Třebíč potvrdila roli favorita a zvítězila nad Mostem hladce 7:3. Most nepředváděl špatný výkon, ale na domácí celek dnes nestačil. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dnešního dne.
60:00
59:49
Králík mohl i teď udeřit, ale z bezprostřední blízkosti nepřelstil Soukupa.
59:39
Nyní domácí využili chybného střídání soupeře a ujeli tři na jednoho, ale Soukupa nepřekonali.
59:25
Zápas se již spíše dohrává, Třebíč drží kotouč a nikam nespěchá.
58:52
Soukup měl nyní velké problémy s nahozeným kotoučem, ten mu ještě chvíli poskakoval ve výstroji, nakonec ho však skutečně udržel.
58:17
Ihned po vhazování přišlo zakončení z hole Havla, ale puk po teči jednoho z hostujících skončil v ochranné síti.
58:12
Ihned po vhazování střílel Šaur, ale i zde byl Soukup úspěšný.
58:08
Tuším že to byl Raška, kdo nyní střílel z levého křídla. Jeho pokus skončil v náruči Soukupa.
58:01
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:50
Další rána Bartoně, tentokrát puk Soukup tečoval do ochranné sítě.
57:45
Bartoňova tvrdá rána orazítkovala mantinel za brankou, Třebíč však pokračuje v útočné akci.
57:25
Třebíč stále kooperuje, vše se zatím obešlo bez kvalitní střelby.
57:15
Třebíč se usadila v útočném pásmu a drží soupeře pod zámkem.
56:25
Střela domácího obránce byla tečovaná a Soukup měl co dělat, aby ji zastavil špičkou betonu.
56:07
Jakub Čmolík (MST) si odsedí 2 minuty za sekání.
55:56
Teď to mohla Třebíč vymyslet mnohem lépe. Čuřík ujel s Králíkem dva na jednoho, ale první jmenovaný zvolil zakončení z poměrně velké dálky. Soukup bez problémů chytil.
54:21
Procházka vyslal dělovou ránu od modré čáry, ale Kašík brilantním zákrokem zastavil kotouč!
53:49
Erat na zadní tyčce dostal přihrávku, ale bekhendem nepřetlačil Soukupův beton.
53:19
Dočekal jen tak plácl do kotouče a ten málem zapadl vysokým obloučkem za Habalovy záda.
52:40
Jeden z domácích hráčů nyní obkroužil branku soupeře, následně však neprotlačil puk skrz beton Soukupa.
52:09
Matěj Pekr se obtočil kolem branky, ale následně se vytlačil ze střelecké pozice.
51:53
Matěj Pekr střílel z bezprostřední blízkosti, ale jeho rána skončila nad brankou.
51:15
Dolníček sice dojel puk v útočném pásmu, ale nedokázal jej pro Třebíč udržet.
50:25
Třebíč se vysvobodila vyhozením puku do středního pásma a může střídat.
49:59
Most se usadil za brankou Kašíka a snaží se vymyslet něco, z čehož by mohl zakončit.
49:40
Havel byl nyní nedovoleně zastaven, sudí je však jiného názoru a nechává hru pokračovat.
Dnešní utkání sleduje 1610 diváků.
48:05
Dělová rána od Jana Zdráhala nyní prosvištěla po mírné teči lapačky Soukupa kolem levé tyčky mostecké branky.
47:46
Matěj Pekr se snažil najít zpětnou přihrávkou svého spoluhráče, ten však byl zdvojen a zakončit nedokázal.
46:37
Most právě vstřelil branku!
JAKUB ČMOLÍK měl obrovské štěstí. Puk mu totiž sjel z hole a už se zdálo, že se nic nestane. Zmiňovaný střelec se však natáhl, stáhl si jej a přehodil beton Kašíka.
46:37
Nařízeno trestné střílení pro HC Most.
46:25
Raška dostal dobrý pas na osu hřiště, ale byl ihned odstaven obráncem.
45:15
Další úspěšný zákrok Libora Kašíka, ten nyní předvádí jistý výkon.
44:35
Bojer ukázal, jak moc šikovné ruce má, když se zbavil hned dvou protihráčů, poté však nedokázal dobře zakončit.
44:05
Třebíč si sice zavezla touš do pásma soupeře, tam jej však ztratila.
43:55
Třebíč drží kotouč ve své třetině a vyčkává, zdali se neotevře nějaké okénko v obraně soupeře.
43:05
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Horácká Slavie střílí svůj stý gól v této sezóně! Holec nabil před branku JANU WASSERBAUEROVI, který přesnou střelou rozvlnil síť. Asistence: Miroslav Holec.
42:54
Nepřesnost Mostu vyústila v zakázané uvolnění.
41:41
Mrázek neuspěl v úniku jeden na jednoho, Třebíč však stále drží puk v útočné třetině.
41:31
Další úspěšný zákrok Libora Kašíka, opět se bude vhazovat v obranném pásmu domácích.
41:24
Vhazování před Kašíkem, domácí brankář zneškodnil dobré zakončení.
40:50
Most vyhazuje kotouč do středního pásma, tam si ho opět přebírá Třebíč.
40:41
Zdráhal střílel od modré čáry, ale kotouč za zády Soukupa neskončil.
40:32
Most vyhodil kotouč přes všechny čáry, zakázané uvolnění.
40:01
Druhá část nám již brankové hody nenabídla, na obou stranách padla pouze jedna branka, Třebíč si tak stále drží pohodlný náskok, který již zřejmě nepustí.
40:00
39:47
Nedrda si výborně sjel před branku, odkud také zakončil, ale ne tak, jak by chtěl. Puk mu nejspíše přeskočil hokejku a Kašík tak s poklidem kotouč zachytil.
39:30
Střela Kousalíka byla zblokovaná, kotouč v rohu pásma Třebíče.
39:26
Nepřesnost vyústila v zakázané uvolnění domácích, vhazovat se tedy bude před Kašíkem.
39:20
Most vyhodil kotouč do pásma Třebíč a střídal, Třebíč jej ihned převzala a míří do poslední akce této třetiny.
39:05
Střela Přibyla od modré končí těsně vedle tyčky Soukupovy branky.
38:40
Třebíč se nyní sama vyhnala z útočného pásma, Kašík však ihned rozehrál.
38:24
I Most hraje v plném počtu.
38:05
Domácí sice již hráli v pěti, ale dopustili se chyby, kterou Most potrestal vyhozením.
37:59
Třebíč stále pohledně kombinuje, zatím se však vše obešlo bez střelby.
37:43
Domácí se prokousali do útočného pásma, kde nyní drží soupeře pod zámkem.
37:23
Zakázané uvolnění domácích, vhazovat se bude po levici Kašíka.
36:55
Třebíč se však do útočného pásma ani nepodívala, u kotouče jsou opět hosté.
36:45
Most zavezl kotouč do útočného pásma, kde jej přenechal soupeři.
36:24
Daniel Hora (MST) ukončil přesilovku Mostu, když se nechal vyloučit – 2 minuty za podražení.
35:59
Jakub Bartoň (TRE) bude pykat za hákování.
35:59
Tak to byla lehká pozice pro JANA BOJERA. K němu se odrazil kotouč v brankovišti a hostující hráč do něj jen lehce ťukl. Most měl navíc výhodu, přesilová hra tak bude obnovena. Asistence: Daniel Hora.
35:40
Most se teprve teď dostal do útočného pásma, ale stále bojuje o kotouč v rohu třetiny.
35:14
Třebíč se osvobozuje vyhozením kotouče k Habalovi a může střídat.
35:00
Most kombinuje v útočném pásmu, zatím se však nedostal do střelecké pozice.
34:44
Jakub Čuřík (TRE) si odsedí 2 minuty za podražení.
34:38
Čmolík nevyzrál na Kašíka, jeho kličku domácí brankář vystihl.
34:00
Čuřík se nyní nepohodl s Přibylem, kotouč tak domácí sami dostali ven z pásma.
33:48
Most stále nemůže střídat, další zakázané uvolnění.
33:39
Ihned po skončení přesilové hry Třebíče Most vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.
33:21
Další rána jednoho z domácích hráčů, ani tentokrát to však neskončilo brankou.
33:15
Malena pálil z výtečné pozice, ale brankář Soukup zasáhl betonem.
33:10
Most se stále nevymanil z tlaku soupeře, Třebíč nyní výborně kombinuje.
32:45
Malena vyslal před branku střílenou přihrávku, ale nikdo ze spoluhráčů do ní nevložil hůl, puk tak proklouzal do rohu pásma.
32:23
To je obrovská škoda pro Třebíč! Lukáš Havel se dostal na zadní tyčce k odraženému kotouči, ale nedokázal jej napálit mezi tři tyče. Následně rozhodčí přerušil hru, jeden z hostů zůstal ležet na ledové ploše.
32:05
Třebíč drží soupeře v jeho třetině, zatím k vidění nebyla kloudná střela.
31:21
Petr Kousalík (MST) si odsedí 2 minuty za hákování.
31:12
Dočekal se snažil najít někoho přihrávkou zpoza branky, což se mu také podařilo, ale poté byl k vidění nedovolený zákrok.
30:30
Soukup raději zalehl kotouč, který putoval před branku. Sjížděl si k němu totiž jeden z domácích a nechybělo moc k tomu, aby mohl zakončit.
30:06
Čuřík mohl přidat sedmou branku, ale z bezprostřední blízkosti nepřekonal Soukupa.
29:43
Další gól domácích, MATĚJ PEKR vyslal kotouč před branku soupeře, kde si jej nešťastně srazil do branky Kousalík. Asistence: Jakub Bartoň.
29:28
Třebíč drží Most v jeho pásmu a tlak na Soukupa začíná gradovat.
28:45
Smolka dostal krásnou přihrávku a měl před sebou pouze Kašíka, udělal pohlednou kličku do bekhendu, ale domácí brankář ještě lepším zákrokem kotouč zachytil!
27:46
Lukáš Válek (MST) si odsedí 2 minuty za nedovolené bránění.
27:29
Pekr našel nádhernou diagonální přihrávkou na zadní tyčce Wasserbauera, ten měl před sebou odkrytou branku, ale nedokázal puk usměrnit mezi tři tyčky.
26:51
Dočekal, který zavážel kotouč do útočné třetiny nedokázal vymyslet nic, z čehož by mohl ohrozit soupeřovu svatyni.
26:40
Kašík nyní musel vyskočit, aby dokázal zastavit plachtící kotouč, nakonec Třebíč jej Třebíč vyhodila ze svého pásma a mohla střídat.
26:03
Čejka na poslední chvíli odebral kotouč Havlíčkovi, ten se již chystal zakončit z bezprostřední blízkosti.
25:10
Třebíč se nyní musela popasovat s mírným tlakem soupeře, zakončení však Kašíka neohrozilo, kotouč skončil příliš vysoko nad brankou.
24:47
Kotouč skončil po střele jednoho z domácích hráčů v ochranné síti, vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.
23:32
Králík dostal nepříjemnou střelu mezi chrániče a zůstal ležet. Rozhodčí přesto nechal hru několik vteřin pokračovat. Následně domácí brankář kotouč zalehl a Králík mohl odjet na střídačku.
22:55
Třebíč se opět vysvobozuje vyhozením, domácí míří na střídačku.
22:25
Hora pálil od modré, ale Malena kotouč zastavil tělem. Domácí ihned poté vyhazují přes všechny čáry.
22:04
Václav Čejka (TRE) bude pykat na trestné – 2 minuty, podražení.
21:35
Třebíčským hráčům nyní v obranném pásmu přeskakoval puk hokejky, z čehož mohli hosté profitovat. Nikdo z nich však nedokázal najít místo, odkud by se dalo zakončit.
20:50
Třebíčští se provinili zakázaným uvolněním, vhazování po levici Kašíka.
20:35
Matěj Pekr se snažil vybruslit zpoza branky, ale puk mezi betony Soukupa neprošel.
20:30
Vhazovat se bude v útočném pásmu Mostu.
20:01
Do druhé části již nastoupil druhý brankář, kterým je Jakub Soukup.
První část je za námi, Třebíč v ní nasázela Mostu hned pět branek a zdá se, že je o zápasu nejspíše rozhodnuto. Domácí si vedení jasně zaslouží, hrají dnes nádherný ofenzivní hokej. Uvidíme, jak se k tomu Most postaví.
20:00
19:25
Třebíč už pouze drží puk a čeká se, až skončí první třetina. Ani jeden z týmů se k zakončení příliš nemá.
18:23
To už je pomalu na ručník. Třebíč využívá přesilové hry, když Erat přesným pasem našel před brankou volného MARTINA DOČEKALA. Ten pouze do trajektorie letu puku nastavil hůl a umístil ho za záda brankáře. Asistence: Roman Erat, Rostislav Malena.
18:16
Třebíč kooperuje v útočném pásmu, bude z toho další branka?
17:50
Dočekal střílel z otočky, ale Habal vůbec zasahovat nemusel, puk mezi tři tyčky nemířil.
17:44
Vyloučen Ondřej Havlíček (MST) za sekání.
17:44
Až nyní je hra přerušena, k zakončení nakonec vůbec nedošlo.
17:11
Třebíč má výhodu, Most se bude opět bránit.
16:25
Hezky to nyní sehrál Wasserbauer s Pekrem, druhý jmenovaný následně zakončoval na zadní tyčku, ale o milimetry netrefil Habalovu klec!
16:03
To byla paráda v podání Zdráhala. Ten obkroužil celou branku, následně zpoza ní přihrál MARTINU DOČEKALOVI, jenž si vyčkal na správný okamžik a zavěsil. Asistence: Jan Zdráhal, Roman Erat.
15:25
Kotouč se nyní pohybuje především ve středním pásmu, ani jeden z týmů se nemůže dostat do pozice, odkud by se dalo zakončit.
14:44
Domácí mohli jet tři na jednoho, ale skvělý defenzivní zákrok předvedl Marek Kasal, který kotouč na poslední chvíli vyhodil mimo pásmo.
13:46
Ani další pohledná akce domácích nekončí gólem, obrana Mostu na poslední chvíli zastavila přesný pas.
13:16
Matěj Pekr ujel sám na brankáře, ale nedokázal ho střelou mezi betony překonat!
12:46
Most využívá přesilové hry. Kousalík předložil kotouč na modrou čáru JAKUBU GRINOVI, který přesnou ranou snižuje. Asistence: Petr Kousalík, Jan Alinč.
12:13
Jakub Bartoň (TRE) vyloučen zahákování.
11:40
Třebíč odskakuje na rozdíl tří branek. Roman Erat převzal puk ve středním pásmu, následně se zbavil obránce a přenechal zadovkou kotouč DAVIDU DOLNÍČKOVI, jehož zakončení vymetlo pavouky v horním rohu branky. Asistence: Roman Erat, Milan Přibyl.
11:27
Kuba Čuřík pálil z první od modré, ale jeho rána mezi třemi tyčemi neskončila.
10:56
10:45
Chyba Kousalíka na modré čáře způsobila, že se Most vytlačil z vlastního pásma.
10:25
Most si puk převzal a stále drží soupeře pod zámkem v jeho obranném pásmu.
10:05
Petr Kousalík napřáhl na modré čáře, ale Kašík jeho ránu zlikvidoval betonem.
09:40
Roman Erat využil nepřesnosti hostujících hráčů a dostal se k puku. Na nic nečekal a vyhodil jej k Habalovi, domácí střídají.
09:25
Most drží kotouč v útočné třetině, Třebíč výborně pozičně brání.
09:04
Třebíč se ihned po vhazování osvobozuje, zatím však nikdo z domácích střídat nejde.
08:56
Vyloučen Martin Čech (TRE) za hákování.
08:48
Most má výhodu a zatím drží kotouč ve své moci.
08:02
Jakub Čuřík neměl komu přihrát, tak to od modré zkusil. Jeho střela příklepem orazítkovala tyčku, Habalovi ještě teď zvoní v uších.
07:19
A je to 2:0! MIROSLAV HOLEC převzal přesnou zadovku Lukáše Havla a milimetrovou střelou do horního rohu branky rozjásal domácí diváky. Asistence: Lukáš Havel.
07:05
Patrik Petruška se dostal ke kotouči v útočné třetině, ale jeho rána nebyla přesná. Třebíč míří do rychlého brejku.
06:41
Další střela Bilčíka od modré, hostující brankář pohotově zasáhl betonem.
06:22
Bilčíkův pokus od modré čáry tečoval jeden z hostujících hráčů, přesto však Habal udržel kotouč.
06:06
Další přesilová hra pro Třebíč. Vítězslav Nedrda (MST) bude sedět na trestné za sekání.
05:08
Třebíč se dostává do vedení! David Dolníček vymyslel fantastickou přihrávku zpoza branky na ROMANA ERATA, jenž z blízkosti nekompromisně zavěsil. Asistence: David Dolníček.
04:35
Mostu se podařilo vyhodit kotouč za Kašíka, Třebíč jej ihned převzala a pokračuje v kombinaci.
04:25
Malenova rána příklepem skončila na chráničích jednoho z obránců, Třebíč však stále drží útočné pásmo.
04:11
Vyloučen Tomáš Procházka (MST) na 2 za hákování.
03:44
Holec dostal nabídku na zakončení, ale jeho pumelice z levého křídla končí vedle.
03:19
Dělovou ránu vyslal od modré čáry Wasserbauer, ale puk mezi tři tyčky nezapadl.
03:05
Tentokrát si Třebíč po nahození puk v útočné třetině udržela, ale zatím se nedostala do pozic, odkud by se dalo zakončit. Puk v rohu pásma.
02:42
Třebíč si nahodila kotouč do útočné třetiny, ale nebyl zde nikdo, kdo by jej stihl dojet.
02:20
Odsajdové pravidlo nyní zastavilo akci Mostu, čárový rozhodčí navíc ukázal, že se jednalo o úmyslný, tudíž se bude vhazovat před Habalem.
01:35
Most se nemůže dostat do útočné třetiny, domácím se opět podařilo dostat kotouč až k Habalovi.
01:05
Třebíč vyhodila kotouč přes všechny čáry a může střídat.
00:38
Pavel Smolka dostal výbornou diagonální přihrávku, ale nedokázal z bezprostřední blízkosti překonat Kašíka.
00:22
Vyloučen Martin Dočekal (TRE) na 2 minuty za nedovolené bránění.
00:11
Hned po pár vteřinách mohla Třebíč udeřit, Vlastimil Bilčík převzal kotouč mezi kruhy, ale dělovou ranou nenašel mezírku mezi betony Habala.
00:01
Úvodní vhazování dopadlo lépe pro Horáckou Slavii.
00:01

SK Horácká Slavia Třebíč: Kašík (Dusík) – Bilčík, Malena "A", Bartoň, Zdráhal, Přibyl, Šaur, Jaroš, Čejka – Dočekal, Dolníček "C", Erat "A" – Pekr, Holec, Wasserbauer – Čuřík, Raška, Králík – Havel, Mrázek, Čech

HC Most: Habal (Soukup) – Kousalík, Grin, Procházka, Kasal, Havelka, Kříž, Hora – Slavíček "A", Alinč, Přeučil – Petruška, Havlíček, Nedrda "C" – Bojer, Smolka, Tauš "A" – Čmolík, Válek, Mical

Rozhodčí: Kubičík – Novák, Kašík.
Poslední hrané zápasy:

Kadaň – Třebíč 3:4 (0:1, 2:3, 1:0)

Most – Jihlava 3:4 po s. n. (0:2, 2:0, 1:1 – 0:0)
Most je na tom o poznání hůře, momentálně se nachází na třetím místě od konce tabulky s náskokem jedenácti bodů na předposlední Prostějov. Most získal osmatřicet bodů, ke kterým patří více než zlé skóre 79:132.
Horácká Slavia Třebíč leží na třetí pozici, před ní je suverénní Chomutov a bývalý extraligový klub z Českých Budějovic. Na svém kontě má 66 bodů, ke kterým patří kladné skóre 93:79.
Příjemný podvečer, vítám Vás u online přenosu z první hokejové ligy mužů. Na programu je sedmatřicáté kolo, které nám nabízí duel, kde SK Horácká Slavia Třebíč přivítá na svém ledě HC Most. Zápasem Vás bude provázet Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.