Lukáš Novák volil střelu ale Šimboch mu ji zneškodnil.
Stejně jako ve středu proti Kladnu se Micha Černý prosazuje nádherně provedeným blafákem do bekhendu!
Blafák do bekhendu Kadleci sice vyšel, ale nedokázal kotouč zvednout nad Šimbocha.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:59
V závěru prodloužení byl sám před Šimbochem Račuk, ten už zakončoval do prázdné branky, ale trefil tyčku!
64:47
Hosté jsou kompletní.
64:27
A znovu je kotouč u Šimbocha.
64:00
Korím nastřelil obránce a hosté vyhazují.
63:22
Kajaba zakončoval pěknou akci, ale branku minul.
62:47
Hostující Mazanec (KAD) jde za vysokou hůl na trestnou lavici. Jestřábi budou mít velkou možnost na rozhodnutí.
62:14
Ani jeden z týmů neche udělat chybu a v prodloužení brankáři mnoho práce nemají.
60:35
Stejskal byl s pukem mezi kruhy, ale kotouč mu sjel z hole a Mouček zasahovat nemusel.
60:01
Stejně jako ve středu se po třech třetinách v Prostějově nerozhodlo a zápas znovu dospěl za stavu 2:2 do prodloužení.
60:00
59:00
Jestřábi se ještě snaží o vstřelení branky, ale hosté dobře brání.
58:08
Kadaň právě vstřelila branku!
A hosté přesilovou hru využívají. LUKÁŠ NOVÁK se dostal za domácí obranu a i když vystřelil z velkého úhlu, v zákroku si Juraj Šimboch betonem srazil kotouč do branky. Asistence: Jan Novák.
57:35
Jestřábi vyhazují a střídají.
57:12
Hosté si zahrají přesilovou hru. Jan Kolibár (PRO) za hákování oslabuje svůj tým v nejméně vhodnou dobu.
57:02
Ton poslal na Šimbocha nečekanou střelu přes obránce. Domácí brankář dokázal udržet kotouč v sobě a nedovolil dorážku.
56:17
Hosté se snažili o rychlý protiútok, ale jeden z hráčů vjel do pásma dřív než puk.
54:35
Jestřábi dále jen vyhazují a vůbec se netlačí dopředu.
53:01
Trefného nahození od modré tečoval před Šimbochem Lukáš Novák, kotouč do branky nezamířil.
52:02
Další zakázané uvolnění Jestřábů. Ti nechcou inkasovat a snaží se bránit.
51:37
Zakázané uvolnění Prostějova. Hra se stěhuje před Šimbocha.
51:06
Lukáš Novák střílel z úhlu, ale trefil jen boční síťku.
49:45
Vidíme hodně bruslení, ale žádný z týmů si nedokáže vytvořit šanci.
48:24
Zakázané uvolnění Kadaně.
46:58
Hosté vyhráli buly a zahrozili v útočném pásmu, Šimboch se dostal v závaru mimo brankoviště, tam jej ale zastoupili domácí obránci.
46:39
Kučera se dostal do šance, jeho pokus vyrazil Mouček mimo hrací plochu.
45:50
Stehlík projel do pásma a vystřelil, Kotouč prosvištěl těsně nad horní tyčkou.
45:06
Hosté špatně střídali. Poulíček s Černým však už neměli síly na rychlý útok a tak první jmenovaný jen poslal Moučkovi pozdrav.
43:56
Hosté pálí z každé pozice. Nyní Jakub Novák zastavil kotouč na modré, popojel si k brance a pálil. Šimboch vyrážečkou vyrazil nad plexisklo.
42:49
Tutovka Marka Račuka! Ten ujel domécím obráncům, položil si Šimbocha a zakončoval do odkryté branky, byl však už příliš z úhlu a kotouč jen proletěl podél brankové čáry.
41:44
Hosté zapnuli na vyšší obrátky a zkouší zaskočit Prostějov z počátku třetiny. Teď měli šanci Charousek s Lukášem Novákem, ale ani jeden nebyl ve vyložené pozici.
40:53
Račuk zavezl kotouč do pásma a bekhendem prověřil Šimbocha, poté se kotouč dostal na modrou k Trefnému, ale jeho nahození domácí branku ohrozit nemohlo.
40:01
Je za námi i druhá část a obraz hry se v ní moc nezměnil. Kadaň dokázala vyrovnat zásluhou Račuka, ale ke konci třetina opět vrátil vedení na stranu Prostějova Kubica. Jestli se Jestřábům podaří dovést utkání do vítězného konce se dozvíme ve třetí třetině, která začne zhruba v 18:36.
40:00
39:13
Jestřábi vyhazují na zakázané uvolnění.
38:57
Hosté jsou v plném počtu, Jestřábům se v přesilovce vůbec nedařilo.
36:57
Jestřábi budou hrát další přesilovou hru. Roman Chlouba (KAD) jde pykat za nedovolené bránění.
36:42
Jestřábi právě vstřelili branku!
Jestřábi se vrací do vedení. Střelu Michala Černého dorazil z blízk a z velkého úhlu ZDENĚK KUBICA. Asistence: Michal Černý.
35:29
Venkrbec si dobře odstavil hráče a poté předal před branku samotnému Stejskalovi, ten však měl střelu na bekhend a Mouček ji dobře viděl.
34:31
Hosté jsou v plném počtu. Až v jejím závěru Jestřábi zahrozili, jenže na dorážku Kolibárovy střely od modré nikdo z prostějovských nedosáhl.
33:39
Prostějovu nejde kombinace, Kadaň vyhazuje a střídá.
32:31
Hosté hráli v šesti. Trest odpyká Darek Hejcman (KAD).
31:28
Kajaba projel střední pásmo podél mantinelu a poté zkoušel pozornost Moučka, ten kotouč ukryl ve své lapačce.
30:11
Jestřábi ale inkasují z nenápadné akce. Karel Ton se dostal do pásma a vystřelil na Šimbocha, u odrazeného puku byl první MAREK RAČUK a dorazil za prostějovského brankáře. Asistence: Karel Ton.
29:45
Kadaň se snaží o usazení v útočném pásmu, Prostějov ale hraje jednoduše a vyhazuje.
28:36
Trefný zavezl kotouč do pásma a nahodil jej na Šimbocha. Bude se vhazovat po jeho levici.
28:09
V obrovské šanci byl Kubica, několíkrát doklepával za ležícího Moučka, jenže ten další branku nepustil.
27:54
Jestřábi jsou v plném počtu.
27:17
Mrázkova střela od modré mířila hodně mimo branku Šimbocha.
26:55
Znovu se Jestřábi osvobozují.
26:05
Jestřábi vyhazují přes všechny čáry. A napdají kadaňskou rozehrávku.
25:54
Prostějov bude hrát oslabení. Na trestnou usedá Lubomír Kovařík (PRO) za hákování.
24:37
Venkrbec si vyjel zpoza branky a zkoušel překvapit Moučka pod horní tyčku, ten vyrážečkou vyškrábl nad.
24:04
Luňák objel branku a poté zkoušel zkončit k tyči, nemířil přesně.
22:45
Šimboch dobře viděl Trefného střelu od modré a puk lapil do lapačky.
21:15
Lukáš Novák to zkoušel přes obránce, ale Šimboch znovu varážečkou uklidil kotouč za branku.
20:09
Jestřábi sice vyhráli buly, ale pak se zbavili kotouče na zakázané uvolnění.
20:01
V první třetině jsme mnoho zajímavého hokeje neviděli. Hosté byli zbytečně vylučování a Jestřábi využili dvojnásobnou převahu. Prostějov tak jde do šaten o branku spokojenější. Druhá třetina začne zhruba v 17:49.
20:00
19:46
Po rychlém protiútoku Jestřábů kotouč mizí mimo hřiště.
18:37
Račuk byl v dobré příležitosti, ač tísněn dvěma domácími obránci vystřelil. Šimboch dobře vytrčil beton.
17:32
Nahození Trefného Korím zvedl do ochranné sítě nad plexisklem, vhazuje se po pravici Šimbocha.
16:51
Kadaň je kompletní. Ke konci přesilovky si vytvořili Jestřábi dvě dobré příležitosti, ale hlavně Jedličkovi střela z první nesedla.
16:07
Hosté už v klasickém oslabení hrají dobře a vyhazují.
15:18
A Prostějov dvojnásobnou převahu rychle využívá! Akci na jeden dotek zakončuje MATOUŠ VENKRBEC pod horní tyčku. Asistence: Vladimír Stejskal a David Roupec.
14:51
Jestřábům se nedaří kontrolovat kotouč, hosté ale chybují v jejich útočném pásmu, když Jiří Charousek (KAD) zbytečně vysekl Roupcovi hokejku z ruky. Jestřábi budou hrát 57 vteřin dlouhou přesilovku 5 na 3.
13:48
Hostující Anton Berlev (KAD) to přehnal v osobním souboji a jde na trestnou lavici za hrubost.
13:17
Hosté se dostali do přečíslení, Berlev se zastavil na kruhu a dával před branku Chrpovi, jeho teč byla vyražena domácím obráncem nad plexisklo.
11:34
Kadaň zatlačila domácí v jejich pásmu, navíc Roupec byl bez hokejky, ale střelu Chlouby Šimboch viděl a nakonec našel kotouč ve své výstroji.
10:44
Poulíček teď byl na půli podražen, ale rozhodčí rozpažuje.
09:42
Venkrbec uvolnil u mantinelu Luňáka, ten si sjel do lepší pozice a pálil po ledě. Hostující brankář měl dobře postavené betony.
08:53
Jakub Novák projel sám do pásma a střílel přes obránce, Šimboch zasáhl nejistě ramenem, ale kotouč do branky nepustil.
08:06
Chlouba nahodil od modré, Šimboch puk vyrazil před sebe, kde si jej našel Kadlec a z otočky jej vrátil znovu na Šimbocha, ten měl vyrážečku na správném místě.
07:46
Znovu si domácí brankář našel jednoduchý kotouč a zastavuje hru.
07:34
Šimboch raději podržel nahození ze středního pásma a bude se vhazovat po jeho levici.
07:00
Hraje se hodně ve středním pásmu, šance v plném počtu hráčů na ledové ploše příliš nepřibývají.
05:27
Prostějov je v plném počtu.
05:21
Jakub Novák s Charouskem se dostali do přečíslení, Šimboch s Vosátkem nebezpečí zažehnali.
04:56
Po Trefného střele od modré se Jestřábi osvobozují.
03:59
Hosté si několikrát pěkně vyměnili kotouč až našli zcela volného Stehlíka mezi kruhy, jeho střelu Šimboch sice neviděl, ale mířila doprostřed branky, kde prostějovský brankář stál.
03:27
Robin Malý (PRO) zahákoval Chrpa při kadaňském přečíslení. Hosté si zahrají také přesilovou hru.
02:33
Hosté jsou v plném počtu.
02:18
Střelu Koríma z mezikruží Mouček dobře viděl a lapačkou rychle zareagoval.
01:32
Marek Račuk obětavě skočil do střely Vosátka.
01:13
Kubica pálil z kruhů přes obránce, hostující brankář dobře zasáhl betonem.
00:56
Chyba prostějovských při přechodu do pásma, píská se ofsajd a vhazuje ve středním pásmu.
00:33
Vyloučen hostující Roman Chlouba (KAD) za sekání.
00:16
Ton se jako první snažil o střelu, Šimboch díky obránci zasahovat nemusel.
00:01

LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Kocián) – Korím, Roupec, Malý, Kolibár, Vosátko, Jedlička – Luňák, Venkrbec, Stejskal, Kajaba, Poulíček, Černý, Kubica, Belay, Kovařík, Duba, Kučera, Sršeň, Medek. Trenér: Sršeň.

Sportovní klub Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Mazanec, Stehlík, Pavlas, Trefný, Mrázek, Tejnor, Opalek – Ton, Chlouba, Kadlec, L. Novák, Charousek, J. Novák, Chrpa, Hejcman, Račuk, Berlev, Hammerbauer. Trenér: Beck..
Dnes se utkají dva celky ze spodních příček tabulky a proto v tomto zápase půjde o víc než tři body. V případě úspěchu se mohou Jestřábi vyšvihnout o bod právě před svého dnešního soupeře.

Kadaň zatím nasbírala 7 bodů, když dokázala nečekaně vyloupit Benátky nad Jizerou a doma porazit Motor České Budějovice. V prvním kole pak brala bod za prohru v samostatných nájezdech proti Mostu.

Jestřábi na svého soupeře ztrácí dva body, pokud ale podají stejně dobrý výkon jako ve středu proti Kladnu, kdy se jim podařilo otočit nepříznivý vývoj zápasu a poté vyhrát na samostatné nájezdy, mohou stoupat tabulkou vzhůru. Prostějovské obecenstvo zatím stále čeka na první domácí vítězství za tři body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.