Utkání končí zaslouženým vítězstvím Havířova, Most dnes předvedl jenom průměrný výkon.
60:00
59:18
Už se vyloženě dohrává, všichni už se těší do kabin.
58:39
Soukup raději přerušuje hru, aby domácí mohli vystřídat.
58:11
Kasal trefuje od modré Danečka do betonu.
57:45
Sztefkovu střelu zblokoval dobře Kousalík.
56:46
Smolka si vybruslil od mantinelu až před Danečka, kde byl ale zbaven puku.
56:26
55:44
Z pravé strany ujel v oslabení Petruška, Daneček se ale položil na led a svou holí mu puk vypíchl.
54:56
AZet je v přesilovce hodně aktivní, Soukup se v domácí brance má co ohánět.
54:23
Domácí Grin dostává 2 minuty za podražení.
53:49
Hraje se před Soukupem, ale hosté nikam nespěchají.
52:21
Za hromadnou bitku jsou vyloučeni Tauš (2 min), Mical (2+2 min) – Loskot, (2 min) Fořt (2+2 min), vše za hrubost.
51:24
Most právě vstřelil branku!
Domácí korigují. V oslabení se dostal k puku PAVEL SMOLKA, který mezi kruhy zvolil střelu zápěstím k tyči, která Danečka překvapila 1:4. Asistence: Petr Kousalík.
50:45
Šenkeřík špatně rozehrál a Mical dokázal následně vyhodit.
50:02
Přeučil poslal puk do středního pásma.
49:25
Domácí hráli v šesti, trest odsedí Havlíček.
49:04
Grinovu střelu od modré Daneček vyráží do rohu.
48:25
Hraje se dost bezstarostně, úroveň hry v poslední třetině výrazně spadla.
47:32
Šlahař zavezl puk do útočného pásma, ale i on s lehkým srdcem odevzdal puk.
46:26
Domácí se náhodně dostávají do útočného pásma, kde však rychle přicházejí o puk.
45:50
Az už hraje jenom to, co potřebuje, Most zase dnes na víc nemá.
45:00
Most sice vybojoval útočné vhazování, ale hned po buly byl vytlačen z útočného pásma.
44:24
Horovu střelu blokuje obrana AZetu.
43:01
Most zkouší něco vymyslet v útočném pásmu, ale moc se mu to nedaří.
41:50
Hosté jsou kompletní.
41:14
Po Kasalově střele od modré dorážel zcela sám před brankou Přeučil jenom do Danečka.
40:17
Most zahajuje ofsajdem.
40:01
V Mostě dnes přišlo na hokej 208 diváků.
Druhá třetina byla jasně v režii Havířovských, neumím si představit, že Most by ještě v poslední třetině utkání dokázal zdramatizovat.
40:00
39:44
Hostující Jiránek dostává 2 minuty za držení.
38:56
Šlahař promáchnul v zajímavé pozici.
38:10
Už je to zase AZ, který tvrdí muziku v útočném pásmu.
37:39
Havlíček se rozjel na zteč, ale najednou z nepochopitelných důvodů nechal puk za sebou.
36:56
Domácí hráči si vůbec nedokáží poradit s aktivní hrou svého soupeře.
36:17
Havířov pořád tlačí na domácí branku, Mostečtí už by určitě byli raději, kdyby byl konec.
35:45
Daneček chytá do lapačky odražený puk od zadního mantinelu.
35:20
Havířov právě vstřelil branku!
Šenkeříkova střela od modré se odrazila od zadního mantinelu před branku, kde JAN MARUNA vrací k tyčce puk do branky 0:4. Asistence: Petr Šenkeřík, Jakub Šlahař.
34:31
Havelka jen tak tak, že neoslabil svoje mužstvo do třech, jeho vyhození jenom těsně lízlo plexisklo.
33:54
Přeučil (MST) 2 minuty za hákování.
33:12
Po icingu Havířova se bude vhazovat po Danečkovo levici.
32:38
Mical nezpracoval prudkou přihrávku, dopředu jdou hráči AZetu.
31:45
Havířov je kompletní, od Mostu to byla katastrofální přesilovka.
30:29
Most je hodně dole, v přesilovce se ještě ani neusadil v útočném pásmu.
29:42
Faul na straně AZetu. Hlinka 2 minuty za podražení.
28:31
MAREK LOSKOT využívá další havířovskou přesilovku. Tentokráte střílel z kruhu přes obránce přesně do horního rohu Soukupovy branky 0:3. Asistence: Radim Ostrčil, Tomáš Fořt.
27:46
Přeučil (MST) 2 minuty za podražení.
27:20
Slavíčkovu střelu Daneček pohodlně vyráží.
26:15
Hosté mají utkání pod kontrolou, Mostu se směrem dopředu moc nedaří.
25:20
Most se snažil o nějakou ofenzívu,ale nic z toho nakonec nebylo.
24:19
Icing AZetu.
23:20
Ostrčilovu střelu od modré vyrazil Soukup před sebe, odkud JAKUB ŠLAHAŘ jenom lehce přehazuje jeho beton 0:2. Asistence: Radim Ostčil, Martin Jakúbek.
22:44
Nikomu se nechtělo střílet, tak na sebe vzal z mezikruží Maruna, Soukup byl připraven.
21:47
Šrámek vyhodil z vlastního pásma puk do hlediště a Havířov má před sebou 2 minuty přesilovky 5/3, protože stále ještě dobíhá trest Charouska na 5 minut.
21:10
Ostrčilovu střelu od modré chytá Soukup na tělo.
20:33
Z brejku zahrozil Slavíček s třelou z kruhu, Daneček bezpečně jeho střelu chytil.
20:01
Havířovští byli v průběhu první třetiny lepším týmem, jejich přesilovkový gól v závěru je jenom logickým vyústěním jejich aktivity.
20:00
19:40
Klimšovu střelu z kruhů vyráží Soukup pouze k MICHALU SZTEFKOVI, který měl před sebou už pouze prázdnou domácí branku 0:1. Asistence: David Klimša, Antonín Pechanec.
18:48
Domácí Charousek dostává 2 minuty za hrubost a za úder do oblasti hlavy a krku trest na 5 minut + do konce utkání. Mstitel Repe dostává 2 minuty za hrubost.
18:48
Postiženým hráčem je Šedivý, který opouští led za asistence dvou členů havířovského vedení.
18:48
Charousek fauloval jednoho z havířovských hráčů a následně se strhla na ledě hromadná bitka.
18:21
Havlíček dokázal najít Petrušku i mezi pěticí hráčů AZetu, kteří ho obklopili, ale Petruška z toho nic pro sebe, ani tým nevytěžil.
17:43
Most vyhodil až k Danečkovi a je v pěti.
17:23
Ostrčilovu střelu vytahuje Soukup vyrážečkou do ochranné sítě.
16:30
Lenďákova střela skončila na bruslích Grina, od nichž se puk odrazil směrem do branky, ale Soukup zareagoval včas.
15:43
Charousek (MST) vyhodil puk z vlastní třetiny do hlediště a dostává za to 2 minuty za zdrž. hry.
14:54
Už se hraje 5/5.
13:52
V první velké šanci domácích byl Havlíček, který dostal před branku skvělý pas od Petrušky, Danečka ale prostřelit nedokázal.
13:25
Bojer ztratil puk v souboji s Lenďákem, těžil z toho Fořt, jehož střelu ale Soukup kryje.
12:54
Budeme hrát 4/4, Jakúbek se provinil sekáním.
12:10
Šlahař našel ve výborné pozici Marunu, který ani svou druhou tutovku dnes nevyužívá.
11:58
Slavíček (MST) 2 minuty za hákování.
11:25
Mostu se píská ofsajd.
11:08
Petruška mohl těžko sám něco dělat proti čtveřici hráčů slezského klubu.
10:26
Smolka zkoušel poslat do brejku Bojera, ale nepodařilo se.
09:42
Jakúbek nšel zpoza branky skvěle na mezikruží Marunu, který v super pozici trefuje pouze Soukupa a kroutí nevěřícně hlavou.
09:07
Havířov je zase aktivnější, na jeho hráčích není vůbc znát daleká cesta, kterou mají za sebou.
08:40
Zbytek oslabení už Havířov pohodlně odbránil.
07:43
Kousalíkova střela od modré Danečka v brance spíše trefila, přes změť hráčů před sebou neměl šanci něco vidět.
06:25
Trest i na straně Havířova – Šenkeřík za ned. bránění.
06:20
AZ v přečíslení 2/1, Jakúbek hledal u tyčky osamoceného Šlahaře, který ale rychlý puk nezpracoval, jinak před ním byla už jen prázdná branka.
05:50
Charousek z velké dálky spíše jenom nahodil na branku AZetu, aby spoluhráči mohli vystřídat.
04:52
Micalovu střelu mezi betony Daneček bezpečně kryje.
04:40
04:05
Ostrčil nastřelil od modré pouze před brankou stojícího Hlinku.
03:39
Foltýnovu střelu od modré chytá Soukup do lapačky.
02:40
Procházka (MST) dostává 2 minuty za podražení.
02:33
AZ je pořád v náporu před domácí brankou.
01:58
Šlaghařovu střelu z mezikruží Soukup v lapačce sice neudržel, ale naštěstí pro Most nebyl poblíž nikdo z hráčů AZetu.
01:48
Klimša pálil zblízka, ale z ostrého úhlu, Soukupa nepřekvapil.
01:05
Havlíček hledal před brankou Petrušku, jeho přihrávku ale zachytil Hlinka.
00:30
Loskotovu střelu z kruhu Soukup řeší.
00:01
Ve 32. kole čeká na mostecké hokejisty doma soupeř z nejvzdálenějších AZ Havířov. Slezané si zatím počínají velmi dobře, v tabulce jim doposud patří 7. místo za 53 získaných bodů. Z posledních pěti utkání Havířov vyhrál hned čtyřikrát. Nepovedl se mu až ten poslední středeční zápas doma proti Kadani, které podlehl 1:2. S Mostem má letos vyrovnanou bilanci 1:1 na zápasy, když obě mužstva dokázala za tři body využít domácího ledu. Na brankovišti má nejvíce odchytáno Lukáš Daneček, který zároveň disponuje nejlepšími statistikami mezi trojicí gólmanů, kteří v dresu Havířova letos zasáhli do hry. Nejproduktivnějším obráncem je se 7 body (1+6) Martin Lenďák. Nejpilnějším sběratelem kanadských bodů je Antonín Pechanec, který jich získal už 20 (8+12). Nejlepším střelcem je s 10 brankami Marek Loskot.

Most ve středu vyhrál 0:1 v Ústí, což byla druhá tříbodová výhra v řadě. V tabulce je sice pořád na 12. místě se ziskem 36 bodů, ale trojice Šumperk, Benátky a Ústí má pouze o čtyři body více. Případný tříbodový zisk proti Havířovu by už Most dostal do bodového kontaktu s mužstvy, které se ucházejí o předkolo play off. Proti Havířovu by se do branky měl postavit Soukup, jestli mužstvo posílí někdo z Litvínova zatím jisté není, ale dá se předpokládat, že aspoň do útoku někdo z kádru Vervy k utkání dorazí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.