Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni:

SK Kadaň – Darek Hejcman
Salith Šumperk – Patrik Moskal
Hosté v úvodu třetí třetiny dokázali snížit stav utkání na 2:1 po gólu Chlouby. Kadaň si pak vytvořila ještě několik nebezpečných akcí, které ale dokázal pochytat Vladislav Koutský. Svou výhru Šumperk potvrdil trefou do prázdné branky v devětapadesáté minutě.
Již v pondělí čeká oba soupeře další vzájemný duel v rámci odloženého utkání.
60:00
59:00
Draci právě vstřelili branku!
Sedlák vyhodil puk do středního pásma, tam se ho zmocnil Brunec, který již mohl zakončovat puk do prázdné klece, ale ten ještě celou akci vyšperkoval a nahrál ho PATRIKU MOSKALOVI, který si tak připisuje svou osmou trefu v této sezóně. Asistence: Tomáš Brunec, Tomáš Sedlák.
58:24
Hanuljak zůstává na střídačce!
58:24
Kadaň si vyžádala oddechový čas.
58:24
Střelu Lukáše Nováka schoval Koutský do lapačky.
58:00
Domácí posílají puk do středního pásma a odjíždí střídat.
57:54
Po buly se k puku dostal na modré Holík, jeho střela tahem končí ve výstroji Hanuljaka.
57:44
Bruncovo nahození od mantinelu podržel Hanuljak ve své lapačce.
57:24
Žálčík přenechal puk u pravého kruhu Vachutkovi, ten se napřáhl ke střele, která skončila ve výstroji hostujícího gólmana.
56:41
Velecký s Vávrou odstavili od puku Tona, ten se hnal do nebezpečné šance.
56:08
Puk se dostal na modrou k Novotnému, tomu střela ale vůbec nesedla a skončila až v ochranné síti.
55:44
Chlouba na ledě, Kadaň v plném počtu.
55:27
Žálčíkovu střelu schoval Hanuljak do své lapačky.
55:19
Moskalova střela sražena, hosté vyhazují.
54:51
Domácí kombinují v útočném pásmu...
53:59
Kadaň opět vyhodila a hráči odjíždí střídat.
53:46
Hosté posílají puk až za bránu Koutského.
53:43
Roman Chlouba dvě minuty hákování, Šumperku se tak naskytuje možnost odskočit soupeři opět o dvě branky.
53:43
Odpískán ofsajd Kadaně.
52:59
Berlev se šikovně vyhl domácímu hráči, jeho následná střela ovšem už tak šikovná nebyla.
51:41
Ofsajd Šumperka.
51:31
Z velkého úhlu to zkoušel Hammerbauer, Koutský schoval puk do lapačky.
51:11
Bartejsova střela končí na hrudi domácího gólmana.
50:39
Račuk mířil pod vyrážečku Koutského, ten si ale se střelou poradil.
50:18
Hlavova střela bekhendem končí na boční síti Koutského brány.
50:00
Jíra zpoza branky posílal puk na Opalka, tomu střela ale nesedla a Koutský tak neměl moc práce.
49:17
Hammerbauer obešel domácího obránce, následná střela skončila ve výstroji domácího gólmana.
49:03
Puk za brankou Hanuljaka v držení hostů, obě mužstva odjíždí střídat.
47:55
Ofsajd domácího mužstva.
47:44
Plášek objel branku poté se snažil zakončit, ovšem jeho hokejku včas zablokovat jeden z hostujících hráčů.
46:28
Puk v ochranné síti, vhazuje se před Koutským.
45:53
Puk sražen na domácí střídačku, vhazuje se ve středním pásmu.
45:24
Chloubovo nahození končí v ochranné síti, vhazuje se ve středním pásmu.
44:52
Odpískán ofsajd Šumperka.
44:47
Po buly se k puku dostal Hlava, jeho střela byla ale zblokovaná.
44:37
Nepřesná rozehrávka domácích hráčů končí na zakázaném uvolnění.
42:37
Kadaň právě vstřelila branku!
Hosté se dostávají zpět do hry. Střelu Hammerbauera vyrazil Koutský před sebe a nikým nehlídaný ROMAN CHLOUBA, poté umístil puk do horní části branky. Asistence: Jan Hammerbauer.
42:00
41:36
Hanuljak si připisuje zákrok betony.
41:15
41:00
Berlevova střela minula Koutského bránu o pár centimetrů.
40:29
Opalek zlomil hokejku a odjíždí střídat.
40:01
Karel Ton vyfasoval dvě minuty za vysokou hůl a bude se tak hrát čtyři na čtyři.
40:01
Ve druhé třetině se domácí dostali v sedmadvacáté minutě do vedení po gólu Daniela Vrdlovce. Šumperk ještě ve druhé třetině dokázal využít přesilovou hru během dvou vteřin a to když se opět dokázal prosadit Daniel Vrdlovec. Po dvou třetinách máme tedy stav utkání 2:0.
Další třetina začne přibližně v 18:46
40:00
39:15
Lukáš Novák jel k rozhodčímu reklamovat že byl zasažen vysokou holí. Rozhodčí nakonec i vylučuje. Karel Plášek si jde odsedět dvě minuty za vysokou hůl.
39:00
Kadaň se drží v útočném pásmu, domácí hráči ji ale nepouští ke střelám.
38:22
Nepřesná nahrávka Moskala končí na hostujících hokejkách.
37:33
Chlouba dostal přihrávku napříč útočným pásmem a domácí gólman měl poté co dělat, aby se proti jeho střele stihl přemístit od jedné tyčky k druhé.
37:21
Vávra poslal puk Holíkovi, ten tvrdou střelou prověřil pozornost Hanuljaka.
36:46
Střelu Lukáše Nováka vyrazil Koutský na poslední chvíli svým ramenem.
35:19
Šumperk dokázal přesilovou hru využít během dvou vteřin! Žálčík po buly poslal puk ihned na Hanuljaka, ten ho vyrazil pouze před sebe a jako první se poté u něj objevil dnes již dvougólový střelec DANIEL VRDLOVEC, který ho poslal do horní části brány. Asistence: Lukáš Žálčík.
35:17
Domácí tým si zahraje přesilovku. Aleš Pavlas dostává dvě minuty za napadení.
34:59
Slavík poslal puk na domácí střídačku, vhazuje se ve středním pásmu.
34:16
Bartejsovo nahození z modré si ponechal Koutský ve své lapačce.
33:58
Drtil zastavil puk na modré, poté našel volného Veleckého mezi kruhy, ten následně poslal puk nad branku Hanuljaka.
33:21
Po buly se puk dostal na modrou k Trefnému, ten střelou z první míjí bránu o pár centimetrů.
33:07
Trefného nahození ze středního pásma schoval Koutský do své lapačky.
32:19
Novotného nahození končí v ochranné síti, bude se vhazovat ve středním pásmu.
31:54
Moskal vyslal puk přes brankoviště Hanuljaka, ovšem nebyl tam nikdo z domácích hráčů kdo by dokázal ohrozit hostující bránu.
31:26
Koutský si připisuje další zákrok lapačkou.
31:02
Bartejs projel s pukem celé kluziště a z modré následně vyslal střelu na Koutského, který ji vyrazil betony.
30:18
Veleckého nahození ze středního pásma schoval Hanuljak do lapačky, ovšem rozhodčí v zápětí odpískal ofsajd Šumperka.
29:31
Střelu Jakuba Nováka vyrazil Koutský do rohu kluziště.
28:57
Nepřesná přihrávka skončila na hokejce Sedláka, jeho střelu vyrazil Hanuljak před sebe, puku se následně zmocnil Žálčík aby poté netrefil téměř odkrytou hostující bránu.
27:47
Puk na domácí střídačce, vhazuje se ve středním pásmu.
26:01
Pláškova střela se odrazila k Bruncovi, ten poslal puk zpět směrem k bráně kde ho dokázal pod betony Hanuljaka usměrnit DANIEL VRDLOVEC. Asistence: Tomáš Brunec, Karel Plášek.
25:34
Moskal s Žálčíkem hodně kombinovali, až nakonec o puk přišli.
24:36
Tomáš Drtil projel s pukem celé kluziště, natlačil se až před Hanuljaka a následně jeho pokus skončil na jeho betonech.
24:08
Holíkova nepřesná přihrávka končí na zakázaném uvolnění.
23:38
Hanuljak měl zakrytý výhled před Holíkovou střelou, nakonec puk i přes menší problémy schovává do své lapačky.
23:31
Zakázané uvolnění hostujícího celku, vhazuje se po pravici Hanuljaka.
23:00
Trefného střelu vyrazil Koutský pouze před sebe, následně pak musel čelit několika dorážkám.
22:50
22:34
Sathmaryho střela z modré končí na Koutského betonech.
22:12
Slavíkovo nahození ze středního pásma vyrazil Hanuljak na hokejku svého spoluhráče.
21:56
Puk v hledišti, vhazuje se ve středním pásmu.
21:28
Moskalovu kličku vystihl Pavlas, hosté zakládají útočnou akci.
20:54
Staněk zůstává po souboji s Chloubou ležet na ledě, nakonec za pomocí svých spoluhráčů odjíždí rovnou do kabin.
20:24
Ton si to namířil směrem útočné pásmo, Velecký mu ale puk vypíchl z hokejky.
20:01
Další třetina začne přibližně v 17:50
Z úvodu zápasu byli domácí aktivnějším celkem na ledě, postupem času se ale hra srovnala a nabídla nám několik gólových příležitostí. Přesto nám první třetina gól nenabídla a do šaten se tak odchází za bezbrankového stavu.
20:00
19:39
Hejcmanovu střelu Koutský vyrazil pryč od své brány.
19:29
Sedlák dlouho váhal z rozehrávkou, nakonec se píská po jeho nepřesné nahrávce zakázané uvolnění.
19:10
Staněk na ledě, domácí v plném počtu.
18:46
Brunec chtěl vyhodit puk ale trefil pouze svého spoluhráče, od toho se puk odrazil k volnému Hlavovi, který nebezpečně pálil.
18:24
Koutský měl zakrytý výhled, ale i tak si s Bartejsovou střelou poradil.
18:01
Chloubova střela tahem skončila na betonech Koutského, následně Velecký vyhodil puk do středního pásma.
17:12
Šumperk po buly vyhodil puk přes všechny čáry.
17:10
První vyloučení na domácí straně. Aleš Staněk si jde odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.
16:51
Brunec dostal přihrávku od Pláška, poté si s pukem zajel až do útočného pásma, kde jeho následná střela skončila v lapačce Hanuljaka.
15:50
15:19
Další střela tentokrát v podání Hejcmana, Koutský vyráží betony.
15:04
Střela Lukáše Nováka z levého kruhu končí v Koutského výstroji.
14:00
Pieglova střela tahem z modré končí na hrudi Hanuljaka.
13:41
Bailovu nahrávku vystihl Chlouba, hosté jsou u puku.
12:49
Ofsajd Kadaně.
12:31
12:06
Moskal posílal puk napříč brankovištěm na Žálčíka, tomu v poslední chvíli sebral puk z hokejky Opalek.
11:55
Sedlák nabil puk Moskalovi, jeho následná střela byla sražena do ochranné sítě.
11:18
Další nepřesnost na domácí straně, hosté se opět osvobozují.
11:01
Velecký přihrával nepřesně, hosté vyhazují a odjíždí střídat.
10:31
Kadaň si v pěti moc dlouho nezahrála. Petr Jíra usedá na trestnou lavici za hrubost.
10:14
Chlouba nahodil puk zpoza branky, Koutský musel být pozorný protože se kotouč k němu odrazil od jednoho z domácích hráčů.
09:54
09:36
Moskal nabil puk Holíkovi, ten ranou z první orazítkoval betony Hanuljaka.
09:15
Hostům se po buly podařilo vyhodit puk do středního pásma.
09:04
Další závar před hostujícím gólmanem, ten puk nakonec zalehává svým tělem.
08:55
Moskalovu střelu z modré schoval Hanuljak pod své betony. Domácí jsou v přesilovce hodně aktivní.
08:44
Další střela z domácích hokejek, Hanuljak chytá do lapačky.
08:28
Novotného tvrdou střelu vyrazil Hanuljak před sebe.
08:00
Slavíkova střela končí na betonech hostujícího gólmana.
07:54
Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Dvě minuty za hákování dostává Aleš Pavlas.
07:47
Další střela Sedláka, ta tentokrát mířila nad bránu Hanuljaka.
07:24
Sedlákova střela z modré byla sražena do rohu kluziště.
07:16
Zakázané uvolnění Kadaně, vhazuje se po levici Hanuljaka.
07:03
Račukova střela tahem minula domácí bránu o pár centimetrů.
06:37
Jírova střela končí v lapačce domácího gólmana.
06:24
Tonova střela z velkého úhlu minula Koutského bránu.
05:51
Pláškovi odskočil puk od hokejky a domácí tak musí opustit útočné pásmo.
05:17
Koutský schoval střelu Sathmaryho do své lapačky.
04:54
Střela Lukáše Nováka ke Koutského bráně nedoletěla.
04:11
Opalkova střela z modré se zastavila o brusle Aleše Holíka.
03:28
Střelu Jíry zblokoval jeden z domácích hráčů.
02:25
Domácí jsou v úvodu zápasu aktivnějším týmem, Kadaň k puku příliš nepouští.
02:20
Moskalova střela orazítkovala betony Hanuljaka.
02:00
Berlev nahodil puk do útočného pásma, to je ale vše co hosté dokázali. Nyní je u puku Šumperk.
01:33
Rozhodčí opět píská ofsajd Šumperka.
01:08
Ofsajd domácího celku.
00:54
Moskal vybojoval v útočném pásmu puk, poté ho nahrál Žálčíkovi do dobré pozice, ten ovšem kus černé gumy nedokázal dobře trefit.
00:29
Holík nahazoval puk z modré na Hanuljaka, ten ho schoval do své lapačky.
00:01
Úvodní buly vhozeno, jako první se puku ujali hostující hráči.
00:01
Hráči obou celků jsou již na ledě, utkání za malou chvíli může začít.

Salith Šumperk: Koutský (Zelenka) – Holík, Drtil, Sedlák, Gewiese, Novotný, Slavík, Bail, Piegl – Haas, Velecký, Vávra – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Plášek, Vrdlovec – Kužílek, Vachutka, Cink

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Mouček) – Bartejs, Stehlík, Opalek, Pavlas, Trefný, Sathmary, Mazanec – Ton, Chlouba, Jíra – Hlava, Račuk, Kadlec – L. Novák, Hejcman, J. Novák – Hammerbauer, Berlev, Lehnert

Rozhodčí: Šutara – Černý, Reich.
První vzájemný duel mezi těmito soupeři byl odložen, z důvodu mlhy která se neustále vznášela nad ledem. Náhradní termín je určen na pondělí 17.11. 2014 . Týmy tak budou mít jeden den volno a hned se proti sobě utkají na novo, tentokrát ovšem na kadaňském ledě.
Salith Šumperk má na svém kontě třiatřicet bodů, v tabulce se nachází aktuálně na devátém místě, ale stále má dva zápasy k dobru. Po dvou domácích výhrách zajížděl tým Radka Kučery bojovat o body do Kladna, které se poprvé v této sezóně představilo před domácím publikem. Kladno domácí premiéru zvládlo a zdolalo Šumperk 4:1.
Nejaktivnějším hráčem draků je Patrik Moskal, ten v sezóně nasbíral již osmadvacet bodů (7+21). Cedulku nejlepšího střelce týmu nosí Lukáš Žálčík s třinácti přesnými zásahy.
Jedničkou v šumperském brankovišti je Vladislav Koutský ten odchytal již dvacet jedna zápasů s úspěšností 90,8%. Záda mu kryje mladší kolega Daniel Zelenka , ten v sezóně odchytal pět zápasů s úspěšností 89,58%.
SK KADAŇ má na svém kontě čtyřicet bodů v prvoligové tabulce a náleží ji tak aktuálně šesté místo. Tým Jaroslava Becka si v posledních čtyřech duelech připsal pouze dva body, po dvou porážkách v základní hrací době a po dvou porážkách na samostatné nájezdy.
Nejaktivnějším hráčem a zároveň nejlepším střelcem mužstva je Roman Chlouba, ten má na svém kontě dvanáct branek a pět asistencí. Nejlepším nahrávačem týmu je s dvanácti asistencemi Karel Ton.
Mezi třemi tyčemi se v Kadani nejvíce pohybuje Jan Strmeň, ten odchytal patnáct zápasů s úspěšností 95,83% a Miroslav Hanuljak, ten odchytal o zápas méně, jeho úspěšnost zákroků činí 92,18%.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.