To je z dnešního online přenosu vše, já Vám děkuji za pozornost, na přečtenou.
Ligové utkání je za námi, Třebíč dokázala otočit vývoj skóre a zvítězila před vlastními fanoušky v poměru 5:2. Velkou roli na tom sehrál faul Roupce, Třebíči se totiž po jeho vyloučení podařilo vstřelit hned dvě branky, čímž odskočila na slušný náskok.
60:00
59:53
Matěj Pekr střílel ihned po vhazování, ale brankáře neprostřelil.
59:50
Vyloučen Václav Meindl (PRO) na 2 minuty za hrubost.
59:42
Prostějov si pouze přihrává ve vlastní třetině, více se toho zjevně nestane.
59:14
Mrázek vyvezl kotouč do středního pásma, nahodil jej za Vydržela a putuje na střídačku. Poslední útok Prostějova může začít, podaří se hostům ještě snížit?
59:12
Třebíč se osvobodila vyhozením přes všechny čáry, bude z toho vhazování u Falterovy branky.
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:09
Prostějov se osvobodil vyhozením do středního pásma, zápas se již spíše dohrává.
57:17
Matěj Pekr hledal střílenou přihrávkou hůl Erata, ten se však do puku netrefil.
56:59
Tvrdá rána Vlastimila Bilčíka orazítkovala pouze zadní mantinel, Třebíč si však puk dobruslila a pokračuje v akci.
56:37
Vyloučen Patrik Husák (PRO) na 2 minuty za vysokou hůl.
56:00
Jeden z prostějovských sekl domácího hráče do krku, puk se v tu chvíli nacházel na druhé polovině kluziště. Třebíč má zatím výhodu.
55:25
Řípa pronikl před branku po pravé straně, jeho bekhendová střela však neskončila mezi třemi tyčemi.
54:32
Střela od modré končí na hrudi Vydržela, další vhazování v obranném pásmu Jestřábů.
54:01
Lukáš Luňák střílel z více než dobré pozice, ale jeho svižná rána skončila na boční síti.
53:31
Třebíč opět vyhodila kotouč mimo vlastní pásmo, oslabení tedy nejspíše přežije.
52:40
Třebíči se podařilo vyhodit kotouč až k Vydrželovi, cenné vteřinky tak Prostějovu velmi rychle unikají.
52:00
Další strkanice před brankou Třebíče, hostující Luňák zbytečně osekával brankáře, a tak přišel zasloužený trest.
51:36
Vyloučen Jakub Šaur (TRE) na 2 minuty za držení.
51:01
Lukáš Krejčík se ocitl mezi kruhy, vyslal přízemní střelu, která sice prolétla mezi betony Faltera, ale mezi tři tyče nemířila.
50:29
Nyní už Mrázek brankáře soupeře překonal, ale jeho střelu zastavilo břevno! Vydrželovi ještě teď zvoní v uších!
50:11
Mrázek z bezprostřední blízkosti nedokázal překonat Vydržela.
49:55
Střelu od modré čáry chytil Vydržel do lapačky, vhazovat se bude po jeho levici.
49:19
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Třebíč využívá dvojnásobné přesilovky! Roman Erat vyslal střílenou přihrávku před branku, DAVID DOLNÍČEK do ní šikovně vložil hůl a prostřelil tak brankáře. Asistence: Roman Erat, Matěj Pekr.
49:08
Ta přišla nyní, ale Řípa z bezprostřední blízkosti trefil pouze Vydrželův beton.
48:50
Třebíč si zatím pouze přihrává a hledá vhodnou příležitost na zakončení.
48:26
Marek Indra (PRO) si odsedí 2 minuty na trestné lavici. Třebíč bude hrát dvojnásobnou přesilovku.
48:11
Střela Matěje Pekra skončila v náruči brankáře Vydržela, vhazovat se tedy bude v obranném pásmu hostů.
47:51
Vyloučen Robin Malý (PRO) na 2 minuty za hákování.
47:05
Nyní se tam již Prostějov dostal, ale o několik vteřin poté se z něj opět vytlačil. Zblokovaná střela jednoho z hráčů Prostějova se odrazila až do středního pásma.
46:47
Prostějov se snaží přejít do útočného pásma, ale zatím se mu to příliš nedaří.
Dnešní utkání sleduje 1820 diváků.
45:48
Třebíčští si příliš neporozuměli, vyústilo z toho zakázané uvolnění.
45:06
Oddechový čas pro hosty.
45:06
Třebíč využívá přesilovou hru! Od modré čáry se napřáhl JAKUB BARTOŇ a vyslal dělovou ránu, která rozjásala domácí diváky. Asistence: Jan Wasserbauer, Jan Zdráhal.
43:40
Prostějov vyhazuje kotouč z vlastního pásma a může střídat.
43:30
Jakub Bartoň mohl vyslat dělovou ránu od modré, ještě si však popojel blíže k brance, nakonec však trefil pouze clonícího obránce.
43:04
Vhazovat se bude po levici Vydržela, využije Třebíč dlouhé přesilové hry?
42:35
Pekrova diagonální přihrávka nenašla nikoho z domácích hráčů, a tak se Prostějovu podařilo vyhodit puk k Falterovi.
41:55
Vlastimil Bilčík zkoušel pozornost brankáře skrytou střelou, ta donesla kotouč pouze na brankovou konstrukci! Tlak domácích graduje.
41:30
Prostějov vyhodil kotouč z vlastní třetiny a může střídat.
41:10
Třebíč dlouho kombinovala v útočném pásmu Prostějova, nakonec se ke střele dostal Jakub Bartoň, ale z bezprostřední blízkosti minul!
40:01
Druhá část je za námi, přinesla hned 4 branky. Na konci druhé třetiny se navíc strhla velká mela mezi oběma střídačkami. Rozhodčí však nevylučoval. Přineseme vám krátkou animaci z faulu, po němž byl hostující Roupec poslán do kabin. Zůstaňte s námi!
40:00
39:05
DAVID DOLNÍČEK šikovně tečoval střelu od modré čáry a posílá Třebíč do vedení těsně před koncem druhé třetiny. Asistence: Jakub Bartoň, Roman Erat.
39:02
David Roupec (PRO) míří předčasně do kabiny za vražení na hrazení. Po pětiminutovém trestu naskočí dvouminutový za krosček.
39:02
Stále se nehraje, oba kapitáni nyní diskutují s rozhodčím.
39:02
Rvačka přímo na střídačkách! Oba týmy se nyní do sebe tvrdě pustily.
39:02
Objevila se i kaluž krve, třebíčský hráč je otřesený.
39:02
Honza Wasserbauer pronikl do útočného pásma, kde byl podražen. Ihned po zvednutí jej Roupec tvrdě narazil na mantinel. První jmenovaný zůstal ležet na ledě.
38:46
Třebíč vyhazuje kotouč z vlastní třetiny, může tak střídat.
38:21
Třebíč hrála v šesti, trest odsedí Jiří Řípa (TRE).
37:59
Zdráhal pálil od modré čáry, odražený kotouč převzal Adam Raška, který kličkou přelstil brankáře, ale do prázdné branky kotouč nezasunul!
37:06
Třebíč se dostala do úniku dva na jednoho, Erat přihrál VLASTIMILU BILČÍKOVI, který v souboji s brankářem uspěl přesnou střelou. Asistence: Roman Erat.
36:40
Střela Krejčíka byla zblokovaná a skončila v ochranné síti, vhazovat se tedy bude v obranném pásmu domácích.
35:26
Moučka byl v dobré střelecké pozici, ale jeho zakončení nebylo vůbec povedené, Falter si s ním lehce poradil.
34:25
Duba vyslal tvrdý projektil, který však pouze orazítkoval zadní mantinel.
34:20
Kotouč opět ve středním pásmu, Třebíč se nejspíše ubrání.
34:00
Prostějov bude muset začít opět od začátku, jelikož se domácím znovu podařilo vyvést puk mimo pásmo.
33:10
Třebíč vyhodila touš z vlastní třetiny a aktivně napadá, Prostějov má tedy mírné problémy s rozehrávkou.
32:50
Prostějov kombinuje v útočné třetině, ale zatím se ke střele nedostal.
32:23
Vyloučen Jan Wasserbauer (TRE) na 2 minuty za držení.
31:24
Roupec vyslal dělovou ránu od modré čáry, ta však skončila jen těsně vedle Falterovy svatyně.
30:46
Rozhodčí se nejdříve rozhodl vylučovat hostujícího hráče, poté, co byla hra přerušena, svůj názor přehodnotil a nechal vhazovat puk ve středním pásmu.
30:34
Třebíčští se provinili útočným ofsajdem, vhazování po levé straně Falterovy branky.
30:17
Vydržel vydržel v pozoru, a tak ho střela z pravého křídla nezaskočila. Vhazovat se bude v útočném pásmu Třebíče.
30:01
Polovina zápasu za námi, Prostějov je nyní aktivnějším týmem, co se útočné hry týče. Třebíč se však zatím dobře brání.
28:30
Prostějov nahodil kotouč do útočného pásma, zde s ním nyní operuje. Zatím však může zůstat Falter klidný.
27:03
Jestřábi právě vstřelili branku!
Prostějov využívá přesilové hry! Nahození od modré čáry se od zadního mantinelu odrazilo zpět před branku, kde se nejrychleji zorientoval LUKÁŠ LUŇÁK. Ten nedal brankáři sebemenší šanci. Asistence: Ján Niko.
26:50
Fatální chybu Davida Dolníčka v obranném pásmu domácích Prostějov nevyužil, bude z toho pouze vhazování v pásmu domácích.
26:45
Prostějov si rychle nahodil puk do třetiny a opět pokračuje.
26:30
A nyní dokonce vyhazují kotouč z vlastní třetiny a mohou střídat.
26:10
Prostějov kooperuje s kotoučem v útočném pásmu, domácí však zatím výborně pozičně brání.
25:20
Adam Raška (TRE) si odsedí 2 minuty za podražení.
25:04
Vyrovnáno! Hosté rychle přešli přes střední pásmo, načež z pravé strany vyslal přízemní ránu JAKUB MATÝÁŠ. Ta prolétla mezi betony domácího brankáře. Asistence: Václav Meidl, Marek Indra.
24:59
Krejčík střílel z poza obránce, jeho pokus byl velmi razantní, ale chyběla mu přesnost.
24:14
Vydržel raději podržel bekhendovou střelu Čecha, vhazovat se tedy bude v obranném pásmu Prostějova.
23:56
Moučka se snažil rozhýbat obránce, ale domácí se pohotově vrátili a zamezili možnému přečíslení.
23:04
Do třetice se domácím podařilo vyhodit kotouč z vlastního pásma, a tak je jejich oslabení u konce.
22:40
Třebíčští opět vyhazují kotouč ze svého pásma, přesilová hra Prostějova se značně krátí.
22:15
Hosté si tak dlouho přihrávali, až o kotouč přišli. Třebíči se následně podařilo vyhodit.
21:45
Prostějov se usadil v útočném pásmu a snaží se vykombinovat obranu domácích. Vše se zatím obešlo bez jediné střelby, leč už se pár možností naskytlo.
21:13
Vyloučen Jakub Šaur (TRE) na 2 minuty za zdržování hry.
21:01
Raška se prokličkoval až před brankáře, tam se však snažil o zbytečnou přihrávku. Tu zablokovala obrana, a tak z akce nebyl vůbec nic.
20:20
Bilčíkova střela nebyla vůbec špatná, ale Vydržel ji za svá záda nepustil.
20:01
První hokej nám nenabídl příliš pohledný hokej, Třebíč se však v samém závěru třetiny dostala do vedení zásluhou Michala Vodného. Uvidíme, zdali bude druhá třetina pohlednější.
20:00
19:18
Třebíč se sice do třetiny soupeře dostala, nedokázala zde však vymyslet vůbec nic.
19:01
Běží poslední minuta první třetiny.
17:48
Třebíč se v samém závěru první části ujímá vedení. Šaur vyslal skrytou střelu od modré čáry, ta prolétla po mírné teči MICHALA VODNÉHO až za Vydrželova záda a rozvlnila síť. Asistence: Jakub Šaur.
17:33
S tečovanou ránou od modré čáry si Vydržel poradil, následně Prostějov vyhazuje na zakázané uvolnění.
17:13
Adam Raška se sice prokousal do útočné třetiny, tam však ztratil rychlost a soupeř ho odzbrojil.
15:55
Že by se dnes hrál pohledný hokej, to se skutečně říct nedá. Hra je mírně rozháraná, ani jedno mužstvo už si delší dobu nevypracovalo slibnou šanci, odkud by mohlo otevřít střelecký účet.
14:32
Jeden z domácích byl rychlejší, nežli by měl být, ofsajd.
14:08
Prostějov probruslil do útočné třetiny, ale tam ihned kotouč ztratil. Obě mužstva střídají.
13:23
Martin Falter raději podržel kotouč, který na něj přilétl. Vhazovat se bude po jeho levici.
12:44
Matěj Pekr vyzkoušel pozornost brankáře z poměrně ostrého úhlu, dorážet se ještě snažil Dolníček, avšak ani jeden z nich síť nerozvlnil.
11:23
Hosté opět vyhazují kotouč mimo své pásmo, přežili tedy i tuto početní nevýhodu.
11:05
Bartoň pálil od modré čáry, ale trefil pouze obránce, který následně puk vyhodil.
10:34
Až nyní se Prostějov zbavil kotouče, a tak ukrojil velkou část přesilové hry domácích.
10:16
Bilčík nahazoval kotouč na branku, ale netrefil ji. Následně puk dobruslil jeden z hostů, který jej drží ve své moci.
10:01
Třebíč se až nyní dostala s kotoučem do útočné třetiny.
09:18
Sotva se Prostějov ubránil, bude z toho další oslabení. 2 minuty si odsedí Lukáš Duba (PRO) – hákování.
08:51
Třebíč to nyní sehrála bravurně, avšak Adam Raška před prázdnou brankou zaváhal, když netrefil projíždějící kotouč!
08:14
Prostějov opět vyhazuje, domácí se nemohou udržet v útočné třetině.
07:40
Vlastimil Bilčík střílel do horní poloviny branky, ale Vydržel zasáhl maskou. Hra se nepřerušila, a tak se hostům podařilo vyhodit kotouč ze svého pásma.
06:57
Lukáš Duba (PRO) natlačil Lukáše Králíka na vlastního brankáře, za což si na trestné odsedí 2 minuty – nedovolené bránění.
06:15
Domácí se nyní zlobí na sudího, jenž neodpískal dle nich jasný faul. hra tedy pokračuje a u puku Prostějov.
05:45
Prostějov se provinil zakázaným uvolněním, a tak se bude vhazovat v jeho obranném pásmu.
05:38
David Dolníček se dostal ke kotouči v mezikruží, vyslal provizorní střelu, která skončila v náruči brankáře Prostějova.
05:02
Hosté se dostali do úniku dva na jednoho, Moučka vzal zakončení na sebe a vystřelil. Falter s mírnými problémy kotouč udržel ve své výstroji.
04:38
Jan Wasserbauer měl před sebou úplně prázdnou branku, když se kličkou zbavil brankáře, ale nedokázal do ní touš zasunout.
04:25
Raška se protlačil z pravého křídla na osu hřiště, ale nedokázal prostřelit Vydržela.
04:08
Jeden z hostujících hráčů přihrál kotouč rukou, bude se vhazovat ve středním pásmu.
03:45
Třebíčští se nepohodli, bude se vhazovat před Falterem. Zakázané uvolnění.
03:35
Kotouč nyní chvíli poskakoval po brankovišti Vydržela, nikdo z domácích hráčů však nenašel k puku cestu.
02:49
Střela Davida Roupce prolétla jen těsně vedle pravé tyčky Falterovy branky.
02:15
Prostějov drží kotouč na své polovině a vyčkává, zdali se neotevře okénko v obraně třebíče.
01:10
Třebíč nahodila kotouč do útočného pásma, tam však nebyl nikdo, kdo by jej přebral a pokračoval v akci.
00:36
Třebíč drží kotouč ve své moci, zatím však pouze v pozicích, odkud nemůže ohrozit brankáře Vydržela.
00:01
Úvodní vhazování dopadlo lépe pro domácí tým.
00:01

SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Dusík) – Bilčík, Malena "A", Bartoň, Zdráhal, Přibyl, Šaur, Jaroš – Pekr, Dolníček "C", Erat "A" – Mrázek, Raška, Wasserbauer – Králík, Řípa, Vodný – Paták, Juráň, Čech

LHK Jestřábi Prostějov: Vydržel (Šimboch) – Roupec, Kolibár, Husák, Matyáš, Hawlík, Niko, Malý, Jedlička – Meidl, Krejčík, Indra – Kajaba, Venkrbec "A", Luňák "A" – Franek, Duba "C", Moučka – Coufal

Rozhodčí: Krob – Kotlík, Zídek.
Nejproduktivnějším hráčem Třebíče je Roman Erat s 36 (6+30) kanadskými body. U hostů jím je David Roupec, který má na svém kontě 29 (8+21) bodů.
Prostějov je na tom značně hůře, momentálně je předposlední a aby se z této šlamastiky vyhrabal, musel by dohnat třináctibodové manko. Na svém účtu má 30 bodů a záporné skóre 94:168. V minulém kole prohrál Prostějov s Jihlavou 3:5.
Horácká Slavia se nachází na třetí pozici se ziskem šestasedmdesáti bodů a kladným skóre 114:93. V minulém kole se Třebíč postavila Českým Budějovicím, kde však prohrála po nájezdech.
Dobrý večer, vítám Vás u online přenosu z první hokejové ligy. Na programu je dvaačtyřicáté kolo, které nám nabídne duel, kde SK Horácká Slavia Třebíč na svém ledě přivítá LHK Jestřáby Prostějov. Zápasem Vás bude provázet Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.