Z dnešního zápasu je to vše, já se s vámi loučím a u příštích onlajn přenosů, nashledanou.
Skončilo nám utkání vysokou výhrou týmu ČEZ Motor České Budějovice. Přitom zápas se jevil do druhé třetiny velice vyrovnaně. Nicméně čtyři góly v poslední třetině hostujícho týmu rozhodly o vysoké výhře Českých Budějovic.
60:00
59:10
Dvě minuty za sekání dostává Tomáš Prokop (SUM). přesilová hra pro hráče Motoru.
58:22
České Budějovice právě vstřelily branku!
A tohle už je debakl. JOSEF STRAKA se prosazuje a ukazuje, že je skutečně platným hráčem. Asistence: Tomáš Nouza, Martin Heřman.
57:27
Šumperk nyní aktivně obléhá českobudějovickou branku.
56:33
Zakázané uvolnění Šumperka.
56:01
Nouza poslal pas na Straku, který trefil přesně postaveného muže s maskou draků.
55:19
Koutský raději zakryl puk před Strakou.
54:56
Robova střela skončila vysoko nad brankou Koutského.
54:04
Hra je hodně nepřesná. Ani jednomu z týmu se nedaří ideálně přihrát na své spoluhráče.
53:54
Nouza hledal před brankou Daniela Boháče, nicméně přihrávku vystihl Aleš Staněk.
52:05
Tomáš Nouza poslal výstavní pas na JOSEFA STRAKU, který dorazil puk do odkryté části šumperské branky. Asistence: Tomáš Nouza, Martin Heřman.
51:32
Aleš Staněk (SUM) dostává dvě minuty za pád pod nohy.
50:35
David Kuchejda poslal krásný pas na MICHALA ŠVIHÁLKA, který následně vystřelil do protipohybu brankáře Koutského a skóroval. Švihálek ještě vysekl poklonu Kuchejdovi za nádhernou přihrávku. Asistence: David kuchejda, Petr Punčochář.
50:29
Ránu Karla Pláška chytil Gába do rukavice.
50:08
Heřmanovu střelu musel Koutský vyrazit.
49:34
Šumperk má problém dostat se přes modrou čáru Motoru. Nyní jim v přechodu zabránilo postavení mimo hru.
49:09
Vanišova střela byla tečovaná a skončila v rohu kluziště.
48:22
Úplně stejná akce, ale s tím rozdílem, že nyní střílel Suchánek.
48:17
Michal Švihálek po vhzaování vystřelil na Koutského. Ten však pozorně zasáhl.
47:56
Draci právě vstřelili branku!
Prokop našel krásným pasem DANIELA VACHUTKU, který ujel sám na Gábu. Nejprve trefil beton gólmana hostů, ale z dorážky už se nemýlil. Šumperk střílí kontaktní gól. Asistence: Tomáš Prokop.
47:30
47:01
Domácím se přesilová hra moc nedaří.
46:10
Staněk dostal krásný puk před branku, ale sám před Davidem Gábou nedokázal kotouč zpracovat.
45:30
Marek Žovinec (CEB) potrestán za podražení.
45:30
Marek Haas jel sám na brankáře a Marek Žovinec ho fauloval v úniku. Sudí bude vylučovat. Trestné střílení domácí celek nepojede.
45:20
44:50
Puk skončil na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude v třetině Českých Budějovic.
44:37
Rok Pajič vypálil puk mimo svatyni draků.
43:58
Prokop poslal pas na Brunce, který stál v pásmu jihočeského týmu. Druhý jmenovaný, tak podržel puk a nastřádal vteřinky.
43:20
Další přesilovka pro České Budějovice. Dvě minuty za hákování dostává Aleš Staněk (SUM).
41:59
Lukáš Chmelíř vystřelil puk od modré čáry a před Vladislavem Koutským ho dokázal tečovat MAREK VANIŠ a posílá hosty do tří brankového vedení. Asistence: Lukáš Chmelíř, Luboš Rob.
41:33
Koutský zasáhl výborně proti Strakovi.
40:55
40:46
Holík špatně přihrál puk a byl z toho protiútok hostů, na jejímž konci byl Michal Švihálek. Koutský chytl puk do vyrážečky.
40:37
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:35.
Máme za sebou druhou třetínu, kterou vyhráli hosté výsledkem 0:1. Šumperští hokejisté byli v první půli lepší a více se dostávali do šancí. České Budějovice však dokázali z jedné vážné akce vstřelit gól a následně se dostali do souvislejšího tlaku. Čím více se blížila siréna, tím se hra vyrovnávala.
40:00
39:46
Brunec vyslal dobrou střelu, ale David Gába je zatím stoprocentní.
39:32
Holíkovu střelu vyrazil Gába betonem.
38:55
Přesilovka Šumperka moc dlouho nevydržela. Tomáš Sedlák (SUM) dostává dvě minuty za hákování.
38:37
Tomáš Noza (CEB) hákoval Žalčíka, který stál zrovna v dobré pozici a dostal od sudího dvě minuty.
38:25
Drtil při střele od modré zlomil hůl.
37:33
Střelu Tomáše Sedláka chytil brankář hostů do lapačky.
36:51
Přihrávka, která původně mířila na Karla Pláška, skončila na zakázaném uvolnění.
36:34
Gába vyrazil střelu Veleckého do ochranné sítě.
36:00
Postavení mimo hru domácího mančaftu.
35:50
Kuchejda se dostal z otočky ke střele, ale puk poslal mimo.
34:29
Brunec nejprve trefil Chmelíře a následně se dostal k dorážce, jenže trefil pouze boční síť.
33:54
33:50
Vráblík při střele od modré čáry zlomil hůl.
31:54
Aleš Holík (SUM) dvě minuty za nedovolěné bránění.
31:54
Nouza jel sám na branku Vladislava Koutského, ale brankář draků mu puk vypíchl holí. Následně poslal hráče Českých Budějovic do branky Aleš Holík a sudí mu uděli trest.
31:17
Aleš Holík střílel do odkryté klece a Marek Vaniš fantasticky vložil do střely hůl a puk skončil nad brankou.
30:03
Staněk vypálil na Gábu, ale brankář hostů puk pozorně chytil do náruče.
29:24
Tak to je kruté pro šumperské mužstvo. Draci v této třetině nedali hostům téměř žádný prostor a najednou dostali z jedné akce branku. TOMÁŠ NOUZA si vybruslil do kruhu pro vhazování a přesnou střelou překonal brankáře domácích. Asistence: Martin Heřman,.
29:14
Suchánkovu střelu od modré vyrazil Koutský betonem.
28:31
Velecký nyní mohl dorazit puk do odkryté klece, ale trefil svého vlastního spoluhráče. Následně odpískal sudí Kubičík postavení v brankovišti Kamilu Vávrovi.
27:32
Hosté jsou velice pasivní v útoku a spíše se jen brání. Tentokrát získal puk lehce Moskal a snažil se najít někoho před brankou., Tam jihočeští hráči získali puk a okamžitě jej vyhodili do středního pásma.
26:44
-91:00
Dvě sekundy před vypršením trestu se dostávají domácí do ofsajdu.
26:14
Sedlák poslal pas na Aleše Holíka, který dělovku opět trefil brankáře Motoru.
25:28
David Gába drží České Budějovice. Nejprve dokázal vyrazit ránu Brunce a následně si krásně vyjel proti střele Tomáše Drtila, který vyslal bombu od modré.
24:49
Domácí se dostali do ofsajdu.
24:44
Jakub Suchánek (CEB) je potrestán menším trestem za hákování.
24:29
Žálčikova střela skončila těsně vedle branky hostů!
23:37
Další střela domácích! Tentokrát jí tečoval jeden ze šumperských hráčů a puk se odrazil do ochranné sítě. Vahazování tedy proběhne ve středním pásmu.
23:16
Holíkovu dělovku muž s maskou v brankovišti Českých Budějovic vyráží.
22:40
Výtečný zákrok Davida Gáby, který výborně vyrazil střelu Veleckého betonem.
21:56
Odpískáný ofsajd Motoru.
21:43
Hraje se spíše nahoru a dolů, ale ani jeden brankář nemá zatím vážnou práci .
20:57
Následně lehkou střelu vyslal Petr Gewiese, ale jeho ranka skončila v lapačce Gáby. Dobrý semafor od hostujícího brankáře.
20:16
Brunec se dostal ke střele, ale jeho rána se po teči odrazil na zadní mantinel.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:47.
Poměrně vyrovnaný zápas sledujeme na Zimním stadionu v Šumperku. Na první branku jsme si museli počkat až do 19. minuty, kdy se dokázal prosadit Michal Švihálek. Zápas se hraje spíše v opatrném tempu. Nuže uvidíme, v jakém tempu se bude pokračovat v prostřední části hry.
20:00
19:22
Gewiese nahodil puk ze středního pásma a gólman Gába musel zasáhnout hrudníkem.
19:14
Šumperk se dostal nyní do postavení mimo hru.
18:35
A hosté stříli poměrně šťastnou branku MICHAL ŠVIHÁLEK vystřelil na branku Koutského a tomu kotouč nějakým záhadným způsobem zapadnul do branky. Asistence: David Kuchejda, Rok Pajič.
17:41
Šumperku se nepodařilo projít přes střední pásmu do třetiny Českých Budějovic. Draci to musí zkoušet znovu ze své obranné části hřiště.
16:48
16:30
Vrdlovcova střela z mezikruží skončila vysoko nad brankou hostů.
16:08
Straka poslal pas na Nouzu, který okamžitě vypálil a gólman domácích výtečně chytil puk do lapačky.
15:50
Punčochárovu dělovku od modré vyrazil Koutský vyrážečkou.
14:48
Vyloučen je hráč domácích Aleš Staněk (SUM) za sekání. Hosty čeká druhá přesilová hra.
14:48
Vladislav Koutský teď zakročil výtečně zakročil betonem proti střelu Marka Vaniše, který střílel do odkryté branky.
14:22
Staněk nahodil kotouč ze středu hřiště na Gábu. Muž s maskou v brankovišti Motoru vyrazil puk do rohu.
13:52
Heřmanova střela trefila plexisklo za brankou Koutského.
12:26
Šumperk opět dlouho kombinoval ve třetině Motoru, ale po špatné přihrávce hosté dostali puk do středního pásma.
11:51
Moskal zasekl puk pro Aleše Staňka, jenže forvard domácích vystřelil kotouč mimo.
11:30
Sedlákovu střela Gába vyrazil do rohu kluziště.
11:06
Zakázané uvolnění šumperksého týmu.
10:08
Domácí dlouho kombinovali v třetině Českých Budějovic. Hostům se následně podařilo vyhodit černou pryž a vystřídat, ale vzápětí se draci dostali opět do pásma. Motor pak opět vyhodil. Šumperku se nedaří nijak trvale usadit v pásmu a hostům zase nejde založit nějaký protiútok.
09:17
09:08
Sedlákova střela od modré minula klec Gáby.
08:36
Šumperští vykázání do středního pásma po přihrávce rukou.
07:38
07:17
Michal Švihálek (CEB) dostal dvě minuty za vysokou hůl. Bude se hrát čtyři na čtyři.
06:51
Tomáš Drtil zachytil střelu jednoho z hráčů Českých Budějovic a okamžitě vyslal pas na Michala Veleckého. Hráči domácích se pak řítili sami proti jednomu na brankáře Gábu. Velecký následně poslal pas na Drtila, který pak trefil pouze betony gólmana hostů. Následně byla přerušena hra, protože obránce Šumperka přepadl přes Gábu a sundal mu masku.
06:09
Petr Gewiese dokázal vyhodit puk až ke svatyni hostů.
05:38
Patrik Moskal (SUM) usedne na trestnou lavici za podražení. První přesilová hra v dnešním zápase.
05:30
České Budějovice mají výhodu.
04:57
Bail se snažil vystřelit od modré, ale trefil hokejku prvního bránícího hráče.
04:07
Opět střela hráče s číslem dvacet sedm Marka Vaniše. Jenže výsledek byl stejný jako v předchozím případě.
03:48
Vanišova střela skončila tečovaná nad brankou domácích.
03:11
Strakovu střelu Koutský zakryl. Vhazuje se bude v pásmu draků.
02:57
Vrdlovec nastřelil Gábův hrudník.
02:40
Rok Pajič domácím zavařuje. Nejprve poslal krásný pas na Švihálka, který nedokázal zpracovat puk a následně trefil Koutského betony.
01:55
Gólman domácích je již v pohodě. Vhazovat se bude po pravici odchovance z Hronova.
01:55
Boháč spadnl nepříjemně na brankáře Vladislava Koutského a ten se nemohl zvednout ze země. Následně do něj ještě vystřelil jeden z beků Šumperka.
00:48
Šumperk se při přechodu přes modoru čáru dostal do postavení mimo hru.
00:09
Puk se okamžitě po bully odrazil až ke svatyni Davida Gáby, gólman rychle poslal kotouč na Vráblíka.
00:01
Obě mužstva jsou na ledě a zápas může začít.

Salith Šumperk: Koutský (Zelenka) – Holík, Bail, Sedlák, Gewiese, Drtil, Prokop – Brunec, Plášek, Vrdlovec – Staněk, Moskal, Žalčík – Haas, Velecký, Vávra – Vachutka, Illéš, Blahuta – Kužílek, Cink

ČEZ Motor České Budějovice: Gába (Kůdela) – Vráblík, Punčochář, Suchánek, Mucha, Žovinec, Chmelíř, Kříž – Švihálek, Pajič, Kuchejda – Heřman, Straka, Nouza – Boháč, Rob, Vaniš – Přibyl

Rozhodčí: Kubičík – Reich, Toman.
Zápas začne v 18:00 a sledovat jej můžete zde na serveru onlajny.cz.
Šumperský hokejový tým nastupuje do zápasu jako celek, který by měl stát na straně poražených. Nicméně toto jsou odhady sázkové kanceláře. Drakům se proti favoritům na svém ledě daří. Domácím se do sestavy vrací Patrik Moskal (nejproduktivnější hráč domácích), který poslední zápas nehrál, protože již dvakrát v sezóně dostal trest do konce utkání.
Hosté jdou do zápasu jako třetí tým tabulky, který má dnes možnost odskočit svým soupeřům, neboť týmy za nimi hrají proti sobě. České Budějovice již jednou na ledě Šumperka hráli. Zápas pro ně nedopadl dobře, draci získali tři body za výhru 7:4. Domácí by si měli dát pozor hlavně na Tomáše Nouzu, který má fantastickou formu.
Pěkný den, vážení přátelé hokeje. Vítám Vás u dnešního hokejového zápasu, kde se utkají týmy Salith Šumperk a ČEZ Motor České Budějovice.