Ve třetí třetině jsme gól neviděli, Kadaň tak poráží svého rivala 3:1. Já Vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek pondělního večera.
60:00
58:45
Naděje Ústí na zvrat v zápase berou za své. Hanzl vyloučen za podražení.
56:48
Icing Kadaně.
56:08
Ihned po buly pálil Pořický, jeho střela však moc přesná nebyla.
55:52
55:43
Černého vychytal skvělý Hanuljak a dočkal se ovací z publika.
55:00
Stehlík s Pořickým se vracejí na led. Hosté v PP a Kadaň ve čtyřech.
54:51
Na konci ústecké kombinace byl Rod, kterého bravurně vychytal Hanuljak.
53:52
Trestná lavice přijímá dalšího provinilce. Mazanec (KAD) potrestán za držení a Kadaň bude minutu a 8 sekund ve třech.
53:00
Stehlík (KAD) vyloučen za držení, Pořický (UNL) jde za hrubost.
51:19
A další zakázané uvolnění Kadaně. Sledujeme hlušší pasáž zápasu.
51:05
Icing domácích.
50:10
49:31
Račuk vyhazuje. Hosté zatím bezzubí.
48:10
Kadaňský Hejcman fasuje menší trest za nesportovní chování. Verdikt sudího se setkal s vlnou nevole jak z ochozů, tak od hráčů SK.
47:58
47:43
Přízemní střelu Stehlíka vyráží pozorný Volke.
47:12
Merta zasažen pukem, už je ale na střídačce.
44:34
Hosté jdou do tří! Holomek potrestán za zdržování hry.
44:25
Pavlas prostrkával puk na Chloubu, ten však jeho přihrávku nezachytil.
42:58
Po surovém zákroku Budínského dlouho ležel na ledě Jakub Novák, pro nějž dnešní zápas končí. Forvard Ústí dostává 5 + do konce utkání za úder do oblasti hlavy a krku.
42:12
Černého ránu od modré obětavě zblokoval Sikora.
40:01
Domácím se vydařil úvod druhé části, když v rozmezí dvou minut vstřelili dvě branky. Nejdříve otočil skóre zápasu ve 25. minutě Kadlec a poté na rozdíl dvou branek zvýšil Šagát. Domácí byli aktivnějším celkem, pokusy Stehlíka a Tona zastavila horní tyč. Hosté se nenechali zahanbit, Budínský nejdříve ztroskotal na Hanuljakovi, o chvíli později nastřelil tyč. Poslední část začne přibližně v 19:14.
40:00
39:30
Puk opustil ledovou plochu, vhazuje se ve středním pásmu.
38:32
38:24
Zblokovanou ránu Kloze zastavuje síť nad brankou.
37:33
Roubíkovu ránu vyráží připravený Hanuljak.
37:05
36:45
Kadaň ve čtyřech.
36:32
Kadaň bude hrát 13 sekund ve třech, Pavlas pyká za zdržování hry.
35:05
Síly na ledě se vyrovnají. Ústecký Holomek potrestán za držení.
34:45
Lukáš Novák (KAD) vyloučen za sekání.
34:45
Divoké momenty nekončí! Budínský pálil z bezprostřední blízkosti do pravé tyčky kadaňské klece.
32:20
Za Volkem opět zvonila tyč! Tentokrát břevno napálil Stehlík.
31:48
Po nebezpečné, leč nezakončené kombinaci kadaňského třetího útoku pádil na Hanuljaka Budínský, gólman Kadaně se ale natáhl na brankové čáře a nedovolil Budínskému skórovat.
30:43
30:37
Hanuljak přerušil, vhazuje se po jeho pravé ruce.
30:16
Ton vystihl ústeckou rozehrávku, jeho dělovku zastavuje horní tyč!
29:28
Bartejs své pěkné sólo ve vlastním oslabení zakončil střelou, kterou pozorný Volke bez větších problémů chytil.
28:43
Jakub Trefný (KAD) před brankou zboural Mertu a přichází trest za nedovolené bránění.
28:08
Nahození Jakuba Nováka Volke lapil a bude se vhazovat po jeho levici.
26:49
Kadaň právě vstřelila branku!
Mertův trest přichází Slovan draho. Mazancovu střelu od modré Volke vyrazil betonem, ale poté se ke kotouči probojoval hromotluk MARTIN ŠAGÁT, jenž přesnou střelou překonal ústeckého brankáře. Asistence: Martin Mazanec, Jakub Trefný.
25:35
Merta (UNL) potrestán za držení.
24:08
Černožlutí se na začátku druhé třetiny ujímají vedení. Kůsovo nahození z boku Volke vyrazil přímo na hokejku MARTINA KADLECE, jehož ostrá rána skončila za zády gólmana Slovanu. Asistence: Jaroslav Kůs.
23:22
23:09
Pavlasova jedovka mířila nad ústeckou branku.
21:48
Mazanec střílel od modré jen do Volkeho náruče.
21:22
Ústecký Brož vyloučen na 2 minuty za podražení.
21:07
Nahození Pavlase Volke vyrazil do rohu.
20:37
Chlouba přistižen v ofsajdu.
20:01
V úvodním dějství se vedoucího gólu dočkal Slovan, v 15. minutě využil přesilovou hru Rod. Kadaň měla posléze velkou šanci na vyrovnání, Szathmáry však nájezd neproměnil. Černožlutí přesto nejdou do kabin za nepříznivého stavu, na konci 19. minuty srovnal Hejcman. Druhá perioda bude pokračovat zhruba 18:23.
20:00
19:55
Holomek nahazoval před branku Kadaně, nikomu z jeho spoluhráčů se však nepodařilo kotouč tečovat.
18:51
Černožlutým se minutu před přestávkou daří srovnat krok. Po Chloubově střele z úhlu se puk odrazil před branku, kde je za Volkeho záda napálil DAREK HECJMAN. Asistence: Roman Chlouba.
18:38
Zakázané uvolnění Slovanu.
17:50
17:40
Roubíkovu střelu od modré před Hanuljakem tečoval Merta, naštěstí pro domácí o těsně minul.
15:50
Neúspěšný exekutor Szathmáry navíc vyloučen na 2 minuty za nesportovní chování.
15:50
Blafák mu vůbec nevyšel, nastřelil jen Volkeho beton.
15:50
Szathmáry ujel hostující obraně a byl faulován – nájezd!
15:18
Kadaň se snaží odpovědět; pohotová střela Jakuba Nováka končí na Volkeho betonech.
14:03
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Hned první vyloučení Kadaně trestá Slovan. Kolafa našel přihrávkou z pravého kruhu TOMÁŠE RODA, jenž se před brankou probojoval k puku a přízemní střelou překonal Hanuljaka. Asistence: Tomáš Kolafa.
13:42
Chlouba vyváží puk.
13:17
Na trestnou lavici míří Kadlec (KAD), jenž potrestán za sekání.
12:15
Kadlec nejprve pálil do brusle Vágnera, následně o kousek přestřelil.
11:13
Chlouba se svým typickým rychlým průnikem pokoušel proháčkovat mezi ústeckými obránci, přesile však podlehl.
10:29
Brožova rána od modré minula kadaňskou branku o parník.
09:05
Ve velké šanci se nyní ocitl 4. ústecký útok. Baránek ujel s Gengelem, pokus druhého jmenovaného však bravurně zlikvidoval Hanuljak.
08:36
Bekhendový pokus Račuka Volke sebral do lapačky.
08:05
Brož vypálil od modré, hradbu těl před Hanuljakem prostřelit nedokázal.
07:38
Zakázané uvolnění domácích.
07:00
Račuk se přihrávkou zpoza branky pokusil najít někoho ze svých spoluhráčů, puku se ovšem zmocnili hosté.
05:40
Po závaru před hostující svatyní Volke přerušil hru. Vhazuje se po jeho pravici.
05:14
Sikora vystřelil od levého mantinelu, zblokovaná rána končí mimo.
04:34
04:26
Černožlutí v ofsajdu.
03:47
Puk mimo hřiště. Hosté se zatím dobře brání, Kadaň ústeckou branku ještě pořádně neohrozila.
03:12
Mertovo vyhození zachytil Chlouba a Kadaň je opět před Volkem.
02:34
Prvním vyloučeným dnešního zápasu je hostující Hanzl, jenž se provinil hákováním.
02:22
Lehnertův pokus z pravého kruhu bez potíží zlikvidoval svou vyrážečkou Volke.
01:08
Obrana Kadaně podcenila Roda, jenž se protáhl před Hanuljaka a viděli jsme první vážné ohrožení branky! Rod se ale nechal vytlačit z ideálního úhlu a Hanuljak jeho zprvu velice nebezpečně vyhlížející pokus kryl.
00:09
Opalek se pokusil o konstruktivní rozehrávku, nakonec je z toho ofsajd.
00:01

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Mouček) – Stehlík, Opalek, Pavlas, Bartejs, Szathmáry, Trefný, Mazanec – Chlouba, Hejcman, Ton – Račuk, Kůs, Hlava – Kadlec, Sikora, Šagát – Lehnert, L. Novák, J. Novák

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Kosina ) – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Pohl, Zdvořáček – Merta, Roubík, Rod – Tůma, Kloz, Pořický – Budínský, Hanzl, Kuchynka – Baránek, Kopta, Gengel

Rozhodčí: Svoboda – Jílek, Šperl.
HC Slovan Ústí nad Labem

Slovan se momentálně nachází na 9. místě s devítibodovou ztrátou na domácí celek. Svěřenci trenéra Macha zakončují sérii tří zápasů na venkovním hřišti, během které si dosud připsali tři body za výhru v Šumperku. Hosté se nesou na vítězné vlně. V posledních 4 zápasech si připsali 9 bodů, nestačili pouze v posledním kole na Kladno. Ústí se kadaňském ledě daří, z posledních 14 zápasů zde prohráli pouze jednou. Nejproduktivnějšími hráči jsou Jaroslav Roubík(22+14) a Tomáš Rod(3+21)
SK Kadaň

Svěřenci trenéra Becka, momentálně figurující na 7. místě, budou chtít přerušit bilanci, která doprovází vzájemné zápasy Kadaně a Slovanu. Zatím ani jednou nevyhrál domácí celek. Kadaňští vstupují do zápasu v roli mírného favorita, v posledních dvou kolech si připsali 6 bodů a skóre 8:1. Nejproduktivnějšími hráči jsou Roman Chlouba(15+7) a Karel Ton(6+13).
Příjemný podvečer všem fanouškům prvoligového hokeje! Dnes kadaňský zimní stadion uvidí duel mezi domácím Sportovním klubem a jeho rivalem z krajského města – ústeckým Slovanem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.