Je konec! Kadaň se ubránila jednobrankový náskok a připisuje si cenné 3 body za výhru 4:3. Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit při dalších online přenosech z kadaňského zimního stadionu.
60:00
59:50
Míkova rána těsně vedle.
59:10
Mrázek vyhodil kotouč na střídačku a 50 vteřin před koncem dostává trest za vyhození puku mimo hřiště.
58:41
Šulcovu střelu skryl mezi betony Mouček.
58:00
Hosté hrají bez brankáře!
58:00
Oddechový čas pro hosty.
57:24
Vítězslav Bílek osprchoval Moučka ledovou tříští, což se nelíbilo domácímu zadákovi Trefnému. K potyčce ale nedošlo.
56:52
Procházka nastřelil hruď Moučka, jenž přerušil a vhazuje se po jeho levé ruce.
55:39
Po nedorozumění Špeldy s Přikrylem se puk koulel za čáru, situaci na poslední chvíli zachránil pohotovým skokem gólman Stadionu.
54:19
Hosté v plném počtu. Kadaň v přesilovce Přikryla neohrozila.
53:48
Špelda podržel puk a poté vyhodil, Kadaň zatím neškodná.
53:10
Hosté se osvobozují.
52:19
Ve čtyřech teď budou pro změnu hosté, Chlapík potrestán za vysokou hůl.
52:09
Domácí v plném počtu. Dlouhé oslabení je u konce, potlesk si vysloužil gólman Mouček, který dnes drží svůj tým.
52:01
Hlava vyhodil puk.
51:19
Další rány Špeldy jde těsně vedle.
50:44
Do Špeldovy rány se položil Mazanec, což ochozy ocenily bouřlivým potleskem.
50:11
Šulcův pokus od modré pohltila síť nad brankou.
49:26
Domácí se houževnatě brání, ve čtyřech budou ještě 2:30 minuty.
49:02
Tvrdá rána Koláře prolětěla těsně kolem pravé tyče.
48:30
Kadaň se osvobozuje.
48:00
Mrázek pálil z pravého kruhu, Přikryl byl připraven. Na ledě se začíná trochu přiostřovat.
47:17
Litoměřice právě vstřelily branku!
Po Novákově střele se ke kotouči probojoval MARTIN ONDRÁČEK, jehož dorážka končí za zády Moučka. Asistence: Martin Novák.
47:09
Po Šagátově zákroku zůstal na ledě ležet Dominik Bílek, jenž opouští hru. Do kabiny míří také Šagát, který fasuje 5 + do konce utkání.
46:30
Odražený puk se dostal na hokejku Tona, jenž z tutové pozice těsně minul!
44:59
Opalek se znovu zjevil v palebné pozici, tentokrát jeho rána neprošla přes Švagrovského.
44:04
Střelu Chlapíka zblokoval Szathmáry.
42:38
Po ostré ráně Opalka Přikryl nevěděl, kde má puk, nakonec přerušil hru a vhazuje se po jeho levici.
41:38
Icing domácích.
41:02
V pravém rohu zůstal ležet Šagát, za potlesku publika už se ale zvedá na nohy.
40:01
Ve druhé třetině jsme viděli jednu branku na každé straně. Nejdříve za domácí zvyšoval Šagát. V polovině druhé třetiny ve vlastním oslabení ujel Vítězslav Bílek a snížil stav zápasu. Poslední třetina začne přibližně v 19:17.
40:00
39:22
Sikora vypálil z levého úhlu, trefil Přikryla do masky.
37:57
Zakázané uvolnění Litoměřic.
36:33
Do střely Koláře se obětavě položil Trefný.
36:07
Po závaru před brankou Stadionu zasáhl Přikryl, vhazuje se po jeho levici.
35:12
Mrázek atakoval Přikryla, následně mu přijel domluvit Šulc, ale rozhodčí včas uklidnil situaci.
33:32
Přikryl přerušil hru, buly se bude konat po jeho pravici.
32:36
31:42
Jeden povedený brejk a hosté jsou zpět ve hře. Po Mazancově zaváhání pláchl kadaňské obraně VÍTĚZSLAV BÍLEK, jenž se štěstím překonal Moučka. Bez asistence.
31:09
Po ukázkové souhře kadaňských minul poloprázdnou klec Charousek!
30:36
Ve druhé třetině jsme se dlouho obešli bez vyloučení, až nyní za sekání pyká Volek (LTM).
30:08
Prudkou střelu Kally zastavil pravý beton gólmana Moučka.
28:37
Nahození Míky lapil Mouček, rozehrát už však nestihl, a tak se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
27:29
Před dotírajícím Volkem puk pohotově Přikryl Mouček. Vhazuje se po jeho levici.
27:03
Kůs se snažil prostrčit kotouč na Opalka, jenž se vydal na útočný výlet, ale proti byl Černoch.
25:57
Kadaň právě vstřelila branku!
Rozjetý MARTIN ŠAGÁT se protáhl mezi dvěma obránci Stadionu a jeho střela se od tyčky odrazila za čáru – 4:1. Asistence: Nicolas Hlava, Jakub Trefný.
24:44
Vítězslav Bílek mohl pádit na Moučka, bohužel pro hostující klub zakopl o svého spoluhráče Švagrovského.
24:03
Snaha litoměřických o konstruktivní rozehrávku opět nevyšla – icing.
23:52
Z levého kruhu vypálil Opalek, Přikryl byl u své pravé tyče včas.
23:10
Müller ujížděl s Kůsem 2 na 1, rozhodl se vystřelit, leč netrefil.
22:27
Trefný se opřel do puku, napálil pouze Ondráčkovy brusle.
22:20
Špatná rozehrávka Stadionu končí zakázaným uvolněním.
21:01
Kadaň se hned od úvodu druhé periody usadila před Přikrylem, žádná nebezpečná střela však z toho nevzešla.
20:01
Domácím se první třetina vydařila. Nejdříve v 6. minutě využil přesilovou hru Pavlas a poté Hlava střelou z levého kruhu překvapil Přikryla. Stadion sice snížil minutu a půl před koncem zásluhou Ondráčka, ale domácím vrátil dvoubrankové vedení důrazný Charousek. Druhá třetina načne přibližně v 18:26.
20:00
18:48
Černožlutí opět vedou o dvě branky. Zasloužil se o to JIŘÍ CHAROUSEK, při jehož trestu skóroval Stadion. Szathmáryho střelou od modré Přikryl neudržel a důrazný Charousek puk dotlačil do branky. Asistence: Šimon Szathmáry.
18:21
Stadionu se ještě před přestávkou daří vstřelit kontaktní branku. Švagrovského ránu Mouček vyrazil na hokejku MARTINA ONDRÁČKA, jenž nadvakrát překonal strážce domácí svatyně. Asistence: David Švagrovský.
17:33
Domácí Charousek si odsedí 2 minuty za nedovolené bránění.
17:13
Račuk se pokoušel projet před Přikryla, narazil ovšem na Šulce, který sebral puk.
16:33
Šulcova rána od modré minula pravou tyč kadaňské branky o několik decimetrů.
16:32
15:02
Ondráček zakončoval do odkryté branky, Mouček se však dokázal bleskurychle přemístit a vyrazil kotouč. Fantastický zákrok!
14:32
Szathmáry (KAD) vyloučen za držení.
13:57
Po souboji u mantinelu zůstal na ledě ležet Dominik Bílek, který za asistence spoluhráčů míří na střídačku.
13:30
Od modré pálil Mazanec, jeho rána se však zastavila na prvním bránícím hráči Litoměřic.
12:55
Charousek pálil z otočky, nastřelil jen dobře postaveného Přikryla.
11:02
Jako blesk z čistého nebe přichází druhá branka černožlutých. Šagát vybojoval puk ze zdánlivě ztracené pozice v rohu hřiště, naservíroval jej do mezikruží NICOLASU HLAVOVI, který matadora v brance Stadionu překonal přízemní střelou k levé tyči. Asistence: Martin Šagát, Marek Sikora.
10:18
Kadaňský gólman se vrací do své klece, můžeme pokračovat.
10:18
Mouček zamířil na střídačku kvůli opravě výstroje, čeká nás krátká pauza.
10:18
Miklišova rána mířila přímo do náručí Moučka, jenž přerušuje hru. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
08:52
Domácí v plném počtu. Stadionu se přesilovka vůbec nevyvedla.
08:20
Mrázek vyhazuje, hosté zatím neškodní.
07:51
Račuk se uvolnil podél levého mantinelu, jeho ránu však Přikryl bez potíží zneškodnil.
06:52
První vyloučení na straně Kadaně. Charousek pyká za podražení.
06:23
Icing stadionu.
05:11
Hned za svůj první prohřešek pykají Litoměřice inkasovanou brankou. ALEŠ PAVLAS se na modré opřel do puku a jeho střela propadla za Přikrylova záda. Asistence: Martin Mazanec, Marek Sikora.
04:13
Ton se snažil přejít přes Chlapíka, který se ale zmocnil kotouče a vyhodil jej za Moučkovu branku.
03:24
Potrestána hráčská lavice Litoměřic za příliš mnoho hráčů a ledě. Trest odsedí Schwamberger.
02:13
Müller přes defenzivu Litoměřic neprošel. Sledujeme velice opatrný úvod zápasu.
00:40
Vítězslav Bílek se snažil překvapit domácího gólmana střelou z úhlu, ten puk reflexivně vyrazil.
00:01

Sportovní klub Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Opalek, Mrázek, Pavlas, Mazanec, Pavlas, Trefný, Szathmáry – Ton, Charousek, Račuk – Šagát, Sikora, Hlava – Kůs, Hejcman, Müller – Chrpa, Hammerbauer, Lehnert

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Michajlov) – D. Bílek, Šulc, Plašil, Míka, Kolář, Špelda, Mikliš – Chlapík, Kalla, V. Bílek – Ondráček, Švagrovský, Novák – Procházka, Černoch, Volek – Schwarmberger, Doležal

Rozhodčí: Bejček – Šmika, Bosák.
Hezký den z kadaňského zimního stadionu! Dnes se domácí tým utká s litoměřickým Stadionem.
V tabulce sedmá Kadaň se ve středu vrátila jen s jedním bodem z Prostějova, jemuž podlehla 4:3 po nájezdech. Navíc se bude muset vyrovnat s absencí forvardů Kadlece s Chloubou, kteří dostanou šanci v týmu Pirátů. Stadion svůj poslední zápas zvládl mnohem lépe, v Kladně vyhrál 4:2 a v tabulce mu nyní patří 4. místo s tříbodovým náskokem na Kadaň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.