Kadaňští hokejisté si připisují velmi důležité tři body! Po obratu ve druhé třetině si černožlutí hokejisté vedení ve třetí třetině pohlídali. U onlajnu z Kadaně zase někdy na počtenou.
60:00
59:58
Račuk takticky vyvezl kotouč do středního pásma a pojišťuje domácí výhru!
59:17
Čiliak míří na střídačku!
58:55
Hostům se příliš nedaří.
58:01
Třebíč přesilovku nevyužila. Nyní započala poslední dvouminutovka.
57:11
Charousek vyvezl kotouč až k Čilakově brance.
56:45
I do třetice se domácí daří vyhodit kotouč z obranného pásma.
56:17
A znovu míří kotouč až k Čiliakovi.
55:46
Kadaňští hokejisté se osvobozují.
55:20
Útočník Kadaně Martin Kadlec je poslán na trestnou lavici. Hlavní sudí mu vyměřil dvouminutový trest za sekání.
54:47
54:16
Mazancovu střelu se pokoušel tečovat před brankářem Ton, ale neuspěl, neboť Čiliak si stáhl kotouč do své moci.
53:26
Jakub Novák střelou z první trefil pouze betony přemísťujícího se brankáře Třebíče.
52:47
Matěj Pekr (TRE) je potrestán dvouminutový trestem za vysokou hůl.
52:30
Domácí posílají kotouč na zakázané uvolnění.
51:46
Strmeň podržel puk, tudíž se bude vhazovat před kadaňskou brankou.
51:05
Hra se rychle přelévá. Ani jeden tým ale nedokáže najít recept na udržení útočného pásma na delší časové období.
48:40
Stehlíkova dělovka od modré byla tečována jedním z bránících hráčů. Naštěstí pro Třebíč mimo branku.
47:31
Ani jednomu z celků se nedaří udržet na delší čas v pásmu soupeře.
45:37
Útočnou snahu domácích hokejistů přerušil hvizd rozhodčího, neboť černožlutí byli v ofsajdu.
44:39
Po střele Vondráčka zazvonila levá tyč Strmeňovy branky!
44:09
43:36
Domácím se přesilovka zatím příliš nedaří. Většinu času stráví rozehrávkou od vlastní branky.
42:09
Hostující Tomáš Vondráček je vyloučen na dvě minuty za pád pod nohy.
40:01
Oba týmy krouží po ledové ploše, takže třetí třetina se blíží.
Další třetina začne přibližně v 19:17.
V první třetině jsme neviděli žádnou branku, ve druhé to ale hokejisté napravili a k vidění byly tři góly. Nejprve se otevřel skóre třebíčský Vondráček. Následně se trefil Jiří Charousek a v závěru Marek Račuk.
40:00
39:40
Kadaň právě vstřelila branku!
Černožlutí hokejisté otáčejí stav zápasu! MAREK RAČUK využil přihrávky od Jiřího Charouska a střelou pod břevno nedal Čiliakovy příliš mnoho šancí. Asistence: Jiří Charousek, Karel Ton.
38:44
Lukáš Havel (TRE) je vyloučen na dvě minuty za hákování.
38:30
Kadlec našel přihrávkou na levém kruhu Hejcmana, ale jeho pokus nebyl vůbec přesný, ale kadaňští zůstávají v pásmu soupeře.
37:58
Jakub Novák hledal před brankou Romana Chloubu. Kadaňská jedenasedmdesátka se ale ke kotouči nedostala.
37:36
Opalkovou jedovatou střelu od modré tečoval Charousek pouze do Čiliakovy lapačky.
36:57
Kadaňští měli nyní územní převahu, ale dokázali z toho vytěžit pouze jednu střelu a to ještě nepřesnou.
35:23
A máme tu další icing v podání Třebíče.
35:00
Lajna vedená střelcem první branky domácích Jiřím Charouskem nyní hostující obraně nadělala problémy. Hokejisté Horácké Slavie to řeší vyhozením na zakazáné uvolnění.
34:08
Strmeň kryje nahození třebíčských hokejistů.
33:13
JIŘÍ CHAROUSEK se dostal k dorážce po střele Jana Hammerbauera a usměrnil kotouč za Čiliakova záda. Asistence: Jan Hammerbauer.
32:54
Králík se probil až před Strmeně, avšak trefil pouze betony kadaňského brankáře. Do hry se opět za chvíli zapojí i Rostislav Malena, který se vrátil ze šatny.
31:37
Stehlík stečoval Chloubovu střelu z levého kruhu, avšak pouze mimo branku.
30:16
Domácí v plném počtu a zahrají si tak zkrácenou přesilovou hru.
29:39
Vlastimil Bilčík (TRE) sekl po hokejce Romana Chlouby, a tak míří na trestnou lavici.
28:56
Raška projel do útočného pásma dříve než Erat s kotoučem, tudíž je pískán ofsajd.
28:16
Jiří Charousek (KAD) míří podruhé během druhé třetiny na trestnou lavici. Nyní je vyloučen za podražení.
28:08
Bilčíkův pokus od modré čáry stáhl do lapačky domácí brankář Strmeň.
26:55
Hra je přerušena, jelikož hostující Malena dostal pukem do obličeje. Třebíčský obránce opoustil hrací plochu a odchází do šatny, zřejmě na šití.
25:54
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Hosté z Třebíče jdou do vedení. Postaral se o to TOMÁŠ VONDRÁČEK, který využil ztráty puku domácí obrany. Asistence: Jakub Bartoň, Jakub Čuřík.
24:17
Nyní si domácí obrana vybrala slabší chvilky, hosté toho ale nedokázali pořádně využít.
22:45
22:19
Útočná snaha Třebíče je zastavena kvůli ofsajdu.
21:49
Domácí se vyhozením o mantinel osvobozují.
21:26
Trefného pokus skryl v lapačce Čiliak.
20:45
Kadaňský kapitán Jiří Charousek jde dvě minutky za katr, neboť je vyloučen za držení.
20:01
Vše je nachystáno na start druhé periody.
Po první třetině tu máme bezbrankový stav. Domácí Kadaň je zatím mírně lepším týmem, akorát to zatím nedokázala proměnit v branku. Druhá třetina začne přibližně v 18:19.
20:00
19:48
Třebíč se dostává do ofsajdu.
19:13
Hráči Horácské Slavie kombinovali v kadaňském obranném pásmu. S jedinou střelou Zdráhala si Strmeň poradil.
18:23
Jakub Trefný (KAD) je vyloučen na dvě minuty za držení hole.
17:35
Šaurova střela Strmeňovi vypadla, přesto si s tím domácí zadáci dokázali poradit.
16:30
Hammerbauerova střela tahem skončila na zadním hrazení.
14:40
Jakub Novák získal kotouč u střídaček a střelou od modré čáry vybojoval pro svůj celek buly před Čiliakem.
14:20
Icing Kadaně.
14:14
Domácí v plném počtu, potrestaný Jaroslav Mrázek je zpátky ve hře.
13:33
Třebíčtí kombinovali v obranném pásmu Kadaně, avšak dostali se pouze ke dvěma střelám. Jedna šla mimo a druhou vyrazil brankář Strmeň.
12:14
Obránce Kadaně Jaroslav Mrázek je vyloučen na dvě minuty za vystřelní puku mimo hřiště.
10:58
Kadaňští sevřeli Třebíč v jejím obraném pásmu. Měli tam i několik slibných šancí, avšak ani jedna se bohužel neujala.
10:19
Lukáš Novák protečoval puk přes střední pásmo, díky tomu získala Kadaň buly před Čiliakem.
09:05
Chrpa dostal kotouč do mezikruží, tam se k němu nedostal pořádně žádný z jeho spoluhráčů, i když tam byla menší strkanice. Kadaň přesto zůstává před brankou Třebíče.
08:02
Čiliak kryje Mrázkovo pokus. K vidění je tedy další bule, tentokrát před hostující brankou.
07:21
Strmeň stahuje Přibylovo nahození, čímž zapříčinil získaní bule před jeho brankou.
06:48
Je pískán kadaňský ofsajd.
05:35
Erat byl odtalčen k hrazení. Proto mohli vzápětí Kadlec s Hammerbauerem podniknout protiútok, který přinesl buly před Čiliakem.
04:55
Kadaňští posílají kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
04:31
Hra se rychle přelévá. Domácí Charousek například ztroskotal na Malenovi, vzápětí uháněl s kotoučem hostující Vondráček. Ani on ale se nedostal k pořádné střele.
03:17
Třebíčští získali buly před Strmeněm.
01:50
Domácí Kadlec převzal na modré čáře puku, ale stahovačkou nepřešel přes třebíčského obránce. Kadaňští jsou ale stále v pásmu svého soupeře.
00:36
Hra je přerušena, kvůli přihrávce rukou.
00:01
Oba celky nastupují na hrací plochu, za malý okamžik rozhodčí zahájí dnešní zápas.
Úvodní sestavy dnešního zápasu:

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Maštalířský) – Mazanec, Opalek, Trefný, Stehlík, Mrázek, Tejnor, Szathmáry – Ton, Charousek, Račuk – L.Novák, Chlouba, J.Novák – Hammerbauer, Berlev, Kadlec – Chrpa, Hejcman, Škop.

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak (Dusík) – Malena, Zdráhal, Bilčík, Bartoň, Šaur, Dujsík – Erat, Raška, Havel – Wasserbauer, Křivohlávek, Pekr – Čech, Čuřík, Vondráček – Přibyl, Mrázek, Králík

Rozhodčí: Bejček – Kokrment, Štětina.
Kadaň
Domácí hokejisté se po středeční výhře na ledě Jihlavy posunuli na sedmé místo prvoligové tabulky. O výhru se na ledě Horáckého zimního stadionu postarali svými trefami Lukáš Novák, Karel Ton a mladý reprezentat Radek Veselý. Spolehlivý výkon v brance předvedl Tomáš Maštalířšký. Právě plný bodový zisk z posledního duelu budou chtít svěřenci trenéra Becka potvrdit v dnešním zápase a udržet tak kadaňské barvy na vítězné vlně.
Horácká Slavia Třebíč
Horácká Slavia zatím suverénně vévodí tabulce, druzí Piráti Chomutov ztrácí 6 bodů, ale mají pondělní zápas v Kadani k dobru. Kouč Mička se může spolehnout na kvalitní brankáře. Dres Třebíče letos obléká ostřílený Tomáš Štůrala, který však byl povolán do Zlína. V minulém kole ho proto zastoupil další zlínský muž s maskou Luboš Horčička. Bílé hvězdy ve středu utrpěly teprve druhou letošní porážku, na svém ledě podlehly Kladnu 2:3 po prodloužení. Matěj Pekr překonal v devatenácté minutě gólmana Cháberu. Na 2:0 zvyšoval o osm minut později Lukáš Havel, jenž do kladenské branky dorazil střelu Erata. To ale bylo ze strany Třebíče vše, a tak mohl v prodloužení dokončit obrat dvougólý kladenský forvard Jan Eberle.
Dobrý podvečer, vítejte u online přenosu utkání první ligy mezi domácí Kadaní a vedoucím týmem soutěže – Třebíčí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.