšně zasáhl.
35:44
35:28
Trefného první rána byla zblokována, napodruhé přestřelil.
34:51
Mazanec si dlouho rovnal puk, nakonec netrefil.
33:44
Litoměřický Chlapík pyká za sekání.
32:02
Stadion trestá pasivitu Kadaně a otáčí skóre zápasu. Černoch poslal puk na hůl MARTINA PROCHÁZKY, který jej uklidl za záda gólmana Kadaně. Asistence: Jiří Černoch.
28:42
Osamocený Martin Novák pádil na Moučka, ten ho však vychytal!
28:07
Po závaru před brankou Litoměřic Král přerušil, vhazuje se po jeho levici.
26:52
Kališníci využívají svou přesilovku a srovnávají skóre. DAVID ŠVAGROVSKÝ byl důrazný před brankou Kadaně a prostřelil Moučka. Asistence: Martin Novák, Vítězslav Bílek
25:30
Jakub Novák (KAD) si odpyká menší trest za podražení.
25:05
Charousek se zčista jasna zjevil před Králem, nastřelil jen jeho výstroj.
24:46
Rys objel branku a podnikl rychlý výpad na Moučka, jenž přikryl kotouč.
24:00
Jakub Novák promáchl po Charouskově nahrávce před branku. Škoda pro domácí, Novák byl ve velice zajímavé pozici.
22:23
Mrázek poslal Královi pozdrav od modré, ten přerušil.
22:06
Lukáš Novák ujel na levém křídle a vypálil, Králova lapačka se vymrštila právě včas.
20:51
Krstev se probíjel do pásma, Mrázek ho čistým hitem poslal k zemi.
20:01
Ze začátku zápasu se hrála hra, která nebyla nikterak zajímavá. Hra se změnila k lepšímu kolem desáté minuty. V čase 12:36 proměnil zatím jedinou přesilovou hru domácí obránce Jakub Stehlík. Druhá třetina začne přibližně v 18:18.
20:00
19:26
Domácí vyhazují puk přes celé kluziště.
19:12
Aleš Pavlas je prvním vyloučeným Kadaně. Na trestné lavici sedí za nedovolené bránění.
17:56
Hosté se přeci jen dostali na chvilku do pásma Kadaně, kde se dostali ke střele, ta ovšem nemířila na kadaňskou branku.
16:39
Domácí jsou stále aktivnějším celkem, Litoměřice brání.
16:02
Jakub Novák trefuje tyčku odkryté klece.
15:10
Jakub Stehlík od modré čáry pálil puk směr brána. Jeho střelu stečoval jeden z hráčů Litoměřic a přidělal svému brankáři velké starosti.
14:26
Domácí nepouštějí hosty téměř k ničemu.
13:43
Další vyložená šance domácích, tu ovšem likviduje Tomáš Král.
12:36
Karel Ton napálil puk na bránu, jeho střelu zblokovala obrana, ale puk se dostal na hůů JAKUBA STEHLÍKA, který střelou k tyči vstřeluje první domácí branku. Asistence: Karel Ton.
11:45
První vyloučení v dnešním zápase. Na trestnou lavici usefl litoměřický Míka za hákování.
10:19
Domácí v útočném pásmu.
08:58
Dnes je k vidění hokej, který není nikterak záživný pro oko fanouška.
07:26
Kadaň kombinuje před Králem, hosté dobře brání.
06:48
Kadaň pomalu diktuje tempo hry, ale příliš šancí není k vidění.
05:59
Po kombinaci se ke střele dostal Roman Chlouba, jeho střelu pohotovým zákrokem lapačkou chytil hostující Král.
05:30
Jaroslav Mrázen napálil puk, kterému se do cesty postavil Šimon Antončík, ten s bolestivou grimasou za pomoci spoluhráčů odchází ze hřiště.
05:00
Hosté chvilku kombinovali v útočném pásmu, ke třele se nikdo nedostal.
03:12
Roman Chlouba naservíroval puk rozjetému Tonovi, ten přihrávku v gólové pozici nezpracoval.
02:17
Hra je opatrná na obou stranách.
01:50
Anton Berlev zkoušel pozornost litoměřického Krále, který puk schoval do lapačky.
01:39
Vhazování po levici domácíhgo gólmana.
00:20
Hosté zkoušeli pozornost Moučka, kterému puk vypadl z výstroje a strhla se mela před domácí brankou.
00:01
Vše je připraveno, utkání za malou chvilku začne.
Hosté napodobují Kadaň a také nastupují na hřiště.
Domácí tým již nastupuje na ledovou plochu.
U tradičního on-line textového přenosu Vás vítá Stanislav Jiskra.

Sportovní klub Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Stehlík, Mazanec, Račuk, Chlouba, Ton, Trefný, Pavlas, Novák J., Charousek, Novák L., Tejnor, Mrázek, Chrpa, Hejcman, Veselý, Opalek, Szathmáry, Hammerbauer, Berlev, Kadlec.

HC Stadion Litoměřice: Král (Přikryl) – Mikliš, Krstev, Rys, Kalla, Bílek V., Bílek D., Šulc, Chlapík, Švagrovský, Novák M., Špelda, Míka, Doležal T., Procházka, Antončík, Plášil, Málek, Dvořáček, Černoch, Doležal Z.

Rozhodčí: Zubzanda – Kreuzer, Kokrment.
SK Kadaň v posledním kole zajížděla na led Prostějova. Tamnější Jestřábi ještě v 58. minutě vedli, ale Lukáš Novák po přihrávce svého bratra vyrovnal a utkání šlo do prodložení. V prodloužení měl největší šanci Marek Račuk, který si položil gólmana a nastřelil tyč. Utkání musely rozhodnou samostatné nájezdy. V nájezdech se prosadil jen prostějovský Černý a rozhodl, že si Kadaň odveze jen jeden bod.
HC Stadion Litoměřice se v minulém kole střetli s týmem Kladna. Stadion byl po celý zápas lepším týmem a po třetinách 1:0, 2:2 a 3:1 zvítězili 6:3 a připsali si tři body do ligové tabulky.
Soupisky z posledního kola:

SK Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Mazanec, Stehlík, Pavlas, Trefný, Mrázek, Tejnor, Opalek – Ton, Chlouba, Kadlec, L. Novák, Charousek, J. Novák, Chrpa, Hejcman, Račuk, Berlev, Hammerbauer.

HC Stadion Litoměřice: Král (Přikryl) – Krstev, Mikliš, Šulc, Bílek D., Míka, Špelda, Kolář, Plášil – Bílek V., Kalla, Rys – Novák, Švagrovský, Chlapík – Ondráček, Procházka, Doležal T. – Doležal Z., Černoch, Dvořáček.
Poslední vzájemné střetnutí: Naposledy se tyto týmy potkaly v přípravných zápasech. Nejdříve Kadaň hostila Litoměřice, které utkání zvládli lépe a odevzly si výhru 3:2. Poté Kadaň v litoměřické Kalich aréně vyhrála taktéž výsledkem 3:2.
V rámci osmého kola 1. ligy se dnes potkají dva soupeři, které dělí v tabulce 5 bodů. Sportovní klub se nachází na dvanáctém místě a v kolonce body u něho svítí číslo 8. Hosté z Litoměřic jsou na tom zdaleka léle. Nacházejí se s dvanácti body na druhém místě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.